Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İlke Tıp Merkezi

Sarmaşık Caddesi No: 11/A-B

Balçova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Meltem Seçil Diğer

  Meltem hanım branşında çok iyi bir doktor.Psikiyatri bölümü diğer branşlardan farklı olarak insanın ruhunda beyninde çözmesi gereken bir alan, tahlili yok gözle muayenesi yok.Derdinizi anlatamazsanız anlaşılamazsanız yıllarca ilaçlarla yaşamak zorunda kalıyorsunuz.Meltem hanıma ilk gittiğim andan itibaren kendime olan inancım arttı.Ve insanı sabırla dinlemesi, gösterdiği yol çok kıymetliydi.Çok teşekkür ederim kendisine.İyi ki Meltem hanımla tanışmışım.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Meltem Seçil Diğer

  Kesinlikle önermiyorum.panik atak ve anksiyete bozukluğu için gittim ve ilk defa psikiyatri ye gittim. İçeri girdiğim anda suratıma bakmadı bile. Kapıyı kapatmadı başka hastalar da bizi dinlerken nasıl rahat anlatmamı bekledi onu da anlamadım.sadece 5dk.icinde dinlediği kadarıyla tanı koydu ve ilaç verdi gönderdi. Verdiği ilaç bende çok yan etki yaptı gece acile kaldirildim.gun içinde devamlı kalp çarpıntısı yaşadığımı söylememe rağmen yaygın yan etkisi kalp çarpıntısı olan ilaç vermiş ne olduğumu şaşırdım. psikiyatristler daha hassas ve ilgili olmali.ancak ben bunların hiçbirini görmedim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Çağlar

  Mehmet Bey, güvendiğimiz, oğlumun da sevdiği korkmadan gittiği bir doktor. Oğlum 8 yaşında yaklaşık bir senedir Dr. Mehmet Beye gidiyoruz; oğlumun doktoru oldu diyebilirim. Ağırbaşlı oluşu, sakin oluşu, bağırmadan yüksek sesle konuşmadan anlatması, oğlumun ona gitmek istemesinin başlıca nedenlerinden diyebilirim. Tabii bizim için de yaptığı doğru teşhis ve tedaviyle oğlumuzun iyileşmesi. Ayrıca bir anne olarak oğluma doktora gideceğiz dediğimde, isteyerek ona gitmek istemesi. Doktor Mehmet Beye başarılarının devamını dilerim; bütün hasta çocuklarımıza da acil şifalar dilerim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Alparslan Gebelik isteği

  Bebek isteği ile gitmiştim bir hormonum yüksek çıktı ve beyninizde tümör olabilir dedi. Burnunuzdan çekip alırlar tümör varsa dedi. Şok oldum mr a girdim günlerce ağladım. Tahmini doğruydu fakat bence yaklaşımı hoş değildi. Daha pozitif bir yaklaşım beklerdim. İnsan kadın doğum doktoruna gidiyor beyninde tümör olduğunu öğreniyor bu durumda doktorun biraz daha benim psikolojimi önemsemesi gerekirdi diye düşünüyorum. Doktor olarak bilgisi yüksek olabilir ama yaklaşım olarak ben memnun kalmadım benim gibi insan ilişkilerine önem verenlere tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar