Hakkımızda

İzmir Özel Can Hastanesi’nin temelleri 2002 yılında “bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak” vizyonuyla, Manisa Salihli’de atılmıştır.

Salihli Özel Can Hastanesi 2008 yılında TÜV-CERT Kalite Belgesini almış, 2016 yılında 127 hasta yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Çiğli’de 6 ameliyathanesi, toplamda 38, 18 ‘i yeni doğan, 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 75 yatak kapasitesi ve 350 çalışanıyla 20 Aralık 2017’de İzmir Özel Can Hastanesi, hizmet vermeye başlamıştır.
Daha fazla bilgi
Cihazlar
 • Ekg
 • Eko
 • Ultrason
 • Röntgen
 • Mamografi
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (1170)

Genel skor

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Emre Başer Sezeryan Doğum

  Emre bey ile hamileliğimin 17.haftasında tanıştık ve iyi ki de tanışmışız..Bu süreçte bizi doğru zamanda doğru şekilde yönlendirmesi sayesinde içimiz son derece rahatlat bir şekilde bebeğimizi kucağımıza aldık.. Doğumun başından sonuna kadar merak ettiğimiz her konuda çok yardımcı oldu. İyi ki kendisini tanımışız ve bir daha hamile kalsam yine tereddüt etmeden tercih edeceğim tek kişi kendisidir.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Emre Başer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Emre Hocayla hamileliğimin 16. haftasında tanıştık ve o andan itibaren hamileliğimin kalan kısmı ve doğumum çok rahat ve güzel geçti. Kendisinin sakin yapısı, iyi iletişimi ve sorduğum bütün sorulara içtenlikle yanıt vermesi hamilelik ve doğumla ilgili bütün endişelerimi yok etti. Doğumda ve doğum sonrası süreçte bizimle ve ailelerimizle iletişimi harikaydı. İyi ki Emre hocayla yollarımız kesişmiş.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Emre Başer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Tavsiye sonrası Emre Hoca ile tanıştık. İlk günden itibaren açıklamaları, yönlendirmeleri, yaklaşımı, iletişimi bize kendimizi güvende hissettirdi. Mesleğine olan tutkusuna, çalışkanlığına hayran kaldık ve doğru bir karar verdiğimizi anladık. Doğum sonrasında bile ilgisi, takibi beklediğimizin çok üzerindeydi. Hafta sonu ulaşmak istediğimde de her seferinde mutlaka vakit ayırdı, dinledi, yanıtladı. İyi ki tanışmışız, iyi ki doktorum olmuş. Şimdi kardeşimin de doktoru.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Yener Bakan Diz Protezleri

  Anneme diz protezi takılması gerekiyordu.Annem istanbulda olduğu için ön görüşme için gittiğimde çok güzel karşıladı.Tüm tedavi ve görüntüleri inceleyip süreci çok net anlattı.Tereddüt etmeden annemi getirdim ve aynı nezaketle muayene etti ve aneliyat sürecini anlattı.Bugün ameliyatımızın ikinci günü herşey anlattığı şekilde gerçekleşti.Annem merdiven inip çıkma egzersizini çok rahat gerçekleştirdi.Eli hafif derler ya işte öyle bir doktor.Biz seni çok sevdik hocam ellerin dert görmesin

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Emre Başer Sezeryan Doğum

  Emre bey ile hamileliğimin 12. Haftasında tanıştık, o zamandan doğum sürecime ve sonrasına kadar bize hep “ iyi ki “ dedirtti. İlk günden itibaren her şeyimizle en ince ayrıntısına kadar ilgilendi, kafamıza takılan sorularda yardımcı oldu, bilmediğimiz aklımıza gelmeyen durumlar konusunda aydınlatıp uyardı sorunsuz ve rahat bir süreç geçirdik sayesinde. İletişim dili ve tavrı hep yapıcı,olumlu ve aydınlatıcıdır asla aklınızda en ufak bir soru işareti kalmaz , sürece içiniz rahat bir şekilde devam edersiniz.planladığımız tarihten önce bebeğimiz gelmeye karar verdi hastaneye ulaşana kadar uzaktanda destek verdi en kısa sürede yanımızda oldu ve çok korkarak ameliyata girmeme rağmen süreci çok iyi yöneterek bebeğimize sağlıkla kavuşmamızı sağladı. Doğum sonrasında da desteğini asla esirgemedi bulduğu her fırsatta ilgilendi.Bilgisine, deneyimine, samimiyetine sonsuz güvendiğim hekimimi herkese tavsiye ederim.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Çolakoğlu Gastroenteroloji Randevusu

  Uzun zamandır mide ağrıları çekiyordum ve yemek yiyemez olmuştum. Tesadüfler üzerine Önder Hocam ile tanıştım. Gerçekten daha önce tanıştığım doktorlardan çok farklıydı. Naifliği , sevecenliği , çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımı oldukça mutlu etti , keşke herkes bu kadar işini severek özenle yapsa. Tedavi sürecimde o kadar çok yardımcı oldu ki , bu konuda oldukça minnettarım. Kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü kendisi gibi biriyle tanışmaktan mutluluk duydum.

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Şükrü Aydoğan Akcan Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Doktor beyle çocuğumun öksürüğü nedeniyle tanışmış olduk. Uzun şekilde sorular sordu, detaylı muayene etti. Çocuğumuzun muayene sonunda zatürre olduğunu söyledi. Hemen tedavi başlamamız gerektiğini söyledi. Tedavi başladıktan 2 gün sonra kontrole çağırdı, daha sonra birinci haftada çağırdı. Öksürüğümüz tamamen geçti. Sıcak, yardımsever ve güleryüzlü bir doktor. Tavsiye ederim

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Demet Aydoğan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Demet hanım a bebek isteğiyle gittik ve daha 2.ayda hamile olduğumu öğrendik. Simdi de gebelik takibi için gidiyoruz. Güler yüzü, ilgisi, tavrı o kadar içten ki, iyi ki tanışmışız. Tecrübesi ve bilgisiyle uyguladığı her tedavide hemen sonuç aldık. Güvenle hastası olmaya devam edeceğim.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Emre Başer Sezeryan Doğum

  Emre beyle 2. Bebeğimde tesadüfen tanıştık ve benimle ilk bebeğimmiş gibi yarım saat sporundan beslenmesine herseyiyle ilgili detaylı görüşme sağladı Sonrasında aslında çok ağrıları olan ve ilk doğumdaki travmalarmdan dolayı doğumdan korkan sürekli tedirgin olan bi insan olarak beni mükemmel idare etti.
  İlk doğumum başka bi doktorun elinden sezaryenle gerçekleşti ama malesef 10 gün doğrulamadım çok zorlandım.Emre bey bana başından itibaren korkmamamı söyledi ama ikna olamıyordum çünkü benim bünyem kaldırmıyor sanıyordum. Emre bey doğumu gerçekleştirdi ve ben 2 saat sonra ayaktaydım . Önceki doğumda yapamıyorm diye bağırıp kalkamamıştm ama bu sefer aynı gün ayaktaydm. Herşey o kadar farklı o kadar güzeldi ki bebeğime rahat rahat bakabildim . Şu bi gerçek emre beyin elleri sihirli onu çok seviyorum ve eğer kendisini bi şekilde duyup araştırmaya başladıysanız ona gitme ihtimalinz varsa SİZ ÇOK ŞANSLI BİR HASTASINIZ. Hamilelik sürecimde benim başıma gelen en güzel şeydir kendisi.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Şükrü Budak Sezeryan Doğum

  Şükrü hocam sayesinde bebeğimize 20 ekim 2023 de sağlıkla kavuştuk . Mehmet Şükrü hocamla internetteki yorumlara bakarak hamileleğim ilk haftaları tanıştık.Sayesinde riskli gebeliğimi sorunsuz geçirdik.Ne zaman mesaj göndersek hızla geri dönüş sağladı.En riskli dırumlarda bile kontrolü elden bırakmadan size hissettirmeden sakin tavrıyla sağlıkla bir şekilde geçirmemizi sağladı.her sorunuza detaylı şekilde açıklaması samimi ve mütevazı tavırlarıyla her zaman sizi güvende hissettiriyor .Doğum sırası ve sonrasında da sakın ,sabırlı ,anlayışlı ve titiz tavrıyla güvende geçti.42 yaşında sayesinde sorunsuz bir gebelik geçirerek kızıma sağlıkla kavuştuk.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18, Çiğli 35630
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, ... Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Yapı Kredi Sigorta, Generali Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta, Neova Sigorta, Halkbank Mensupları, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri
İlgili aramalar