Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İzmir Can Hastanesi

Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18

35630 , Çiğli ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Özel Can Hastanesi’nin temelleri 2002 yılında “bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak” vizyonuyla, Manisa Salihli’de atılmıştır.

Salihli Özel Can Hastanesi 2008 yılında TÜV-CERT Kalite Belgesini almış, 2016 yılında 127 hasta yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Çiğli’de 6 ameliyathanesi, toplamda 38, 18 ‘i yeni doğan, 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 75 yatak kapasitesi ve 350 çalışanıyla 20 Aralık 2017’de İzmir Özel Can Hastanesi, hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmetlerimiz

ACİL SERVİS
ANESTEZİ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
BESLENME VE DİYETETİK
BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
BİYOKİMYA LABORATUVAR
ÇOCUK CERRAHİ
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
DERMATOLOJİ
DAHİLİYE
ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
ENFEKSİYON HASTALIKLARI
FİZİK TEDAVİ MERKEZİ
GASTROENTEROLOJİ
GENEL CERRAHİ
GENEL YOĞUN BAKIM
GÖĞÜS HASTALIKLARI
GÖZ HASTALIKLARI
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
KALP VE DAMAR CERRAHİSİ
KARDİYOLOJİ
KULAK BURUN BOĞAZ
NÖROLOJİ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
PLASTİK, REKONSRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ
PSİKİYATRİ
RADYOLOJİ
ÜROLOJİ
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM

Cihazlarımız

 • Ekg
 • Eko
 • Ultrason
 • Röntgen
 • Mamografi
daha fazla

İşlemler

 • Ağrısız Doğum
 • Artroskopik Ameliyatlar
 • Estetik Ameliyatları
 • Femtosaniye Excimer Lazer Ameliyatı
 • Genital Estetik Ameliyatı
 • Horlama Cerrahisi
 • İdrar Kaçırma Ameliyatı
 • Katarakt Ameliyatı
 • Laparoskopik Ürolojik Ameliyatlar
 • Obezite Cerrahisi Rinoplasti (Estetik Burun) Ameliyatı
 • Saç Ekimi
 • Sertleşme Tedavisi
 • Sünnet Operasyonları
 • Tip 2 Diyabet Ameliyatı
 • Uyku Hastalıkları Merkezi
 • Vaser Liposuction
 • Vertigo Testi
 • Vitrektomi ve Retina Cerrahisi
 • Tıbbi Birimler ve Operasyonlar
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlker Özden Diğer

  Ayak bileğimi sabitleme ameliyatım için gittim ameliyat oldum topuk kemiğim çöktü ayağım kısaldı ameliyatımda başarısızlıkla sonuçlandı


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Çolakoğlu Diğer

  Boğaz reflüsü şikayetiyle gitmiştim hocamın verdiği ilaçlar sonrası şikayetim geçti ,hocama çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Dursun Atakul Diğer

  Göğüs estetiği olalı 27 gün oldu. Herşey çok güzeldi ve anlatıldığı gibi bir süreç geçirdim. Doktor bey ameliyat öncesi çok ayrıntılı sekilde bilgilendirdi. Baska yerlerlede görüşmüştüm ama doktoruma güvendim. İyiki de size ameliyat oldum çok şükür herşey yolunda gitti. Güvenebileceğiz tecrübeli ve inanılmaz hızlı bir doktor. Hersey için teşekkürler doktor bey


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Şükrü Budak Diğer

  Mehmet Şükrü Hocam ile hamileliğim ilk öğrendiğimde tanıştık. Daha öncesinde bir çok kadin doğum doktoruna gittik ama maalesef sonrasında devam etmek istemedik.Mehmet Şükrü Hocamın engin tecrübesi bilgisi ve sakinliğiyle bizi çok rahatlattı. Gebeliğim riskliydi, öncelikle bizi sakinleştirdi yapılması gerekenleri planladık ve çok şukur son haftalara geldik. 34. Haftamizda bebegimizin amniyon sivisinin azaldigini ögrendik ve çok korktuk, kendisi bize gerekli açıklamaları yapti bebegimiz dogsa bile saglikli oldugunu bu haftalardan sonra dogan bebeklerin saglikli dogabilecegini anlatti. 36. Haftaya geldigimizde suyunun sınırın altina inmesiyle acil bir şekilde sezeryanla bebegimizi kucagimiza aldik. Etrafimizdan o kadar cok kotu sezeryan hikayeleri duyduk çok endişeliydik, fakat çok sukur bende bebegimde sağlıklıyız.Mehmet Şükrü Hocamızın tecrübesi bilgisi ve işini gerçekten severek yapması gözlerinde ki gülümsemesiyle Iyi ki Hocamizla yolumuz kesişmiş.. Tekrar kendisine çok çok teşekkür ediyoruz..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Akbaş Yüksek Riskli Gebelik Takibi

  NIPT testi sonucunda gelen positive trisomy 18 sonrasında Murat hoca ile tanıştık. Yaptığı detaylı ultrasonda bebeğin sağlıklı göründüğünü fakat nihai karara varabilmemiz için amniyosentez tanı testi ile bebeğimizin sağlık durumundan emin olmaya karar verdik. Bugün aldığımız FISH sonucu ile bebeğimizde herhangi bir kromozomal bozuk olmayıp, gayet sağlıklı olduğu haberini aldık. Kendisine bu zorlu süreçte bizi bilgilendirip yalnız bırakmadığı için kendisine çok teşekkür ederiz.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Şükrü Budak Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Mehmet Şükrü Hoca ile bundan 1 yil önce tanıştım. Çok şiddetli regl ağrılarım ve ara kanamalarım vardı. Kendisine gidip muayene olduğumda tatlı dili ,güleryüzü ,naifliği ve tüm donanımı ile bana polip teşhisi koydu ve ameliyat önerdi.Normalde kaygısı çok yüksek ve anksiyetesi olan bir bireyim. Ama Mehmet hocam sağolsun beni o kadar güzel sakinleştirip ameliyata hazır etti ki..Hiçbirşey anlamadan harika bi sekilde bitti operasyonum. 1 yıl sonra ise hamile kaldigimda tum surecimi elbette Sukru hoca yonetecekti..Ondan baskasina asla guvemezdim.9 ay boyunca benim ailemden biri gibi olmuştu.Ne zaman arasam aninda acmasi veya 5 dk icinde geri donmesi zaten herseyin ozetiydi..37.haftada kontrole gittigimde suyumun azaldigini farkedip beni hemen sezeryana aldi.Saglikla bebegimize kavuştuk..Ne zaman cocugumu doktora gotursem ona ugramadan edemem..Herşey için çok teşekkür ederim hocam.İzmir ve bizler o kadar şanslıyız ki


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cüneyt Çiftdoğan Laparoskopi

  Cüneyt Bey'e 8 ay önce  safra kesemde ki ağrı yüzünden gitmiştim. İstediği tetkikler sonucu ameliyatımı yaptı. Çok şükür ameliyatım hiç sorunsuz geçti. Ve çok kısa bir sürede iyileştim.Yaklaşık 20 gün önce ani bir kararla veremediğim kilolar için tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Biraz araştırma yaptım. Ama bu araştırma sürecinde yaşadığım bir olay üzerine hevesim de  cesaretim de çok kırıldı. Üzülerek ameliyattan vazgeçtim. Sonra eşimle konuşurken daha önce ki ameliyatımda kalbimle ilgili bir sorun yaşayıp yaşamadığı hakkında soru sormak için Cüneyt Bey'i aradık. Konuşmanın sonunda hem bir sorun olmadığını hem de bu ameliyatı kendisinin de yaptığını öğrendik. Kendisinin güven veren konuşması üzerine tekrar ameliyat olmaya karar verdim. 5 gün önce ameliyatımı oldum ve harika geçti. Ameliyattan sonra ki hastane sürecinde Cüneyt Bey  günde  3-4 defa gelerek sağlık durumumu sordu. 2 gün önce de sağlıklı bir şekilde evime geldim. Eve çıktıktan sonra da aynı şekilde Cüneyt Bey telefon ederek sağlık durumumla ilgili bilgiler aldı.  Çok şükür durumum çok iyi gidiyor.  Herşey için çok teşekkür ediyorum. Ne desem az kalır.  Bu arada benim çocuklarımı o kadar mutlu etti ki anlatamam. Çünkü kilo vermemi çok istiyorlardı. Cüneyt Bey  Harika bir cerrah ve bir o kadar da naif  ve bunu yazmazsam kendimi asla affetmem kaliteli bir insandır. İyi ki o telefonu etmişiz sonra da size gelmişiz.  Binlerce teşekkürler.Kendinize iyi bakın. Çünkü size ihtiyacımız var. Bu arada 130-4=126 Kg


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uygar Miçooğulları Üroloji Randevusu

  Hamilelik ve lohusalık döneminde yaşadığım böbrek taşları sorunuma çözüm bulan doktoruma çok teşekkür ediyorum.sorduğum her soruda cevabımı aldığım,hastasını dinleyen biri Uygar Bey.Lohusalik dönemimde bebeğimi de düşünerek ona göre tedavimi yaptı.Gecirdigim operasyon sonrasında da hastanede sık sık gelip durumumla ilgilendi.Her şey için kendisine çok teşekkür ederim.İlgisiz kalmayacağıniz bir doktor gerçekten.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Uygar Miçooğulları Üroloji Randevusu

  Daha önce sol taraftan hem varikosel hem kasık fıtığı ameliyatı olmuştum şimdi da sağ tarafta varikosel olduğu söylenmişti 3 farklı doktora gittim hatta aynı hastanedeki başka bir doktordan ameliyat olacaktım ama tavsiye üzerine İzmir de en iyi üroloji doktorlarından biri olarak uygar hocaya gitmeye karar verdim kendisinin bize karşı tutumu bir hasta doktor ilişkisinden dahada sıcak samimi geldi sıkılmadan uzun uzun aşamaları defalarca anlattı korkum yok desem yalan olur sonuçta 2 ameliyat geçirmiştim bunun öncesinde ve ameliyat olduğum zamanda önceki ameliyatlarım gibi ne bir ağrı sızı ne bir korkma hiç birini anlamadım hatta ameliyat bitince şaşırdım hangi ara oldu bitti diye ne bi ağrı ne bir sızı yok kendisi ve ekibi gerçekten te İzmir de en iyisi diyebilirim ameliyat sonrasında da çok kısa bi sürede 2 saat sonra falan kalktım yürüdüm kendisi gerçekten de İzmir de yine diyorum bence en iyisi
  yaklaşık 3 ay sonra sonuçlarımıda tekrar burdan paylaşcam tekrardan kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Önder Çolakoğlu Gastroenteroloji Randevusu

  Hemoroid kanaması ve mide yanması şikayeti nedeniyle gittim Dr Önder Çolakoğlu'nu ilk gördüğümde ne yalan söyleyeyim sert bir doktora rasladım diye düşündüm. Ancak yanıldığımı konuşmaya başladığımız anda bana hissettirdi. Sakin tavrı, samimi davranışları, hastalığım hakkında verdiği bilgiler sonucunda muahaneden mutlu ayrıldım. İşinin uzmanı bir doktora geldiğimi anlamıştım.

  Bir kaç gün sonra endeskopi-klonoskopi uygulaması yaptı. Uygulama sonunda hiç bir ağrım ve sıkıntım olmadı. Gastirit, hemoroid ile ilgili 45 günlük ilaç tedavim sonunda şu an gayet iyi durumdayım. Mide yanmalarım, bağırsaklarımdakı gaz sıkıntılarım, hemorid şikayetim bitti. Kendisine teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar