Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel İzmir Can Hastanesi

Ataşehir Mahallesi 8019/16. Sokak No:18

35630 , Çiğli ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İzmir Özel Can Hastanesi’nin temelleri 2002 yılında “bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak” vizyonuyla, Manisa Salihli’de atılmıştır.

Salihli Özel Can Hastanesi 2008 yılında TÜV-CERT Kalite Belgesini almış, 2016 yılında 127 hasta yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Çiğli’de 6 ameliyathanesi, toplamda 38, 18 ‘i yeni doğan, 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 75 yatak kapasitesi ve 350 çalışanıyla 20 Aralık 2017’de İzmir Özel Can Hastanesi, hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmetlerimiz

ACİL SERVİS
ANESTEZİ
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
BESLENME VE DİYETETİK
BEYİN VE SİNİR CERRAHİ
BİYOKİMYA LABORATUVAR
ÇOCUK CERRAHİ
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI
DERMATOLOJİ
DAHİLİYE
ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI
ENFEKSİYON HASTALIKLARI
FİZİK TEDAVİ MERKEZİ
GASTROENTEROLOJİ
GENEL CERRAHİ
GENEL YOĞUN BAKIM
GÖĞÜS HASTALIKLARI
GÖZ HASTALIKLARI
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
KALP VE DAMAR CERRAHİSİ
KARDİYOLOJİ
KULAK BURUN BOĞAZ
NÖROLOJİ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ
PLASTİK, REKONSRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ
PSİKİYATRİ
RADYOLOJİ
ÜROLOJİ
YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM

Cihazlarımız

 • Ekg
 • Eko
 • Ultrason
 • Röntgen
 • Mamografi
daha fazla

İşlemler

 • Ağrısız Doğum
 • Artroskopik Ameliyatlar
 • Estetik Ameliyatları
 • Femtosaniye Excimer Lazer Ameliyatı
 • Genital Estetik Ameliyatı
 • Horlama Cerrahisi
 • İdrar Kaçırma Ameliyatı
 • Katarakt Ameliyatı
 • Laparoskopik Ürolojik Ameliyatlar
 • Obezite Cerrahisi Rinoplasti (Estetik Burun) Ameliyatı
 • Saç Ekimi
 • Sertleşme Tedavisi
 • Sünnet Operasyonları
 • Tip 2 Diyabet Ameliyatı
 • Uyku Hastalıkları Merkezi
 • Vaser Liposuction
 • Vertigo Testi
 • Vitrektomi ve Retina Cerrahisi
 • Tıbbi Birimler ve Operasyonlar
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Özbek Diğer

  Sevgili erdem bey ile oğlumuzun sünneti icin görüşürken. Doktorlugun yanı sıra bir baba gibi evladımıza sıcak samimi yaklaşımı eşim ve benim için işte bu gerçek doktor dedirtti. Operasyon mükemmel sonuçlandı sonrası içinde bir problem yaşamadık. Hiç bir endişe kaygı duymadan gönül rahatlığıyla ellerine evladınızı teslim edebilirsiniz. Çok cok teşekkür ederiz sevgili doktorumuz erdem bey.. Yolunuzdan daha nice çocuklar geçmesi dileğiyle..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Özbek Üroloji Randevusu

  Varokesel şikayeti ile gittim. Detaylı açıklamaları ile bana bilgi verdi. Ilaç tedavisi ile hicbir şikayetim kalmadi


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alim Gökhan Kuşgöz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğimin 5. Haftasında normalden büyük bir kese başladı tanışmamız . monokaryonik diamniyotik tek yumurta ikiz gebelik teşhisi ile devam etti .Riskli bir gebelik çeşidiydi.Fakat doktor beyin ilgisi hassasiyeti ve aldığı önlemler sıkı takibi verdiği tavsiyeler sayesinde 36+5 de bebeklerimi sağlıkla kucağıma aldım .Bununla da kalmayıp doğum sonrasında da güvendiğim bir hekim olarak ne zaman danışsam aynı özveri ile hastasına değer vererek sorularımı cevapladı.Kesinlike tavsiye ederim .


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmail Seymen Özdemir Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Bel fıtığı şikayeti ile İsmail hocamı buldum daha önce gittiğim doktorlarda cerrahi müdahale dediler ama o doktorların özgüveni İsmail hoca kadar yoktu. fizik tedavi ve gereken hacı hoca işlerini yapıp kendimi kandırdım ama çaresi cerrahi müdahale idi sağ ayak sürekli ağrı ve hissiyat kaybı yüksekti bazen küçük çıkıntılara takılıyordu ayağım fark etmeden 1 hafta içinde proglanmış operasyon ve ertesi gün ayağa kalkıp eve dönmem mükemmel bir şey idi gözümde büyüttüğüm saçma sapan fikirlerin hepsi 1:30 saatlik operasyon ile her şey bitmişti şu an 1 ay geçti operasyon üstünden ayağımda hiç bir ağrı kalmadı hissiyatsizlik yavaş yavaş düzeliyor ve gün gectikte daha iyi oluyorum illa ki sinir doku zede aldığı için hissiyatı hemen gelmesi gerekmiyor ama yavaş yavaş daha iyi olduğunu hissediyorum kısa ve öz 35 yaşındayım korkularım vardı sadece şunu söyledim kendime neden bu ağrıları çektim daha önce olsaydım diye çok teşekkür ederim İsmail hocamdan çok yakın bi arkadaşım var aynı şikayetleri olan sizinle tekrardan görüşmek üzere Allah'a emanet olun


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hüsnü Yılmaz İç Hastalıkları Randevusu

  nodüllü guatr teşhisime istinaden Doktor arayışı içerisinde iken Uzm.Dr.Hüsnü YILMAZ 'ı doktorlartakvimi.com aracılığı ile randevu aldım. Emin adımlar ile ve detaylı açıklamaları ile bana güven verdi. biraz uzun süren bir tedavi sürecinin içindeyim ve yaklaşık 45 gün olmasına rağmen kendimde değişikliklerin farkındayım.
  Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İlker Özden Randevu

  Acil ameliyat denilen dizimdeki menüsküs yırtığı için gittim ve 2 haftada hiç bisey kalmadı dizimde. Sağolsun çok ilgili ve işinin ehli bir doktor.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Özbek Böbrek Taşı

  tavsiye uzerine gittigim erdem hoca 2cm sol bobrek tasimi kapali sistem ameliyatla oyle guzel parçalamış ki taslari duşürürken hic haberim bile olmadi gerek ameliyat oncesi gerekse ameliyat sonrasi yakin ilgi alaka takip ve .samimiyeti sanki aileden biri gibi .erdem hoca sayesinde ne korku ne stres hic bir olumsuz düşunce kalmadi kendisine ne kadar tesekkur etsem azdir . Böyle isinin ehli ve guler yuzlu samimi doktorlari allah basimiZdan eksik etmesin bobrek ve tas rahatsizligi olan kisilere siddetle tavsiye edilecek uzman hekim erdem bey


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Özbek Diğer

  Erdem beyle yollarımız 6 kasım sabahı oğlumunun doğumuyla kesişti. 10 ocak pazartesi günü sünnetimizi gerçekleştirdik. İlgisi alakası ve yorumları kendisini tercih etmeme yardımcı oldu.
  Sünnet süreci öncesi ve sonrası süreçlerinde her zaman yanımızdaydı iyi bir insan kazanmış olduk. Herşey için teşekkür ederiz :)


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Özbek Diğer

  Sayın Op. Dr. Erdem Özbek doktorumuzu tanımak bizim için büyük bir şanstı. Ben ikiz gebeliği olan bir anne adayıyım. Gebeligim nedeni ile bizim yaramazlar sağ tarafa baskı yapınca 39-40 derece ateş, üşüme ve bel ağrısı ile doktorumuza gittik sağ böbreğimde genişleme olması sebebi ile doktorumuz katater takarak sıkıntımıza çare oldu Kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ediyoruz. İyi ki var. Doğumdan sonra ikizlerimizin sünnetini de yapacak


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Özbek Diğer

  Erdem beyle oğlumuzun sünneti dolayısıyla tanıştık
  İlk gittiğimizde bizi karşılaması sünnet süresince ilgi alakası açıklamaları, oğlumuzun fotolarını çekmesine kadar herşey için kendisine çok teşekkür ederiz. Size gelmekle doğru seçimi yapmışız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar