Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Kadıoğlu Hastanesi

Özel Kadıoğlu Hastanesi - Aytekin Kotil Cad. (Eski Fulya Cad.), No: 25 Mecidiyeköy

Şişli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Kadıoğlu Hastanesi, 1973 senesinde Op. Dr. A.Baki Kadıoğlu tarafından kurulmuş olan bir hastanedir. Özel Kadıoğlu Hastanesi, bünyesinde bulunan,Genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak burun boğaz, iç hastalıkları (dahiliye), çocuk sağlığı ve hastalıkları, plastik & rekonstrüktif ve estetik cerrahi, üroloji, radyoloji, laboratuvar, diyetisyen, estetik ve güzellik bölümleri ve check up hizmetleri gibi alanlarda sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İzzet Bahar Sezeryan Doğum

  İzzet Bey, hamile olduğumu öğrendiğim zaman gittiğim ilk doktordu, ve değiştirmeyi hiç bir zaman düşünmemiştim. İnsanı rahatlatan, fazla ve gereksiz vitamin, ilaç yüklemeyen, deneyimli ve işinin ehli bir doktor. Bir kez daha hamile kalırsam, ulaşımımı hiç düşünmeden, nerede olursa olsun, tekrar onun takibinde kalmayı düşünüyorum. Sezeryan ile doğum yaptı, 5 dk da bebeğim kucağımdaydı. İlgili, detaylı ve babacan.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Zafer Özgün Bel fıtığı için

  Sayın hocama bir arkadaşımın vasıtası ile gittim yıl 2011 idi bir bel fıtık ameliyatı olmuştum ancak fıtığım duruyordu hac vazifesine gidecektim beni muayene etti bana moral verdi tedirgin olmama rağmen beni rahatlattı ve bu şekilde hacca gittim geldim inançlı bir hoca olmasıda katkı oldu gerçekten hastaya davranışı mükemmel kendisine saygılar sunarım


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Rahimi Burun Estetik Cerrahisi

  Doktor Ali beye bundan 5 yıl önce tavsiye üzerine gittim..Kendileri muayenede olsun operasyon sonrası olsun çok ilgilendiler..Ameliyat sürecinde ve sonrasında neler olacagı ile ilgili detaylı bilgilendirdiler e gerçekten sonrasında söylediği gibi de oldu.. 5 yıldır hiç sorun yaşamadım ve arkadaşlarımadan da giderler oldu ...Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası ilgi ve alkasını hiç eksik etmedi...Teşekkürler hocam ...


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Rahimi Burun estetigi

  Ben yıllarca hali saha maçlarında çok zorlandım çünkü burnumun içinde kemik eğriliği vardı nefes almakta güçlük çekiyordum bir arkadaşım doktor ali beye ameliyat olmus ve çok memnun kalmış onun önerisiyle kendisiyle tanıştım ve hoca test ettikten sonra ameliyat olmam gerektiğini söyledi kendisiyle yapmış olduğum ikili diyalogda beni çok güzel aydinlattigi için ameliyat olmaya karar verdim ve neticesi çok güzel oldu hem böyle saygın bir hocayı tanımış oldun hemde maçları yapmaya devam ediyorum sağol hocam


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Rahimi Burun Estetik Cerrahisi

  Dr Ali Rahmiyi burnumdaki et ve kemik egriligi icin muayene sırasında tanıdım.burnumdan aslında hiç nefes alamadığımı bunca yıl nasıl nefes aldığımı sorduğunda ameliyat olmam konusunda kendimi ikna ettim ve iyiki diyorum ben oksijensiz nasıl yasamışım sagolun hocam hakkınız ödenmez.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Niyazi Davas

  Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim Niyazi beye çok korkan bir insan olarak kadın Dr gitmiyordum ama Niyazi bey o kadar güzel bir Dr ki o korktuğum masayı bile sevdirdi çok güzel aydınlatıcı muayenesi ile içimi rahatlattı çok teşekkür ediyorum


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İzzet Bahar Vakum Kürtaj

  6 haftalik bebegimizi dusuk sonucu kaybedince Izzet Bey'e gittik. Hic bu kadar insana guven veren, herseyi en ince ayrintisina kadar aciklayan, hastasini dinleyen, babacan ve anlayisli bir doktorla karsilasmamistim. Bu zor durumda bile bizi cok cesaretlendirdi. Kendisine cok tesekkur ediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Rahimi Normal randevu

  Burun polipleri şikayetiyle gittiğim Ali Bey başarılı bir ameliyat ve sonrasında tedavi ile beni bu problemimden kurtardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Salih İhsan Kayılı Randevu

  İhsan bey çok deneyimli ve ilgili bir doktor. Bunu kapıdan girdiğiniz ilk anda size hitap edişinden anlayabilirsiniz. Kisa sürede hastalığımın nedenini tespit edip tedavimi gerçekleştirdik. İyi bir ürolog arayışında olan herkese rahatlıkla öneririm.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hasan Koray Deneçli Normal randevu

  Ben hayatımda ilk defa böyle bir doktorla karşılaşıyorum. Kendisi çok babacan ve her soruya itinayla cevap veriyor. İnsanın aklında herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde soruları cevaplıyor ve ayrıca hastasıyla çok güzel diyalog kurup sohbet ediyor. Bu yüzden çok iyi bir doktor olduğunu söyleyebilirim.Kesinlikle tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar