Hakkımızda

Özel Kartepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi kadrosunda 2 adet diş hekimi uzmanı, bulunmaktadır. Özel Kartepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Kocaeli ilinde Yenişehir mahallesigazimustafa Paşa Bulvarı No:157/1 adresinde bulunmaktadır.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (9)

Genel skor

  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Hadi Akdemir Diğer

  Tek kelimeyle mükemmel oldu .. ön diş kaplamamı yaptı çok güzel oldu.gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Hadi Akdemir Diğer

  Aşırı ilgili bir hekim. Bütün diş tedavilerimi titizlikle yaptı. Çok memnun kaldım. Bütün yakınlarıma tavsiye ediyorum.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Murat Cengizhan Yaş Diş Teli Tedavisi

  Söz konusu ortodonti olduğunda gözüm kapalı önerebileceğim, kendisine çok güvendiğim bir doktor. Tel tedavisi sürecinde bilgileri ve pratikliği ile içinizi rahatlatır. Kendisinden ve tedavisinden çok memnunum.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Murat Cengizhan Yaş Ortodonti Randevusu

  Her hekimin kabul etmediği, 8 gömülü dişimin olduğu bir ortidonti tedavisindeyim. Tedavimin zorlu aşamaları olmasına rağmen, öngörülen süreden daha hızlı ilerlemektedir tedavim. Gerek ilgi ve randevular, gerekse tedavi yöntemleriyle Murat Cengizhan bey gerçekten bu süreçte çok yardımcı oluyor. Tedavimi kendisiyle birlikte sürdüğüm için memnunum.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Murat Cengizhan Yaş Ortodonti Randevusu

  Her adımı detaylica usenmeden anlatarak her soruya sabırla cevap verip tel tedavimin en güzel şekilde bitmesini sağlayan yüce doktor. Çok ilgili kesinlikle tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Battal Turan Diğer

  Kendisi diş çekme, kanal tedavisi gibi işlemler yaptı. İşlemlerde hiç bir zaman acı hissetmemeniz için elinden geleni yapıyor.Ayrıca kırılan dişim yerine yenisini yaparken gösterdikleri özen sayesinde eskisinin birebir aynısını yaptılar. Teşekkürler

  E
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dt. Murat Cengizhan Yaş Ortodonti Randevusu

  Bir yıl önce dişlerimdeki çapraşıklıktan dolayı kendisine gitmiştim. Bir yıl boyunca her ay düzenli bi şekilde tedavimi değerlendirdi. Hem bilgisi hem de ilgisiyle süreç içersinde ki olumlu iletişimiyle diş teli tedavimin bana da özgüven kazandırmasını sağladı.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Battal Turan Diğer

  Tel tedavisi için istenen 4 diş çekimi için gittim. Bu yaşta diş çekimi için korku ve stresten gerilmemi anlayışla karşılayıp beni, konuşarak ve elinin hafifliğiyle rahatlattı. Gönül rahatlığıyla diş çekimi için kendisine gidebilirsiniz. Çok teşekkür ederim. Yolu açık olsun.

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Dt. Battal Turan 20'lik Diş Çekimi

  Geceleyin 20 lik diş ağrıdı için gittim. Hem dişimi çekti hem diş taşı temizliği yaptı. Her adımda bilgi vererek rahat etmemi sağladı. Teşekkürler

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Yenişehir Mahallesi Gazimustafa Paşa Bulvarı No:157/1, İzmit 41050 Google Haritalar'da göster
İlgili aramalar