Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Saydam Danışmanlık ve Kişisel Gelişim Merkezi

Kozluk Mahallesi Orduevi Sokak No:27/A

41200 , İzmit ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Bireysel Terapi

  Sema Nur Hanım ile boşanma süreci öncesi tanıştım ve ilk seanstan itibaren güven duyarak, doğru kişiyi bulduğuma inanarak devam ettim. Terapi sürecinde hayatımda çok fazla hızlı ve büyük değişiklikler olmasına rağmen hepsinden sağlıkla, tüm duyguların normal olduğunu bilerek çıktım. En önemlisi kendimle barıştım. Haliyle daha kaliteli bir hayat yaşamaya başladım. Bugün terapi sürecinin sonuna geldiğimiz için hem mutlu hem hüzünlü hissediyorum. Kimine göre uzun kimine göre kısa sayılacak bir sürede bir yılda geldiğimiz nokta benim için çok kıymetli. Bu kez kendimi ertelemeyip doğru zamanda doğru kişiyi bulmuş olmaktan ötürü şanslıyım. Değerimi gördüm, başarımı fark ettim ve hatalarımla kendimi kabul ettim. İşine olan saygısı ve hassasiyetine deginmeme bile gerek yok. İyi ki Sema Nur Hanım!

  Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Diğer

  8 ay önce ağlayarak girdiğim kapıdan bu gün gözlerimin içi gülerek ayrıldım ilgisiyle bilgisiyle aşırı profesyonel olmasının yanında kişiliğiyle harika birisi tedavi süreci boyunca iyileşmenin yani sıra bana hayata dair çok güzel şeyler öğretti iyi ki tanımışım iyiki

  Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı

  Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Psikoloji Randevusu

  Sema hanıma kaygılarım , travmalarım , kendimi değersiz hissetme ve yeme bozukluğu sebebiyle yaklaşık 8 ay önce başvurdum. Sorunlarımi çok iyi analiz edip temeline inerek cozmemi sağladı ve bu sorunlarla nasıl başa çıkacağımi öğretti . Yeme bozukluğum için detaylıca çalıştık ve artık yeme ataklarım yok. Artık yaşamımda kendimi değerli ve bana neyin iyi geleceğini biliyorum. Bana yaşama sevincimi kazandiran ve benimle çok samimi , içten iletişim kuran Sema hanıma teşekkürü bir borç bilirim .

  Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı

  Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Psikoloji Randevusu

  Normalde psikolog mantıksız bir yerdi benim için neden kendim kendi sorunumu çözemeyeyim diyordum ama Sema Nur abla benim bütün önyargımı kırıp aslında içimde tramvaya dönüşen problemlerimin çözülebileceğini öğretti. Bütün süreçte hep içtenliği hem samimiyetiyle benim motive olmamı sağladı. Hayatım eskisine nazaran çok daha mutlu ve sağlıklı

  Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı

  Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Merve Tok Kağıt Evlilik Terapisi

  Merve hanım ile eşim ile çok büyük kavga dan sonra başvurmaya karar verdim. Artık hiçbir şey ile baş edecek durumum yoktu. Kendimi değersiz ve yetersiz çok ama çok aciz hissediyordum. Bir şeylerin değişmesi gerektiğine karar verdim. Kendimle ve hayatımla yüzleşmek için terapi yolculuğuna başladım. Eşim ile beraber gittik. Çift terapisi sonra bireysel terapilere döndük. Bireysel süreçlerimizde bize zarar veren şemaları bulup onlarla ile ilgili çalışmalara başladık. Şemalarıma çalışmaya başladıkça ben hayır demeyi, sınır koymayı, kendime alan oluşturmayı öğrendim. Çocuğuma gösterdiğim öfkeyi artık göstermemeye ve onunla sağlıklı bir bağ kurmaya başladık. Eşim de bireysel sürecin de duyguları söylemeyi ve hayatında ki kaygılı süreçlerini baş etmeyi öğrendi. Sonra çift seansları ile çalışmalara devam ettik. Tam bir aile olduğumuzu ve artık birbirimizle güzel vakitler geçire biliyoruz. Eskisinden çok iyi noktaya geldik. Tartışmalar bitti, problemleri konuşabiliyoruz, dinleye biliyoruz birbirimizi ve en önemlisi duyguları birbirimize hissettire biliyoruz. Birbirimizi tanıdık ve eksik kalan kısımları doldurduk. Sizde bizim gibi problemler yaşıyorsanız bir seçeneğinizin olduğunu bilin ve bir şekilde terapi alın. Bu yazdıklarımı kendimi iyi hissettiğim ve neden başkaları da problemlerin bittiğine karşı inançları olsun diye yazmak istedim. Hayat yolculuğumuz uzun bu uzun yolda yürürken yaşadığımız duygular ve düşüncelerin hayatımızda kaygılarımızı korkularımızı yanınızda yürütmeyelim. Çünkü hayat yaşamaya değer onun İçin kendiniz için mutlaka deneyimleyin bu süreci.. kendisine buradan bizim hayatımıza güzel dokunuşları İçin çok teşekkür ederiz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Bireysel Terapi

  İlk seansım gayet güzeldi. Sema hanımın samimi ve içten yaklaşımı, uzmanlığından gayet memnun kaldım.

  Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı

  Kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Merve Tok Kağıt Psikoloji Randevusu

  Uzun süredir sanki içinden çıkamayacağım düşündüğüm bir depresyon sürecinde sonunda yardım almaya karar verdim ve burada incelediğim de karışma Merve hanım çıktı. Görüşmeler sürecinde bir kere bile tereddüt, soru işareti yaşamadım. Kendimi yargılanma korkusu duymadan açabildiğim tek insan oldu sonunda. Terapi süreci başlamadan önce ki ben ile şimdi ki ben arasında o kadar fark var ki duygularım, düşüncelerim, davranışlarım ve hayata bakış açım her şeyim o kadar değişti ki sanki yeni bir ben gibi oldum. Bana ağır gelen her şeyden uzaklaştım, sınırlar koyabiliyorum ve kendimi çok güçlü hissediyorum. Bu süreçte şema terapi o kadar güzel dokundu ki içimde ki kapattığım içerde olan küçük bene dokundu. Şimdi kendimle çok iyi bir dil geliştirdik. Duyguları hissedebiliyor ve dokunabiliyorum. Samimiyeti, sıcak yaklaşımı ve öğrettikleri için çok teşekkür ederim. Çok güzel güzelleştirdin hayatımı ve iyi ki varım dedirttin bana kendim için ve o kadar özel hissediyorum ki kendimi tekrar dan teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Psikoloji Randevusu

  Yıllardır içime attığım ve kimseyle paylaşmadığım bir travmamdan dolayı bir yakınımın tavsiyesi üzerine Semanur hocadan terapi aldım. Hiç kurtulacağımı düşünmediğim bu hislerden yıllar sonra kurtulduğum, beni anladığı, yargılanmadığı, bu travmayı atlatmamı sağladığı için kendisine ne söylesem boş. Hayat benim için artık yüklerimden kurtulmuş halde devam ediyor, çok mutluyum


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Nagihan Ergün Bireysel Terapi

  Uzun süredir kaygı bozukluğu nedeniyle antidepresan ilaç kullanıyorum yaklaşık olarak 7 aydır tavsiye üzerine Saydam Danışmanlık Uzmanlarından Nagihan Hanımdan tavsiye ve tedavi görmekteyim . Geldiğim nokta hayata dair bakışım değişti ayrıca şuan kontrollü bir şekilde antidepresan ilaçları bırakma süreci yaşıyorum. Teşekkürler değerli Hocam.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Sema Nur Atıcı Psikoloji Randevusu

  25 yıldır devam eden panik ataklarımı Sema hocam sayesinde atlattım. Kendisi kızım gibi benimle ilgilendi. Bana güzelce yavaş yavaş her şeyi öğretti. Çok şükür şu an iyiyim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar