TKD Sağlıklı Yaşam Merkezi

(102 görüş)
Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

TKD Sağlıklı Yaşam Merkezi

Odunluk mahallesi Lefkoşe caddesi Mihraplı plaza C blok Kat 7 Daire :14 Nilüfer / Bursa

Nilüfer,

İletişim Bilgileri

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Büşra Bürcü

  Psikoloji, Psk.

  • H
   Konum: TKD Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Psikoterapi

   Iyi ki Büşra hanimla karsilasmisiz. Ilgisi cok mukemmel. Çözüm odakli calisiyor. Diyetime yardimci olmasi icin destek istemistim. Yardimlariyla -20 kiloya ulastim.

  • H
   Konum: TKD Sağlıklı Yaşam MerkeziHizmet: Aile İçi İletişim Sorunları

   Sorunlarımın çözülmesine yardımcı olan Dr. Büşra Bürcü’ye çok teşekkür ederim ailemde olan bütün sıkıntılarım iletişim bozukluklarım sadece aileme değil bütün çevreme yansımıştı okulumda evimde arkadaş ortamımda konuşamama , asabiyet çabuk sinirlenme gibi sorunlarım çok uzun süredir devam ediyordu içime kapanık hayattan zevk almayan biri haline gelmiştim Büşra BÜRCÜ sayesinde artık çok mutluyum bütün iletişim sorunlarım düzeldi kendisi çok mükemmel bir doktor çok güzel tavsiyeler ve akıllar veriyor çok teşekkürler

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Hatice Kübra Acar

  Diyetisyen, Dyt.

  • E

   Ben iki aydır Hatice Hanım'a gidiyorum ve şu ana kadar 14 kilo verdim. Çok memnunum ve hala devam ediyorum.Hatice Hanım bana pozitif anlamda çok destek oluyor.Kendisini sonuna kadar bırakmayı düşünmüyorum. Benim aşırı kilomdan dolayı bel ağrılarım vardı.Hatice Hanım ile başladığımda 111 kiloydum.14 kiloyu vermek bile bana çok iyi geldi.Bel ağrılarım gitti.Ayak ağrılarım azaldı.Daha da fazla faydasını göreceğime inanıyorum.Hiç aç kalmadan kilo veriyorum.Bazen o kadar tok hissediyorum ki ara öğünlerimi bile yemiyordum ama Hatice Hanım bunun yanlış olduğunu,bozmamam gerektiğini söyledi.Kendisi birebir ilgileniyor.Bir sorunumuz olduğunda mesaj attığımızda hemen dönüşler yapıyor. Zaten benim için önemli olan birinin beni yönlendirmesi gerekiyor olmasıydı.Ben daha önceden de çok diyet yapmıştım ama hiçbir sonuca ulaşamamıştım.Hatice Hanım bir danışman gibi değil,bir arkadaş gibi pozitif bir şekilde ilgileniyor.

  • G

   Çok ilgililer,çok memnun kaldım kendisinden.Ben bazı durumlardan dolayı biraz ara vermek durumunda kalmıştım ama tekrar Hatice Hanım ile devam edeceğiz. Kendisine gelmiş olduğum zaman içerisinde hem ödemim gitti, hem de çok sıkılmadan çok güzel kilo verdim.Yaz döneminde gitmiştim ve kısa bir zaman içerisinde 5 kilo kaybım oldu.Listelerimiz çok güzeldi.Ben çok beğendiğim için listemin değişmesini istememiştim. Çok pratik bir listeydi benim için. İlgili ve anlayışlı oluşu,listeme uyamadığım zamanlarda beni motive edişi güzeldi.Ben farklı diyetisyenlere de gittim ama ters tepkilerle karşılaşmıştım.Kübra Hanım hiç öyle değildi. Benim çok hoşuma gitti.Kendisi çok müsait olmadığı halde benim mesajlarıma hep geri dönüşler sağladı.Tavsiye ediyorum kendisini.

  Tüm görüşlere (42) göz at


 • Talat Acar

  Diyetisyen, Dyt.

  • C

   Ben çok memnun kaldım ve tekrar devam etmeyi düşünüyorum kendisiyle.Talat Bey ile 4 kilo kaybım oldu.Güzel ilgileniyor ve her konuda yardımcı oluyor.Diyetlerimi de çok güzel hazırlıyor.Kendisini önerdiğim danışanlar da oldu.

  • A

   Çok güzel gidiyoruz.Çok memnunum kendisinden.Ben daha önceden çok diyetisyene gittim ama Talat Bey beni gerçekten etkiliyor.Ben 1.5 ayda 5 kilo verdim.En güzeli listelerimiz.Kolaylıkla uygulayabiliyorum.Çok güzel ilerliyoruz,diyetten soğutmuyor.Çok fazla güven duydum kendisine.Bu güvenim de Talat Bey'in bilgisi,oradaki çizgisi ve duruşu,deneyimleriyle alakalı.

  Tüm görüşlere (46) göz at


İlgili aramalar