Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

(742 görüş)
Uzmanları gör

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İzmir Yolu Görükle Kampüsü

Nilüfer,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Safiye Helvacı

  Enfeksiyon Hastalıkları, Prof. Dr.

  • S

   HARİKA HARİKA HARİKA BİR DOKTOR BELKİ BUNA KİMSE İNANMIYCAKTA HAYATTA ŞUAN ONUN BANA EMEĞİ İLE YAŞIYORUM 4 AY HASTANEDE YATTIM BURSA ULUDAĞ ÜNVS TIP FAKÜLTESİNDE BENİMLE O KADAR YAKINDAN İLGİLENDİKİ ANLATAMAM ÇOK İYİ BİLİYORUM HASTANEDE YATARKEN DOSYAMI GECE EVİNE GÖTÜRÜP İNCELEDİĞİNİ YA ANLATAMAM NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM FAKAT TEK KELİME MÜKEMMEL BİR HOCA BENDE HAKKI ÇO VAR KENDİSİNE SAYGILARIMI İLETİYORUM...

  • Ç

   Bu gün kendisi ile tanışma fırsatım oldu, üniversitede bir kuruş vermeden yarım saatini bana ayırdı hastalığımı ve yapmam gerekenlerini büyük bir özveri sıcaklıkla ilgilenip anlattı..güler yüzlü mesleğini titizlikle yapan bir hoca

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Mansur Sufiev

  Kulak Burun Boğaz, Ass. Dr.

  • S

   20 Eylül 1011de UÜ hiğroma ameliyati oldum operasyonda kendisinde vardi çok iyi bir doktor .yanancı uyrukluyu keşke kendisine ulaşa bilsem.Sevim Yacan 05053957787


 • Soner Cander

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, İç Hastalıkları, Doç. Dr.

  • M

   Muhterem Hoca'm, mesleğinin hakkını vererek liyakatle yapan araştırmacı, ilgili ve zeki bir hekim olduğu kadar, hastalarıyla yakından ilgilenen mütevazı bir şahsiyet. Endokrin rahatsızlıklarım için çok hekim değiştirdim ve nihayet Soner Hoca'ya muayene oldum. Bir yıldır uyguladığı medikal tedavi ile -biiznillah- büyük ölçüde şifa buldum. Teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum.

  • Z

   Her hastanın doktor olarak karşısında görmeyi arzu ettiği ;mesleğinin hakkını vererek çalışan ,hastasına çok değer verip önemseyen , sevecen ve muhteşem bir insan ..İyi ki tanıma şansım olmuş ...


 • Ahmet İlker Kafkaslı

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ass. Dr.

  • E

   30 ocak günü doktorumuzda muayne oldum.çok memnun kaldım çok ilgili ve açıklama dan çekinmiyen bir doktorumuz..çok memnun kaldım çok teşekkür ederim ..


 • Derya Altay

  Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Uzm. Dr.

  • S

   çok memnunum derya hanımdan çok sabırla dinleyen vede anlatan mükemmel bir doktor allah razı olsun ondan 2 seneden beri derya hanıma gidiyoruz tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi

  • Ş

   sn.derya hocaya çok teşekür ediyorum 1 ay boyunca oğlumla çok ilgilendi büyük bir sabırla.yumuşak nazik sevecen tavırlarından dolayı kendisine sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.en değerli varlığımız olan çoçuklarımızı emanet edebileceğimiz derya hoca gibi keliteli hocalara oluşu ilimiz için büyük bir şans olarak görüyorum.


 • Hasan Serkan Doğan

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • P

   Bir doktor tavsiyesi ile hocama gittim ben bu kadar iyi niyetli bu kadar insancıl ve hoş görülü bir hocayı ilk defa gördüm ameliyat olduk ve kurtarılmaz denilen böbrek şuan çalışıyor Allah hocamdan razı olsun yolu açık olsun.


 • Mesut Keçebaş

  Kardiyoloji, Ass. Dr.

  • Z

   bahsetdigim doktor osmaniye düz içi ilçesi devlet hastanesi kardiyoloji doktoru mesut keçebaş kişiligi mesleginin üstünde bir insan okadar öz verili çalışıyorduki hayran oldum annem için koşarken gözlerim yaşardı bir nefes fazla alması için saatlarca müdahala etmesi unutamayacam anlardan bir anı ..


 • Fatma Nadide Yorulmaz

  İç Hastalıkları, Ass. Dr.

  • M

   Zübeyde hanım hastanesine gitmiştim. mide şikayetim vardı. Öncelikle çok iyi karşılandım. Kesinlikle bir doktorda olması gereken en iyi özelliğe sahip birisi. Kendisi hastalığımla ilgili tahliller yaptırdıktan sonra tek tek bütün yapmam gerekenler, hastalığımla ilgili bilgileri anlattı. Tekrar tekrar sordular ilgilendiler. Ben çok teşekkür ediyorum. Umarım böyle doktor sayısı artar. Zaten hastaların ilaçtan çok bilgilenmeye ve öneriye ihtiyaçları var. Doktorumuza çok teşekkür ediyorum.

  • M

   merhaba rahatsızlığım yaklaşık 1 aydır boğazımdan kanlı şekilde balgam gelmesiydi doktor Fatma hanıma muayene oldum benden gerekli gördüğü tahliller ve akciyer filmi çektirmemi istedi sonuçlarla birlikte tekrar kontrol muayenesine gittim neyseki herhangi bir rahatsızlığım yokmuş doktor hanım bana ilaç yazmadı iyi olduğumu bana tahlil sonuçlarıyla anlattı vede hisettirdi ilaca ihtiyacım olmadığını anladım zaten içimde artık bir hastalık şüpesi kalmadı teşekkür ederim size Doktor hanım.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Uğur Yayla

  Göz Hastalıkları, Dr.

  • M

   Göz rahatsızlığı başka hiç bir rahatsızlığa benzemiyor.1 hafta kapı kapı dolaştım,Uğur hocamı buldum.2 uzman hekimin tanı koyamadığı hastalığıma tanı koyup tedavi etti.Allah bin razı olsun.


 • Tuğba Moralı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ass. Dr.

  • A

   Beyi Kanaması geçiren Annem Pakize ÇAYLI'ya Yaptığı Acil Müdahale ve Yaptığı Ameliyattan Dolayı Aynı Zamanda Bilgilendirmesi ile Hasta yakınları ile İlgi ve Alakasından dolayı Teşekkür eder Başarıların Devamını Dilerim.