Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi (Caddebostan)

verifiedCreated with Sketch.

Göz doktoru

(99+ görüş)

Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi İstanbul ilinde Bağ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

 • Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi (Caddebostan)

  Bağdat Cad. No: 257 / Caddebostan

  Kadıköy,

  İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi İstanbul ilinde Bağdat Cad.no:257 Caddebostan adresinde bulunmaktadır. 25 yıl önce kurulan VeniVidiGöz, kurulduğundan kuruluşudan bugüne güvenilen bir marka olmuştur. Damla anestezisi ve dikişsiz fako tekniği uygulanmasını gerçekleştiren VeniVidiGöz, Gaussian Excimer Laser teknolojisini de kullanmaktadır. Modern katarakt cerrahisi ve laser uygulamaların ile tedaviler gerçekleştirmektedir. Nörovizyon yöntemiyle çok sayıda erişkin hastada göz tembelliği tedavisi gerçekleştirilmektedir. Görüşü zayıf olan ve tedaviyle görmesinin artması mümkün olmayan hastaların LVA yöntemiyle günlük yaşamlarını sürdürebilecek düzeyde görmelerini sağlamıştır. LASIK & LASEK & EpiLASIK ile tedaviler gerçekleştirilmiştir. PresbyMAX ve Trans-PRK uygulamalarıyla hastaların yakın+uzak görme sorunları çözülebilmektedir. Medikal retina uzmanlarınca yakından takip edilen uluslararası tedavi protokolleriyle, diabetik retinopati ve maküla dejeneresansı hastalarının zarar görmeleri önlenebilmektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gülten Manav Ay

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Ş

   Bir Glokomlu olarak uzun bir zamandır Gülten Hanım'ın hastasıyım. Kendisi çok sıcak ve mütevazı bir insan; aynı zamanda çok iyi bir doktor. Oldukça memnunum. İyi ki bir şekilde tanımışım kendisini.

  • T

   Hastasına yaklaşımı,alanındaki bilgi doluluğu ile hastasına güven veren ve rahatlatan bir kişiliye sahip.ayrıca hastalarla birebir ilişkiler muhtesem.

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Özer Kavalcıoğlu

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Son zamanlarda bende çok sıklıkla yanma ve sulanma vardı bir arkadaşımın tavsiyesiyle özer beye gittim ve ilk defa bir doktorda bu kadar detaylı bir şekilde bilgi aldım ve aklımda hiçbir soru işareti kalmadı kendisine ve hastaneye çok teşekkür ederim.

  • bir tavsiye üzerine gidip tanışma fırsatı bulduk. bütün şikayetlerimi tek tek dinleyip bütün sorunlara çözüm bulmak adına her yolu deneyem profesyonel ve branşında çok bilgili bir hekim.. herkeze kesinlikle tavsiye edebileceğim bir hekim..

  Tüm görüşlere (50) göz at


 • Tuğrul Akın

  Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

  • T

   1992 senesinden beri gözlük kullanmaktayım ve bunun son 16 senesini lens kullanarak geçirdim. No-touch lazer operasyonunu hastaneye gittiğimde öğrendim ve Tuğrul Bey korneamda incelme olduğu için bu yöntemi tavsiye etti.Kendisi her iyi ameliyat türünü o kadar güzel izah etti ki bu operasyonu en kısa zaman da Veni Vidi hastanesinde olma kararını verdim. Özer Bey'in operasyonu gerçekleştirdi. Son kontrolümle yine Tuğrul Bey ilgilendi ve kendisinin başta da dediği gibi ilk 2 gün çok ağrılı geçti. Ama sonrasında herşey dedikleri gibi daha kolay oldu ve gün ve gün görüş alanım netleşti. Şuan uzağı %100 göremiyorum ama Tuğrul Bey bunun gün ve gün daha iyi olacağını yine belirtmişti. Tuğrul Bey gerçekten hastasına güven vererek konuyu en ince noktasına kadar anlatan bir hekim. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

  • N

   Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine kendim ve oğlum için gittim.Doktorumuzun ilgisi , bilgisi insan ilişkileri çok kuvvetli herkese tavsiye ediyorum

  Tüm görüşlere (13) göz at


 • Ertan Sunay

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • S
   Konum: Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi (Caddebostan)Hizmet: Katarakt Ameliyatı

   Bazı insanların ıyki dediği durumlar vardır bende diyorumki ıyki ertan hoca mi tanımış ve ıyki gözlerimi ona emanet etmişim milyonlarca kez teşekkür ederim hocam ıyki varsınız.1 sene önce trifokal lens takıldı ve 25 senelik gözlük illetinden kurtuldum ertan hoca sayesinde hastalarına yaklaşımı mükemmel

  • Allah sonsuz razı olsun ertan hocamın vesilesiyle gözlükten kurtuldum etrafımdaki 5 tanıdığımızda göz hastalıklarından kurtuldular şiddetle Ertan Sunay hoca diyorum

  Tüm görüşlere (26) göz at


 • Akın Akyurt

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • B
   Konum: Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi (Caddebostan)Hizmet: Lazer Ameliyatı

   Lazer operasyonu olmak için çoğu hastaneleri araştırdım ve bir tavsiye üzerine veni vidi hastanesi ile görüşme sağladım ve Op. Dr Akın Akyurt ile tanışmış oldum, ameliyatım çok başarılı geçti ve kendisininde sakinliği üzerine korkmadan ameliyata girdim ve pek acı çekmeden ameliyatım bitti. Doktoruma çok teşekkür ediyorum dünyayı onun sayesinde daha iyi görebildiğim için :)))

  • S

   Kıymetli Akın Hocamla bir tavsiye üzerine tanıştık. Katarakt ameliyatı oldum, mükemmel sonuçlar aldık. Herkese tavsiye ediyorum. Şu zamana kadar hiç şikayetim olmadı. İşinin ehli bir hekim. Teşekkürler.

  Tüm görüşlere (21) göz at