Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

İstanbul
Özel muayenehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Orta lise öğrenimini Kabatas Erkek Lisesinde bitirdim. 2003 yılında Marmara Üniv. Tıp fakültesi İngilizce bölümünden doktor ünvanı aldım. 2003 yılında...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Gebelik
  • Doğum
  • Riskli Gebelik
Tümünü göster

Hizmetler


İstanbul

Özel muayenehane

21 hasta yorumu

Genel skor

E

Farklı bir doktora muayene olduğumuzda memnun kalmadığımız için Mahmut Bey'e muayene olduk. Kendisinden memnunuz. Mahmut Bey ilgili, güler yüzlü, her şeyi açık açık anlatıp, bilgilendirip, yönlendiren bir doktor. Kendisi gebelik takiplerimizi yapıyor, sürecimize devam ediyoruz.


B

Mahmut Bey'in ilgisinden çok memnun kaldım. Kendisi ilgili, kibar bir insan. Her şey için teşekkür ediyorum. Mahmut Bey'e kistim olduğu için kontrol amaçlı muayene oldum. Kendisi ilaç tedavisi verdi. Şu anda gayet iyiyim.


D

Mahmut Bey çok güler yüzlü ve ilgili bir doktor. Ben kendisinden memnunum. Mahmut Bey gebelik takibimi yapıyor ve sürecimize devam ediyoruz. Kendisi çok detaylı bilgilendirerek, ilgileniyor.


A

Mahmut Bey ilgili, son derece saygılı, alakalı, tedavileri güzel olan bir doktor. Ben kendisinden çok memnun kaldım. Mahmut Bey'e kadın hastalıkları şikayetimden dolayı muayene oldum. Kendisi bana kartını vererek bir şey sormak istediğimde herhangi bir şey hakkında bilgi almak istediğimde whatsapp üzerinden ulaşabileceğimi söyledi. Ben iyi olduğum için dönüş sağlamadım.


Ç

Mahmut Bey'den memnun kaldım. Kendisinin ilgisi, konuşma uslubu gayet iyiydi. Mahmut Bey iletişimi iyi, hastalarına zaman ayıran bir doktor. Kendisine abortus nedeniyle görüşme sağladım. Süreç içerisinde bilgilendirmelerde bulundu. Aynı zamanda takiplerimi sağlıyor.


G

Mahmut Bey güzel bir doktor. Kendisinden memnunum. Mahmut Bey gebelik takibimi yapıyor. Kendisi bayağı bilgilendirerek her şeyi açıklıyor.


I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gebze Hastanesi 4 Boyutlu Ultrason

Bebeğimizin sağlık durumu gelişim süreci hakkında detaylı bilgi almak için. Gebze medikal park hastanesine gittik hocamızın detaylı anlatımı bizi çok mutlu etti kendisine çok teşekkür ediyoruz


P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gebze Hastanesi Genital Estetik

Mahmut Hocam işine gayet hakim ve hastasına çok güven veren bir doktor ilk başlarda endişemiz vardı her ayrıntıyı yapacağı her işlemi anlatıyor. Sadece hastalığınız hakkında değil kadın cinsel sağlığı hakkında da bilgilendiriyor. endometrioma kist operasyonum için doktor doktor gezip kapalı ameliyata karar verdikten sonra gebze medicalparkta tanıştığım ve aralarında en çok güven duyduğum mahmut hocaya ameliyat olmaya karar verdim...Hastaya yaklaşımı ve rahatlatıcı güven verici tavırlarıyla benım gibi hastalık ve ameliyattan korkan biri için bir şans kendisi. Her ne kadar ameliyattan sonra yaşadığım gaz sancısından dolayı hamilelik düşünmediğimi söylesem de hamileliğim de düşünmeden yanına gideceğim ilk kişi mahmut hoca olur...Buradan da kendisine yeniden teşekkür etmek isterim.Hocam, sizi tanıdığımız için çok şanslıyız ihem doktor-hasta iletişiminde hem de her alanda Türkiye de başarılı doktorları görmek mutlu ediyor...


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gebze Hastanesi Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Eşimin Dogumunu gerçekleştirdi içinde gayet başarılı ve çok güler yüzlü ilgi alakaya diyecek laf yok iyiki denk gelmişsiniz böyle tesadüf çok iyi oldu


T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Gebze Hastanesi Sezeryan Doğum

Tesadüfen tanışmış olduğumuz Mahmut Bey ile çok rahat problemsiz bir doğum sürecimiz oldu
Gece gündüz saat kaç olduğu farketmezsizin mesajlarımıza dönüş yaptı aydınlattı sakıinleştirdi
Yani özel hastane doktoru gibi değilde her hastasıyla. Mükemmel bir ilgi alaka hiç düşünmeden düşündürmeden problemsiz bir süreç geçirdik.
Yani Mahmut Bey ile doğum la alakalı hiç tereddütsüz gidip görüşebilir insanlar
Emeklerine bilgisine sağlık aldığı hakları sonuna kadar hak eden bir doktor
Teşekkür ederim tekrardan


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Orta lise öğrenimini Kabatas Erkek Lisesinde bitirdim. 2003 yılında Marmara Üniv. Tıp fakültesi İngilizce bölümünden doktor ünvanı aldım. 2003 yılında...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Gebelik
  • Doğum
  • Riskli Gebelik
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (2)

İlgili aramalar