Prof. Dr.

Mahmut Mutlu

Ortopedi ve travmatoloji

5 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  muhteşem bir doktor.hastasıyla arkadaş gibi.2004 yılında kalça protezi oldum ve 2 de doğum yaptım.Önce Allahıma sonra doktoruma teşekkür ederim. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  2010 yılında kalça protezi ameliyatı oldum, ameliyat öncesi günlerimi hatırlamak dahi istemiyorum çünkü 100m mesafe bana 1km gibi geliyordu ve topallıyordum. Şimdi diğer sporları yapabildiğim gibi güreş dahi yapabiliyorum. Yaşam kalitem tamamen değişti, Allah Prof.Dr.Mahmut Mutlu ve ekibinden razı olsun. Bu tip rahatsızlığı olana hiç düşünmeden gitmelerini şiddetle tavsiye ederim, rahat olun bu tavsiyemden dolayı bana da dua beklerim. Şifa arayan herkese geçmiş olsun, Doktor bey ve ekibine de Allah ne muratları varsa versin.

 • çok memnunum

  sayın hocama sonsuz teşekkürler.gerçekten çok mütavazi ve hastasının sorununu çözmek adına elinden geleni yapmaktadır.babamın kaza sonucu diz kapagı kullanılmaz haldeyken protez takarak kısa bir sürede ayaga kalkmasını saglamıştır.işinin tam uzmanı.mahmut hocamız gibileri allah basımızdan eksik etmesin minnettarız.

 • çok memnunum

  Bu yaşıma kadar gördüğüm hastasıyla gerçekten ilgilenen tek doktor.herhalde 10 gün içerisinde 7kez görmüştür beni.teker teker sordu bütün ağrılarımi. Ağrının kaynağını araştıran tek doktor..onunla tanismasaydim su anda ağrılara mahkum olduğuma inanarak yaşıyor olacaktım ki bazı kendini bilmezler buna inandirmislardi beni. Iyi ki varsınız. .

 • çok memnunum

  Sayın hocama geçen yıl diz protez ameliyatı oldum. iyikide oldum çünkü şuanda yeniden doğmuş gibiyim. Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin..