Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diğer

Maşallah hoca gerçekden işini severel yapan ve işinde çok iyi bir hekim kesinlikle . Hastasiyla çok ilgili hastalığın teşhisini koyasaya kadar sonuna kadar uğraşan bi hekim . Keain tani koymak için sonuna kadar ne gerekiyorsa yapan biri . Kızımın geçmeyen karın ağrıları vardı ve aslında tanışıklımız daha öncesine bebekliğne dayanıyordu reflü tanımızdı da hocamız koymşdu daha snra geçmeyen karin ağrıları ve iştahsizlik sebebi ile çölyak tanısıını koydu fakat tanıyı koyasaya kadar herşeyi en ince ayrıntısı ile araştırdı Allah razı olsun kendisinden . Düşünmeden direk gidebilirsnz çok iyi bi insan gerçekden . Sakinliği size de geçiyor ve rahatlatıyor hastasını

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ağrı, kusma ve aşırı kilo kaybı (9 kilo)

Kendisi ile 2017 yılı Haziran ayında tepecik araştırma hastanesinde muayene sırasında tanıştık.Oğlumun şikayetleriyle ilgili gitmediğimiz hastane kalmamıştı.Ağrı ve kusmalarına psikolojik diyen hastaneler bile olmuştu.Oğluma yaptığı tahlil ve endoskopiler sonucunda midedeki ülseri teşhis etti.Ülserin oluşum yerini normal görmediğinden bizi hastaneye yatırdı ve bunun sebebini araştırdı.Tüm bunlar sonunda oğlumun mide duodenum da aşırı darlık olduğunu bu yüzden beslemediği teşhisini koydu.Kesin çözümün cerrahi olduğunu en başta söyledi.Fakat uygun zamanı beklemek için yaklaşık 8 ay kadar sadece sıvı beslenme yazarak oğlumu sürekli takip etti.Hastalığımızın seyri boyunca anlayışını hiç eksik etmedi.Biz anne ve babasına oğluma herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı.Ve 2018 şubat ayında bizi hastanedeki başarılı çocuk cerrahi ekibine yönlendirdi.Ve bağırsak ile mide arasına başarılı bir bypass ameliyatı yapılmasına öncülük etti.Oğlum 15 yaşında ve onu yeniden yaşama döndürdü.Biz her daim kendisine duacıyız.Yolu açık ve başarıları daim olsun.Yılmaz ailesi kendine her zaman minnettar..

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Çok güler yüzlü sizi anlayan anlatmanıza izin veren tecrubeli bir hekim.Kendisinden çok memnunuz kzimin endoskopisine bizzat kendi giren ilgili alakali bir doktor.kızımın ozonofinilik ozofajit hastalığını teshis etti. önce Rabbim sonra böyle değerli doktorumuzla birlikte bu zorlu süreci birlikte atlatacagimiza inanıyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

H

kızımın 2.ailesi oldu maşallah bey.onun sayesinde kızım çok iyi.bu doktorluğunun verdiği sonuç birde yardım severliği iyiniyetli oluşu cana yakın ve samimi oluşu da bizi çokmutlu ediyor.sanırım iyi bir baba olmasının etkisi olmalı ona binlerce kez şükür herşey hak ettiği ve gönlüne göre olur allah onu başımızdan eksik etmesin.

R

3 ay önce kardeşimi tedavi etmişti.kardeşim çok kötü bi durumdaydı.daha sonra baran bey geldi bütün tetkikleri yaptı ve çok ilgilendi iyileşene kadar hep yardımcı oldu.hiç yalnız bırakmadı.çok teşekkür ediyoruz.

M

Doktorum ince bağırsak naklinden sonra çocuğumun hayatta kalmasını sağlayan kişidir. İşini seve seve ve çok iyi yapan, saygılı, hoşgörülü bir insan. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hakkını ödeyemeyiz.

O

ince bağırsak nakli olan çocuğumun şu an hayyata kalmasını sağlayan doktorlardan bir tanesidir.işini çok iyi yapan.saygılı hoşgörülü bir insan. kendisine çok teşşekür ediyorum. hakkını ödiyemeyiz.

K

şuanda hayatımda gördügüm en iyi doktor diyebilim :))

M

merhaba yıllar öncesi hayatımı kurtaran insan sizdiniz şimdi 23 yaşındayım ben sizinle tanıştığımda 11 yaşındaydım sanırım sizde çok yeni ve çok gençtiniz menenjit hastasıydım soy isminizi bilmiyordum ama isminizden tahminle o olduğunuzu düşünüyorum şu an bende eczacı kalfasıyım yaşıyorsam bunu size borçlu olduğumu ve size bir teşekkür borçluydum beni siz kurtarır ken ben hiç birşeyin farkında değil eve gitmek istediğim için size teşekkür edememiştim şimdi size çok teşekkür ediyorum hastanız

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet