Son 30 gün içerisinde 245 profil ziyareti var

Adres

Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Çankaya, Ankara
Eminterapi Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Kredi kartı
0850 333.....

Aile Terapisi

Aile Danışmanlığı

Bilişsel Davranışçı Terapi +40 daha fazla

Draw A Person

Durumluk Anksiyete Ölçeği

Wisc-R-Çocuklar İçin Zeka Testi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk öğrenimini Ağrı’nın Tutak ilçesinde tamamladıktan sonra Diyarbakır Çevre Sağlığı Meslek Lisesini 1983’te kazanarak 1987 yılında mezun oldu.1988’d...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
 • Gelişim Bozuklukları
 • Unutkanlık
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Ün.Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji
 • Ankara Ün. Eğitim Bilimleri Fak. PDR
 • Selçuk Ün. Sosyal Bilimler Ens yüksek lisans PDR
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
F

Mehmet Emin Bey'e ilk gittiğimde darmadağın bir halde idim. Ama kendisinin sağlam sakın duruşu olaylara farklı bakış açıları getirmesi ve en önemlisi sizin hayat hikâyenize ve problemlerinize saygı duyarak yaklaşım göstermesi benim çok yol katetmemi sağladı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Fatih


M

Mehmet Bey'in danışanları ile olan ikili ilişkileri çok samimi ve gerçekçi. Gerek problemim ile ilgili duyarlılığı gerekse sözlü olarak ifadeleri çok samimi. Gayet yardımcı oldu bana. Çok memnun kaldım, kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim, televizyon programını da severek izliyorum.


Konum: Eminterapi Merkezi psikolojik destek

Sayin mehmet hocam la atlatamayacagimi dusundugum zor bir donemimde bir arkadasimin tavsiyesi uzerine gorustum ilgi alakasi ve uzmanligi sayesinde hayata yeni bir bakis acisiyla bakmaya basladim. Hersey artik daha guzel .Kendisine burdan tesekkur ve saygilarimi iletiyorum.


N
Konum: Eminterapi Merkezi

Mehmet hocamla kendimi boşlukta hissettiğim, anlamlandiramadigim, ifade edemedigim bir dönemimde tanıştım. Yaklaşık 4 aylık gorusmelerimiz neticesinde hayat benim için çok kolaylaştı. Herkese ve herşeye yetişme düşüncesi, yüklendigim sorumluluklar, karsimdakiden bekletilerim ve hayal kırıklıklarımın bana verdigi zararlar profesyonel bir göz tarafından tahlil edildi. Seanslar sırasında üzerime düşeni mümkün olduğunca yerine getirmeye çalıştım. Bu da çözüm sürecinde bana çok yardımcı oldu. Geçmiş ve gelecekle hesabımı kapatıp şimdiyi yaşamayı, başkalarının düşüncelerine saygı duymayı ve dinlemeyi, bir yerlere yetisme duygumdan vazgeçmeyi kendisinden öğrendim. Şimdilerde hayat benim için daha oturmuş ve arzu ettiğim gibi sakince ilerliyor. Çok kıymetli bir hocamız. İnsanın profesyonel bir yönlendirmeye hayatının her döneminde ihtiyacı olduğunu ve geçiştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Mehmet hocama çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Var olun.


A

Merhaba, beni mutlu edecek şeylerin, hep benden uzakta olduğunu düşünerek, hayatımı zorlaştırdım. Asıl zor olan, burnumun ucunda olduğunu görebilmekti. Herkesin hayatın pek çok döneminde yaşadığı bir döngüdeydim. Yolları tasavvur edebiliyor, bana verilen akılları en az bu aklı verenler kadar biliyor ama mutsuzluğuma çare doğru yolu bulamıyordum. Zaman zaman adım atmıyor muydum? Evet... Yalnız devamını getiremediğiniz, o döngüsel dansta adımları kararlı bir şekilde değiştiremediğimiz müddetçe hepsi iyi niyetli bir başlangıç olarak kalıyor. İşte bu noktada, bir internet sitesinde gördüm Emin Bey'i... Önce asistanı ile görüştüm ve randevu talebinde bulundum. Beni en çok etkileyen, yaklaşık 10 dakika sonra Emin Bey'in beni arayarak "Size nasıl yardımcı olabilirim?" demesiydi. Buluştuk, seanslarımıza başladık. Önümde duran dağ, ilk görüşmeden itibaren parçalanmaya, un ufak olmaya başladı. Behzat Ç. izleyenler bilir. Baş komiserin bir lafı vardır. "Unutmak undan gelir. Bildiğiniz hamur işi unundan. :) Yavaş yavaş unuturmuş insan. Kaşını, gözünü, ağzını, burnunu, sesini, acıları, yaşanmışlıkları... un ufak etmeden bitmezmiş bu acı." İşte biz un ufak etmeyi unutmak olarak değil; hatırlayarak, analiz ederek, doğru davranış modellerini deneyimleyerek yaşadık. Sonuç: Emin Bey'in günlük hiç bitmeyen ilgi ve alakası, en ihtiyaç anında bana ulaşması, benim de çalışkan bir öğrenci olmam ile birleşti ve yeni bir kişinin ilk doğum gününü kutladım. Tercih altındır, tereddüt ise teneke. Burada bu yazdıklarıma ulaşabilen kişi. Neredeysen ve neler yaşadıysan hiç fark etmez. Kendin için doğru bir tercih yap ve altın ol. İnan herkes başarabilir. Doğru insanların destekleriyle ve kendine inanarak. Bir kere kendin için yaşa. Bu sitede doktor tavsiyesi arıyorsan emin ol, başkaları için yaşamayı adet edinmişsindir ve kendin için yaşamak, başkalarına ihanet gibi geliyordur. Böyle değil işte... Doğru insan eşin, dostun, arkadaşın değil. Seni zamanla analiz edebilecek ve bu işin eğitimini almış 3. bir şahıs. Objektif, sen kırılma diye gerçekleri saklamayan biri. Ben Emin Bey'i tanıdım. İyi ki buldum onu. Nereden bilebilirdim ki o bir kırık düşler tamircisiymiş. Bir heykel tıraş... Emekleriniz için sonsuz teşekkürler ve HAPPY... (Happy, hocam ile benim aramda dostluk ve teşekkür hatırası. :)


A

Merhaba, beni mutlu edecek şeylerin, hep benden uzakta olduğunu düşünerek, hayatımı zorlaştırdım. Asıl zor olan, burnumun ucunda olduğunu görebilmekti.
Herkesin hayatın pek çok döneminde yaşadığı bir döngüdeydim. Yolları tasavvur edebiliyor, bana verilen akılları en az bu aklı verenler kadar biliyor ama mutsuzluğuma çare doğru yolu bulamıyordum. Zaman zaman adım atmıyor muydum? Evet... Yalnız devamını getiremediğiniz, o döngüsel dansta adımları kararlı bir şekilde değiştiremediğimiz müddetçe hepsi iyi niyetli bir başlangıç olarak kalıyor. İşte bu noktada, bir internet sitesinde gördüm Emin Bey'i... Önce asistanı ile görüştüm ve randevu talebinde bulundum. Beni en çok etkileyen, yaklaşık 10 dakika sonra Emin Bey'in beni arayarak "Size nasıl yardımcı olabilirim?" demesiydi.
Buluştuk, seanslarımıza başladık. Önümde duran dağ, ilk görüşmeden itibaren parçalanmaya, un ufak olmaya başladı. Behzat Ç. izleyenler bilir. Baş komiserin bir lafı vardır. "Unutmak undan gelir. Bildiğiniz hamur işi unundan. :) Yavaş yavaş unuturmuş insan. Kaşını, gözünü, ağzını, burnunu, sesini, acıları, yaşanmışlıkları... un ufak etmeden bitmezmiş bu acı." İşte biz un ufak etmeyi unutmak olarak değil; hatırlayarak, analiz ederek, doğru davranış modellerini deneyimleyerek yaşadık.
Sonuç: Emin Bey'in günlük hiç bitmeyen ilgi ve alakası, en ihtiyaç anında bana ulaşması, benim de çalışkan bir öğrenci olmam ile birleşti ve yeni bir kişinin ilk doğum gününü kutladım.
Tercih altındır, tereddüt ise teneke. Burada bu yazdıklarıma ulaşabilen kişi. Neredeysen ve neler yaşadıysan hiç fark etmez. Kendin için doğru bir tercih yap ve altın ol. İnan herkes başarabilir. Doğru insanların destekleriyle ve kendine inanarak. Bir kere kendin için yaşa. Bu sitede doktor tavsiyesi arıyorsan emin ol, başkaları için yaşamayı adet edinmişsindir ve kendin için yaşamak, başkalarına ihanet gibi geliyordur. Böyle değil işte... Doğru insan eşin, dostun, arkadaşın değil. Seni zamanla analiz edebilecek ve bu işin eğitimini almış 3. bir şahıs. Objektif, sen kırılma diye gerçekleri saklamayan biri. Ben Emin Bey'i tanıdım. İyi ki buldum onu. Nereden bilebilirdim ki o bir kırık düşler tamircisiymiş. Bir heykel tıraş... Emekleriniz için sonsuz teşekkürler ve HAPPY... (Happy, hocam ile benim aramda dostluk ve teşekkür hatırası. :)


Bir arakadasimin kendisine danisan olarak gitmesi ve tavsiyesi ile buldum kendisini. Hem bireysel hem de esimle birlikte aile terapisi, evlilik terapisi konularında danistik kendisine. Sizi ilk görüşmede çözen bir uzman. Ozellikle ailesel anlamda soy agacinizi cikarir gibi cozen bir uzman bence. Ancak tabiki de ilk ve bir seansta bunların hepsini size çat diye soylememesi sizin farkindaliginizi artırmaya çalışması da uzmanlığının gereği. O sizi daha ilk seansta cozmusken acaba siz o ruh haliyle acaba onun söylediklerini anlayabilecek misiniz bakalım? Seanslar devam ettikçe ve daha sağlıklı bir birey olmaya basladikça kendisinin daha ilk seansta size mesajı verdiğinizi anlamış olacaksınız. Keşke ilk seanslarda gözüm ruhum daha açık olsaydı da daha erken anlayabilseydim. O üstü kapalı konuşur belki ya da benim gibi geç anlarsınız belki ama her cümlesinde sizin sağlıklı bir birey olmanız için verdiği bir mesaj vardır. Seanstan sonra düşünün derim. Hatta gerekirse not edin söylediklerini derim. Daha sonra pek çok kez ihtiyacınız olacak. En çok sevdiğim sorusu da vurgusu bir şekilde söylediği "sana ne?" Cümle içinde kullanilmis hali ise; sen sabah kalktin yüzünü yikadin. O yıkamadi ise sana ne?
Buz dağının görünmeyen kısmı gibi bir hazine var kendisinde ve öğrenilecek çok şey var ondan. (Bunu pek belli etmese de) ☺
Zor anlarda ihtiyaç duyulanlar Gamze hanimin iceriye girip 'ne icersiniz?' sorusu ve yerde bir kimliği olmayan krem kahve karışımı uzun tüylü halı artik tuyleri yapismis ama desenini ezberledigim tam karşımda duran i hate to cook but like to eat tablosu acil durumda kolu çekiniz butonu gibi.
Sağlıklı gunleriniz olsun. Saglicakla ve Sevgiyle.


Ben Gaziantep'ten hocamın ergen psikolojisi üzeri de özelikle ilişkilerde çok yardımını gördüm ikili ilşkiner duygusal yoksunlukta çok faydalı çok değişik görüş açısı sizin sorunlarınızı bilmediğiniz pencerelerden çözüyor teşekkür ederim abide özdemir


M

Tavsiye üzerine gitmiştim Hocam'a. Kendini benim yerime koyması çok güzel birşeydi. Beni anlamasında çok etkili olduğunu düşünüyorum. Üniversiteyi kazanamama kaygısından dolayı gitmiştim. Benden çok Mehmet hocam'ın katkısı olduğunu düşünebiliriz ünüversiteyi kazanmamda.Kaygımı ve sinirimi yenmeme sebep oldu terapisiyle. Yaşıtlarımın da böyle bir kaygısı olduğunda Mehmet Hocam'a yönlendiriyorum.


H

H.C.(Danışan)
Emin beyi çok kötü olduğum bir dönemde eşimle sıkıntılı olduğumuz günlerde tavsiyeediyorum.com sitesinden bulup aile terapisine gittik. Eşimle beraber ve ayrı ayrı görüşmelere aldı. Ara ara beni takip etti. Benim bazı şeyleri daha net görmeme ilişkimizi değerlendirmem için objektif bakmama yardımcı oldu. Bana hayatı farklı bir gözlükle bakmama, kendime odaklanmam gerektiğini öğretti. Evlilik sorunu yaşıyorsanız, Aşk İlişki sorunu yaşıyorsanız Emin beyi tavsiye ederim. Hayatımı ve beni düzelttiğiniz için sonsuz teşekkürler....


Hizmetler

Aile Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Aile Danışmanlığı


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Bilişsel Davranışçı Terapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Draw A Person


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Durumluk Anksiyete Ölçeği


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Wisc-R-Çocuklar İçin Zeka Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Good Enough Zeka Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Duygu Odaklı Terapi (EFT)


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Metropolitan Okul Olgunluğu Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Sanat Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Psikoterapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Oyun Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Benton Görsel Bellek Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Hipnoterapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Psikodinamik Psikoterapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Evlilik Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Gessell Gelişim Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Cattell 3a Zeka Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Agte- Ankara Gelişim Tarama Envanteri


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Tematik Algı Testi (TAT)


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Psikoonkoloji


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Louisa Duss


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Transaksiyonel Analiz


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Porteus Labirentleri Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Peabody Resim (Kelime Eşleştirme Testi)


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Luxopuncture Yöntemi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Çift Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Eklektik Yaklaşım


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Grup Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Kanserde Psikolojik Destek


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Yetişkin Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Cinsel Terapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Dinamik Psikoterapiler


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Mmpi- Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Alexander Pratik Yetenek Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


EMDR Terapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Varoluşçu Psikoterapi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Cattell 2a Zeka Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Standardize Mini Mental Test


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Bender Gestalt Motor Algı Testi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Süreklilik Anksiyete Ölçeği


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Regresyon Terapisi


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi


Randevu


Öveçler Mah. Çetin Emeç Blv. Lizbon Cad. No: 47/3, Ankara

Eminterapi Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
F

Mehmet Emin Bey'e ilk gittiğimde darmadağın bir halde idim. Ama kendisinin sağlam sakın duruşu olaylara farklı bakış açıları getirmesi ve en önemlisi sizin hayat hikâyenize ve problemlerinize saygı duyarak yaklaşım göstermesi benim çok yol katetmemi sağladı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Fatih


M

Mehmet Bey'in danışanları ile olan ikili ilişkileri çok samimi ve gerçekçi. Gerek problemim ile ilgili duyarlılığı gerekse sözlü olarak ifadeleri çok samimi. Gayet yardımcı oldu bana. Çok memnun kaldım, kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim, televizyon programını da severek izliyorum.


Konum: Eminterapi Merkezi psikolojik destek

Sayin mehmet hocam la atlatamayacagimi dusundugum zor bir donemimde bir arkadasimin tavsiyesi uzerine gorustum ilgi alakasi ve uzmanligi sayesinde hayata yeni bir bakis acisiyla bakmaya basladim. Hersey artik daha guzel .Kendisine burdan tesekkur ve saygilarimi iletiyorum.


N
Konum: Eminterapi Merkezi

Mehmet hocamla kendimi boşlukta hissettiğim, anlamlandiramadigim, ifade edemedigim bir dönemimde tanıştım. Yaklaşık 4 aylık gorusmelerimiz neticesinde hayat benim için çok kolaylaştı. Herkese ve herşeye yetişme düşüncesi, yüklendigim sorumluluklar, karsimdakiden bekletilerim ve hayal kırıklıklarımın bana verdigi zararlar profesyonel bir göz tarafından tahlil edildi. Seanslar sırasında üzerime düşeni mümkün olduğunca yerine getirmeye çalıştım. Bu da çözüm sürecinde bana çok yardımcı oldu. Geçmiş ve gelecekle hesabımı kapatıp şimdiyi yaşamayı, başkalarının düşüncelerine saygı duymayı ve dinlemeyi, bir yerlere yetisme duygumdan vazgeçmeyi kendisinden öğrendim. Şimdilerde hayat benim için daha oturmuş ve arzu ettiğim gibi sakince ilerliyor. Çok kıymetli bir hocamız. İnsanın profesyonel bir yönlendirmeye hayatının her döneminde ihtiyacı olduğunu ve geçiştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Mehmet hocama çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Var olun.


A

Merhaba, beni mutlu edecek şeylerin, hep benden uzakta olduğunu düşünerek, hayatımı zorlaştırdım. Asıl zor olan, burnumun ucunda olduğunu görebilmekti. Herkesin hayatın pek çok döneminde yaşadığı bir döngüdeydim. Yolları tasavvur edebiliyor, bana verilen akılları en az bu aklı verenler kadar biliyor ama mutsuzluğuma çare doğru yolu bulamıyordum. Zaman zaman adım atmıyor muydum? Evet... Yalnız devamını getiremediğiniz, o döngüsel dansta adımları kararlı bir şekilde değiştiremediğimiz müddetçe hepsi iyi niyetli bir başlangıç olarak kalıyor. İşte bu noktada, bir internet sitesinde gördüm Emin Bey'i... Önce asistanı ile görüştüm ve randevu talebinde bulundum. Beni en çok etkileyen, yaklaşık 10 dakika sonra Emin Bey'in beni arayarak "Size nasıl yardımcı olabilirim?" demesiydi. Buluştuk, seanslarımıza başladık. Önümde duran dağ, ilk görüşmeden itibaren parçalanmaya, un ufak olmaya başladı. Behzat Ç. izleyenler bilir. Baş komiserin bir lafı vardır. "Unutmak undan gelir. Bildiğiniz hamur işi unundan. :) Yavaş yavaş unuturmuş insan. Kaşını, gözünü, ağzını, burnunu, sesini, acıları, yaşanmışlıkları... un ufak etmeden bitmezmiş bu acı." İşte biz un ufak etmeyi unutmak olarak değil; hatırlayarak, analiz ederek, doğru davranış modellerini deneyimleyerek yaşadık. Sonuç: Emin Bey'in günlük hiç bitmeyen ilgi ve alakası, en ihtiyaç anında bana ulaşması, benim de çalışkan bir öğrenci olmam ile birleşti ve yeni bir kişinin ilk doğum gününü kutladım. Tercih altındır, tereddüt ise teneke. Burada bu yazdıklarıma ulaşabilen kişi. Neredeysen ve neler yaşadıysan hiç fark etmez. Kendin için doğru bir tercih yap ve altın ol. İnan herkes başarabilir. Doğru insanların destekleriyle ve kendine inanarak. Bir kere kendin için yaşa. Bu sitede doktor tavsiyesi arıyorsan emin ol, başkaları için yaşamayı adet edinmişsindir ve kendin için yaşamak, başkalarına ihanet gibi geliyordur. Böyle değil işte... Doğru insan eşin, dostun, arkadaşın değil. Seni zamanla analiz edebilecek ve bu işin eğitimini almış 3. bir şahıs. Objektif, sen kırılma diye gerçekleri saklamayan biri. Ben Emin Bey'i tanıdım. İyi ki buldum onu. Nereden bilebilirdim ki o bir kırık düşler tamircisiymiş. Bir heykel tıraş... Emekleriniz için sonsuz teşekkürler ve HAPPY... (Happy, hocam ile benim aramda dostluk ve teşekkür hatırası. :)


A

Merhaba, beni mutlu edecek şeylerin, hep benden uzakta olduğunu düşünerek, hayatımı zorlaştırdım. Asıl zor olan, burnumun ucunda olduğunu görebilmekti.
Herkesin hayatın pek çok döneminde yaşadığı bir döngüdeydim. Yolları tasavvur edebiliyor, bana verilen akılları en az bu aklı verenler kadar biliyor ama mutsuzluğuma çare doğru yolu bulamıyordum. Zaman zaman adım atmıyor muydum? Evet... Yalnız devamını getiremediğiniz, o döngüsel dansta adımları kararlı bir şekilde değiştiremediğimiz müddetçe hepsi iyi niyetli bir başlangıç olarak kalıyor. İşte bu noktada, bir internet sitesinde gördüm Emin Bey'i... Önce asistanı ile görüştüm ve randevu talebinde bulundum. Beni en çok etkileyen, yaklaşık 10 dakika sonra Emin Bey'in beni arayarak "Size nasıl yardımcı olabilirim?" demesiydi.
Buluştuk, seanslarımıza başladık. Önümde duran dağ, ilk görüşmeden itibaren parçalanmaya, un ufak olmaya başladı. Behzat Ç. izleyenler bilir. Baş komiserin bir lafı vardır. "Unutmak undan gelir. Bildiğiniz hamur işi unundan. :) Yavaş yavaş unuturmuş insan. Kaşını, gözünü, ağzını, burnunu, sesini, acıları, yaşanmışlıkları... un ufak etmeden bitmezmiş bu acı." İşte biz un ufak etmeyi unutmak olarak değil; hatırlayarak, analiz ederek, doğru davranış modellerini deneyimleyerek yaşadık.
Sonuç: Emin Bey'in günlük hiç bitmeyen ilgi ve alakası, en ihtiyaç anında bana ulaşması, benim de çalışkan bir öğrenci olmam ile birleşti ve yeni bir kişinin ilk doğum gününü kutladım.
Tercih altındır, tereddüt ise teneke. Burada bu yazdıklarıma ulaşabilen kişi. Neredeysen ve neler yaşadıysan hiç fark etmez. Kendin için doğru bir tercih yap ve altın ol. İnan herkes başarabilir. Doğru insanların destekleriyle ve kendine inanarak. Bir kere kendin için yaşa. Bu sitede doktor tavsiyesi arıyorsan emin ol, başkaları için yaşamayı adet edinmişsindir ve kendin için yaşamak, başkalarına ihanet gibi geliyordur. Böyle değil işte... Doğru insan eşin, dostun, arkadaşın değil. Seni zamanla analiz edebilecek ve bu işin eğitimini almış 3. bir şahıs. Objektif, sen kırılma diye gerçekleri saklamayan biri. Ben Emin Bey'i tanıdım. İyi ki buldum onu. Nereden bilebilirdim ki o bir kırık düşler tamircisiymiş. Bir heykel tıraş... Emekleriniz için sonsuz teşekkürler ve HAPPY... (Happy, hocam ile benim aramda dostluk ve teşekkür hatırası. :)


Bir arakadasimin kendisine danisan olarak gitmesi ve tavsiyesi ile buldum kendisini. Hem bireysel hem de esimle birlikte aile terapisi, evlilik terapisi konularında danistik kendisine. Sizi ilk görüşmede çözen bir uzman. Ozellikle ailesel anlamda soy agacinizi cikarir gibi cozen bir uzman bence. Ancak tabiki de ilk ve bir seansta bunların hepsini size çat diye soylememesi sizin farkindaliginizi artırmaya çalışması da uzmanlığının gereği. O sizi daha ilk seansta cozmusken acaba siz o ruh haliyle acaba onun söylediklerini anlayabilecek misiniz bakalım? Seanslar devam ettikçe ve daha sağlıklı bir birey olmaya basladikça kendisinin daha ilk seansta size mesajı verdiğinizi anlamış olacaksınız. Keşke ilk seanslarda gözüm ruhum daha açık olsaydı da daha erken anlayabilseydim. O üstü kapalı konuşur belki ya da benim gibi geç anlarsınız belki ama her cümlesinde sizin sağlıklı bir birey olmanız için verdiği bir mesaj vardır. Seanstan sonra düşünün derim. Hatta gerekirse not edin söylediklerini derim. Daha sonra pek çok kez ihtiyacınız olacak. En çok sevdiğim sorusu da vurgusu bir şekilde söylediği "sana ne?" Cümle içinde kullanilmis hali ise; sen sabah kalktin yüzünü yikadin. O yıkamadi ise sana ne?
Buz dağının görünmeyen kısmı gibi bir hazine var kendisinde ve öğrenilecek çok şey var ondan. (Bunu pek belli etmese de) ☺
Zor anlarda ihtiyaç duyulanlar Gamze hanimin iceriye girip 'ne icersiniz?' sorusu ve yerde bir kimliği olmayan krem kahve karışımı uzun tüylü halı artik tuyleri yapismis ama desenini ezberledigim tam karşımda duran i hate to cook but like to eat tablosu acil durumda kolu çekiniz butonu gibi.
Sağlıklı gunleriniz olsun. Saglicakla ve Sevgiyle.


Ben Gaziantep'ten hocamın ergen psikolojisi üzeri de özelikle ilişkilerde çok yardımını gördüm ikili ilşkiner duygusal yoksunlukta çok faydalı çok değişik görüş açısı sizin sorunlarınızı bilmediğiniz pencerelerden çözüyor teşekkür ederim abide özdemir


M

Tavsiye üzerine gitmiştim Hocam'a. Kendini benim yerime koyması çok güzel birşeydi. Beni anlamasında çok etkili olduğunu düşünüyorum. Üniversiteyi kazanamama kaygısından dolayı gitmiştim. Benden çok Mehmet hocam'ın katkısı olduğunu düşünebiliriz ünüversiteyi kazanmamda.Kaygımı ve sinirimi yenmeme sebep oldu terapisiyle. Yaşıtlarımın da böyle bir kaygısı olduğunda Mehmet Hocam'a yönlendiriyorum.


H

H.C.(Danışan)
Emin beyi çok kötü olduğum bir dönemde eşimle sıkıntılı olduğumuz günlerde tavsiyeediyorum.com sitesinden bulup aile terapisine gittik. Eşimle beraber ve ayrı ayrı görüşmelere aldı. Ara ara beni takip etti. Benim bazı şeyleri daha net görmeme ilişkimizi değerlendirmem için objektif bakmama yardımcı oldu. Bana hayatı farklı bir gözlükle bakmama, kendime odaklanmam gerektiğini öğretti. Evlilik sorunu yaşıyorsanız, Aşk İlişki sorunu yaşıyorsanız Emin beyi tavsiye ederim. Hayatımı ve beni düzelttiğiniz için sonsuz teşekkürler....


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

İlk öğrenimini Ağrı’nın Tutak ilçesinde tamamladıktan sonra Diyarbakır Çevre Sağlığı Meslek Lisesini 1983’te kazanarak 1987 yılında mezun oldu.1988’d...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Çocuk Ve Ergen Psikolojisi
 • Gelişim Bozuklukları
 • Unutkanlık
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Ün.Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji
 • Ankara Ün. Eğitim Bilimleri Fak. PDR
 • Selçuk Ün. Sosyal Bilimler Ens yüksek lisans PDR
Tümünü göster

Deneyimler

 • Eminterapi
 • Devam ediyor

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Ödüller

 • Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 900 saat

Diğer içerikler

Yayınlar (1)

Röportaj