Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Care & Create, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, + 52 daha fazla
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
M

Benim 16 Yıllık Doktorum 2 Çoçuğumada Sağlıklı Bir Şekilde Kucağımız Veren DR. FARUK ÇEKMECELİ'DİR..Güler yüzlü samimi ve işini çok iyi yapan bir doktor.Kesinlikle Herkese tavsiye ediyorum.


F

Benim 16 Yıllık Doktorum 2 Çoçuğumada Sağlıklı Bir Şekilde Kucağımız Veren DR. FARUK ÇEKMECELİ'DİR..Güler yüzlü samimi ve işini çok iyi yapan bir doktor.Kesinlikle Herkese tavsiye ediyorum.


M

bende hastasıyım 4 hastane degiştirdikten sonra faruk beyi buldum.yogun çalışmasına insanragmen güler yüzlü harika bir insan.tebrik ediyorum kendisini.


M

2007 yılında beni avcılar hospitalde çalıştığı zaman ölümden kurtardı işi gücü rast gitsin.işinin ehli bir hekim bizce kendisi.


F

çok iyi ve çok sıcak kanlı insana çok güzel cesaret veriyor faruk beyin ilgisinden ve sıcak kanlılıgından dolayı çoook teşekkür ediyorum mükemmel bi toktor


E

Gerçekten mükemmel bir insan ve burda üyeliği olupta faruk bey için güzel ve doğru yorumlarını yazan herkese teşekkür ediyorum. çünkü ben bu yorumlar sayesinde faruk beyle tanıştım eşimle birlikte gerçekten çok memnun kaldık. iyiki varsınız


A

Çok deneyimli tecrübeli en önemlisi İNSAN seven bir hekim.Kendisinde Doğum yaptım çok memnun kaldım. Tanımak yaşamak lazım her kim sıkıntı yaşıyorsa gitmesini kesinlikle önerimdir:)


G

Cana yakın İnsan'a değer veren bir insan.Onu ziyarete giderken çok yakın bir arkadaşıma gider gibi gidiyorum.Doğumumu onda yaptım çok memnun kaldın.Onu iyki tanıdım beni takip etti Allah yolunu açık etsin insan gibi insan .


A

Ben diyyabet hastasi bir anneyim Benim hayatimda tanidigim ve aslka unutamayacagim bir doktor oglum bu yil alti yasina gurdi hersey icin tesekkurler sizi asla unutmayacagim


M

en basta mukemmel bir insan size bir arkadas gibi yanindayken gerilmezsiniz sizinle konusur dinler hemen tani koyar faruk beyi cok seviyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş