M. Hakan Bulam, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Ankara

Op. Dr.
M. Hakan Bulam verifiedCreated with Sketch.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi

32 görüş

Adres

Ankara
(harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Burun estetiği

Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın)

Meme estetiği + 41 daha fazla

Liposakşın

Kulak estetiği

Dolgu

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. M. Hakan BULAM Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır. Hacette...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Burun eğriliği
 • Yüz Estetiği
 • Meme Küçültme
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara, 2006
 • Gazi Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı, Ankara, 2012

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
32 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Rinoplasti

Burnumdan dolayı psikolojik birtakım sorunlarım ve takıntılarım vardı. Hakan Bey'i bu siteden buldum hasta görüşlerini inceledim ve görüşmeye gittim. Görüşmeden memnun kaldım ardından Hakan Bey'e ameliyat olmakta karar kıldım ve rinoplasti ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde de sonrasında da ilgisini eksik etmedi. Şuanki burnumdan çok memnunum herhangi bir sıkıntım yok. Hakan Bey'e teşekkür ediyorum. İyi bir doktor tavsiye ederim.


Konum: MEME KÜÇÜLTME

Öncelikle doktorum Hakan Bey' e teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.23 yaşındayım ve yıllardır göğüslerimin büyük olmasının sıkıntısını yaşıyordum.Estetik sorunların yanı sıra omuzlarımda ve boynumdaki ağrılarım giderek şiddetlendi. Ameliyat olma düşüncem vardı fakat ameliyatla ilgili endişelerim vardı. Kendimi güvende hissedeceğim bir hekim bulamadığım için yıllarca bekledim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine temmuz ayında Hakan Bey' e muayene oldum. Kendisi ilk karşılaşmada doğru yerde ve güvende olduğunuz hissini veriyor.Muayene ettikten sonra ameliyatla ilgili detaylı açıklama yapıp tüm sorularınızı samimiyetle cevaplıyor. 16 Kasım için randevu oluşturduk ve bir hafta önce tahlil yaptırmak için hastaneye geldim. Hakan Bey yeniden muayene etti sorularımı yanıtladı. 14 Kasım'da çizimlerim yapıldı ve doktorum 16 Kasım sabahı saat 8 de hastanede olmam gerektiğini söyledi. 7.30 da hastaneye gittim hemen yatış işlemlerim yapıldı.Ameliyata girmeden önce doktorum geldi ve hem aileme hem bana yeniden açıklama yaptı ve 8.15 te ameliyata girdim. Ameliyatım yaklaşık 3 saat sürdü ve sorunsuz geçti. Hakan Bey gün içinde 3-4 kez gelip durumumu kontrol etti. Bu gerçekten hasta olarak insana kendini emin ellerde olduğunu hissettiren ve 'iyi ki' dedirten bir durum. Ameliyat sonrası bir gece hastanede kaldım ve ertesi sabah taburcu oldum. Taburcu olduktan sonra da Hakan Bey durumumu takip etti.İşini severek yapan, hastalarına değer veren ve iyi hissettiren doktorlarla karşılaşmak çok büyük bir şanstır. Hakan Bey benim bu konudaki en büyük şansım oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum..


Ş
Konum: Meme

26ekim 2018 de hakan hocama 325 cc kas altı meme büyütme ameliyatı oldum sonuç mükemmel oldu 5gün sonra normal hayatıma döndüm ilgisi alakasıyla mükemmel bir dr Hakan beyin hastası olmak büyük bir şans ve ayrıcalıktır herşey için sonsuz teşekkürler hakan hocam.????


N
Konum: Botox Uygulaması

İnternet üzerinden araştırma yaparken tavsiyeler üzerine Hakan Bey'i buldum İyi ki de bulmuşum diyorum İşlem için gittiğimde çok güzel bir şekilde karşıladı Dinledi ki bu çok önemli malum bazı doktorlarımız dinlemiyor hastasını Sıkıntıma göre işlem uyguladı Her ne kadar küçük işlemmiş gibi görülse de işin uzmanının yapması çok önemli Bu gibi uygulamalar riskli çünkü Sağlık sonuçta basite almaya gelmez Tekrar etmesi gereken bir uygulama ve 2. kez tekrar gittim ve gitmeye de devam edeceğim Keza dudak dolgusu da aynı şekilde memnun kaldığım diğer bir işlemdi O yüzden yakınlarıma da tavsiye ettim ve gidenler de memnun kaldılar Böyle doktorlar zor bulunuyor maalesef Kendisine buradan teşekkür etme fırsatım oldu ki artık bundan sonra daimi doktorum Hakan Bey kendi alanında insanlara yardımcı olabilecek tecrübeli bir doktor Bu alanda yanlış doktor tecrübem olduğu için Araştırmam pozitif sonuçlanınca mutlu oldum Kendisini gözüm kapalı tavsiye ediyorum Tekrar tekrar teşekkür ederim


Konum: Meme Büyütme

Nereden nasıl başlasam bilemiyorum...senelerdir hayalini kurduğum meme büyütme ameliyatını 2 haftada gerçekleştiren hızlandıran heyecanıma ortak olan sorduğum bütün sorulara bıkmadan usanmadan cevap veren nazik kibar ve son derece işinin uzmanı hastalarına olan ilgisi... evet Hakan hocam iyi ki siz iyi ki???? keşkelerimizin olduğu bu hayatta asla pişman olmayacağınız bir doktor... benim gibi amann devlet hastanesinde estetik mi olurmuş diyenler vardır mutlaka aranızda öyle özel oldu ki kendimi beş yıldızlı otelde gibi hissettim hastane çalışanları da bir o kadar güler yüzlü... ameliyat sonrasında ağrım olmadı 350 cc lik silikon takıldı ve çok doğal oldu.. 3. Gün tamamen normal hayatıma döndüm... üstelik onunla birlikte liposaction kol inceltmede yapıldı...çok mutluyum... Tekrar teşekkür ederim Hakan hocam iyi ki siz????


B
Konum: Meme Küçültme

Yıllardır meme küçültme ameliyatı olmak istiyordum. İçime sinmeyen doktorlardan sonra beklentimi düşük tutuyordum fakat Hakan hocayı görür görmez doğru yerde olduğumu anladım. Ben bir hasta olarak ne kadar araştırma yaparsam yapayım medikal bir eğitimim olmadığı için soracağım sorular hep yetersiz kalacaktır, Hakan hoca bu durumun çok bilincinde bir doktor ve bu süreçte çok etkili biçimde size ameliyatı anlatıyor. Dikkat çekilmesi gereken konuları tekrar tekrar söylüyor. Muayene sırasında sizi detaylıca ve saygılı biçimde analiz ediyor.

Ameliyattan bir gün önce tüm yaptırmış olduğum testler ile birlikte Hakan hoca ile tekrar görüşüp çizimlerimi yaptık. Ameliyatı konuştuk. Ameliyat günü sorunsuz ve hızlı biçimde giriş yaptım. Odama yerleştim.
Ameliyathane personeli de Hakan Hoca'dan gelen pozitif enerjiyi taşıyordu. Ameliyat öncesi hiçbir gerginliğim kalmadı. İnsanın doktoruna, personele güvenmesi gerçekten çok önemliymiş.
Ameliyat bitince ben odaya gelmeden önce Hakan hoca ailemi ameliyat hakkında bilgilendirmiş. O gün bitmeden de beni kontrole geldi ve ilgili hemşireler gece boyu takibini yaptı.
Hakan Hoca sabah durumumu çok iyi bulduğu için taburcu oldum. Sadece üç defa ekstradan ağrı kesici aldım. Dört gün boyunca oturup kalkmamda yardım aldım. şu an 8. günüm ve çok rahat biçimde gezebiliyorum. Ki ben çok canı tatlı biriyimdir.
Hiçbir komplikasyonsuz atlattık ameliyatı.

Hakan Hoca'ya gerçekten çok teşekkür ederim. Beni bir biçilecek bir şeyden ziyade birey olarak gördüğü, hasta iletişimini düzgün kurduğu ve detaylara önem verdiği için. Bu ameliyatı bir deneyime dönüştürdünüz.


N
Konum: Meme Küçültme

14 Eylül de meme küçültme ameliyatı oldum.Hakan hoca ilk görüştüğüm doktordu ve hemen karar verdim.Ameliyat olacağım hafta başında tekrar gidip görüştüm tahlillerim yapıldı.Cuma günü de ameliyata girdim.2 buçuk saat sürdü.Sonuç çok başarılı oldu.Hakan hoca çok ilgili ve çok başarılı bir doktor.Bu ameliyat ve Hakan hoca verdiğim en doğru karar oldu.Ameliyat öncesi ve sonrası akılda soru işareti bırakmayacak kadar bilgilendirdi ve tüm sorularımı yanıtladı.1 haftada normal hayatıma döndüm ilk birkaç günden sonra ağrı kesiciye bile ihtiyaç duymuyorum.Sırt ve boyun ağrılarımdan kurtuldum.İstediğim her şeyi giyebiliyorum.Ameliyat düşünenlere kesinlikle Hakan bey ile görüşmesini tavsiye ediyorum.Görüştüğünüzde doğru doktoru bulduğunuzu anlayacaksınız.İyi ki Hakan hocayı bulmuşum.Bunun için doktor takvimi sitesine teşekkürler.Hakan Beye de başarılarının devamını diliyorum.


G
Konum: Burun Estetiği

Hakan Hoca’ya burun ameliyatı oldum bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum herşey istediğim gibi oldu. Ben hep korktuğum için erteliyordum Hakan Hoca’yı çevremde söylüyorlardı çok iyi olduğunu sadece burun için değil .Karar verdim ameliyatımı oldum ve şuan çok mutluyum 3 ay oldu hiçbir sıkıntım yok ayrıca ameliyat sürecimde çok rahat geçti . Hakan Hoca hem işiyle hemde tanıdığım kadarıyla kişiliğiyle çok iyi başarılı kesinlikle tavsiye ederim tanıyınca zaten anlayacaksınız doğallıktan yana olduğunuda benim için doğallık çok önemli ☺️


E
Konum: Burun Estetiği

Hakan bey gerçekten çok başarılı ve yetenekli bi doktor ben meme büyütme ve burun estetiği ameliyatı oldum ve çok memnunum. Herşeyden önce hastalarına çok güven veren çok ilgili ve kibar birisi, Hakan beyle karşılaştığım İçin gerçekten çok şanslıyım. Bütün ameliyatları çok başarılı ben dahil bir çok arkadaşımda Hakan beyle görüştü sonuçlarımı gördüklerinde arkadaşlarımda çok memnun kaldı. Hakan bey gibi bir doktor bulmak gerçekten çok zor bıçak altına yatıyorsanız doktorunuza güvenmeniz çok önemli Hakan beye tüm ameliyatlarında güvenebilirsiniz. Ben defalarca gidip geldim sabırla tüm sorularımı cevapladı. Başarılarının devamını diliyorum ve her gün kendimi gördükçe çok daha mutlu yaşıyorum çok memnunum.


Konum: Burun Estetiği

13 temmuz 2018 tarihinde Hakan hocaya burun estetiği ameliyatı oldum. Estetik problemimin yanında nefes problemim de (kemik eğriliği-et büyümesi) vardı. Hakan hocaya ben de bir tanıdığımın tavsiyesiyle muayene olmaya gitmiştim. Muayene olmaya gittiğinizde gerçekten ilgili, sizi özel hissettirecek, ameliyatın her aşamasını size tek tek anlatan bir doktor görüyorsunuz karşınızda. İlk muayeneyi olduktan sonra zaten evet ben doktorumu buldum diyorsunuz.. Ben Hakan hocanın ilgisini ameliyat günü de fazlasıyla hissettim.. yanıma gelip heyecanlı olup olmadığı soran bana son kez ameliyatta neler yapacağını anlatan bir doktor olması doğru kişiye güvendiğimi kanıtlar nitelikteydi.. Ameliyattan sonra da gayet güzel bir iyileşme süreci geçirdim diyebilirim. Ağrım hiç olmadı ve bir tane bile ağrı kesici içmedim.. Herkes gibi bende de şişlikler ve morluklar oluşmuştu ama buz uygulama Yüksek uyuma gibi şeylere dikkat ederek bu süreci güzel bir şekilde atlattım.. zaten yaklaşık 10 gün sonra yüzümde şişlik kalmamıştı morluklar ise yok denecek kadar azdı. Şuan ameliyat olalı yaklaşık bir buçuk ay oldu ve ben burnumdan çok memnunum.. Nefes anlamında da görüntü anlamında da problemim kalmadı. Sanki hiç ameliyat olmamışım ve burnum hep böyleymiş gibi hissediyorum. Çevremdeki insanlar sadece sende bir güzelleşme ver hayırdır diyebildi ben söylemeden kimse burun ameliyatı olduğumu anlamadı :) benim için doğal bir burun olması gerçekten çok önemliydi ve Hakan hoca da bu isteğim doğrultusunda bana doğal Harika bir burun yaptı.. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum ???????????? Eğer siz de doktor arayışındaysanız kesinlikle tavsiye ediyorum Hakan Hocaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz ????????


Hizmetler

Burun estetiği

Ankara


Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın)

Ankara


Meme estetiği

Ankara


Liposakşın

Ankara


Kulak estetiği

Ankara


Dolgu

Ankara


Dudak dolgusu

Ankara


Dudak ve yüz dolgusu

Ankara


El dolgusu

Ankara


Burun ucu kaldırma

Ankara


Abdominoplasti

Ankara


Deri grefti uygulaması

Ankara


Dudak büyütme

Ankara


Botoks

Ankara


Cilt yenileme

Ankara


Dövme silme

Ankara


Fue yöntemiyle saç ekimi

Ankara


Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe

Ankara


El cerrahisi

Ankara


Dikiş

Ankara


Karpal tünel ve sinir basısı onarımı

Ankara


Vücut şekillendirme

Ankara


Prp saç tedavisi

Ankara


Lokal anestezi

Ankara


Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi

Ankara


Doku eksikliklerinin onarılması

Ankara


Göz altı morluk tedavisi

Ankara


Göz çevresi estetiği (oküloplasti)

Ankara


Göz altı işık dolgusu

Ankara


Göz kapağı germe

Ankara


Post-bariatrik cerrahi

Ankara


Botoks enjeksiyonu

Ankara


Botox uygulaması

Ankara


Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme)

Ankara


Meme küçültme

Ankara


Meme protezi

Ankara


İzsiz meme büyütme

Ankara


Meme büyütme

Ankara


Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme)

Ankara


Karın germe

Ankara


Ameliyatsız cilt gençleştirme

Ankara


Koltuk altı terlemesi

Ankara


Yara izi tedavisi

Ankara


Labioplasti (iç dudak estetiği)

Ankara

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
32 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Rinoplasti

Burnumdan dolayı psikolojik birtakım sorunlarım ve takıntılarım vardı. Hakan Bey'i bu siteden buldum hasta görüşlerini inceledim ve görüşmeye gittim. Görüşmeden memnun kaldım ardından Hakan Bey'e ameliyat olmakta karar kıldım ve rinoplasti ameliyatı oldum. Ameliyat öncesinde de sonrasında da ilgisini eksik etmedi. Şuanki burnumdan çok memnunum herhangi bir sıkıntım yok. Hakan Bey'e teşekkür ediyorum. İyi bir doktor tavsiye ederim.


Konum: MEME KÜÇÜLTME

Öncelikle doktorum Hakan Bey' e teşekkürlerimi sunarak başlamak istiyorum.23 yaşındayım ve yıllardır göğüslerimin büyük olmasının sıkıntısını yaşıyordum.Estetik sorunların yanı sıra omuzlarımda ve boynumdaki ağrılarım giderek şiddetlendi. Ameliyat olma düşüncem vardı fakat ameliyatla ilgili endişelerim vardı. Kendimi güvende hissedeceğim bir hekim bulamadığım için yıllarca bekledim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine temmuz ayında Hakan Bey' e muayene oldum. Kendisi ilk karşılaşmada doğru yerde ve güvende olduğunuz hissini veriyor.Muayene ettikten sonra ameliyatla ilgili detaylı açıklama yapıp tüm sorularınızı samimiyetle cevaplıyor. 16 Kasım için randevu oluşturduk ve bir hafta önce tahlil yaptırmak için hastaneye geldim. Hakan Bey yeniden muayene etti sorularımı yanıtladı. 14 Kasım'da çizimlerim yapıldı ve doktorum 16 Kasım sabahı saat 8 de hastanede olmam gerektiğini söyledi. 7.30 da hastaneye gittim hemen yatış işlemlerim yapıldı.Ameliyata girmeden önce doktorum geldi ve hem aileme hem bana yeniden açıklama yaptı ve 8.15 te ameliyata girdim. Ameliyatım yaklaşık 3 saat sürdü ve sorunsuz geçti. Hakan Bey gün içinde 3-4 kez gelip durumumu kontrol etti. Bu gerçekten hasta olarak insana kendini emin ellerde olduğunu hissettiren ve 'iyi ki' dedirten bir durum. Ameliyat sonrası bir gece hastanede kaldım ve ertesi sabah taburcu oldum. Taburcu olduktan sonra da Hakan Bey durumumu takip etti.İşini severek yapan, hastalarına değer veren ve iyi hissettiren doktorlarla karşılaşmak çok büyük bir şanstır. Hakan Bey benim bu konudaki en büyük şansım oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum..


Ş
Konum: Meme

26ekim 2018 de hakan hocama 325 cc kas altı meme büyütme ameliyatı oldum sonuç mükemmel oldu 5gün sonra normal hayatıma döndüm ilgisi alakasıyla mükemmel bir dr Hakan beyin hastası olmak büyük bir şans ve ayrıcalıktır herşey için sonsuz teşekkürler hakan hocam.????


N
Konum: Botox Uygulaması

İnternet üzerinden araştırma yaparken tavsiyeler üzerine Hakan Bey'i buldum İyi ki de bulmuşum diyorum İşlem için gittiğimde çok güzel bir şekilde karşıladı Dinledi ki bu çok önemli malum bazı doktorlarımız dinlemiyor hastasını Sıkıntıma göre işlem uyguladı Her ne kadar küçük işlemmiş gibi görülse de işin uzmanının yapması çok önemli Bu gibi uygulamalar riskli çünkü Sağlık sonuçta basite almaya gelmez Tekrar etmesi gereken bir uygulama ve 2. kez tekrar gittim ve gitmeye de devam edeceğim Keza dudak dolgusu da aynı şekilde memnun kaldığım diğer bir işlemdi O yüzden yakınlarıma da tavsiye ettim ve gidenler de memnun kaldılar Böyle doktorlar zor bulunuyor maalesef Kendisine buradan teşekkür etme fırsatım oldu ki artık bundan sonra daimi doktorum Hakan Bey kendi alanında insanlara yardımcı olabilecek tecrübeli bir doktor Bu alanda yanlış doktor tecrübem olduğu için Araştırmam pozitif sonuçlanınca mutlu oldum Kendisini gözüm kapalı tavsiye ediyorum Tekrar tekrar teşekkür ederim


Konum: Meme Büyütme

Nereden nasıl başlasam bilemiyorum...senelerdir hayalini kurduğum meme büyütme ameliyatını 2 haftada gerçekleştiren hızlandıran heyecanıma ortak olan sorduğum bütün sorulara bıkmadan usanmadan cevap veren nazik kibar ve son derece işinin uzmanı hastalarına olan ilgisi... evet Hakan hocam iyi ki siz iyi ki???? keşkelerimizin olduğu bu hayatta asla pişman olmayacağınız bir doktor... benim gibi amann devlet hastanesinde estetik mi olurmuş diyenler vardır mutlaka aranızda öyle özel oldu ki kendimi beş yıldızlı otelde gibi hissettim hastane çalışanları da bir o kadar güler yüzlü... ameliyat sonrasında ağrım olmadı 350 cc lik silikon takıldı ve çok doğal oldu.. 3. Gün tamamen normal hayatıma döndüm... üstelik onunla birlikte liposaction kol inceltmede yapıldı...çok mutluyum... Tekrar teşekkür ederim Hakan hocam iyi ki siz????


B
Konum: Meme Küçültme

Yıllardır meme küçültme ameliyatı olmak istiyordum. İçime sinmeyen doktorlardan sonra beklentimi düşük tutuyordum fakat Hakan hocayı görür görmez doğru yerde olduğumu anladım. Ben bir hasta olarak ne kadar araştırma yaparsam yapayım medikal bir eğitimim olmadığı için soracağım sorular hep yetersiz kalacaktır, Hakan hoca bu durumun çok bilincinde bir doktor ve bu süreçte çok etkili biçimde size ameliyatı anlatıyor. Dikkat çekilmesi gereken konuları tekrar tekrar söylüyor. Muayene sırasında sizi detaylıca ve saygılı biçimde analiz ediyor.

Ameliyattan bir gün önce tüm yaptırmış olduğum testler ile birlikte Hakan hoca ile tekrar görüşüp çizimlerimi yaptık. Ameliyatı konuştuk. Ameliyat günü sorunsuz ve hızlı biçimde giriş yaptım. Odama yerleştim.
Ameliyathane personeli de Hakan Hoca'dan gelen pozitif enerjiyi taşıyordu. Ameliyat öncesi hiçbir gerginliğim kalmadı. İnsanın doktoruna, personele güvenmesi gerçekten çok önemliymiş.
Ameliyat bitince ben odaya gelmeden önce Hakan hoca ailemi ameliyat hakkında bilgilendirmiş. O gün bitmeden de beni kontrole geldi ve ilgili hemşireler gece boyu takibini yaptı.
Hakan Hoca sabah durumumu çok iyi bulduğu için taburcu oldum. Sadece üç defa ekstradan ağrı kesici aldım. Dört gün boyunca oturup kalkmamda yardım aldım. şu an 8. günüm ve çok rahat biçimde gezebiliyorum. Ki ben çok canı tatlı biriyimdir.
Hiçbir komplikasyonsuz atlattık ameliyatı.

Hakan Hoca'ya gerçekten çok teşekkür ederim. Beni bir biçilecek bir şeyden ziyade birey olarak gördüğü, hasta iletişimini düzgün kurduğu ve detaylara önem verdiği için. Bu ameliyatı bir deneyime dönüştürdünüz.


N
Konum: Meme Küçültme

14 Eylül de meme küçültme ameliyatı oldum.Hakan hoca ilk görüştüğüm doktordu ve hemen karar verdim.Ameliyat olacağım hafta başında tekrar gidip görüştüm tahlillerim yapıldı.Cuma günü de ameliyata girdim.2 buçuk saat sürdü.Sonuç çok başarılı oldu.Hakan hoca çok ilgili ve çok başarılı bir doktor.Bu ameliyat ve Hakan hoca verdiğim en doğru karar oldu.Ameliyat öncesi ve sonrası akılda soru işareti bırakmayacak kadar bilgilendirdi ve tüm sorularımı yanıtladı.1 haftada normal hayatıma döndüm ilk birkaç günden sonra ağrı kesiciye bile ihtiyaç duymuyorum.Sırt ve boyun ağrılarımdan kurtuldum.İstediğim her şeyi giyebiliyorum.Ameliyat düşünenlere kesinlikle Hakan bey ile görüşmesini tavsiye ediyorum.Görüştüğünüzde doğru doktoru bulduğunuzu anlayacaksınız.İyi ki Hakan hocayı bulmuşum.Bunun için doktor takvimi sitesine teşekkürler.Hakan Beye de başarılarının devamını diliyorum.


G
Konum: Burun Estetiği

Hakan Hoca’ya burun ameliyatı oldum bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum herşey istediğim gibi oldu. Ben hep korktuğum için erteliyordum Hakan Hoca’yı çevremde söylüyorlardı çok iyi olduğunu sadece burun için değil .Karar verdim ameliyatımı oldum ve şuan çok mutluyum 3 ay oldu hiçbir sıkıntım yok ayrıca ameliyat sürecimde çok rahat geçti . Hakan Hoca hem işiyle hemde tanıdığım kadarıyla kişiliğiyle çok iyi başarılı kesinlikle tavsiye ederim tanıyınca zaten anlayacaksınız doğallıktan yana olduğunuda benim için doğallık çok önemli ☺️


E
Konum: Burun Estetiği

Hakan bey gerçekten çok başarılı ve yetenekli bi doktor ben meme büyütme ve burun estetiği ameliyatı oldum ve çok memnunum. Herşeyden önce hastalarına çok güven veren çok ilgili ve kibar birisi, Hakan beyle karşılaştığım İçin gerçekten çok şanslıyım. Bütün ameliyatları çok başarılı ben dahil bir çok arkadaşımda Hakan beyle görüştü sonuçlarımı gördüklerinde arkadaşlarımda çok memnun kaldı. Hakan bey gibi bir doktor bulmak gerçekten çok zor bıçak altına yatıyorsanız doktorunuza güvenmeniz çok önemli Hakan beye tüm ameliyatlarında güvenebilirsiniz. Ben defalarca gidip geldim sabırla tüm sorularımı cevapladı. Başarılarının devamını diliyorum ve her gün kendimi gördükçe çok daha mutlu yaşıyorum çok memnunum.


Konum: Burun Estetiği

13 temmuz 2018 tarihinde Hakan hocaya burun estetiği ameliyatı oldum. Estetik problemimin yanında nefes problemim de (kemik eğriliği-et büyümesi) vardı. Hakan hocaya ben de bir tanıdığımın tavsiyesiyle muayene olmaya gitmiştim. Muayene olmaya gittiğinizde gerçekten ilgili, sizi özel hissettirecek, ameliyatın her aşamasını size tek tek anlatan bir doktor görüyorsunuz karşınızda. İlk muayeneyi olduktan sonra zaten evet ben doktorumu buldum diyorsunuz.. Ben Hakan hocanın ilgisini ameliyat günü de fazlasıyla hissettim.. yanıma gelip heyecanlı olup olmadığı soran bana son kez ameliyatta neler yapacağını anlatan bir doktor olması doğru kişiye güvendiğimi kanıtlar nitelikteydi.. Ameliyattan sonra da gayet güzel bir iyileşme süreci geçirdim diyebilirim. Ağrım hiç olmadı ve bir tane bile ağrı kesici içmedim.. Herkes gibi bende de şişlikler ve morluklar oluşmuştu ama buz uygulama Yüksek uyuma gibi şeylere dikkat ederek bu süreci güzel bir şekilde atlattım.. zaten yaklaşık 10 gün sonra yüzümde şişlik kalmamıştı morluklar ise yok denecek kadar azdı. Şuan ameliyat olalı yaklaşık bir buçuk ay oldu ve ben burnumdan çok memnunum.. Nefes anlamında da görüntü anlamında da problemim kalmadı. Sanki hiç ameliyat olmamışım ve burnum hep böyleymiş gibi hissediyorum. Çevremdeki insanlar sadece sende bir güzelleşme ver hayırdır diyebildi ben söylemeden kimse burun ameliyatı olduğumu anlamadı :) benim için doğal bir burun olması gerçekten çok önemliydi ve Hakan hoca da bu isteğim doğrultusunda bana doğal Harika bir burun yaptı.. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum ???????????? Eğer siz de doktor arayışındaysanız kesinlikle tavsiye ediyorum Hakan Hocaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz ????????


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. M. Hakan BULAM Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır. Hacette...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Burun eğriliği
 • Yüz Estetiği
 • Meme Küçültme
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara, 2006
 • Gazi Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı, Ankara, 2012

Deneyimler

 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ankara, 2015)
 • Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Bursa, 2016)
 • Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Ankara, 2017)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (5)

Makaleler (1)

Röportaj