Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

 • Akdeniz Üniversitesi

  Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu
  Konyaaltı

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Hayatım da tanıdığım bir çok dr
  Oldu .Mehmet hoca gerçekten çok farklı bir karektere sahip onunla tanıştığıma gerçekten çokmmemnun oldum randevu muz olmadığı halde hemde doçentliye hazırlandığı bu dönemde
  Ricamı kırmayıp hoşgörüyle kabul edip muayene etmeyi kabul ettiyi için sonsuz teşekkür ederim iyiki varsınız syn Mehmet sakıncı sizin gibi tabiplere gerçekten ihtiyacımız var.bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum.

 • Her gün onlarca hasta görmesine rağmen 4 ay önce yaptığı ultrason bulgularını ve kendisine gösterdiğimiz testleri eksiksiz hatırlayacak kadar işine bağlı birisidir.
  Bebeğimizde gelişim geriliği görüldüğü için şehirdeki neredeyse bütün uzmanlarla görüştük ve muayene olduk. Karşılaştığımız en iyi hekim, en sabırlı ve en ilgili hekim kendisi oldu. Mehmet hoca yemek yemeye bile doğru düzgün vakit bulamazken gece yarısına kadar ölçümler yapar. Geriye dönük her tetkik, tahlil sonucunu bulur ve dikkatle inceler. Her detayı değerlendirir ve bilmemiz gereken her şeyi söyler. Hastasını eksiksiz takip eder.
  Rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 • 21 ocak 2015 tarihinde dr.Mehmet bey ile normal dogumla ogluma kavustum.Hamileligimin basindan beri takiplerimizi yapmis gerek guleryuzu gerek ilgisi ve sabriyla sakin bir hamilelik donemi gecirmemi saglamistir.kendisine tekrar tesekkur ederim

 • O

  Mehmet Hocam hastayı bilgilendirmesi,ilgisi ve güler yüzü ile gerçekten iyi bir hekim. Yaptığı operasyon ile beni sağlığıma kavuşturan hocama çok teşekkür ediyorum. Bundan böyle Antalya'daki Kadın Doğum uzmanım kendisidir kesinlikle...

 • Annem adına yazmaktayım. Hatta annemin hastaneden çıkmasını bile beklemeden yazıyorum. Mehmet Sakıncı hocamıza tavsiye üzerine ve de annemin 2014 yılı içerisinde yaşamış olduğu anaflaktik şok sebebiyle total abdominal histerektomi(rahmin alınması) ameliyatın sadece tam teşekküllü üniversite hastanesi veya araştırma hastanesinde yapılabileceğini öğrendiğimiz anda gittik. Ameliyat öncesinde rutin konsültasyonlar rutini aştı ve ameliyatta kullanılacak tüm ilaçlar Allerji ve İmmünoloji bölümünde Tuğba Hanım tarafından titizlikle annem üzerinde denendi ve tüm aşamalar Mehmet Hocamız ile koordineli şekilde yürütüldü. Ameliyat için gerekli tüm tetkikler bittiğinde huzurla ameliyatı bekledik. Sonucumuz da içimizin rahatlığıyla paralel oldu. Ameliyatımız başarılı geçti.Ameliyathaneye hastaların götürülme aşamasında bile bizzat bulunan, visitinde yüzünde hastayı neredeyse ayağa kaldırıp koşacak gülümsemesiyle ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı bir kez daha anlamış olduk. Umarım hastasını bu kadar iyi tanıyan böylesi bir doktoru üniversite özel hastanelere kaptırmaz.

 • Biraz geç oldu ama herşey için çok teşekkür ederim Mehmet hocam, ilginiz yardımseverliğiniz için ama en çok da müthiş doktorluğunuz için.. Sayenizde süper bi gebelik geçiriyorum şuan 33 haftalık oldu oğlum herşey yolunda, biz doğumu özelde istediğimiz için başka bi doktorla da görüşüyoruz ama Mehmet hocayı tek geçerim ?? hem çok bilgili hemde çok sabırlı, ilk gebelikte yada problemli gebeliklerde doktorunuzun sabırlı ve sakin ama aynı zamanda donanımlı olması çok önemli diye düşünüyorum, herkese tavsiye ederim...

 • MEHMET HOCAYA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ONU KENDİM SEÇTİM VE ÇOK DOGRU BİR SECİM YAPMIŞIM OKADAR ÇOK İLGİLİ VE İYİ BİR İNSANKİ ONUN TARİFİ YOK BENİM GÖZÜMDE 32 HAFTALIK DOĞUM YAPTIRDI ACİL SEZERYANLA YÜKSEK TANSİYONDAN DOLAYI İYİKİ ONU TANIMIŞIM 33 GÜN KÜVEZDEN SONRA KIZIMA KAVUŞTUM VE HASTANEDE YATTIGIM SÜREDE DOKTORLUKTAN ÇOK KARDEŞ GİBİYDİ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ..DOĞUM SONRASI KONTUROLÜME GİDEMEDİM BEBEGİMİN KONTUROLLLERİNDEN DOLAYI KENDİME ZAMAN AYIRAMADIM AMA MÜKEMMEL BİR DOKTOR HERKESE TAVSİYE EDERİM ..29.04.2014 TE DOĞUM YAPTIM ANCA BUGÜNE NASİP OLDU YAZMAK HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM SİZE HAKKINIZI HELAL EDİN ..

 • mehmet beyi tanıdıgım için çok şanslıyım önce allah sonra onun sayesinde 3 aylık hamileyim mehmet olmasadı sorunumun ne oldugunu bilmiycektim septum ama liyatımı memet bey yaptı allah ondan razı olsun çok iyi bir doktor cerrahi biir durumda tereddüt etmeden kendinizi emanet edebilirsiniz benim güvenimi boşa çıkarmadı bebegimle birlikte gidicez teşekkürümüzü etmeye

 • Mehmet bey tek kelimeyle mükemmel bi hekim. Sabrı sakinliği ilgisi sanırım bütün bunlar mesleğine duyduğu saygıyla ilgili. Antalyada gidebileceğiniz en iyi kadın hast ve doğ uzmanı diyebilirim.

 • SIKINTILI BİR HAMİLELİK DÖNEMİMİZ OLDU. 2 Lİ VE DÖRTLÜ TARAMA TESTLERİNDEN SONRA GİTTİĞİMİZ DOKTOR BİZE AMBİYO SENTEZ ÖNERDİ BİZDE TAVSİYE ÜZERİNE TIP FAKÜLTESİNDE MEHMET SAKINCI BEYE GİTTİK KENDİSİ BİZİMLE ÇOK İLGİLENDİ VE AMBİYO SENTEZİ HASTANEDE YAPTIRDIK BU ARADA 11. HAFTADA ŞİDDETLİ KANAMAMIZ OLMUŞTU. AMBİYO SENTEZDEN 5 GÜN SONRA PLASENTADAN SU GELMEYE BAŞLADI VE DOKTORUMUZ BİZİ HASTANEYE YATIRDI DAHA 21. HAFTADAYDIK DÜŞÜK RİSKİ ÇOK YÜKSEKTİ. 24. HAFTADAN SONRA KANAMADA BAŞLADI . ZOR VE SIKINTILI BİR DÖNEMDİ. MEHMET BEYİN YAKIN İLGİSİ VE UYGULADIĞI TEDAVİ SONRASINDA 28. HAFTAYI BULDUK PLASENTADA HİÇ SU KALMAMIŞTI ,BUNA RAĞMEN ÇOCUĞUN GELİŞİMİ NORMAL Dİ. 28 HAFTA 4 GÜNLÜK ( 09.07.2014 ) İKEN NORMAL DOĞUMLA BEBEĞİMİZ DÜNYAYA GELDİ ŞİMDİ KÜVEZDE VE HERŞEY ÇOK ŞÜKÜR YOLUNDA. BURADAN BAŞTA MEHMET SAKINCI OLMAK ÜZERE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ KADIN DOĞUM BÖLÜMÜ DOKTORLARINA HEMŞİRELERİNE VE DİĞER ÇALIŞANLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. 21. HAFATADAN 28. HAFATAYA KADAR BİZLERİ ÇOK İYİ KONUK ETTİLER TEDAVİMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPTILAR. ÖZEL HASTANE KONFORUNDA BİZLERİ RAHAT ETTİRDİLER . MEHMET SAKINCI YI VE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. BEBEĞİMİZ ŞU AN YENİ DOĞAN ÜNİTESİNDE TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR .HERKESE TEŞEKKÜRLER.

 • muayeneden ameliyat sürecine kadar gayet ilgili olan mehmet beye çok teşekkür ediyorum.her sorumuzu bıkmadan cevapladı.endişelerimizi anlayışla karşıladı. cerrahi müdahale gerekecek tüm hastalara çekinmeden öneribilirim.

 • Bana göre gayet iyi ve anlayışlı bi doktor. 3 aydır gidiyorum beni bilgilendirmesi, ilgi ve alakasi çok iyi bana göre.

 • doktorum akdeniz üniversitesi hastanesinin bir numaralı doktorudur aynı zamanda güler yüzlüdür her hastayla en az 30 dk ilgilenir beni de 3 sefer ameliyat etti çok iyi bir doktordur kendinizi veya yakınınızı ona emanet edebilirsiniz ben çok memnunum