Adres

Maltepe Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:4, Zeytinburnu
Koç Üniversitesi Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

Sayın şanser hocama babama yaptığı yaptığı başarılı aort ameliyaından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca babamın kendisi için Rabbimize dua ettiğini, ve iyi dileklerini iletmemi istediğini belirtmek istiyorum. Allah sizden razı olsun. Rabbim nice canlar kurtarmayı nasip etsin sevgili Şanser Hocam. Amin.

Arif Yılmaz adlı hastanızın oğlundan/ KASTAMONU


Y

Şamser hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Yaklaşık 8 ay önce aort ve mitral kapakcığım değişti. Şu an çok iyiyim Allah sizlerden razı olsun.
yavuz kutluk


S

ÇOK DEĞERLİ M.ŞANSER ATEŞ HOCAMA SAYGILARIMI SUNARIM CANA YAKINLIĞI VE SAMİMİYETİNİ GÖRDÜKTEN SONRA KALP AMELİYATI OLMASI GEREKEN ABİM GÜRBÜZ DEĞİRMENCİ BİR DAKİKA BİLE DÜŞÜNMEDEN AMELİYATA KARAR VERMESİNE İKNA EDEN HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.AYNI ZAMANDA NESLİHAN HEMŞİRENİN YAKINLIĞI VE HASTA YAKINLARINA OLAN SAMİMİYETİNE SABIR DOLU ANLAYIŞINA AYNI ZAMANDA GÜVEN HASTANESİNE SERVİSTE BULUNAN HEMŞİRE VE ERKEK HEMŞİRLERE HASTA BAKICILARINA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI TİTİZLİK VE HİZMETLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..ŞANSER ATEŞ HOCAMA GERÇEKTEN EMEKLERİ İÇİN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM ALLAH ÖMRÜNÜ UZUN ETSİN İYKİ VARSINIZ HOCAM SİZİ TANIMAK BİR ŞEREFTİR BEN VE DEĞİRMENCİ AİLESİ ADINA HEP MUTLU OLUN SEDAT DEĞİRMENCİ


A

Değerli Mehmet ŞANSER ATEŞ hocama yoğun bakım Dr Hacer hanıma ve Neslihan hemşireye çok teşekkür ederim. 13.01.2014 eşim 2 Kalp ameliyatı oldu şu anda çok iyi GÜVEN HASTANESİ ve ŞANSER Hocama ve Ekibine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN


A

Değerli Mehmet Şanser Ateş hocamıza, ekibine ve Neslihan hemşireye çok teşekkür ederiz. Kardeşim Ömer Gözükara'nın ikinci kalp ameliyatında tanıştığımız hocamız diğer doktorların dokunamayız dediği kalbin arkasında kalan damarla beraber dört damarı değiştirip kardeşimi ikinci gün ayağa kaldırdı. Ülkemizin en yetenekli doktorlarından biri olan hocamız mütevazi kişiliği ile de bize güven verdi. Başarılı doktorumuzun Allah yolunu açık etsin..


U

BEN UFUK ÇAKIRBAŞ ŞANSER ATEŞ..TARAFİNDAN KALP VE AORT AMELİYATI OLDUM.. ŞU AN ÇOK İYİYİM . ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.. SAYGILAR..ALLAH RAZI OLSUN..


N

hocam allah sizden binlerce kez razı olsunbeni hayta bağladınız.allahın izni ile.size minnettarım allah size uzun sağlıklı ömürler ihsan etsin.ülkemizede sizin gibi doktorlar nasip etsin.yolunuz çok ama çook açık olsun. sürekli duanızcıyım.allah sizden ebediyen razı olsun.


N

Sizin gibi bir doktor daha yoktur, harika bir doktorsunuz. Sizi gördükten sonra 25 yıldır yatamadığım ameliyat için cesaret buldum, Allah sizin elinizden bana şifa nasip etti, bunu sizden başkasıda yapamazdı. Ülkemiz sizin gibi doktorlara muhtaç


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet