Uzm.Dr.

Mehmet Yumru

Psikiyatri

6 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  doktor süper arkadaşlar il dışındakilerede yazıyorum.denemeniz gerekli ama çok dolu.korktuğum şey adam iyi olupta havalanıp bizle ilgilenmese kötü olur.aslında sempatik konuşuyo ama bazen ilgisiz oluyor bana tabi cidden iyi doctor

 • çok memnunum

  tedaviye yeni başladım.ruhsal durumum çok ağırdı yıllardır iyileşmeyeceğimi düşündüğüm hastalıktan kurtulmak üzereyim.herşeyden önce doktor değil tamamen bir bilim adamı. kesinlikle Türkiyede iyi olan doktorlardan biridir.prof lardan daha iyi. sakin ve çekici bir konuşması var.sadece biraz katı ve sert olabiliyor.netice itibariyle harika bir doktor.

 • çok memnunum

  mükemmel bir doktor çünkü tanı koyma becerisi olduğuna inandım. ilk seferde sonuç aldım.zaten bilimsel bir uzmanlığı olduğundan tercih ettim. herkese çok tavsiye ediyorum.doçentliğini almış profluğunuda alır.

 • memnun değilim

  kendisiyle tanışmam 5 yıl öncesine dayanıyor.ilk etapta verdiği ilaçlar iyi gelirken sonraları iyi gelmemeye başladı.Şimdi kullandığım ilaçlara beynim yanıt vermiyor.Hastalığım ilaçlara karşı oldukça dirençli yani hastalığım kronikleşmiş ve iyileşebileceğime dair en ufak bir inancım kalmadı.Kendisi bence iyi bir doktor değil.bir kere çok soğuk ve mesafeli ayrıca hastalarıyla empati kuramıyorKendisine zoraki gidiyorum.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  mehmet bey harika bi doktor 1 sendir tedavi görüyordum şuan tedavim sonlarındayız ve artık hayatımı kabusa çeviren sıkıntıları %90 bitti diyebilirim.bi çok kişyede tavsiye ettim ve çok iyi sonuçlar elde ettiler çok teşekkürler mehmet bey

 • çok memnunum

  BEN DR.UMDAN ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK DR.MEHMET BEYDİR BENİM GÜZEL TÜRKİYEMİN BÜTÜN DR. LARI İYİDİR BENİM İÇİNDE EN İYİ DR. MEHMET YUMRU'DUR.