Op. Dr.

Mehtap Yazıcıoğlu

verifiedCreated with Sketch.

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Dr. Mehtap Yazıcıoğlu,Medical Park Göztepe Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Muayene

  Mehtap hanımla ilgili çok olumlu yorumlar ve tavsiyeler alarak gittim. Ama kendisi ilk muayenem olduğunu söylediğim halde bana biraz agresif yaklaştı. Acelesi vardı hastane içinde bir başka yerde işi varmış telefonları çalıyordu muayene esnasında. O da gerildi ama ne olursa olsun biraz nefes almama izin vermesi ve rahatlamam, kendimi kasmamam için biraz bilgilendirmesi gerekirdi muayeneye başlamadan önce.. çocuk sahibi olmayı düşünüyoruz ama onunla devam edip etmeme konusunda çok kararsizim. Gözyaşları içinde odasindan ayrıldım.. hiç unutmayacağım bir tecrübe oldu.

 • D
  Konum: Medical Park Göztepe HastanesiHizmet: Randevu

  Gerçekten işinde uzman , biz çok memnunuz hamilelik boyunca kendisiyle olacağımızdan dolayı kendimizi sağlam ellere teslim etme güveni ve huzuru içindeyız teşekkurler...

 • S

  2009 da tanıştım kendisi ile 2010 da Oğlumu kucağıma aldım 2.ye hamileyim doktorum yine Mehtap Yazıcıoğlu naif Kişiliği ilgisi ve desteğinden vazgeçmek istemedim kesinlikle tavsiye ederim..Semra b.

 • A

  Mehtap Hanım'a hamilelik öncesi ritun kontroller için bir arkadaşımın tavsiyesine güvenerek gittim. Ama hamilelik Süreci başlayınca ne oluryorsa bize,en ince ayrıntısına kadar internette araştırıyoruz. Doğum sonrası hep iyi ki MEHTAP YAZICIOĞLU doktorum diyorum. Benim için diğer doktorlardan üstün özelliği bilgisiyle güven vermesi. 32. Haftamda Göğüs hastalıklarından acile gittim sadece haber verdim ama kendisi hastaneyi aradı, ilgilenen doktora ulaştı,hangi ilaçların kullanıldığını kontrol etti hatta hastanede yattığım sürece asıl doktordan daha çok ilgilendi. Göğüs hastalıkları uzmanı beni Emboli olma riskinden gererken, Mehtap hanım rahatlattı. İşin özü doğum normal bir süreç ebede doğurttabiliyor ama önemli olan Uzmanlık gereken durumda doğru Kişiyi bulmak. Ben buldum. Saygılarla Aysel H.

 • E

  Mehtap hanım ile iyi ki tanısmısım. Internetten arastırmıstım kendisini ve hakkında hep olumlu yorumlar okumustum. Daha oncesindeki hamilelik surecimde, istanbul anadolu yakasının en iyi hastanelerindeki kadın dogum uzmanlarına gitmistim. Ama inanın , Mehtap hanım en iyisi bence. Tecrube ve bilgisinin yanında onemli bir husus da kendisinin hastaya olan yaklasımı ve huzur veren tutumu. Kendisi ailenizdeki iri gibi guven biri. Yine Medical Park Goztepe hastanesindeki asistanı Kezban Hanım da onun sag kolu gibi, hamilelik surecindeki tum muayane ve takipleri birebir yapıyor ve size destek veriyor. Ben cok titiz ve arastırmacı biri olarak, Mehtap hanımı siddetle tavsiye ederim. Selamlar Pelin B.

 • F

  2013 şubat ayında dünyaya geldi oğlum, Hamile kaldığımı öğrendiğim anda hemen doktor arayışı içine girdim internetten çok araştırmalarım oldu. Kendisinin resmini gördüğüm anda, eşime 'işte bu, kadında anne ifadesi var, beni en iyi o anlar ' dedim ve hemen randevu aldım. 9 ay boyunca her görüşmem sorunsuz geçti ve oğlumu onun bilgi ve deneyimlerinin yardımıyla sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. Mükemmel bir doktor, herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. İnşallah ikinci hamilelik sürecimi de kendisiyle geçirmeyi planlıyorum.

 • S

  Hayat insanların karşısına bazen hiç unutamayacağı insanlar çıkarıyor Mehtap hanım bu insanlardan bir tanesi ,ilk doğumumda neden tanışmadık diye hala kendimi suçlarım.İşini seven ve çok başarılı bir hekim eve geldiğimde hiç yatmadım sanki doğum yapmamış gibiydim sezeryan olduğu halde , ilk doğumumda 6 ay iyileşemedim psikolojik olarak çöktüm ve ikinci çocuğumu tam 5 yıl düşündüm doğurmak için Mehtap hanımı eşimin ısrarıyla tanıdım iyiki tanımışım kızımın ikinci ismi mehtap onun için hergün dua ediyorum Allah ona uzun ömürler versin her can dünyaya geldiğinde onun ömrü uzun olsun.nerede hamile görsem hemen ismini veriirim birde çocuk doktorumuz nuriye ayça gül şu an KADIKÖY ŞİFA ya geçtiğini öğrendim benim çocuklarım astım ayça hanım insanı yormaz hep bir adım önden gider.Mehtap hanım sizi çoooook seviyorum sizi hiç unutmayacağım mehtap nazlı şu an 3 yaşında çok güzel bir kız oldu Allah yardımcınız olsun tüm dularınız kabul olsun.

 • S

  Mehtap hanım, güleryüzlü, sabırlı, açık sözlü, bilgisi ve tecrübesi çok fazla, hastasının kararlarına saygı duyan, anne gibi şefkatli dört dörtlük bir doktordur.Bunu bilen çok hastası olduğundan dolayı da kapısının önü hep doludur. Randevu saatinde kaymalar her zaman oluyor ama kesinlikle beklemeye değer.

 • A

  Yaptığım araştırmalar sonucu Mehtap Hanım a ulaştım. bir sitede kendisi hakkında olumsuz bir yorum gördüğüm için ufak bir tereddüt yaşadım ancak gerek muayene öncesi bilgilendirme yapması gerek güler yüzlülüğü sayesinde muayeneden çıktığımda ilk defa kendimi emin ellerde hissettim. yorumun aksine güler yüzlü, tüm sorularıma istekle cevap verdi kendisi. İnsanın doktorunun yanından aklında herhangi bir soru işareti kalmadan ayrılabilmesi çok önemli bence. Asistanı bayandan da çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Muayene öncesi gerginliğimi aldı diyebilirim. Bundan sonra yoluma Mehtap Hanım ile devam etmek isterim.

 • G

  ÇOK ZORLU BİR HAMİLELİK DÖNEMİ GEÇİREN EŞİMİN 6.AY VE 6 AY 15 GÜNLÜKKEN ERKEN DOĞUMUNU DURDURDULAR.TAM 7 AYLIKKEN İKİZLERİMİZİN DOĞUMU BAŞLADI VE HASTANEYE GİTTİĞİMİZDE,ÜSTELİK BİR PAZAR GÜNÜYDÜ,DR.MEHTAP HANIM HERŞEYİ HAZIRLATMIŞTI.ÇOK İLGİLİ,ÇOK BİLGİLİ,HARİKA BİR DOKTOR.ŞÜKÜRLER OLSUN ÇOCUKLARIMIZ 5 YAŞINI DOLDURDU,ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN

Hakkımda

Hakkımda

 • Dr. Mehtap Yazıcıoğlu,Medical Park Göztepe Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık,

Deneyimler

 • İstanbul Basın Dispanseri
 • İstanbul İstinye Devlet Hastanesi
 • Medical Park Göztepe Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar