Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

İstanbul, Beylikdüzü , İstanbul
Aile Danışmanı Merve İşbilir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

9 hasta yorumu

Genel skor

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

Merve hanimla 2 sene önce tanistik. Atipik otizmli oğlumun sosyal gelisimi,duygu kontrolu,bilissel gelişimi,psiko motor gelişimi ve hatta dil gelişimi konusunda bizleri destekledi. İlk zamanlar derse girmeyi reddeden oglumu her ortama uyumlu hale getiren bir bireydir kendisi.Sayesinde suan özel okul degerlendirmelerini (bireysel-grupla) basari ile tamamlayip kayıt hakki kazandik. Kendisi ile tanistigimizda bir elin parmagini gecmeyen kelime sayimiz onun da destegi ile 600-700 arasinda. Kendini ifade edebiliyor.Derdini,istegini soyleyebiliyor. Her sosyal ortama uyum sagliyor.Sosyal iliskileri cok iyi. Oyun kurup oyun liderligi yapiyor.Ve en guzeli özgüveni cok yuksek ve başarmanin tadina vardi.
Her bir gelisiminde sonsuz etkisi emegi ve sabri olan Merve hanima sonsuz tsklerimizi ve minnetimizi belirtmek isterim bir anne ve bir ögretmen olarak. Merve hanim bizim en buyuk şansimiz oldu. Siz de bu şansi yakalayin.

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

Oğlum 21 aylıktı Merve hanımla tanıştığımda.gelişim geriliği tanısıyla ve doktorumuzun tavsiyesi üzerine kendisiyle özel eğitime başladık.toplamda 3 ayda bütün eksiklerimizi giderip ileri seviyeye ulaştırdı oğlumu.iyi ki ama iyi ki tanıdık kendisini.katkıları ve emekleriyle şuan da dünyanın en mutlu annesiyim.

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

Selamlar Merve hanımla keşke daha önce
karsilassaydik. 11 yaşında kızım var Down sendromlu 11 yaşına kadar beklemek nedir bilmezdik. Konuşması ve davranışları merve hanımla inanılmaz ilerledi. Uzun bir zaman seanslarda beraber olduk. Bana cocugumla nasıl iletişim kurmam gerektiğini gösterdi. Terapi dışında da olan aramalarımiz ona kolay ulasmamiz ailece bizi çok mutlu ediyor. Kendisine tesekkur ederim bir anne olarak.herkesin bu sureclerde merve hanimla görüşmesini tavsiye ederim.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

14 yaşında otizmli oğlum var. Merve hnmla 1 yıl oldu tanışalı. Başladığımızdan itibaren oğlumu çok geliştirdi. Covid surecinde oğlun konuşmasını azaltmıştı. Merve hanımdan sonra oğlum konuşmaya başladı. Tanıdığımız için çok mutluyuz tavsiye ederim.

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

Merhabalar
Merve hanıma başladığımızda 34 aylık oğluma otizm tanısı konulmuştu. 1 yıl aldığı seanslar sonucunda otizmden kurtulduk. Artık normal gelişimdeyiz. Iyi ki karşılaştık, hayatımızı tekrar bize verdi. Onu ailece çok seviyoruz. Çocukla çalışmasının yanında aile ile ilgili bir problemde kesinlikle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Telefonla ulaşılması kolay bir uzman, sevgisi, ilgisi en çokta güven vermesi içimizi çok rahatlatıyor. Gönülden tavsiye edeceğim bir uzman

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

Otizm tanısıyla 4 yıldır Merve hanımla beraberiz.Sadece eğitmekle kalmıyor aynı zamanda yol da gösteriyor.Kişisel olarakta görüştüğümüz çok sevecen biri.Çocuk gelişimi uzmanlığı yanında Aile danışmanlığı konusunda da iletişime geçmenizi rahatlıkla tavsiye ederim

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Kendisi ile tanıştığımıza çok mutluyuz, gelişim geriliği tanısı alan 21 aylık bebeğimin 7 ay boyunca tedavi sürecine eşlik etti, şu an bebeğim hem konuşuyor, hem koşturuyor, ellerine emeğine sağlık.

F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Merhaba
Merve hanımla tanışana kadar 4 yaşındaki oglum konuşamıyordu
dürtüsel dikkat dağınıklıgı olan bir cocuktu
3 aylık seanslarımız sonucunda oglum konuşmaya kendini ifade edebilmeye başladı
anne olarak oglumun egitiminde eksik yönlerim üzerinde çalışmalar gerceklestiren dalında cok başarılı bir cocuk gelişimci teşekkurlerimi sunuyorum kendisine

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Aile Danışmanı Merve İşbilir Diğer

Gelişim bozukluğu sebebiyle terapiye başladığımız uzmandan 3 yıldır düzenli eğitim alıyoruz.son derece memnun kaldık.hem çocuk gelişimi konusunda hem aile danışmanlığı konusunda tavsiye edebileceğim bir numara uzman.hiç düşünmeden ve vakit kaybetmeden iletişim kurabilirsiniz

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar