Uzm. Psk.

Merve Yağcı verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji, Pedagoji, Aile terapisi

İletişim Bilgileri

 • Karbeyaz Danışmanlık ve Yaşam Atölyesi - Uzm Psk Merve Yağcı

  Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:89/3 Hurşit Bey Apartmanı, Karşıyaka, 35590 İzmir

  Sigorta/Ödeme: Nakit, Kredi kartı

  Muayene için kabul edilen yaş grubu
  yetişkin, her yaştan çocuk

En Güncel Görüş

 • A

  Merve Hanım'ın bana yaklaşımı çok sevecendi, gerçekten işini gerektiği gibi yapmaya çalışan disiplinli ve sorumluluk sahibi bir insan. Ben depresyon ve kaygı bozukluğu için yardım aldım. Çok faydasını gördüm.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Uzm. Psk. Merve Yağcı Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.Yüksek lisans eğitimini Beykent Üniversitesi'nde Klinik psikoloji alanında tamamlayan Merve Yağcı Karbeyaz Danışmanlık ve Yaşam Atölyesi’nde danışanlarına hizmet vermektedir.

  Hizmetler

  Karbeyaz Danışmanlık ve Yaşam Atölyesi - Uzm Psk Merve Yağcı

  Bostanlı Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi No:89/3 Hurşit Bey Apartmanı, Karşıyaka, 35590 İzmir

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • A

   Merve Hanım'ın bana yaklaşımı çok sevecendi, gerçekten işini gerektiği gibi yapmaya çalışan disiplinli ve sorumluluk sahibi bir insan. Ben depresyon ve kaygı bozukluğu için yardım aldım. Çok faydasını gördüm.

  • S

   En zor zamanında en büyük destekcim oldu , Göremedim detayların farkına vardim onun sayesinde , Bu anlamda cok mutluyum ve kendimi cok sansli hissediyorum , hocamizdan cok memnunum , Onu tanıdığım ve destegini aldigim icin cok şanslıyım.

  • Z

   Araştırarak gittim.Bana yakın ve samimi geldi.Telefonla da görüştüm konuşmları bana güven verdi.Kendimi iyi hisettim.Çok çok faydası oldu.Halada görüşüyorum.Çok samimi ve candan yaklaştı bana.Ciddiyetle yaklaşan bir danışman gibi değil aileden biriymiş gibi samimi yaklaştı.Kendileriyle konuşurken yanlarında kendimi rahat hissettim.Seanslardan çok memnun memnunum.Çok zor bir dönemden geçiyordum.Merve hanım'ın desteği ile atlattım.Merve hanım bende büyük bir farkındalık yarattı.Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu ve iyi bir destek aldığımı düşünüyorum.Yakınlarıma da tavsiye ettim.Arkadaşlarımı da yönlendirdim.Yiyenimde ergenlik döneminde bir hastalık sebebi ile kötü bir süreçten geçti.Yiyenimi de yönlendirdim kendilerine.

  • G

   Ben kendisinin sosyal medya aracılığıyla buldum.Kaygı bozukluğu için tercih ettim Merve hanım'ı.Bana olan yaklaşımı ve sormuş olduğum soruların cevabını istinaden kendisini tercih ettim.Seanlarımız 60 dk sürüyor.Bu seanslarımız oldukça doluydu,faydalı ve verimli geçiyor.Bir kaç aydır yol alıyoruz ve kendi adıma söyliyim bu bikaç ayda oldukça faydasını gördüm.Kullandığı yöntemle,konuşma tarzıyla,yaklaşımıyla,uslubu,herşeyi birikim olarak ele aldığımda son derece memnunum.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • D

   Araştırarak ve tavsiyeler üzerine gittim.Depresyon sürecimde yanımda oldu.Yöntemleri ve teknikleri ile bü süreci atlatmamda destek oldu.Kendisinden çok memnunum.Yaklaşımı,ofiste sağlanılan koşullar,iletişimi,açıklayıcı metodlarından çok memnun kaldım.Sıkıntılarıma çözüm bulması ve bunları iyileştirmem adına destek oldu.Seanslardan memnun kaldım.Hem süre yeterliydi.Hemde seans sıklığı yeterli geldi.Bu süreç içerisinde ayrıca farkındalık yarattı bana.Almış olduğum desteğin kesinlikle yeterli olduğunu düşünüyorum.Hayatıma devam edebilmem açısından büyük bir destek ve yeterlilik sağladı.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese kesinlikle tereddütsüz tavsiye ederim.

  • M

   Referansla ve aynı zamanda araştırarak gittim.Ben kendisinden çok memnunum.Uzun zamandır farklı problemler yaşıyordum.Ve gerçekten çözüm bulamıyorudm.Daha öncesinde bir çok psikologla görüşmüştüm.Kızmen çözümlere ulaşıp sorunu çözememiyorduk.Merve hanım'la çalışmak bana gerçekten iyi geldi.Mesela kişisel sorunlarımı kimseyle paylaşamazken Merve hanım'la çok rahat bir şekilde paylaşabildim.Kimseye karşı güvenim kolay kolay olmazken Merve hanım bana güven verdi.Aslında bendeki sorunun da asıl kaynağı güvensizlikti.Merve hanım'a güvenince sorunlarımında çözümü daha kolay oldu.Seanslardan memnun kaldım.Devam etmeyide düşünüyorum.Şuana kadar aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Kesinlikle gönül rahatlığı ile ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.