Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

İzmir
Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Genel Cerrahi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr.Mesut Sipahi, Özel İzmir Can Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Morbid Obezite Cerrahisi
  • Şişmanlık (Obezite)
  • Kanser
Tümünü göster

Hizmetler


İzmir

Doktor Muayenehanesi

15 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Mesut Hocamız 2 ay önce mide botoksu işlemi uyguladı , öncelikle işleme başlamadan önce işlemden sonra ilgili bir doktor kendisine her şeyi sorup sohbet edebilirsiniz işlemden sonrada aynı şekilde yanıma gelip sohbet ettik, eve döndükten sonraki süreçte de diyetislenlerimiz her hafta arayıp durum ve kilo kontrolü yapıyorlar ilgililer her sorunda çözüm üretebiliyorlar , şuan yıllardır veremediğim 11 kilomdan kurtuldum ; kendisine ve ekibine teşekkür ederim..

O

Mesut Bey çok iyi bir doktor ve alanında uzman değerli birisi. Hastasına karşı anlayışlı ve yardımsever. Ben ameliyat için başvurmuşrum, başarılı bir şekilde gerçekleştirdi operasyonu. Tüm süreçte çok ilgilendi, bir tavsiye ile gittim ve gayet memnun kaldığım bir doktor oldu. Ben de kesinlikle çevremde herkese öneriyorum.

M

Ben hemoroid tedavisi aldım kendisinden, damarlar yakıldı. Kendisinde 2 operasyon geçirdim, son operasyon bir hafta önce yapıldı.Mesut Bey güleryüzlü ve hastaya değer veren bir hekim.

S

Mesut Bey'in doktorluğu çok güzel, alanında çok başarılı. Eşim daha önce farklı bir doktorda ameliyat olmuştu, sonrasında sorun yaşadık. Bir tanıdık vasıtası ile gitmiştik ve bizimle çok ilgilendi. Sonrasında ilgili branşlara da yönlendirdi. Tüm tedavi sürecinde oldukça ilgiliydi, memnun kaldık.

H
Konum: Özel İzmir Can Hastanesi Gastrik Bypass


Şeker hastalığı için mide ameliyatı oldum Öncesinde takip ediyordum kendisini, hasta görüşlerini falan okumuştum. Ben de biraz araştırdım ve gitmeye karar verdim. Oldukça güzel ilgilendi tüm süreçte. İlgisi, alakası, iletişimi çok güzeldi. İhtiyaç duyan, gitmek isteyen herkese de öneririm. Her şey için teşekkürler Mesut Hocam.

C

Tüm ailemiz şeker, tansiyon ve obezite hastası. Birkaç akrabam ve son olarak bir komşum ameliyat olmuştu Mesut Bey'e, onlar da şeker hastasıydı. Ameliyat sonrası durumlarını görünce beni cezbetti açıkçası, ben de numarasını aldım ve görüşmeye gittim. Ailemden biri gibi ilgilendi benimle, tüm sağlık sorunlarımın ameliyat sonrası düzeleceğini söyledi. Ben 20 senedir şeker hapı ve insülin kullanıyordum. Ameliyata 113kg ile girdim, bir yılın sonrasında 63 kiloya indim. Tüm ilaçları kullanmayı bıraktım. Enfeksiyon nedeniyle ikinci bir operasyon geçirdim ama dağlar kadar memnunum kendisinden. Olmak isteyen herkese de öneririm. Öncesinde merdiven çıkamıyordum, şeker ve obezite nedeniyle sürekli yeme-içme konusunda kendimi kısıtlıyordum. Artık istediğimi yiyebiliyorum, merdivenleri rahatça çıkabiliyorum zayıfladığım için. Operasyonun herhangi bir riski olup olmadığını sormuştum, her operasyonun riski olduğunu açıkladı bana. Her hastayı da ameliyata almıyor, öncelikle detaylı tetkiklerini yapıyor. Eğer ameliyat sonrasında verim alacaksa yapıyor, gereksizse operasyon yapmıyor. Ameliyat öncesinde de herşeyi anlattı ve aydınlattı beni. Her aradığımda da ulaşabiliyorum, şahsi numarasını vermişti. Aradığımda da tanır, direkt ismimle hitap eder.

Y

Mide küçültme ameliyatı oldum Mesut Bey'e. Şeker ve tansiyon hastasıydım, düzenli ilaç kullanıyordum. 7 ay oldu ve tüm ilaçlarımı kullanmayı bıraktım, fiziken de gözle görülür, müthiş bir zayıflama oldu. Çok memnun kaldım, keşke daha önce gitseydim diyorum. Muhabbet sırasında bu operasyonu yaptığını öğrendim. Muayene için gittim, tüm kontrollerimi yaptı. Ameliyat hakkında bilgi verdi, sonrasında ilaçlardan kurtulacağımı söyledi. Ben de onayladım, oldum ve memnunum. Bu sorunları yaşayan herkese de öneriyorum.

K

Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve yönlendiriyorum Mesut Bey'e. Şeker ameliyatı için gittim kendisine, gittiğimde değerlerim baya yüksekti. Hem ben araştırdım, hem de bir ahbabım tavsiye etmişti kendisini. Ameliyat olmaya karar verdiğimde Çorum'dan gittim kendisine. Durumumu anlattım, şekerim çok yüksekti, ameliyat gerektiğini söylediler ve oldum. Ameliyat sonrasında kullandığım iğne ve haplardan kurtuldum. Odlukça memnun kaldım başarılı bir operasyon oldu. Yakın zamanlarda ayağıma bir demir battı, şişme oluştu ve gittiğim hekim şeker nedeniyle olduğunu iletti.Ama yeni ameliyat olduğumu söyledim. Şimdi diyabet uzmanına yönlendirdiler, çıkan sonuçlara göre tekrar irtibat kuracağım Mesut Bey ile.

A

Ben çok memnunum Mesut Hocamdan. Araştırmalarım sonrasında gittim kendisine. Rektum kanseri üzerine gitmiştim ve başarılı bir operasyon gerçekleştirdiler. Ameliyat sonrasında da çabucak toparladım, hiçbir ağrı, sızı yaşamadım.

Ş

Öncelikle muayenemi yaptı, her şeyi detaylıca anlattı. Her olasılığı, karşılaşacaklarımı, olumlu-olumsuz her yönüyle açıkladı. Ben öncesinde de çok araştırma yaptığım için az çok bilgi sahibiydim. Bir komşum Mesut Bey'i önerdi, torunu ameliyat olmuş ve memnun kalmış. Zaten kararlıydım ameliyat için, görüşmemiz sonrasında da Mesut Bey'e yaptırmaya karar verdim. Kendisine büyük saygım ve sevgim var, bunun yanı sıra sonsuz teşekkür ediyorum. Hiç pişman olmadım ameliyat olduğuma, yine olsam yine yapardım. Ameliyat sonrasında güzel, alımlı, şık bir kadın oldum. Öncesinde çok hantal ve kiloluydum, 15 yaşa yakın gençleştim görüntüde.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr.Mesut Sipahi, Özel İzmir Can Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Morbid Obezite Cerrahisi
  • Şişmanlık (Obezite)
  • Kanser
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (1)

İlgili aramalar