Prof. Dr.

Mete Kilciler

verifiedCreated with Sketch.

35 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Prof. Dr. Mete Kilciler,Medical Park Bursa Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
35 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  2 yıl önce babam idrar yapamama şikayetiyle hastaneye gitti. Prostat bezinde enfeksiyon olduğu söylendi ilaç tedavisine başlandı bu esnada PSA değeri 64 çıkmıştı. Başka bir üroloji doktoruna gittik yine enfeksiyon üzerinde duruldu. İlaç tedavisi bittikten sonra normal aralığı olan 0-4 aralığına iner dediler fakat inmedi 10-11 seviyesinde kaldı. Mete Hocam ile görüştüm PSA seviyesinin yüksek oluşundan endişe etti ve Prostat Kanseri de olabilir dedi. Biyopsi neticesinde prostat bezinde kötü huylu odaklar tespit edildi. Mete Hocamın şüphesi malesef doğruydu. Çok şükür erken safhada tespit edilmesine vesile oldu. Mete Hocam açık yöntem ile ameliyatı uygun gördü. Prostat bezi ve çevre dokular alındı. Ameliyat sonrası biyopsi sonucu da temiz çıktı. Çok şükür Mete Hocam başarılı bir ameliyatın ardından babamın sağlığına kavuşmasına vesile oldu. Sonuç olarak 40 lı yaşlardan sonra prostat kanserine yönelik tedbir amaçlı düzenli aralıklarla PSA seviyesinin ölçtürülmesi erken tanı konulması için önemlidir. Allah Mete Hocamdan razı olsun. Eline emeğine sağlık.

 • Konum: VM Medical Park Bursa Hastanesi

  babamın böbreğinde tümör tespit edildi.böbrekte yayılan tümörü başka organlara sıçramadan başarılı bir ameliyatla aldı.hem ameliyat öncesi hem sonrası ilgisi, güleryüzlülüğü çok güzel.aile olarak sayın mete Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.uzun ve başarılı bir hayat diliyoruz.m.başaran.

 • Konum: VM Medical Park Bursa Hastanesi

  Sayın doktorumuz mete beye çok çok teşekkür ediyorum testis ağrısından dolayı gitmiştim varikosel (yani damar genişlemesi) var miş ameliyet oldum iyikide olmuşum Allah razı olsun şuan çok iyiyim

 • S
  Konum: VM Medical Park Bursa Hastanesi

  Kardeşimde testis eksikliği vardı ve geç farkedilmişti.Daha önceki doktorumuz bize ilaç tadavisi uygulamalıyız demişti ama testis eksikliği çok geç farkedilmişse hemen ameliyat olunması gerekir bizede başka bir doktorada götürme ihtiyacı doğdu bizdeProf.Dr. Mete Kilciler hocamıza geldik gerekli tahliller yapıldı ve kardeşimşn hemn ameliyat olması gerektiğini söyledi kardeşim ameliyat oldu suan cok ıyı.Gercekten güler yüzlü bölümünde başarılı ve işinin ehli harika bir doktor.

 • H
  Konum: VM Medical Park Bursa HastanesiHizmet: Çocuk istemi

  Herkese merhaba.. Mete Bey' e hayat boyu ben ve ailem adina minnet borcluyuz.. 32 yasindayim ve cocuk istemi ile Mete Bey' e gittik..daha oncesinde iki kez basarisiz tup bebek denemem oldu.. herseyin bitti dedigimiz noktada Rabbim bize Mete Beyi cikardi karsimiza.. esime ve bana uyguladigi tedavi sonucunda bugun evladimizi elimize aldik ..tedavi suresi boyunca bizden ilgisini anlayisini hic eksik etmedi.. bir kez olsun yuzunden gulumsemesi eksilmedi.. hayat boyu sayin mete beye minnet ve sukranlarimiz ile.. bizi aile birligine kavusturdugu icin... basarilari daim olsun..

 • Konum: VM Medical Park Bursa HastanesiHizmet: böbrek taşı

  Böbrek taşı sebebiyle gitmediğim hastane doktor kalmadı araştırmalarım sonunda hocamızı buldum bana uygulamış olduğu tedaviyle çok kısa zamanda kurtuldum. inanılmaz bir bilim insanı sonuç odaklı bir insan bursa böyle değerli insanların kıymetini bilmeli. kendisine sonsuz minnet borcum var.

 • C

  Herkese Merhaba.Yaşım 45.Yaklaşık 5 yıldır bu yana sertleşme problemi yaşamaktaydım.Bir çok doktora gittim.İlaçlar verdiler.Geçici çözümlere ulaştım.Ama rahatsızlığım devam etmekteydi.Araştırdım.Kalıcı bir çözüm bulabilir miyim diye.Sonunda tavsiye üzerine Dr.Mete Kilciler'e gitmeye karar verdim.Çok doğru karar vermişim.Beni dinledi.O güne kadar yapılan tedavileri inceledi.Kendisi de tahliller istedi.Sonuçta beni Türkiye'de yeni uygulanmaya başlanan bir tedavi modeli önerdi.Hocamızın kontrolünde yaklaşık 6 seanslık bir tedaviden sonra sertleşme problemime kalıcı olarak çözüm buldum.Artık sorun yaşamıyorum.Bu rahatsızlığı olanların Dr.Mete Kilciler'e gitmelerini canı gönülden tavsiye ederim.

 • Selam. . Mete hocam işinin ehli hastasına karşı ilgili ve güler yüzlü mütevazi dört dörtlük bilim insanı prostat ameliyatım ve sonrasında gösterdiği alaka ve ilgiye minnettarım.Sevgi ve Saygılar sunarım

  HÜRRİYET SUSUZLU

 • A

  Merhabalar eşime varikosel teşhisi konuldu ve gitmediğimiz doktor kalmadı taa ki mete hocayla tanışana kadar gördüğüm en tecrübeli dalında uzman bir doktor. hastasıyla bu kadar ilgili başka doktor görmedim. kısa bir süre önce operasyon gerçirdk çok memnun kaldık güleryüzü ve ilgisinden dolayı kendine çoooookk teşekür ederiz..

 • O

  Merhabalar.. sağ testistimin şişmesi sebebiyle mete bey e gitmiştim. Gitmeden öncede internetten baktığımda bu rahatsizligima çok korkmuştum ve mete hocama gittiğimde benimle samimi şekilde konuştu ve beni rahatlattı.. ve hemen ameliyat olmamı söyledi tereddütsüz oldum da ve ameliyatım 45 dk da gerçekleşti ve fazla ağrım sızım olmadı.. sağ testis tümörü konuldu hastalığıma. .. ve samimi olduğu için bütün sorularımı beni dikkate alarak ve korkularimin bi nebze geçmesini sağladığı için ona teşekkür ederim...

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Mete Kilciler,Medical Park Bursa Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1983 - 1989
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1992 - 1996
 • Cleveland Clinic Foundation Üroloji Departmanı - Research Fellow, 2002 - 2003
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2003
 • Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2014
daha fazla

Deneyimler

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Üroloji Anabilim Dalı, Uzman Doktor,
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Üroloji Anabilim Dalı, Yardımcı Doçent Doktor,
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Üroloji Anabilim Dalı, Öğretim Üyesi,
 • Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Üroloji Anabilim Dalı, Öğretim Üyesi, 8.2014-0.
daha fazla

Hastalıklar

Fotoğraflar