Op. Dr.

Mine Mutluer Kabakaş

verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum

13 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 514 profil ziyareti var

Opr.Dr. Mine Mutluer Kabakaş, Medical Park Gebze Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • P
  Yer: Medical Park Gebze HastanesiHizmet: Randevu

  Pınar ben, adet düzensizliğim ve de şiddetli ağrımdan dolayı bilgi ve tecrübesine başvurdum.İlk defa gittim.Dr. Mine Hanım, gayet güzel ve ilgili bir şekilde davrandı.Muayene ve tahlillerimi en ince detayına kadar hiçbir şeyi atlamadan tamamladı.Güler yüzü, samimi yaklaşımı ve cana yakın tavrından dolayı çok rahat edebileceğiniz bir Dr. memnuniyetle tavsiye ediyorum....

 • U
  Yer: Medical Park Gebze HastanesiHizmet: Hamileliğim

  O kadar güler yüzlü sıcakkanlı bir doktor ki işini en ince ayrıntısına kadar yapıyor ona internetteki yorumlara bakarak tesadüfen gitmiştim iyikide gitmişim kontrole gitmiştim mine hanım suyun bitmiş acil ameliyat dedi doğuma aldı şimdi bir kızım oldu doğuma girerkende hep yanımdaydı çok pozitif bir doktor herkese tavsiye ederim

 • U
  Yer: Medical Park Gebze Hastanesi

  9 ay boyunca bütün kaprislerime katlanan, sorduğum her soruya bıkmadan sabırla cevap veren ve içimi rahatlatan canım doktorum. Doğum yaparken verdiği pozitif enerjiyi anlatmam mümkün değil. Yine hamile olsam düşünmeden ona giderim.

 • Yer: Medical Park Gebze HastanesiHizmet: Mucizelerin Şahitliği İçin ????

  Yasemin GEZMİŞ
  Mine Hocam Bir bayan ve bir anne olarak kadın piskolojisinden ve endişelerinden anlayan ona göre yaklaşımda bulunan bunu kişiye hissettiren biridir. Tesadüflerin en güzel şeyler olduğuna inanan biri olarak kendisine tesadüf eseri gitmiştim. İlk görünüşte çok soğuk görünümlü bir yapıya sahip izlenimi bıraksada aslında işinin ehli bir doktor olduğunun göstergesidir. Çok memnunum. Detaycı ve iyi bir dinleyici ve sorulan herseyde net biridir. Onun odasından çıkarken kesinlikle kafada soru işaretleri olmadan çıkabilirsiniz.Kızımı kendisinde doğurdum ve şimdi ikinci çocuğuma hamileyim yine kendisinin takibindeyim.Doktor ve hasta arasında ki o iç huzurun karşılıklı oluşması çok önemlidir. İyi doktorumsunuz Mine Hocam... :)

 • M

  Kesinlikle mükemmel bir doktor Güleryüzlü tatlı dilli internetten araştırdığım kadarı ile MİNE hanıma gittim inanılmaz memnun kaldım ve bu saatten sonraki tanıdığım tek doktorum MİNE hanımdır.. Odada Dakikalarca anlatan hastasını bıkmadan dinleyen bir doktor Size Minnettarım Mine Hanım..

 • H

  Eniyihekim sitesinden yorumlara dayanarak gittim.Güler yüzlü ve cana yakın ve hastasına sıkılmadan genel olarak detaylı bilgilendiren başarılı bulduğum bir hekim.Gebelik takibim için her ay gidiyorum.Bugüne kadar süreç çok güzel ilerliyor.Çok teşekkür ederim.

 • S

  Kardeşim sayesinde gittim.Kardeşimin doğumunu gerçekleştirmişti ve kardeşim beni yönlendirdi.Doktor hanım diğer kadın doğum doktorlarına göre daha resmi ve samimiyet görememiştim.Fakat diğer taraftan daha sonrasında bilgi açıksından beni yeterli şekilde bilgilendirdiğini farkettim.Arkadaşlarıma sorduğumda başka doktorların atladığı bilgileri doktorumun detaylı olarak anlatığını anladım.Hamileyim ve halen devam ediyorum.Doğumumu gerçekleştirecek Allah ın izniyle.Aynı zamanda bir önceki randevuda konuştuğumuz konuları hatırlayabiliyor o yoğunluğun arasında hasta takibinde çok başarılı.

 • Z

  Gerçekten mükemmel bir doktor. Öncelikle rutin kontrollerde her şeye itina göstermesi hiçbir detayı atlamadan uygulaması başlı başına bizim için büyük bir şanstı diğer şansımız ise, gerek benim gerekse eşimin bebekle ilgili bitmek bilmeyen sorularımıza sabırla ve güler yüzle cevap vermesi bizi her kontrolde rahatlattı. ve büyük gün geldiğinde doğumda sürekli olarak beni motive etti ve bana uygun olan normal doğum şekliyle bebeğimi Bilgemi kucağıma hayırlısıyla almamda büyük katkıları oldu. Gerçekten Gebze de gidilebilecek güvenilecek sayılı doktorlardan iyiki var...

 • F

  bende mine hanımın yanına gidiyorum tavsiye üzerine ben beş yılık evliyim ve hamile kalamıyodum çok doktorlara gittim beş yıl içinde ama olmadı mine hanımın yanında gördüğüm üç aylık tedviden sonra hamile kaldım şimdi 38 haftalık hamileyim doğumu da orda yapayı düşünüyorum ALLAHIN izniyle mine hanımı tavsiye ederim çok iyi güler yüzlü ve insanın kafasında soru işareti bırakmıyor.

 • M

  mine hanımın hastası olarak doğum yapalı 2.5 hafta oldu.doğum esnasındaki güler yüzü, ilgili oluşu pisokolojik olarak insana kendini güvende hissettiriyor.9 ay boyunca kontroller esnasında her detayı atlamadan net bi şekilde anlatışı insanın kafasındaki soru işaretlerini siliyor.gereksiz teferruatlarla insanı fazla yormadan, çeşitli alternatifler sunarak kendi isteğine bırakışı artı taraflarından biri.mine hanıma çok teşekkür ederim ki son anda bana ve bebeğime zarar vermeden bizi kıvrak kararıyla acısız bi şekilde kurtardı.şuan ikimizde çok iyiyiz.Allah ondan razı olsun.başarılarının devamı daim olsun...

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Mine Mutluer Kabakaş, Medical Park Gebze Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.

Hastalıklar

daha fazla