Adres

Altınşehir Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Öndül Elite Ofis, A Blok, No: 11, Kat: 2, Daire: 30T (49), Özlüce, Nilüfer , Bursa
Mine Yoldaş Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit

Diyetisyen Randevusu

Özgeçmiş

Hakkımda

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden onur belgesini hak kazanarak 2017 yılında mezun olup, ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster

Hizmetler

Diyetisyen Randevusu


Altınşehir Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Öndül Elite Ofis, A Blok, No: 11, Kat: 2, Daire: 30T (49), Özlüce, Bursa

Mine Yoldaş Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
34 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D

Ben iki çocuk annesiyim. Üst üste hamile kaldım ve kilolarımı veremedim. Arkadaşımın önerisiyle kendisine gittim. Güleryüzlülüğü, yaklaşımı ve tatlılığı beni çok mutlu etti. Öylesine pozitif ki sırf bu yüzden dahi takibe devam edebilirim. Bu hali çok motive etti beni. Çok sevdim kendisini. 3.5 ayda 10 kg verdim. Seanslarım devam edecek zira hedefime daha var. Her hafta yeni bir liste veriyor, sıkılmıyorsunuz. Karşılıklı sohbet eşliğinde oluşturuyoruz listeyi, bulamadığım şeylerde yönlendirme yapıyor. Hayatımı değiştirdim; daha az yemeyi öğrendim, kalorisiz ve şekersiz yiyeceklere yöneldim. Aynı zamanda çocuklarıma da daha dikkatli bir şekilde, sağlıklı gıdalar seçiyorum. Evdeki beslenme alışkanlığımız da olumlu yönde değişti. Çok memnunum.


S

Mine Hanım'ı internet ortamı üzerinden buldum. Sıcakkanlı, samimi ve cana yakın bir insan. Verdiği listeler ev ortamına uygun ve ulaşılması zor şeyler içermiyor. 1 haftada 2 kg 900 gr verdim. Her hafta çağırırdı ve bu zorlanmamamı sağladı.Liste de her hafta değişiyor. Kendisiyle bir çok iletişim kanalı kullanarak görüşme sağlıyabiliyorsunuz; iletişim kurmak çok kolay. Tatil dolayısıyla bir süreliğine ara verdim ve bu arada biraz programımın dışına çıktım. Tatil dönüşümde tekrar devam edeceğim kendisiyle. Hedefime ulaşmakla beraber, daha dinç hissediyorum ve kendime güvenim arttı.


N

Arkadaşım aracılığı ile ulaştım kendisine. Arkadaşıma sağladığı şeyler hoşuma gitti; problemsiz ve sıkıntısız bir şekilde zayıflamıştı. Ben de denemeye karar verdim. 2.5- 3 ay içinde 11 kg kadar kilo verdim. Normal ev standartlarında bir listeydi. Şekerim de yüksekti, bunu da dikkate alarak oluşturdu programımı. Hala devam ediyorum. Olumlu bir tavır içerisinde kendisi, her şekilde yardımcı oluyor, sıkmıyor ve her aradığımda ulaşabiliyorum. İdeal bir muayene ücreti var. Sağlıklı yaşam konusunda bana destek oldu; kendimle daha barşık olmamı sağladı. Sohbeti muhabbeti çok iyi. Muayeneye gider gibi değildi; ücretimi ödeyeyim, işim görülsün gideyim tarzında bir uygulaması yok. Her şey sohbet eşliğinde konuşuluyor ve değerlendiriliyor.


S

Kuzenimin vasıtasıyla gittim. Güzel bir süreçti. Şu an takip etmiyorum. 2 ayda 3.5 kg vermiştim. Çok iyi bir hanımefendi. Memnun kalmıştım. Çok dikkat etmediğim için ve tatil dolayısıyla bir süreliğine ara verdim, dolayısıyla programım sekteye uğradı. Normalde 15 günde bir gidiyordum. Listeleri iyiydi. Ama sonuçta diyetisyen ne verirse versin bu programı disiplinli bir şekilde takip edemedikten sonra tam verim alamıyorsunuz. Kişinin kendisinde bitiyor olay.


N

Mine Hanım'a fazla kilolarım dolayısıyla gitmiştim. Çok tatlı bir diyetisyen. Çok güzel bir program uyguladık. Bu program sayesinde fazla kilolarımdan kurtuldum. Sonra kilomu korumaya geçtik. Daha sonra hamilelik kilolarım dolayısıyla da danıştım. Ve bu kilolarımı da verdim. Hamilelikte 15 kg almıştım, doğumdan sonra 5 kg fazlam vardı ve 2 ay sonra bu kiloları verdim. Kişinin kendi isteğine göre uygulanabilir bir programı var. Sevip sevmediğimiz ürünlere göre alternatifler sunuyor. Tamamen sıcak, içten ve çok doğal bir insan. Danışanların şikayeti ne olursa olsun asla küçümsemez, samimi ve doğal yaklaşır. Sonuçta insanlar kendilerinden memnun olmayarak gidiyorlar; gerek kilo almak için gerekse fazla kiloları dolayısıyla ve gittiklerinde güleryüzlü bir danışman karşılıyor kendilerini,bu çok önemli.


S

Şeker hastalığım, kolestrol ve tansiyon hastalığım nedeni ile ilgili danıştım. Amacım daha sağlıklı beslenmek ve bu hastalıkların etkilerini azaltmaktı. 2-2.5 ay kadar gittim ve 4 kg verdim. Tatil ve bazı ailevi sorunlar nedeniyle bırakmak zorunda kaldım. Tavsiye ve önerilerinden çok memnun kaldım. Yine kendisini tercih ederim. Özellikle ilgi ve alakasından çok hoşnuttum.


F

Mine Hanım'la bir arkadaşımın tavsiyesi ile görüşmeye başladık. Diyete başladığımda bayağı bir kilo almış ve bir diyetisyene ihtiyacım olduğuna kanaat getirmiştim. İnsan ve kişi anlamında Mine Hanım'dan çok memnunum. Oğlumla birlikte gidiyoruz, yaklaşık 2 ayda ben 5 kg verdim ve oğlum ise 6 kg verdi. Bize sorarak hazırladı listeyi. Sevdiğimiz şeylere göre çeşitlendirdi. Gayet zevkli, sıkılmadan ve güzel geçiyor programımız. İnsan ilişkileri çok iyi olan bir diyetisyen. Çok memnunuz. Çoy iyi geliştirmiş ve eğitmiş kendisini. Her soruma cevap verebiliyor.


M

Mine Hanım'ın danışanının tavsiyesi ile geldim kendisine.3 ayı geçti ve ben 10 kilo verdim.Ben tura katılmıştım.Katılmadan önce acaba dizlerimden dolayı gidebilecek miyim diye düşünmüştüm ama hiçbir sıkıntı yaşamadım.Mine Hanım'ın öğütleriyle daha dengeli beslendim.Listemi hazırlarken de ekmek de vardı ama iyi oldu.Kastan değil yağdan kilo vermiş oldum.Çok sevecen davranıyor.Ben oğlumu ve torunumu da kendisine getireceğim.Tekrar devam edeceğim kendisiyle.


A

Bir tanıdığımız da kilo veriyordu.Güleryüzlü olduğunu söyleyip tavsiye etti. Bende Mine Hanım ile başladım.Ocak ayının sonunda başlamıştım.10 kilo verdim.Mine Hanım çok canayakın biri. Güleryüzüyle görüşmelerimiz bana biraz terapi gibi geliyo.Çok mutluyuz.Ben yavaş kilo vermek istediğim için bu kadar kilo kaybım oldu.Dikkat etmeye de çalışıyorum.Listelerimiz çok güncel yediklerimiz,günlük hayatta kullandığımız şeylerdendi.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Kilo kontrolüm için,yavaş yavaş kilo verebilmek adına Mine Hanım ile 1 sene kadar devam edicem.Hedefime sadece 8 kilo kaldı.Ben daha önce birkaç diyetisyene daha gittim ama güleryüzlülük çok önemli bir esas.Kilo vermiştim ama memnuniyetsizliğim vardı.Şimdi Mine Hanım'dan gayet memnunum.


N

Biz çok memnunuz kendisinden.6 ay gibi bir sürede 11 kilo verdim Mine Hanım'ın sayesinde.Listelerimi kolaylıkla uygulayabiliyordum.Benim kilo dışında şeker ve tansiyon rahatsızlıklarım da vardı.Onlar da düzeldi.Mine Hanım'ın herşeyinden çok memnunuz. Birçok kişiyi de kendisine yönlendirdik.Allah razı olsun kendisinden.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden onur belgesini hak kazanarak 2017 yılında mezun olup, ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Şişmanlık (Obezite)
  • Diyabet (Şeker Hastalığı)
  • Kilo Problemi
Tümünü göster