Adres

Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15, Battalgazi , Malatya
Özel Malatya Park Hospital

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Gebelik
  • Riskli Gebelik
  • Polikistik Over Sendromu
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
17 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Konum: Özel Malatya Park Hospital Diğer

Vajinoplasti ameliyatımı yapan Miray hanım ve ekibine teşekkür etmek için ve genital estetik ameliyatı olmayı düşünen ama bir türlü doktorlara güvenemeyenlere seslenmek istediğim için bu yorumu yapıyorum. Zaman kaybetmeden Miray hanıma gidin ve genital estetik ameliyatınızı olun. Eski görüntüsünden ortada eser kalmadan benim özgüvenimi tekrardan kazanmamı sağladı. Teşekkürler hocam.


S
Konum: Özel Malatya Park Hospital Diğer

Miray hocam sayesinde bir türlü başaramadığımız aile olmayı başarabildik. Evliliğimin üzerinden 11 ay sonrasında bu hastalığımı Miray hocamdan aldığım terapiler sayesinde yendim.
Miray hocam büyük bir sabır örneğidir. Kendisi her yazdığımda cevap veren, her seansımızda başaracağımıza inandıran ve başarmamızı sağlamış bir doktordur. Vajinismus sorunu yaşamakta olan kadınların eşlerini alarak vakit kaybetmeden Miray hocanın yanına giderek seanslara katılmaları ve mutluluğu ertelememelerini tavsiye ederim.


N
Konum: Özel Malatya Park Hospital Genital Estetik

Kendimi bildim bileli cinsel organım benim başıma dert oldu. Evlendiğim gece eşim tarafından dalga geçilmesi bende çok ciddi bir gurur incinmesine neden olmuştu. Estetik ameliyat olabileceğimi rastgele TV programının birinde gördüm. Malatya'da doktor araştırmasına girdim ve karşıma Miray hocam çıktı. Yorumlarını okudum ve giderek kendisiyle tanıştım. Benim genital estetik ameliyatımı yaptı. Aslında beni yeniden baştan yarattı desem daha doğru olur. Ameliyat sonrasında beni bambaşka bir kadın yaptı. Artık kadın doğum uzmanına giderken ya da eşimle birlikte olduğumuz zaman kesinlikle bir engelleme ya da utanç duymadan cinsellikte özgürlüğü yaşıyorum. Miray Hocam sayesinde artık normal bir kadınım ve kendimi 38 yaşında keşfetmeye yeni başlıyorum. Son olarak ise Malatyalı hanımlara seslenmek istiyorum. Sağlığınız için en iyi kadın doğum uzmanı Miray hocamdır.


A
Konum: Özel Malatya Park Hospital

Miray hanımla geçen yıl menapoz sorunumdan dolayı tanıştık. Oldukça ilgili, hastasının sorunlarını görmezden gelmeyen, empati kurup konuşarak hastasına rahatlatmaya çalışan, çok samimi, mütevazı, iyi kalpli bir doktorum. Herkese tavsiye edebileceğim alanında uzman, güvenilir bir doktor. Bugüne kadar rastladığım ender doktorlardan. Iyi ki tanıdım, iyi ki var.


B
Konum: Özel Malatya Park Hospital Vajinismus Tedavi

Miray hocamı doktortakvimi'nde yazılmakta olan yorumları sayesinde tanıdım. 4 senelik evli vajinismus hastası bir kadınım. 4 senedir mutsuz ve tam olarak bir aile olamadan boşa yaşadık. Miray hocamı tanımamla birlikte çok zor bir hasta olmama rağmen 6 seansta tedavimi tamamladık ve biz bir aile olduk. Miray hocamla samimiyeti buldum ve iletişim kurarken kesinlikle zorlanmadım. İyi bir doktor ve iyi bir sırdaş olması nedeniyle kendisine minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Ben bu hastalığı yenmeyi başardıysam, herkes bu hastalığı yenerek tam bir aileye sahip olabilir.


Y
Konum: Özel Malatya Park Hospital Genital Estetik

Normal doğum sonrasında yaşamakta olduğum sorunumu Miray hocama genital estetik ameliyatı olarak çözdük. Doktorum hakkında çok söylemek istediğim şey var aslında. Güler yüzü, ilgisi ve pozitif bir doktor olması nedeniyle mesleğinin hakkını en iyi şekilde vermektedir. Ameliyat öncesinde çok stresli olmama rağmen benimle yaptığı konuşma, pozitif enerjisi sayesinde panik olmadan ameliyathaneye gitmemi sağladı.
Gerçekten ilgili bir doktor arayan bütün kadınlara Miray hocamı tavsiye ediyorum. Meslek hayatında başarılar dilerim.


G
Konum: Özel Malatya Park Hospital Gebe Takibi

Gebeliğimi ilk öğrendiğim zaman eşimle birlikte doktor arayışına girdik. İnternetten Miray hanımın yorumlarını okuyarak kendisine kontrollere gitmeye başladım. Hayatımdaki en büyük şanslardan bir tanesi Miray hanımın karşıma çıkması oldu. İlk gebeliğim olması nedeniyle çok tedirgindim. Kendisi sadece bir kadın doğum uzmanı olarak bana yaklaşmadı, aynı zamanda motive edici konuşmaları sayesinde rahat bir gebelik yaşamamı sağlamaktadır. Ne zaman yazsam hemen cevap veriyor ve her kontrole gittiğim zaman uzun uzun ilgileniyor. Doğumuma çok az bir süre kaldı ve ben Miray hanımın desteği sayesinde normal doğum yaparak evladımı dünyaya getireceğim. Kendisine her şey için teşekkür ederim ve kadınlara önerim Miray hanımı tanımaları olacaktır.


S
Konum: Özel Malatya Park Hospital Genital Estetik

Miray hanımın ellerinde resmen sihir var. Dokunduğu her şeyi güzelleştiriyor. Genital estetik ve idrar kaçırma ameliyatlarımı yaptı.
Miray hanım hakkında ise söyleyeceklerim çok fazla. Kendisinin pozitif enerjisi, hastalarına yaklaşımı, bilgisi, sakinliği, güler yüzlü olması, çok titiz çalışması, mahremiyete önem vermesi gibi birçok özelliği sebebiyle yakın çevreme ve herkese onu öneriyorum. Bu yazdıklarımı okuyorsanız hocam her şey için size teşekkür ederim.


C
Konum: Özel Malatya Park Hospital Vajinismus Tedavi

1.5 senelik evliyim. Aslında 1.5 senedir kağıt üzerinde evli olan eşimle sadece ev arkadaşı gibiydik. Mutlu değildik. Miray hanıma ilk konuşmaya gittiiğim zaman kendisini çok samimi buldum. Benimle konuşarak bilgilendirdi ve eşiminde senaslara katılmasını istedi. 5 seans sonrasında artık biz tam bir aile olduk. Bunu Miray hanımın sabrına, bilgisine ve emeğine borçluyuz. Sayesinde başardık. Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum.


D
Konum: Özel Malatya Park Hospital Gebe Takibi

Miray hanıma 5 yıldız ne ki, gökyüzündeki bütün yıldızları versek az olur. Yıllardır çocuğum olmuyordu. Sonunda gebe kaldım riskli bir gebelik yaşamaktaydım. Kendisi ile gebeliğimin 28. haftasında tanıştım. İlk başlarda aklımda soru işaretleri vardı. Riskli bir gebelik yaşadığım için, gebelik şekeri, tiroid ve yaşımında ilerlemesine rağmen miray hocam benimle ilgilenerek 36. haftada sezaryen doğum ile bebeğimi Miray hanım kucağıma verdi. Miray hanıma her şey için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Gebelik
  • Riskli Gebelik
  • Polikistik Over Sendromu
Tümünü göster