Muhammed Enes İmert, Psikoloji Malatya

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Kaydet

Psikoloji

11 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Psikoloji Randevusu

Randevu

Aile Danışmanlığı +9 daha fazla

Aile Terapisi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Dinamik Psikoterapiler

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Psk. Muhammed Enes İmert 2013 yılında Tiflis Devlet Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. 2018 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Kişilik Bozuklukları
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Depresyon
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


MalatyaMalatya

Diğer Hizmetler


MalatyaMalatyaMalatyaMalatyaMalatyaMalatyaMalatyaMalatyaMalatyaMalatya

11 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum:

Panik atak rahatsızlığımdan dolayı gittim çok ilgili samimi davrandı enes bey, verdiği öneriler tavsiyeler çok iyi geldi

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için.


R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum:

Memnununum şimdilik sorun yok şakacı espirili güven duygusu veren harika bir doktorum var çok tesekur ederım benımle ılgılenmesı sabırlı olması konuya adaptasyınmu saglaması hos görulu ve saygılı olması güven veren sohbetıyle ıyıkı tanımısın ıyıkı secımımı enes beyden yana yapmısın cok teşekurler

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum, sizlere faydalı olabildiysek ne mutlu,sağlıklı günler diliyorum


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum:

Biz Enes beyi çok sıkıntılı bir süreçte internet üzerinden tavsiyeler aracılığı ile bulduk.Annemin geçirdiği by-pass ameliyatı sonrası yaşadığı bir takım sıkıntılar sebebi acil yardım alması gerektiğini düşündük. Ben şehir dışında olduğum için yüzyüze görüşme şansım yoktu daha telefonda durumumuzu bildirdiğimiz andan şuana kadar şevketli ve bi okadar profesyonel desteğini hiç esirgemedi bizden. Şuan annemde çok ciddi olumlu değişimler var ve bu hepimizi çok mutlu ediyor tedavimiz devam ediyor şimdiden herşey için çok çok teşekkür ederiz hocamıza.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için, annenizdeki olumlu değişimleri gördükçe bizler de mutlu oluyoruz. Sağlıklı günler diliyorum.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum:

Ben Hocam ile tanışmadan önce Trt Belgesel kanalında seslendirme yapan ve ses egitmenliği ile ilgilenen kisiydim ....
Hocam ile tanıstığımda ölümün kıyısındaydım , ha gitti ha gidecek gibi ...
Ama Enes hocamın gercekci yaklasımı ile yeniden hayata tutundum ....
Bana sorarsanız kendisi tam bir kisilik uzmanı hayatın het safhasına bir formulu olan rahatlatıcı bir yol muavinidir
iyi tanımısım ... yeniden nefes alabiliyorsam hayatta bende varım hocam sayesindedir ....

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum., beni mutlu ettiniz.


R

Enes Bey'i zor bir zamanımda internetten psikolog ararken bulmuştum. İyi ki bulmuşum.Gerçekten arkadaşlarıma ve çevreme tavsiye ettiğim biri.Hayatın hep mükemmel olduğunu düşündürmek yerine zorluklarla karşılaşabilecegimizi ve bu zorlukları güçlü bir şekilde aşabilmeyi ögretiyor.Bunu yaparken de güler yüzlü ve anlayışlı.İçi boş tavsiyeler yerine realist bir tavırla öneriler verip hayatın olağan seyrine dönmeyi sağlıyor.Bence en etkileyici yanı da bu.Eğer yardıma ihtiyacınız varsa bir danışan olarak söylüyorum gerçekten Enes Bey'i tercih edin derim.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için.


C

Daha önce de bu kuruma gidiyordum ve Enes Bey'i bu şekilde tanıdım. Bundan önce psikiyatri görüşmelerim de olmuştu ama bu kadar verimli geçmemişti. Hamilelik süreci ve sonrasında bu ilaçları kullanmak istemediğim için psikolog arayışına girmiştim ve Enes Bey ile tanıştık. Sizinle karşılıklı konuşması, seansların sohbet gibi geçmesi ve istişare etmesi çok güzeldi. Sizi sadece dinlemiyor, yönlendirimlerde de bulunuyor. Aldığım seanslar tam olarak yeterli gelmedi ama bunun Enes Bey ya da kurumu ile ilgisi yoktu. Tamamiyle benden kaynaklı, taşınma durumunda kaldığım için devam edemedim. Eğer olmasaydı devam etmek isterdim.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için. Sağlıcakla kalmanızı temenni ediyorum.


R

Aldığım tavsiyeler üzerine Enes Bey'e gittim. Kendisinden çok memnunum, bana çok yardımcı oldu. Beni dinlemesi ve karşılıklı koruşarak ilerlememiz oldukça yararlı oldu. Aldığım seanslar yeterli gelmedi ama bu tamamen benden kaynaklı bir durum. Enes Bey ile ilgili aksi bir durum yok kesinlikle. Özel sebepler nedeniyle bırakmak durumunda kaldım. Tekrar imkanım olsa yine Enes Bey'i tercih ediyor olurdum.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Memnuniyetimiz bizler için mutluluk kaynağı, hayatın stresli yönünde hepimiz zorluklar içerisinde olabiliyoruz, tekrardan ihtiyaç duyarsanız beklerim.


E

Enes Bey'e tavsiye üzerine gittim. Yaklaşık 9 aydır danışanıyım. Bu süre içinde bir dönem ara verip tekrar başladım. Hayatımda yaşadığım depresyonlar ve krizleri çözmek adına destek alıyorum kendisinden. Oldukça samimi, işini iyi yapan, güleryüzlü ve gerçekten realist birisi. Benim yarım saat, bir saat anlattığım bir konuyu tek cümlede toparlayıp özetliyor ve bana yol gösterip önerilerde bulunuyor. Sorduğum her soruya yanıt alabiliyorum. Benim için çok yararlı oldu ve bu süreçte oldukça desteğini gördüm.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum, sağlıklı günler diliyorum.


Y

Başka bir doktorun tavsiyesi ile Enes Bey'e gittik. Çocuğumun sıkıntıları için yönlendirdiler. Oğlum depresyon bozukluğu yaşıyordu. İlk önce altı aylık bir seans aldık, üzerinden 7-8 ay geçti ve sorunlarımız tekrarlayınca yine Enes Bey'i tercih ettik. Uygun ve yerinde sorular sorarak sizin çözüme ulaşmanızı sağlıyor. Seanslar süresince aldığınız desteği hissediyorsunuz.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için. Faydalı olabilmemiz bizi mutlu ediyor. Çocuğunuzun sağlıklı bir ömür sürmesi dileğiyle.


R

İnternetten psikolog araştırması yaparken Enes Bey'i buldum. Sonrasında çevreme de sorup iyi yorumlar alınca gitme kararı aldım. Seanslarımdan çok memnun kaldım. Zor zamanlarımı atlatmamı ve kendime gelmemi sağladı. Adeta içimdeki benliğimi ortaya çıkardı ve bana yol gösterdi kendimi buldum. Şu an için biraz ara vermek durumunda kaldım, işim nedeniyle seanslara vakit ayıramadığım için. Ama gidecek olan herkese tavsiye ediyorum. Çevremde de 1-2 arkadaşıma önerdim.

Uzm. Kl. Psk. Muhammed Enes İmert

Tavsiye ve değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Psk. Muhammed Enes İmert 2013 yılında Tiflis Devlet Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. 2018 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Kişilik Bozuklukları
  • Yaygın Anksiyete Bozukluğu
  • Depresyon
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (46)