Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Gölbaşı , Adıyaman
Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

6 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Diğer

Ameliyat olmaktan çok korkuyordum gerçekkten, Hakan hocayla tanıştıktan sonra bütün korkularımı yendim ilgisi alakası sayesinde ameliyat olmaya karar verdim. Ve korkusuz bir şekilde ameliyat oldum iyikide olmuşum gerçekten eli çok hafif ameliyattan sonra hic ağrım sızım olmadı . Ve şuan ameliyatımın 19.günü burnum şuan bile çok güzel duruyo ödem tam geçtikten sonra daha güzel olacağını biliyorum ve bu durum beni cok çok daha mutlu ediyo Tamponlar varken bile çok rahatlıkla nefes alabiliyordum ayrica Tamponlar çıkartılirken hiç acımadı hissetmedim kesinlikle herkese tavsiye ediyorum Hakan hocamızı elline emeğine sağlık gerçekten herşey çok güzeldi ..

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Diğer

Burnumun sol tarafında kısmı eğilim vardı nefes almakta zorlanıyordum aşırı korkum vardı sayın Hakan hocam sayesinde korkumu atlattım geçirmiş olduğum ameliyat süresinde hiç bir sıkıntı yaşamadım onun sayesinde gayet ve gayet çok iyiyim çok teşekkür ederim:)))

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Diğer

Nefes alma problerim vardı be yıllardır ameliyattan korkan bir idim ancak şuan nefes alma problemim gitti ve estetik durumumda şuan çok iyi yeni burnum ve nefes alma durumum çok iyi .Hakan hocamın ilgi alakasıda mükemmel her şey beklediğimden kat kat iyi idi tekrardan teşekkürler her şey için hocam

D
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Diğer

Nefes almakla ilgili problemlerim ve burnumda şekil olarak eğrilik vardı bu zamana kadar da korkularımdan dolayı ameliyatı sürekli ertelemiştim fakat Hakan beyle tanıştıktan sonra korkularımı yenmeme yardımcı oldu ve kolay geçen ameliyat sonrasında muhteşem bir buruna sahip olabileceğimi söyledi öyle de oldu ameliyatımın 15. günü ve bu zamana kadar neden olmamışım diye kendime soruyorum nefes alma problemlerim sıfıra indi ve bununla birlikte yüzüme yakışan minicik güzel bir burnum oldu. Kendisine ameliyat öncesinde ve sonrasında olan ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Ve sayesinde bu kadar güzel bir buruna sahip olduğum için de minnettarım. :)

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Diğer

Burnumdan cok fazla şikayetim vardı ve estetik olmaya ise korkuyordum ama Hakan Bey sayesinde korkularımı yenerek estetik olmaya karar verdim. Doğru karar ve doğru kişi olması açısından cok şanslıydım. Hocama da sonsuz teşekkürler gerek ameliyat sürecinde , gerek ameliyat sonrasındaki ilgi ve sıkılmadan her sorularıma açıklık getirmesi beni daha mutlu etti.

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Diğer

Nefes almakla ilgili problemim vardı ama ameliyata girince biraz da güzel bir burun istiyordum en az 7 doktorla görüştüm herseferinde daha fazla korku ve endişeyle geri döndüm ta ki hakan beyle tanisana kadar mükemmel ilgi ve ikna yeteneğiyle ameliyat oldum hiçbir ağrı problemi yaşamadım estetikle ilgili olarak alçı ve tampon çıkıp şişlerim indikten sonra göreceğiz. Gözünüz kapalı güvenin derim.

Hata oluştu, tekrar deneyin
İlgili aramalar