Uzm. Dr.

Muhsin Özdemir verifiedCreated with Sketch.

Ağız diş ve çene cerrahisi, Diş hekimi, Diş hastalıkları ve tedavisi

İletişim Bilgileri

 • muhsin özdemir

  yeşilbahçe mah. avni tolunay cad., Antalya

  Sigorta/Ödeme: Nakit


En Güncel Görüş

 • E

  20'lik diş çekimi için gittim ve çok memnun kaldım. 2 diş aynı anda çektirmeme rağmen hiç ağrı hissetmedim Muhsin Bey kesinlikle alanında uzman. Eli oldukça hafif tavsiye ederim özellikle 20'lik diş korkusu olanlara..

 • Hizmetler

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  13 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E

   20'lik diş çekimi için gittim ve çok memnun kaldım. 2 diş aynı anda çektirmeme rağmen hiç ağrı hissetmedim Muhsin Bey kesinlikle alanında uzman. Eli oldukça hafif tavsiye ederim özellikle 20'lik diş korkusu olanlara..

  • N

   Ben de diğer pek çok hasta gibi 20'lik dişimi çektirdim doktor beye. İlk defa ve korkarak oturduğum dişçi koltuğundan ummadığım şekilde mutlu ayrıldım. İlgi ve alakasıyla, el çabukluğu ve hafifliğiyle gerçekten işini seven ve iyi yapan bir doktor. Bu yüzden hem doktor beye, hem de beni ona yönlendirenlere çok teşekkür ediyorum.

  • Y

   20lik diş çekimi için fazlasıyla korkarak gittiğim hastanede Muhsin Bey operasyon öncesi güler yüzlü ve ilgili tutumuyla öncelikle içimi rahatlattı ve kendisine güvenmemi sağladı. Oldukça pratik bir şekilde diş ameliyatımı gerçekleştirdi ve detaylı açıklamalarda bulundu. Operasyon sırasında ve sonrasında olağan dışı bir ağrı sızı çekmemiş olmam da Muhsin Bey'e güvenmekle doğru yaptığımı göstermiş oldu. 20lik diş sıkıntısı çeken arkadaşlarımı da içim rahat bir şekilde kendisine yönlendirdim. Kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese öneriyorum :)

  • iki 20lik diş ameliyatım da başarılı geçti.Korkarak gittigim ve oturdugum dişçi koltugundan çok memnun ve acısız bir şekilde kalktım.Eger 20lik diş agrısı çekiyosanız hiç korkmayın gidin, kendinizi ve dişlerinizi emanet edin:))

  • A

   Geçirmiş olduğum iki operasyondan da fazlasıyla memnun kaldım.. Başarılı ameliyatları ve güleryüzü nedeniyle kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.

  • G

   valla iki 20'lik dişimi de kendisine çektirdim. gerçekten alanında uzman biri ve çok ilgili. dişçiden korkanlar için de diyeceğim tek şey eli çok hafif :) herkese şiddetle öneririm.

  • S

   Muhsin Bey kesinlikle alanında oldukça başarılı, güler yüzlü ve işinin hakkını tamamıyla veren bir doktor. İki tane 20'lik dişimi kendisine çektirdim ve bugün çektirdiğim dişin ne ara çektiğini anlamadım desem yeridir. Etkili bir anestezi ve doğru çekim ile ağrı sızı olmadan pratik bir şekilde diş çekimini gerçekleştirdi. Yeterli ilgi ve alaka göstererek sorularımı yanıtladı. Tekrar kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  • S

   Valla ilk başta korkuyordum 20lik diş çektirmekten tedirgindimde lakin doktor bey güler yüzlüydü tedirginlik falan kalmadı.Çok kısa bir sürede sağ alt 20liği çekti attı ben daha çekmediniz heralde dediydim kalk bitti dedi :) sıfır acı :) 4 gün sonra o psikolojiyide attım üstümden gayet sağlıklı dişlerim teşekkürler :)

  • W

   Muhsin Bey işine hakim bir doktor.Diş çekimi esnasında yaptığı işlemleri anlatarak insanı psikolojik olarak rahatlatan hastahane de değil de farklı bir ortamdaymış gibi bir his yaratan diş çekimi sonrası hastanın uyması gereken kuralları büyük bir sabırla anlatan ve hastasının kafasında hiçbir soru işareti bırakmayan nadir diş hekimlerinden biridir.Diş çekiminden oldukça korkan birisi olarak şimdiye kadar bu ağrıyı niçin çektim diye kendime kızıyorum.Bu ülkenin ve bu ülkede yaşayan insanların Muhsin Bey gibi mütevazi ilgili ve bilgili doktorlara ihtiyacı vardır.Kendisine teşekkür ediyorum. Abdulkadir KALKAN

  • N

   Muhsin bey suana kadar gittiğim diş doktorlarından en iyisiydi diyebilirim cana yakın samimi ve işini en iyi şekilde yapıyor işinde çok iyi 20lik dislerimden korkarken sayesinde çabucak atlattım ne yapmam gerektigini de anlattı ameliyatım cok iyi gecti zaten pratik,sakim tavrıyla insanin içini rahatlatıyor düşünceli iyi ki ameliyatımı siz yaptınız çok memnun kaldım çok iyi bir doktorsunuz herşey için teşekkürler... Neslihan Çalış.