Doç.Dr.

Mustafa Cevdet Avkan

Ortopedi ve travmatoloji

6 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Nisan 2015 'de diz protezi ameliyatı oldum ve söyleseler inanmazdım ama ertesi gün destekle yürüdüm. Haziran ayında tüm ağrılarım geçti , artık rahatlıkla yürüyebiliyorum. Sn.hocam gerçekten hastasını dinleyen ve yapılması gerekenleri samimi bir şekilde anlatan çok başarılı bir doktor, kendisine çok çok teşekkürler ediyorum

 • çok memnunum

  Sevgili hocamız 8o yaşındaki anneme kimsenin cesaret edemediği omurga ameliyatını başarılı bir şekilde yaparak , sağlığına kavuşmasını sağladı....Kendisine çok teşekkür ederek başarılarının devamızı dilerim. aYRICA BUGÜN tIP bAYRAMI NEDENİYLE gününü kutlarım.

 • çok memnunum

  Başarılı, ilgili bir hekim.Sabırla hastasına yaklaşıyor, cesaret veriyor. Titizce, özenle çalışıyor.

 • çok memnunum

  Kızım DOÇ.DOK.M.CEVDET AVKAN tarafından Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde SKOLYOZ ameliyatı oldu.Çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi.DOÇ.DOK.M.CEVDET AVKAN,UZM.DOK.ERDOĞAN MERİH ve ekiplerine çok teşekkür ederim...

 • çok memnunum

  Kendisinden okadar cok memnunum kı o dunyalar tatlısı bır ınsan ve kariyerinde oldukça başarılı bırı Kendisiyle gurur duyuyorum.

 • çok memnunum

  iyi günler ben doktorum hastasıyım .diz ağrılarım vardı .ameliyat oldum.ALLAH çok şükür ağrısız bir hayat sürüyorum ona binlerce teşekkürler iyi onu tanıdım. yakınlarıma değil dünyadaki herkese tavsiye ederim.insan ayrımı yapmayan ilk önceliği hastasını iyileştirmek maddi çıkar düşünmeyen mükemmel bir insan.herkese sağlıklı günler dilerim.