Dr.

Mustafa Ilgaz Doğrul

Göğüs hastalıkları, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Z

  dr ILGAZ BEYİN ÖNCE İNSANLIĞI BENİ ÇOK MEMNUN ETTİ ENDER DOKTORLARDAN VE BANA KOUDUĞU TEŞHİS İN DOĞRULUĞU VE TAKİBİ SAYESİNDE İYİLEŞDİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VE TAVSİYE EDERİM.

 • Hakkımda

  Hizmetler

  Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

  Fevziçakmak Cad.10 Sok.No:45 Bahçelievler, Çankaya

  Meme biyopsisi
  Meme biyopsisi
  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Z

   dr ILGAZ BEYİN ÖNCE İNSANLIĞI BENİ ÇOK MEMNUN ETTİ ENDER DOKTORLARDAN VE BANA KOUDUĞU TEŞHİS İN DOĞRULUĞU VE TAKİBİ SAYESİNDE İYİLEŞDİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VE TAVSİYE EDERİM.

  • E

   Bir bronşektazi ancak bu kadar açık ve net açıklanabilir, bir Dr hastasına ancak bu kadar iyi niyet ve ilgiyle yaklaşabilir şikayetlerini bu kadar güzel dinleyebilirdi. Hayatım boyunca gördüğüm mesleğini tam anlamı ile yapan tek doktordu. 30 yaşındayım ve ilk defa bir Dr bana hastalığımı bu kadar net açıklayıp olandan her zamankinden farklı ilaçlar verdi. Her şey için teşekkür ediyorum. Ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Helal olsun hocam size mesleğinizi hakkı ile yaptığınız için ve tabiki insanlığınız için.

  • M

   Adanada ikamet ediyorum. Son üç yıldır ilkbahar girişinde öksürüğe yakalanıyordum. Gittiğim doktorlar antibiyotik ve allerji ilacı verip gönderiyorlardı. Fakat öksürüğüm 4-5 ayda zor geçiyordu. Adanada çare bulamayınca tedavi için Ankaraya gittim. İnternetten " en iyi göğüs hastalıkları doktoru" yazarak; bu siteden Dr. Mustafa Ilgar Doğrul beyi buldum ve muayene için kendisine müracaat ettim. İlk karşılaşmada bende çok iyi bir intiba bıraktı. Yapılması gerekenleri fazlasıyla yaptığına inanıyorum. Hastalığıma Adanada konmayan teşhisi koydular.KOAH olmuştum. Tedavimin 2. günü öksürüğüm geçmeye başladı. Teşekkürler Doktor Bey. İyiki varsınız. Sevgilerimle.

  • P

   Dokor beyi televizyonda katıldığı bir programda izledim. Bahar allerjisi hakkında verdiği bilgiler nedeniyle bu gün muayeneye gittim. Öncelikle kullandığım ilaçlarım ile ilgili bilgilendirme yaptı. Daha önce kimse bu ilaçları niye aldığımı söylememişti. Sadece bunu paylaşmak istedim. Öneririm.

  • T

   Herşeyden önce doktor beyin iyi niyetli olduğunu belirtmek isterim. Çok yoğun olmasına karşın (sekreter hanımın söylediğine göre bu durum acilden gelen ve diğer poliklinikten gönderilen randevusuz ama bakılması zorunlu hastalar nedeniyleymiş) şikaytlerimi dinlemek ve muayene etmek için yeterli vakit ayırdı. Verdiği ilaçlardan fayda göreceğim konusunda güven oluştu. Hastanede araba park etmek sorun olabiliyor. Yer bulabilmek için 3 tur attım. Bu nedenle randevuma geç kaldım. Ama anlayış gösterdiler. Teşekkür ediyorum.

  • E

   Hocam umarım beni hatırlarsınız. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Çorumdan size muayeneye gelmiştim, sizde "o kadar yol bir doktor için değer mi" demiştiniz. Geldiğime değdi. Sayenizde 2 gündür gece rahat uyuyabiliyorum. Buradan da olsa teşekkür etmek istedim. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle. Erdem

  • H

   Salı günü acil servise gitmemi gerektirecek öksürük şikayetim başladı. Fakat acil serviste çalışan doktor arkadaşlar durumumun acil olmadığını söyleyip polikliniğe başvurmamı önerdi. Randevu almak için gittiğimde saat 12;30'du. Doktor bey ile orada tesadüfen karşılaştık. Bir daha gelmemin zor olacağını söyledim. Öğlen tatili olmasına karşın vakit ayırdı. İlaçlarını yeni kullanmaya başladım. Gösterdiği incelik için teşekkür etmek istedim.

  • Z

   BU SİTEDEKİ YORUMLARA BAKARAK DOKTOR SEÇİMİ YAPIYORUM. ŞU ANA KADAR HİÇ PİŞMAN OLMADIM. RANDEVU ALMAM ZOR OLSA DA BEKLEDİĞİME DEĞDİ. AYNI GÜN İÇİNDE SONUÇLARIMI GÖSTEREBİLMEM ÇOK İYİ. TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  • D

   İlk defa bir siteye yorum yazıyorum. Kendisi ile o gece sorumlu uzman olarak nöbetçi olduğu Başkent Hastanesi acil servisinde tanışma imkanımız oldu. Kızımı ani karın ağrısı ile acil servise getirmiştik. Doktor arkadaşlar hızla değerlendirip apandisit olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söylediler. Fakat hastanede yer yoktu. O anda ne yapacağımızı bilemez haldeydik. Doktor bey bizim için 1 saat boyunca Ankarada ki tüm hastaneleri arayarak yer aradı. Sonunda bir hastane kabul etti ve bizi naklettiler. Mustafa bey şahsında tüm acil çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  • A

   Uzun yıllardır KOAH diye ilaç tedavisi kullanan annemin aslında allerjik Astım olduğunu söylediğine başta doktor beye inanmamıştım. Fakat ilaçlarını değiştirme konusunda ısrarcı oldu.İykide öyle yapmışız. Annem çok daha az ilaçla eskisinden 3 kat daha iyi. Umarım ilgi ve alakasında zamanla azalma olmaz.

  • Ç

   Çok memnun kaldığım için kızımıda götürmek istedim. Fakat 16 yaş altı hastalara bakmıyormuş. Pediatri bölümüne yönlendirdi. Gidecek olanların dikkatine.

  • O

   3 gün önce Başkent hastanesi endokrin bölümüne kontrole gittim. Hastaneye gitmişken 2 aydır geçmeyen kuru öksürüğüm nedeniyle göğüs hastalıkları bölümünede muayene olmak istedim. O sırada doktor beyin randevuları çok doluydu. Uzaktan geldiğim için bakmasını rica ettim. Beklersem aradan alabileceğini söyledi. Bir süre sonra muayene için çağırdı. Gerçekten farklı bir hekim. Beni geri çevirmediği için teşekkür ediyorum.

  • E

   SAYESİNDE SİGARAYI BIRAKTIM. KONU İLE İLGİLİ YAPTIĞI KONUŞMA VE VERDİĞİ ÖRNEKLER ÇOK ÇARPICIYDI. İLACA BİLE GEREK KALMADAN SİGARAYI BIRAKTIM.3 AY OLDU. ADAM GİBİ ADAM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  • D

   OĞLUMUN UZUN SÜREDİR OLAN VE BİZİM PSİKOLOJİK SANDIĞIMIZ ÖKSÜRÜĞÜNÜ 2 GÜN İÇİNDE YAPTIĞI TESTLER İLE TEŞHİS EDİP 1 HAFTA İÇİNDE TEDAVİ ETTİ. TÜM ARKADAŞLARIMA TAVSİYE ETTİM.

  • I

   SİGARAYI HAYATIMDAN ATMAM İÇİN GÖSTERDİĞİ ÇABAYI HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIM. SANKİ ÇOK YAKIN BİR AKRABASI İLE İLGİLENİYORMUŞ GİBİ SICAK VE SAMİMİYDİ. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.

  • A

   ÇOK ZORDA KALDIĞIMIZ BİR ANDA DOKTOR BEY SAKİNLİĞİ İLE YARDIMIMIZA KOŞTU. ONUN BABAM İÇİN YAPTIKLARINI ASLA UNUTAMAYACAĞIM. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  • A

   Şu anda Ankara Başkent üniversitesi göğüs hastalıkları anabilim dalında öğretim üyesi olarak çalışıyor. Site yöneticilerinden buradaki bilginin düzeltilmesini rica ediyorum. Doktor bey çok ilgili. Özelliklede allerji konusunda oldukça güven veriyor. Verdiği tedavi sayesinde yaşam kalitem arttı. Buradan teşekkür etmek istedim.

  • A

   Öncelikle hastasına karşı çok ilgili, sabırla sizi dinliyor. Daha önce hiçbir doktorun yanında kendimi böyle güvende hissetmemiştim. Bence Türkiyenin IIgaz bey gibi doktorlara çok ihtiyacı var. Aylin Sumcu / Avukat

  • B

   Doktor beye ilk olarak Çankırı devlet hastanesinde çalıştığı sırada üniversiteden bir arkadaşımın tavsiyesi ile başvurdum. Yaklaşık 5 yıldır devam eden alerjik yakınmalarımdan bahsettim. Daha önce Ankara'da çok sayıda üniversite hastanesine başvurmuş ve buralarda allerji testide dahil bir çok testten geçmiştim. Fakat daha önce hiçbir doktorun ilgilenmediği kadar ilgilendi ve şikayetlerimi sabırla dinledi. Sonra devlet hastanesi koşullarında yapabileceği tetkikler sınırlı olduğu halde tanımı koyup, hastalığım ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Verdiği ilaçlar sayesinde son 1 yıldır hiçbir yakınmam olmadı. Şu anda Ankara başkent üniversitesinde çalışmaya başladığı halde, yaklaşık 1,5 saatlik yol gidip ona muayene olmayı tercih ediyorum. Özellikle alerjik yakınmaları olan hastalara tavsiye ederim.

  • Ü

   Sayın hocam.Ben Hastalarınızdan Ümit ÇOBANOĞLU.Sigarayı bırakmak için size muayeneye geldiğimde gayet umutsuz ve karamsardım.Ama sizin samimi hoşgörülü ve içten yaklaşımlarınız sayesinde dahada kararlı hale geldim.İnsancıl yaklaşımlarınız ve samimiyetiniz sayesinde şu an sigarayı bıraktım.Size sonsuz teşekkür şükran ve saygılarımı sunuyorum.Allah'a emanet olunuz.Ümit.ÇOBANOĞLU