Adresler (3)

Piyale Paşa Bulvarı Okmeydanı Kağıthane, Şişli
Memorial Şişli Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Halaskargazi Cad., Etfal Sk. Şişli İstanbul, Şişli
İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Büyükdere Cad.No:40 Maslak, Sarıyer
Acıbadem Maslak Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
7 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
K
Konum: İstanbul Hamidiye Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Crohn hastalığı

TEDAVİMİ EN GÜZEL ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİ VE ÇOK YAKINDAN İLGİLENDİ. AĞZINDAN LAF ALMAK BİRAZ ZOR OLSA DA HARİKA BİR İNSAN KENDİSİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM, ÇOK İYİ BİR DOKTOR. EĞER BİR GASTROENTEROLOJİ YE TEDAVİ OLMANIZ GEREKİYORSA TAVSİYEMDİR.


S

3 yıl boyunca cocugumu karın ağrısıyla götürmediğimiz hast kalmadı herseferinde kimi dr gaz kimi böbrek taşı kimi kum öyleki her akşam ağlıyor kusuyor ve eriyordu gözlerimizin önünde Nafiye Urgancı hanımefendi ilk muayenesinde çocuğu hastahaneye yatırıp tedaviye başladı ve çocuk ilk günden itibaren ağrıları kesildi ve şuan rabbime şükür hiç bir sıkıntısı yok oğlum MEHMET TEKİNALP adına DOÇ DR NAFİYE URGANCI ve ekibine sonsuz teşekkürler..


E

Hocam çok bağırıyordur ama herkesin iyiliği için dir. Nafiye hocamın üstüne hoca bulamıyorum. Sizi çoooooook seviyorum...........


Ü

Nafiye hanima minnettarim suan sisli etfalde gorev yapmakt onun azmi ve en ufak ayrintiyi atlamamasi sayesinde Çölyak hastası olduğumu anladim.cok tesekkur ederim.


Y

nafiye goca cok iyi bir insandır ben ondan memnunum ok


F

Nafiye Hanım oğlumuzla geçirdiğimiz çok zor günlerimizi kolaylaştırdı, ilgisi inanılmazdı, aradan zaman geçmiş olmasına rağmen hala nasıl teşekkür edebilirim diye düşünüyorum. Harika bir doktor.


B

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 2 yaşındaki oğlumu kabızlık şikayeti ile Acıbadem Maslak Has. götürdüm. Nafiye hn çocuğuma çocuk değil, bir yetişkin gibi muayene etmek istedi. Ters davrandı. Muayene süresini çok kısa tutarak çıkmam lazım mail atın dedi. Yazdığı tahlillere ciddi para ödeyerek yaptırdık.İki defa tahlilleri iletmeme rağmen kendisi zahmet edip bir geri dönüş yapmadı. Özetle harcadığımız zaman ve paranın karşılığında malesef bir fayda sağlayamadık.Herhangi bir açıklama yapmazken oğluma tedaviye de başlamadı.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet