Randevu takvimini isteyin Soru Sor

Lise eğitimini tamamladıktan sonra, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. Selçuk Üniversitesi Tıp eğitimi ardından Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları… daha fazla

Adresler

Hasta, Danışan Soruları (1)

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Sistemimizde yer alan tüm uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Doktorlara/Uzmanlara Soru Sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Lise eğitimini tamamladıktan sonra, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. Selçuk Üniversitesi Tıp eğitimi ardından Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlayarak, tez aşamasında iken kişisel nedenlerle İngiltere’ye yerleşerek eğitimine orada devam etti. Ürojinekoloji, endoskopik cerrahi ve yüksek riskli gebelikler üzerinde, hocalardan Galler Başkent Üniversitesi (University Hospital of Wales, Cardiff)’te bire bir eğitim aldı.
  İngiltere’deki eğitimi sırasında University Hospital of Wales’de (Cardiff) olan Prof. Dr. Allison Fiander’in eğitim danışmanlığı altında onkolojik cerrahi ekibinde çalıştı. Bu eğitim sırasında genel onkoloji operasyonları yanı sıra üriner sistoskopi ve stend yerleştirilmesi gibi işlemleri rutin olarak sürdürdü. Prof. Dr. Allison Fiander’in isteği ile aynı üniversitenin Tıp Fakültesi 4. ve 5. sınıf öğrencilerinin kadın hastalıkları ve doğum derslerine okutman olarak katılıp branş derslerini verdi. Yine aynı üniversitede yüksek riskli gebelikler üzerine eğitim aldı ve nöbetleri sırasında da ve klinik danışmanı ve Üniversite Hastanesi Klinik Direktörü olan Mr. Nigel Davies ile Yüksek Riskli Gebelikler Doğum ve Takip Ünitesi’nde uzman seviyesinde görev yaptı. Bu ünitede sadece yüksek riskli gebelerin kabul edildiği “Yüksek Riskli Gebelikler Doğum Ünitesi”,iki ayrı ebe kontrollü doğumhanenin ve ayrıca “Jinekolojik ve Erken Gebelik Acilleri Üniteleri”nin (Gynaecologic Emergencies Unit, Early Pregnancies Unit), yataklı jinekoloji ve obstetri servislerinin sorumluluğunu üstlendi.
  Buradaki eğitimim sırasında yüksekte rotasyonel forceps (keilland), çıkım forsepsi(Wrigley ve Simpson) ve ventouse ile müdehaleli doğumlarda, eski sezaryanlı olguların normal yoldan doğurtulması ve fetal kan örneklemede ileri düzey eğitim ve sertifika aldı. Ayrıca sırada fetal monitorizasyon üzerine (NST, CST) K2
  eğitimi (Uluslararası Fetal Monitorizasyon Kompiturize Eğitimi)’mi de tamamladı.Endoskopik cerrahi üzerine eğitimini The Royal Collage of Obstetricians and Gynaecologists’in yasal eğitmenlerinden Mr. Richard Penketh’den aldı. Mr. Richard Penketh yönetimindeki ünitede endoskopik cerrahi (Day Surgery Unit) girişimlerde bulunarak endoskopik cerrahi operasyonlarında bulundu. The Hospital of Wales’de Mr. Ken Lim’den laparoskopik histerektomi tecrübesi edindi. Pelvik taban cerrahisinde (ürojinekolojik), Mr. Kiron Bhal ile çalışarak trans obturatuar tape vajinal anterior-posterior tape yerleştirilmesi, trans-mid uretral tape yerleştirilmesi gibi operasyonlarda bulundu.
  İngiltere’de görev yaptığı sürede jinekolojik ve obstetrik aciller ve travma konusunda aldığı ve uluslararası geçerliliği olan, aynı zamanda konunun eğitimini verme yetkisi sağlayan üst düzey sertifikasyon eğitimini de (MOET, Medical and Obstetric Emegencies and Trauma) Manchester’da tamamladı.
  Ingiltere’de ayrıca;
  Mansfield’de gebelikte ileri düzey canlandırma desteği eğitimi (ALSO, Advanced Life Support In Obstetrics)
  Cardiff’te 3. ve 4. derece perineal yırtık onarımı ileri düzey sertifikasyonu nPlymouth’da ileri düzey laparoskopi ve histeroskopi kursu (Laparoscopy Hysteroscopy Course)
  Plymouth’da mikrodalga endometrial ablasyon sertifikasyon kursu (Certificate Course on Microwave Endometrial Ablation)
  Nottingham’da Obstetri ve jinekolojide temel cerrahi beceri kursu (BSSC O&G, BasicSurgical Skills Course in Obstetrics & Gynaecology) gibi mesleki konularda eğitim ve sertifikaları aldı.
  University Hospital of Wales (Cardiff), New Cross Hospital (Wolverhampton)’da da görev yaptı.

Okullar / Eğitimler

 • Konya Selçuk Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Özel Muayenehane
 • Acıbadem Etiler Tıp Merkezi
 • Acıbadem Fulya Hastanesi

Hastalıklar

daha fazla

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Hizmet: Gebe Takibi

  Nur hanım gerek insanlığı gerekse hekimliği ile dört dörtlük bir insan. Bütün gebelik sürecimde takibimi yaptı. İnsana güven veren, anlayışlı, herşeyi sabırla anlatan kendimi yanında sanki uzun zamandır tanıdığım birisi varmış gibi hissettiren harika bir hekim. Onu tanıdığım ve doktorum olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • S
  Visit from DocPlanner.com
  Yer: Hizmet: Randevu

  Kontrol için gitmistik ilk bebek haberimizi orda aldık kendisi öyle çok tatlı dilli bir doktorki Allah bir değil bin razı olsun çok güzel detaylı anlatıyo asla kırıcı ve sıkıcı değil kesinlikle sürekli olarak tavsiye edebileceğimiz bir doktor çok daha güzel yerler de görmek Diego ile

 • A
  Visit from DocPlanner.com
  Yer: Hizmet: Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  harika gecti. bilgili tecrubeli ve guler yuzlu hizmeti ile cok guzel bi ortam gitmenizi tavsiye ederiz.

 • A

  bilgi ve deneyimi ile olan verdiği güven güler yüz ve samimiyet bir doktordan başka ne isteyebilir ki bir hasta,teşekkürler nur hanım

 • A
  Visit from DocPlanner.com

  Çok olumlu güler yüzlü bir doktor. Endişeleri gideriyor, anlaşılır şekilde süreçle ilgili ayrıntılı bilgi veriyor. Bilgisine güveniyorum içim rahat bir şekilde kendisini tercih ettim. Çok memnunum tavsiye ederim.

 • P

  Fatma Nur hanım canımsınız iyi ki varsınız.Aklında hiç bir şüphe kalmamasını isteyenler varsa tek gitmeniz gereken doktor.İçtenliği,samimiyeti,detaycılığı,motivasyonu,bilgisi,ilgisi,doğru yerlere yönlendirmesi,tecrübesi,vicdanı saymakla bitiremeyeceğim muaneyi dört gözle bekleyebileceğiniz tek insan.Yüzünüzden o tatlı gülüşünüz hiç kaybolmasın.Sizi çok seviyorum.

 • D

  Böyle bir Hekim yok. Hastaya olan yaklaşımı, güler yüzü, koydugu tanı, teşhis ve tedaviden her zaman memnun kaldım. Hep aileden biri gibi yaklaştı. Gebeliğimin en başından bebeğimi ilk gören insan. Sonrasında ameliyatımı yapan doktor. Samimi, içten, sıcacık bir Melek. Allah ım onun yolunu açık etsin. Rabbim her zaman iyilerle karşılaştırsın. Hiç düşünmeden, tereddüt etmeden, aklınızda soru işaretleri bırakmayacak bir doktor. Şiddetle tavsiye ederim.

 • N

  Tek kelimeyle harika bir insan ilk önce. Hakkında söylenecek çok şey var ben kısaca özetledim . Yaklaşımı diyaloğu çok sıcak bu özellikler bir kadın doğum uzmanında olması çok güzel . Ben 27 Haziran 2013 de Sur hastanesinde doğum yaptım son hastalarındandım. Ilgililere tavsiye ederim

 • D

  Nur hanim icin denilebilecek cok fazla guzel sey var.Bukadar samimi guleryuzlu icten dogal bir doktorla tanismamistim daha once.Gebeligimi ogrendigim gibi kendisine gitmistim.Yasadigim sevinci benimle birlikte paylasti.Sonrasinda dusuk yaptim.Uzuntum sanki kendi uzuntusuymus gibi destek oldu.Kimi doktorlar yalandanda olsa guler veya uzulur.Nur hanimin samimiyetini gozlerinden okuyabilirsiniz.Zaten zor bir surec.Ama doktorun ictenligi ve tecrubesi bu sureci kolaylastiriyor.Nur hanimla tanistiginiz anda evet benim doktorum.diyorsunuz.

 • M

  EŞİM İLK HAMİLE KALDIĞINDA 3 FARKLI HASTANE GEZDİK.DOKTORLARIN İLGİSİZLİĞİ YÜZÜNDEN SÜREKLİ HASTANE DEĞİŞTİRDİK.EN SON İNTERNETTE FATMANUR HOCAYI KEŞFETTİK.VE İLK MUAYENEMİZDEN SONRA YORUMLARIN NE KADAR DA HAKLI OLDUĞUNU GÖRDÜK.FATMANUR HOCANIN DİĞER DOKTORLARDAN FARKLARI: 1.GÜLERYÜZLÜ(AMA YAPMACIK DEĞİL,İÇTEN DAVRANIYOR) 2.SAVSAKLAMIYOR,GEÇİŞTİRMİYOR,SORDUĞUMUZ HER SORUYA 6 AY BOYUNCA HER ZAMAN TATMİN EDİCİ CEVAPLAR ALDIK 3.SİZ KONUŞMASANIZ BİLE O SİZE SÜREKLİ BİLGİLER VERİYOR 4.ULTRASONDA HER SEFERİNDE SİZ BEBEĞİ GÖRENE KADAR SİZE YARDIMCI OLUYOR,SİZİN ANLAYACAĞINIZ ŞEKİLDE İZAH EDİYOR 5.HER GİTTİĞİMİZDE KENDİSİNDEN ANNE KARNINDA BEBEK GELİŞİMİ,BEBEK VE HAMİLELİK HAKKINDA BİLGİLER EDİNDİK 6.SAYGILI BİR İNSAN.NE KADAR SAMİMİ OLURSANIZ OLUN 'SİZ' ŞEKLİNDE HİTAP ETMEYE DEVAM EDİYOR. 7.ODASINDAKİ DUVAR BOYLA BOYUNCA DİPLOMALAR VE SERTİFİKALARLA DOLU.EĞİTİMİ ÜST SEVİYEDE.YURTDIŞINDA DA EĞİTİM GÖRMÜŞ. 8.KAR AMAÇLI İŞ YAPMIYOR.ÖZEL HASTANEDE ÇALIŞMASINA RAĞMEN,BİZ HEP KAN TESTLERİMİZİ SAĞLIK OCAĞINDA YAPTIRIP EMAİL İLE KENDİSİNE BİLDİRDİK. 9.BİR SEFERİNDE BEBEĞİMİZİN KALP ATIŞLARINI DİNLEMEK İSTEDİK.BEBEĞE ZARARLI OLDUĞUNU SÖYLEYİP.REDDETTİ. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUZ.

 • NE SÖYLEYEBİLİRİM Kİ RABBİMİN SEVDİĞİ KULUYMUSUM Kİ BENİ FATMA NUR HOCAYLA KARŞILASTIRDI.GERCEKTEN TÜRKİYEDE SAYILI DOKTORLARDAN BİRİ ALANINDA KESİNLİKLE UZMAN ARKADAŞ GIBI YAKIN İÇTEN CANDAN BİR DOKTOR DOGUMUMA SON BIR AY KALA KENDISINI BULDUM KESKE BASINDA TANISSAYDIM DEDIM. AMA ONEMLI OLAN FATMA NUR HOCA ILE TANISMAK İNANIN YUZUNDEKI GULUMSEMESI BILE SIZI COK RAHATLATIYOR. KESINLIKLE BUNDAN SONRA DOKTORUM FATMA NUR BESTAY NEREYE GITSE ARKASINDAN GIDICEM TABIII 2. BEBİŞ İÇİN:)

 • S

  Gerçekten güleryüzlü , sıcak kanlı, işini severek yaptığını hissettiren mükemmel bir doktor. Eşim şuan sekiz aylık hamile halen fatmanur hanıma muayeneye gidiyoruz. doğumu da inşallah fatmanur hanımı düşünüyoruz. Bilgili ve güleryüzlü doktor arayanlara fatma nur hanımı tavsiye edebilirim, kesinlikle pişman olmayacaklarını düşünüyorum.

 • B

  harika bir doktor çok seviyorum doktorumu umarım görev aldığı yerden ayrılmaz nur hanımın hastası olduğum için çok şanslıyım

 • H

  sevgili doktorumu gerçekten çok özledim.mükemmel biridir.yeni görevinde başarılar dilerim.onu tanıyanlar çok şanslı.bende bunlardan biriyim.kızım beray bugün bir yaşına girdi.keşke zonguldakta olsaydıda fatma nur doktorumuzla dogum günümüzü beraber kutlasaydık.KOZLU.ZONGULDAK.TAN SELAMLAR SAYGILAR.HALİME BİLGİN

 • S

  Kendisi gerçekten hem bir hekim olarak hem de bir insan olarak mükemmel özelliklere sahiptir. Güleryüzü, sevecenliği, bilgisi ve yetenekleriyle az bulunur Dr Nur hanımın tüm yaşamı boyunca başarılarının devamını ve mutlu olmasını gönülden diliyorum.

 • H

  oncelıkle nur hanımın zonguldaktan gıttıgıne cok uzuldum mukemmel bır doktor onun sayesınde hamılelığım cok guzel gectı ve dogumumda oglum sımdı 1.5 yasında ınsalla bıgun ıstanbula yolumuz duşerde gorusme fırsatım Allah yolunuzu acık etsın sızı cok sevıyorum basarılar buarada ıstanbuldakı kadınlar yasadı

 • Ö

  KENDİSİNİ ÇOK SEVİYORUM...GÜLER YÜZÜ YETİYOR ZATEN...MÜKEMMEL BİR BAĞ OLUŞTURUYOR..GÜVEN VERİYOR..BAŞARISIYLA İLGİLİ SÖYLENECEK ŞEY ODASININ DUVARINDA ZATEN MEVCUT(ONLARCA DİPLOMA VE BAŞARI BELGELERİ)..ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN...

 • S

  Fatma nur hanımı Zonguldak'ta tanıdım.buraya gelen gelmiş geçmiş en iyi kadın doğum uzmanıydı.onun sayesinde rahat bir hamilelik ve güzel bir doğum geçirdim.Ceren'im şimdi 4 aylık.Teşekkürler NUR hanım.İstanbul'da,çalıştığınız hastanede başarılar.İnşallah birgün biyerlerde karşılaşırız.bunu gerçekten çok isterim.hoşçakalın

 • H

  zonguldaktan gidişine çok üzüldüm.onun sayesinde mükemmel bi doğum yaptım kızım samira 6 aylık.onu çok seviyorum.yeni hastanesinde ve görevinde başarılar diliyorum.

 • A

  Nur Hanım çok tecrübeli bir doktor ve çok canayakın. Hastasını çok güzel dinliyor, rahatlatıyor ve bilgisi mükemmel.

 • C

  fatmu nur beştay için söylenebilecek tek şey var aslında, mükemmel...

 • M

  Dr.Nur hanımı Zonguldak'ta tanıdım. Gerçekten insana güven veren bir görünüşü var. Ben şahsen aradığım doktorda önce güleryüz ve cana yakınlık ararım. İlk bakışta doktor hanımda bunu gördüm. Konuşunca bilgisinin de çok olduğunu gördüm. Yurtdışında da bulunmuş. Gerçekten eşine az rastlanır bir hanım. Kadın doğum doktorlarımın içinde en severek gittiğim doktor oldu adeta.İşini çok seven ve bunu hastasına hissetiren nadide bir doktor. Şimdi İstanbul'da bir hastanede çalışıyormuş. İstnbul'da olan hastalar yaşadı diyorum.

 • K

  fatma nur hanımın hasta-hekim ilişkileri için iyi bir örnek teşkil ettiğini şahsen görme imkanım oldu.Fatma hanım, herşey için çok teşekkür ederim.Umarım Zonguldaktan ayrılmazsınız.

 • H

  hamileligim doktorum sayesinde cok guzel gecti onun guleryuzu huzur veriyor insana cok seviyorum insallah hep zonguldakta kalir

 • H

  herşeyden önce süper bi insan.bence zonguldağa yolu düşmüş en iyi doktor.onu ben ve diğer hastaları çok seviyoruz