Son 30 gün içerisinde 235 profil ziyareti var

Adres

Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, Gaziemir, İzmir
Nurdan Yoldaş Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Randevu

Evlilik Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı +33 daha fazla

Evlilik Terapisi

Yetişkin Terapisi

Çift Terapisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Nurdan YOLDAŞ Kimdir? Psikoterapist, Kişisel Gelişim Uzmanı, ŞifaTerapisti, Yazar 1964 Kars doğumlu. 1998-2006 yılları arasında tamamladığı psikodra...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Davranış Bozuklukları
 • Dikkat Dağınıklığı
 • Yas (Matem)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Dr. Abdulkadir Özbek Psikodrama ve Sosyodrama Eğitim Enistitüsü


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
55 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A

Eşimle yaşadığım sorunlar nedeniyle bir yıl önce gitmiştim Nurdan Hanım'a. Aldığım tavsiyeler üzerine ben de Doktortakvimi'nden yorumlara bakıp inceleyerek tercih etmiştim. Yaklaşık 10 seans hizmet aldık ve sorunlarımızın %80'ini hallettik sayesinde. Bize bir psikolog gibi değil de aileden biri gibi davranması çok güzeldi. Daha önce farklı psikologlara gittim, sorunlarımı anlattığımda bana ne yapmam gerektiğini sormuşlardı, ben zaten bu sorunuma çözüm bulabilsem neden destek almak isteyeyim. Nurdan Hanım çözüm odaklı yaklaşıp size yol gösteriyor. Bunların yanı sıra çok da sıcakkanlıydı. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.


D

Uzun zamandır gidiyorum Nurdan Hanım'a ve sayesinde çok fazla farkındalık kazandığım için devam ediyorum seanslarımıza. Daha önce de çok fazla psikolog ile görüştüm ama en uzun seansa devam ettiğim kişi Nurdan Hanım oldu. Kendim araştırarak gitmiştim ve 8-9 aydır danışanıyım. En sevdiğim yanı yapıcı bir insan olması, ben ona değil de o bana uyum sağlıyor her konuda ve bu beni çok memnun ediyor.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba d......
Memnun olmanıza ve yarar görmenize sevindim. Farkındalık kazanmak önemli elbette daha önemli olansa hayatınızda o konuda yeni girişimler, adımlar, gelişimler sağlayabilmenizdir.
Bu çerçevede yol katedebildiğinizde çok daha yarar sağlayacaksınız. Kararlılıkla kendinize emek harcadığınız için sizi kutluyorum. Hoşça kalın.


U

2 ay oldu Nurdan Hanım'a başlayalı ve gayet memnunum, yanındayken kendimi emin ellerde hissediyorum. İlk gittiğim zamana göre daha iyi hissediyorum, randevularıma saatinde giriyorum.Seanslarda da hiç bir sorun yaşamadım. Araştırarak gitmiştim ve çok memnun kaldım. En memnun kaldığım yönü bana farklı pencereler açması oldu. Benim göremediğim ya da düşünemediğim şeylerin de farkına varmamı sağladı. Deneyimli olduğunu konuşmalarından da anlıyorsunuz. Bana verdiği güven doğrultusunda kendimi çok rahat hissedebiliyorum ve her sorunumu anlatabiliyorum.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba u.....u
İyi hissetmeniz ve güveniniz çok değerli. Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Farklı pencerelerde her zaman güzel aydınlık ışıklar olsun. Yardımcı olabildiğime sevindim. Esen kalın.


Y

Nurdan Hanım benim gerçekten nefes almamı sağlıyor. Seanslarımız devam etmekte, önce her hafta gittim, şimdi iki haftada bir gitmeye başladım. Grup terapisinde yardımcı terapistti, burada tanıdım kendisini. Seanslarda drama terapisi alıyorum. Adını koyamadığım duyguları sembollerle oyun oynar gibi ifade edebiliyorum. Bu şekilde ifade etmemi sağlıyor. Ben de yüksek fayda sağlıyorum. İyi bir terapist, çok faydasını gördüm. Herkese de tavsiye ederim ve faydasını görmesini isterim.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba y....k
Memnun olmanıza ve yararlanmanıza sevindim. Oyun ilk öğrenme yolumuzdur, sizi hayata hazırladıysa tıkanmaları bulmamıza da yardımcı olabilir hem de eğlendirerek. :) Moreno psikodramada kullanılan eylem odaklı tekniklerin insan doğasına uygun olduğundan o nedenle herkes için yararlanılabilir psikoterapi yöntemleri olduğunu açıklamıştır.
Sizin de bu süreçte yararlanmanız ve güveniniz benim için değerlidir.
Huzurlu, iyi ve başarılı olmanız dileğimdir. Hoşça kalın :)


Konum: Nurdan Yoldaş Muayenehanesi Aile İçi İletişim Sorunları

Ailemle ilgili problemler herşeye karışmaları Görümcemde herseyimize karışır ailemin baskısından dolayı, her seans iyi geciyo nerdeyse hepsi olumlu gecmiyo bazen sinirlilik hali de oluyo bende ,iyi bir psikolog aslimda söyledikleri çok doğru işinin ehli

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba te....k
Baskı aileden ya da toplumdan nereden gelirse gelsin yorucu ve zarar vericidir. Aldığınız destekten memnun olmanıza ve yararlanmanıza sevindim. Daha fazla yararlanmanız benim için anlamlıdır.
Her zaman huzurlu, keyifli olmanız dileğimdir. Hoş geldiniz :)


K

Nurdan Hanım'dan çok memnunum. Seanslarımız devam ediyor ve yaklaşık 2 aydır danışanıyım. İnternetten araştırarak ulaşmıştım kendisine. Bana değişik fikirler veriyor, farklı açılardan bakmamı sağlıyor. Kendimi anlamamı sağlıyor. İhtiyacı olanlara da tavsiye ederim kendisini.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba k....k
Memnun olmanıza ve yararlanmanıza sevindim. Yeni başlamamıza rağmen tavsiye edecek kadar yararlanmanız ve güveniniz benim için anlamlıdır.
Her zaman iyi ve başarılı olmanız dileğimdir. Hoş geldiniz :)


H

Ben Nurdan Hanım'dan çok memnunum, çok güvenilir ve çok canayakın davranıyor. Benimle çok ilgilendi. Boşanma nedeniyle terapi almam gerekiyordu, bu aşamada bana çok yardımcı oldu. Artık terapilerin sonunda ben kendimi iyi hissettiğimi söyledim ve Nurdan Hanım da ihtiyacımın kalmadığını iletti. Karşılıklı anlaşarak seansları bitirdik. Çok takdir ediyorum kendisini ve başarılı da buluyorum. Boşanma döneminde avukatım durumumu çok kötü gördüğünü söyledi ve onun aracılığı ile tanışmıştım Nurdan Hanım'la. Hayatımda net ve güçlü kararlar alabilmem için destek oldu. Kararlarımı artık daha net verebilmemi sağladı. Nurdan Hanım ile birlikte sanki hayatımda bir ışık yandı ve önümdeki yolu rahatça görmeye başladım.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Sevgili H...
Güveniniz, takdirleriniz ve samimi paylaşımınız için teşekkür ederim.
Boşanma döneminde avukatınızın bilinçli yaklaşımı ve destek için yönlendirmesi son zamanlarda sık karşılaştığım bir tutum.
İyi ilişkiler, iletişim, empatik yaklaşım yalnız aile içinde değil ayrılırken saygı çerçevesi açısından da önemli kavramlardır. Her iki eşin ya da yardım alanın daha az yıpranması ve birbirlerini yıpratmalarını en aza indirebiliyor.
Özellikle çocuklar varsa büyük bile olsalar etkileniyorlar kavga etmek yerine bitinceye kadar sabır göstermek onlar açısından da çok anlamlı oluyor. Destek alarak o sürecin üstesinden gelmenize sevindiğimi bilmenizi isterim. Sonuçta bizim desteğimiz sizi güçlendirmek ve desteklemek içindir.
İçinizde, hayatınızda yanan ışığın her zaman yolunuzu aydınlatması dileğimdir. Esen kalın.


M

Aile danışmanlığı için başladık Nurdan Hanım'a ve 1,5 yıldır danışanıyız. İlk olarak internetten araştırıp, yorumlarını incelemiştim. Sonra da deneme amaçlı gittim ve memnun kaldım. Ailecek baya bir gelişme yaşadık, hem çocuklarım, hem eşim. Her şeyden önce kendimi bulmamda çok faydası oldu. Ara ara seanslarımız devam ediyor. İhtiyaç haline göre tek ya da ailecek gidiyoruz. Çok naif birisi, danışanlarına çok özenli davranıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba m....
Ailede bir kişi olumlu yaklaşımlarla iletişim kurduğunda elbette ki olumsuz yaklaşımların aksine rahatlama ve işbirliğini geliştirir.
Ayrıca biliriz ki bocalayan biri yanında ki insanlarında bocalamasına, nasıl davranmaları gerektiğini karıştırmalarına yol açabilir. Aile olarak gelişme yaşamanızın nedeni olumlu tutumlarınızın çoğalmasına bağlıdır.
Bu konuda aldığınız öneriler, davranışçı bilişsel terapi yaklaşımları, egzersizler olumlu davranışların gelişimini ve farkındalıkla iyileştirilmesini sağlamaktadır.
Özveriyle kendinize ve ailenize emek harcadığınız için elbette yararlanıyorsunuz. Yardımcı olabildiğime sevindim.
Aile önemlidir. Hepinize huzurlu nice güzel paylaşımlar diliyorum. Esen kalın.


M
Konum: Nurdan Yoldaş Muayenehanesi

İş hayatımda yönetici pozisyonumdaki özgüven eksikliğim ve özel hayatımda düzenli ilişki kuramama problemlerim üzerine Nurdan Hanım ile tanıştım. Hayatımın bu kadar değişeceğini ve sorunlarımı hayal ettiğimin ötesinde iyileşmeye taşıyabileceğimi tahmin bile edemiyordum. Olaylara farklı yaklaşımı ve alışılmışın dışında terapi teknikleri ile verdiği destek için kendisine minnettarım.Bir erkek danışan olarak herkese tavsiye ederim.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba ma.... z
Öz güven yalnız yönetici pozisyonunda olanlar için değil hayatın her alanında gerekli bir yetkinliktir. İş, ev, sosyal yaşam, akraba ve akranlar tümüyle ilişkilerimizde duruş ve yaklaşımları belirleyen temel öğelerden biridir.
Yarar görmenize sevindim.
Ayrıca yorum yaptığınız için de teşekkür etmek isterim. Genellikle danışanlarımız bir erkek olarak destek almış olduklarını çok paylaşmazlar. Oysa insan olarak hepimiz profesyonel yaklaşımlara ihtiyaç duyabiliriz. Üstelik arayışlarımızla bu ihtiyacı karşılamak oyalanmadan ilerlemeyi kolaylaştırır.
Hayatınızın olumlu yönde gelişmesi de ayrıca kutlayacağım bir durum.
Her zaman öz güven içinde başarılı ilişkiler kurmanız dileğimdir. Hoşça kalın.


M
Konum: Nurdan Yoldaş Muayenehanesi Mitonomi Hastalığı

Nurdan Hocaya mitonomi hastalığım için gittim. Nurdan Hoca; işinde profesyonel, ilgili, alakalı, güler yüzlü ve çok cana yakın birisi. Nurdan Hocanın sadece mitonomi hastalığım için değil, diğer problemlerim ile de ilgilenmesi, onu bir çok yönden diğer psikologlardan ayırmakta. Benim gibi olan her hastanın gönül rahatlığıyla Nurdan Hocaya gidebileceklerini söylemek istiyorum.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Sevgili Ma....
Sizi kutluyorum genellikle gizlenen bir konuda açık yüreklilikle yorum yapmanıza çok sevindim.
Mitomani ciddi bir sorun. Gerekliliği (!) gereksizliği tartışılmaktan çok altında yatan nedenler açısından farkındalık kazanmanız önemlidir. Profesyonel destek alınması sırasında, anlama, baş etme çabaları disiplinle birleşince sizde olduğu gibi hızlı bir toparlanma sürecini beraberinde getiriyor.
Aslında mitomani "pembe yalan benimkiler" v.b. gibi yok sayılması yerine ciddiye alındığı ve kurtulmaya karar verildiği zaman zaten en büyük adım atılmış oluyor. Sorun olduğu, normal bir durum olmadığının kabulü ve aşmak için profesyonel destek işbirliğini disiplinle sürdürmek diğer adımları oluşturuyor.
Kararlılığınız ve işbirliğindeki tutarlılığınız süreci hızlandırıyor.
Kısa süre sonra geride kaldı diyebileceğinizi umuyorum. Yeter ki vaz geçmeyin. Sevgiler.


Hizmetler

Randevu


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Evlilik Danışmanlığı


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Aile Danışmanlığı


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Evlilik Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Yetişkin Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Çift Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Aile Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Aile İçi İletişim Sorunları


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Çocuklarda Uyku Problemleri


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Çocuklarda Yeme Problemleri


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Ağlama ve Öfke Nöbetleri


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Davranış Bozuklukları


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Çocuk ve Ergen Psikolojisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Fobilerden Kurtulmak


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Sigarayı Bırakmak


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Koçluk Hizmetleri


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Psikodinamik Psikoterapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Bütüncül Psikoterapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Duygu Odaklı Terapi (EFT)


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Bender Gestalt Motor Algı Testi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Oyun Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Durumluk Anksiyete Ölçeği


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Cinsel Terapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Psikoterapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


EMDR Terapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Kanserde Psikolojik Destek


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Regresyon Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Hipnoterapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Grup Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Bilişsel Davranışçı Terapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Sanat Terapisi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Dinamik Psikoterapiler


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi


Varoluşçu Psikoterapi


Gazi Mahallesi Önder Caddesi Sinema Sokak No. 2 Atmaca İş hanı Kat 3 Daire 7, İzmir

Nurdan Yoldaş Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
55 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
A

Eşimle yaşadığım sorunlar nedeniyle bir yıl önce gitmiştim Nurdan Hanım'a. Aldığım tavsiyeler üzerine ben de Doktortakvimi'nden yorumlara bakıp inceleyerek tercih etmiştim. Yaklaşık 10 seans hizmet aldık ve sorunlarımızın %80'ini hallettik sayesinde. Bize bir psikolog gibi değil de aileden biri gibi davranması çok güzeldi. Daha önce farklı psikologlara gittim, sorunlarımı anlattığımda bana ne yapmam gerektiğini sormuşlardı, ben zaten bu sorunuma çözüm bulabilsem neden destek almak isteyeyim. Nurdan Hanım çözüm odaklı yaklaşıp size yol gösteriyor. Bunların yanı sıra çok da sıcakkanlıydı. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.


D

Uzun zamandır gidiyorum Nurdan Hanım'a ve sayesinde çok fazla farkındalık kazandığım için devam ediyorum seanslarımıza. Daha önce de çok fazla psikolog ile görüştüm ama en uzun seansa devam ettiğim kişi Nurdan Hanım oldu. Kendim araştırarak gitmiştim ve 8-9 aydır danışanıyım. En sevdiğim yanı yapıcı bir insan olması, ben ona değil de o bana uyum sağlıyor her konuda ve bu beni çok memnun ediyor.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba d......
Memnun olmanıza ve yarar görmenize sevindim. Farkındalık kazanmak önemli elbette daha önemli olansa hayatınızda o konuda yeni girişimler, adımlar, gelişimler sağlayabilmenizdir.
Bu çerçevede yol katedebildiğinizde çok daha yarar sağlayacaksınız. Kararlılıkla kendinize emek harcadığınız için sizi kutluyorum. Hoşça kalın.


U

2 ay oldu Nurdan Hanım'a başlayalı ve gayet memnunum, yanındayken kendimi emin ellerde hissediyorum. İlk gittiğim zamana göre daha iyi hissediyorum, randevularıma saatinde giriyorum.Seanslarda da hiç bir sorun yaşamadım. Araştırarak gitmiştim ve çok memnun kaldım. En memnun kaldığım yönü bana farklı pencereler açması oldu. Benim göremediğim ya da düşünemediğim şeylerin de farkına varmamı sağladı. Deneyimli olduğunu konuşmalarından da anlıyorsunuz. Bana verdiği güven doğrultusunda kendimi çok rahat hissedebiliyorum ve her sorunumu anlatabiliyorum.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba u.....u
İyi hissetmeniz ve güveniniz çok değerli. Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Farklı pencerelerde her zaman güzel aydınlık ışıklar olsun. Yardımcı olabildiğime sevindim. Esen kalın.


Y

Nurdan Hanım benim gerçekten nefes almamı sağlıyor. Seanslarımız devam etmekte, önce her hafta gittim, şimdi iki haftada bir gitmeye başladım. Grup terapisinde yardımcı terapistti, burada tanıdım kendisini. Seanslarda drama terapisi alıyorum. Adını koyamadığım duyguları sembollerle oyun oynar gibi ifade edebiliyorum. Bu şekilde ifade etmemi sağlıyor. Ben de yüksek fayda sağlıyorum. İyi bir terapist, çok faydasını gördüm. Herkese de tavsiye ederim ve faydasını görmesini isterim.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba y....k
Memnun olmanıza ve yararlanmanıza sevindim. Oyun ilk öğrenme yolumuzdur, sizi hayata hazırladıysa tıkanmaları bulmamıza da yardımcı olabilir hem de eğlendirerek. :) Moreno psikodramada kullanılan eylem odaklı tekniklerin insan doğasına uygun olduğundan o nedenle herkes için yararlanılabilir psikoterapi yöntemleri olduğunu açıklamıştır.
Sizin de bu süreçte yararlanmanız ve güveniniz benim için değerlidir.
Huzurlu, iyi ve başarılı olmanız dileğimdir. Hoşça kalın :)


Konum: Nurdan Yoldaş Muayenehanesi Aile İçi İletişim Sorunları

Ailemle ilgili problemler herşeye karışmaları Görümcemde herseyimize karışır ailemin baskısından dolayı, her seans iyi geciyo nerdeyse hepsi olumlu gecmiyo bazen sinirlilik hali de oluyo bende ,iyi bir psikolog aslimda söyledikleri çok doğru işinin ehli

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba te....k
Baskı aileden ya da toplumdan nereden gelirse gelsin yorucu ve zarar vericidir. Aldığınız destekten memnun olmanıza ve yararlanmanıza sevindim. Daha fazla yararlanmanız benim için anlamlıdır.
Her zaman huzurlu, keyifli olmanız dileğimdir. Hoş geldiniz :)


K

Nurdan Hanım'dan çok memnunum. Seanslarımız devam ediyor ve yaklaşık 2 aydır danışanıyım. İnternetten araştırarak ulaşmıştım kendisine. Bana değişik fikirler veriyor, farklı açılardan bakmamı sağlıyor. Kendimi anlamamı sağlıyor. İhtiyacı olanlara da tavsiye ederim kendisini.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba k....k
Memnun olmanıza ve yararlanmanıza sevindim. Yeni başlamamıza rağmen tavsiye edecek kadar yararlanmanız ve güveniniz benim için anlamlıdır.
Her zaman iyi ve başarılı olmanız dileğimdir. Hoş geldiniz :)


H

Ben Nurdan Hanım'dan çok memnunum, çok güvenilir ve çok canayakın davranıyor. Benimle çok ilgilendi. Boşanma nedeniyle terapi almam gerekiyordu, bu aşamada bana çok yardımcı oldu. Artık terapilerin sonunda ben kendimi iyi hissettiğimi söyledim ve Nurdan Hanım da ihtiyacımın kalmadığını iletti. Karşılıklı anlaşarak seansları bitirdik. Çok takdir ediyorum kendisini ve başarılı da buluyorum. Boşanma döneminde avukatım durumumu çok kötü gördüğünü söyledi ve onun aracılığı ile tanışmıştım Nurdan Hanım'la. Hayatımda net ve güçlü kararlar alabilmem için destek oldu. Kararlarımı artık daha net verebilmemi sağladı. Nurdan Hanım ile birlikte sanki hayatımda bir ışık yandı ve önümdeki yolu rahatça görmeye başladım.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Sevgili H...
Güveniniz, takdirleriniz ve samimi paylaşımınız için teşekkür ederim.
Boşanma döneminde avukatınızın bilinçli yaklaşımı ve destek için yönlendirmesi son zamanlarda sık karşılaştığım bir tutum.
İyi ilişkiler, iletişim, empatik yaklaşım yalnız aile içinde değil ayrılırken saygı çerçevesi açısından da önemli kavramlardır. Her iki eşin ya da yardım alanın daha az yıpranması ve birbirlerini yıpratmalarını en aza indirebiliyor.
Özellikle çocuklar varsa büyük bile olsalar etkileniyorlar kavga etmek yerine bitinceye kadar sabır göstermek onlar açısından da çok anlamlı oluyor. Destek alarak o sürecin üstesinden gelmenize sevindiğimi bilmenizi isterim. Sonuçta bizim desteğimiz sizi güçlendirmek ve desteklemek içindir.
İçinizde, hayatınızda yanan ışığın her zaman yolunuzu aydınlatması dileğimdir. Esen kalın.


M

Aile danışmanlığı için başladık Nurdan Hanım'a ve 1,5 yıldır danışanıyız. İlk olarak internetten araştırıp, yorumlarını incelemiştim. Sonra da deneme amaçlı gittim ve memnun kaldım. Ailecek baya bir gelişme yaşadık, hem çocuklarım, hem eşim. Her şeyden önce kendimi bulmamda çok faydası oldu. Ara ara seanslarımız devam ediyor. İhtiyaç haline göre tek ya da ailecek gidiyoruz. Çok naif birisi, danışanlarına çok özenli davranıyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba m....
Ailede bir kişi olumlu yaklaşımlarla iletişim kurduğunda elbette ki olumsuz yaklaşımların aksine rahatlama ve işbirliğini geliştirir.
Ayrıca biliriz ki bocalayan biri yanında ki insanlarında bocalamasına, nasıl davranmaları gerektiğini karıştırmalarına yol açabilir. Aile olarak gelişme yaşamanızın nedeni olumlu tutumlarınızın çoğalmasına bağlıdır.
Bu konuda aldığınız öneriler, davranışçı bilişsel terapi yaklaşımları, egzersizler olumlu davranışların gelişimini ve farkındalıkla iyileştirilmesini sağlamaktadır.
Özveriyle kendinize ve ailenize emek harcadığınız için elbette yararlanıyorsunuz. Yardımcı olabildiğime sevindim.
Aile önemlidir. Hepinize huzurlu nice güzel paylaşımlar diliyorum. Esen kalın.


M
Konum: Nurdan Yoldaş Muayenehanesi

İş hayatımda yönetici pozisyonumdaki özgüven eksikliğim ve özel hayatımda düzenli ilişki kuramama problemlerim üzerine Nurdan Hanım ile tanıştım. Hayatımın bu kadar değişeceğini ve sorunlarımı hayal ettiğimin ötesinde iyileşmeye taşıyabileceğimi tahmin bile edemiyordum. Olaylara farklı yaklaşımı ve alışılmışın dışında terapi teknikleri ile verdiği destek için kendisine minnettarım.Bir erkek danışan olarak herkese tavsiye ederim.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Merhaba ma.... z
Öz güven yalnız yönetici pozisyonunda olanlar için değil hayatın her alanında gerekli bir yetkinliktir. İş, ev, sosyal yaşam, akraba ve akranlar tümüyle ilişkilerimizde duruş ve yaklaşımları belirleyen temel öğelerden biridir.
Yarar görmenize sevindim.
Ayrıca yorum yaptığınız için de teşekkür etmek isterim. Genellikle danışanlarımız bir erkek olarak destek almış olduklarını çok paylaşmazlar. Oysa insan olarak hepimiz profesyonel yaklaşımlara ihtiyaç duyabiliriz. Üstelik arayışlarımızla bu ihtiyacı karşılamak oyalanmadan ilerlemeyi kolaylaştırır.
Hayatınızın olumlu yönde gelişmesi de ayrıca kutlayacağım bir durum.
Her zaman öz güven içinde başarılı ilişkiler kurmanız dileğimdir. Hoşça kalın.


M
Konum: Nurdan Yoldaş Muayenehanesi Mitonomi Hastalığı

Nurdan Hocaya mitonomi hastalığım için gittim. Nurdan Hoca; işinde profesyonel, ilgili, alakalı, güler yüzlü ve çok cana yakın birisi. Nurdan Hocanın sadece mitonomi hastalığım için değil, diğer problemlerim ile de ilgilenmesi, onu bir çok yönden diğer psikologlardan ayırmakta. Benim gibi olan her hastanın gönül rahatlığıyla Nurdan Hocaya gidebileceklerini söylemek istiyorum.

Pskt. Nurdan Yoldaş

Sevgili Ma....
Sizi kutluyorum genellikle gizlenen bir konuda açık yüreklilikle yorum yapmanıza çok sevindim.
Mitomani ciddi bir sorun. Gerekliliği (!) gereksizliği tartışılmaktan çok altında yatan nedenler açısından farkındalık kazanmanız önemlidir. Profesyonel destek alınması sırasında, anlama, baş etme çabaları disiplinle birleşince sizde olduğu gibi hızlı bir toparlanma sürecini beraberinde getiriyor.
Aslında mitomani "pembe yalan benimkiler" v.b. gibi yok sayılması yerine ciddiye alındığı ve kurtulmaya karar verildiği zaman zaten en büyük adım atılmış oluyor. Sorun olduğu, normal bir durum olmadığının kabulü ve aşmak için profesyonel destek işbirliğini disiplinle sürdürmek diğer adımları oluşturuyor.
Kararlılığınız ve işbirliğindeki tutarlılığınız süreci hızlandırıyor.
Kısa süre sonra geride kaldı diyebileceğinizi umuyorum. Yeter ki vaz geçmeyin. Sevgiler.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Nurdan YOLDAŞ Kimdir? Psikoterapist, Kişisel Gelişim Uzmanı, ŞifaTerapisti, Yazar 1964 Kars doğumlu. 1998-2006 yılları arasında tamamladığı psikodra...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Davranış Bozuklukları
 • Dikkat Dağınıklığı
 • Yas (Matem)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Dr. Abdulkadir Özbek Psikodrama ve Sosyodrama Eğitim Enistitüsü

Deneyimler

 • Ergenlerle Psikodrama, İzmir Torbalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Endüstri Meslek ve Kız Meslek Lisesi’nde, ergenlik dönemindeki 19 öğrenci ile on sekiz oturumluk grup psikodrama çalışması. “Aile içinde veya okulda iletişim sorunları yaşıyor olmak” çerçevesinde psikodramayla iletişim sorunlarına çözüm aramak. 2004-2005 Öğretim Yılı, Şubat- Haziran 2005.
 • 2005 - 2009 yıllarında, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği “Yaz Okulu Projesi” kapsamında dört yıl süreyle 7-17 yaş aralığında ki çocuk ve gençlerle yaratıcı drama çalışmaları.
 • Mesnevi Projesi, Kasım 2007 - Şubat 2010 tarihleri arasında Abdulkadir Özbek Psikodrama Enistitüsü Mesnevi Drama çalışmalarında katılımcı ve raportör.
Tümünü göster


Diğer içerikler

Makaleler (14)