Psk.

Nurgül Ay

verifiedCreated with Sketch.

55 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 778 profil ziyareti var

Lisans eğitimini Yakındoğu Üniversitesi – Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Newport İnternational University Davranış bilimleri Y. Lisansını tamamlamıştır. CİSED Cinsel terapi eğitimini… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
55 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Hayatımı her anlamda pozitife çeviren Nurgül Hanımdır. Öncellikle kendisine vajinusmus tedavisi için başvurduk. Hayatımızı kabusa çeviren bu durumdan bizi bilgisiyle, anlayışıyla , ilgisiyle çekip çıkardı.Korkularımızın yersiz olduğunu onunla öğrendik.Sorunumuz çözüldü ve omuzlarımızda taşıdığımız yük kalktı. Kendimi her anlamda keşfetmem konusunda bana destek olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • M
  Konum: Nurgül AyHizmet: Psikoloji Randevusu

  Araştırarak gittim ve Arkadaşlarımda çok memnun olduğunu söylediler.Yaklaşımı çok iyi sorunu çözmeye yönelik.Bir danışman olarak değil profesyonel ve bir arkadaş gibi yaklaşıyor..Gayet başarılı.Sorunlara ve problemlere karşı bize yaklaşımı ve sorun çözmede kullandığı materyallerle çok iyi sonuç odaklı çalışıyor.Seanslardan memnunuz.i.Bir danışman olarak değil bir arkadaş gibi sohbetimiz.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese tavsiye derim.Rahatlıkla gidebilirler.

 • Z
  Konum: Nurgül AyHizmet: Vajinismus Tedavi

  Nurgül hanım hakkındaki olumlu yorumları okuduktan sonra vajinismus tedavisi için başvurdum. Gerçekten bütün olumlu yorumları hakediyor. Bilgili, samimi, sabırlı bir psikolog. Süreç hakkında detaylı bilgilendirme yapıyor aklınızda soru işareti kalmasına izin vermiyor.Sizi bu sorunu aşabileceğinize inandırıp inancınızı kaybetmemeniz için elinden geleni yapıyor.Kendimle ve evliliğimle ilgili farklı sıkıntıları aşma konusunda da bana çok yardımcı oldu. Sizi anlayıp rahatlamanızı sağlıyor. Bu rahatsızlığı yaşayanlara vakit kaybetmeden tedavi olmalarını tavsiye ediyorum. Tedavi için doğru adres kesinlikle Nurgül hanım. Kendisine buradan çok çok teşekkür ediyorum.

 • M
  Konum: Nurgül AyHizmet: Aile Terapisi

  Şu an iki seans gerçekleştirdik ve gerçekten muazzam bir insan güler yüzlü ve anlamaya endeksli ilk önce sorunu bulup daha sonra çözümü bulmaya çalışan bir insan inşallah sorunlarımıda nurgül hanım sayesinde çözüme ulaştıracağım

 • K

  Nurgül hanımı internet üzeri araştırmalarımda buldum ve gayet memnunum çok pozitif ve anlayışlı birisi tedavi sürecinin de iyi geçeçeğinden eminim tşk ederim şimdiden nurgül hocama...

 • H
  Konum: Nurgül AyHizmet: Karar netleştirmek

  Her gittiğimde unutmak üzere olduğum kişiliğimi bulduğumu düşünüyorum Nurgül hanım ilk görüşmede beni çözmüş bunu bana önerdiği kitabı okudukça anladım herşey için çok teşekkür ederim ❤️

 • M
  Konum: Nurgül AyHizmet: Vajinismus Tedavi

  internet üzerinde kısa bi araştırmadan sonra açıkçası çokta fayda görmeyi beklemediğim bir terapiye ilk adımı attığımda evliliğmin yeşerdiğini farketmem geç olmadı. asla yapamam dediklerim ve hayalini bile kuramadığım anneliğe adım adım yaklaşmamı sadece Nurgül Ay'a ve bana verdiği özgüvene borçluyum.şimdi sadece bebek mutluluğu yaşarken bunca zaman neden beklemişiz ki diyorum. hani insan hayatının bir döneminde bi arayışa girer çıkamaz kaybour ya... bana kendimi bulduran ve beni eşimle yeniden tanıştıran mucizeye sonsuz teşekkürler...

  Nurgül Ay2018-01-05

  Merhaba, samimi yorumunuz için çok teşekkür ederim. Sizlerin öncelikle kararlılığı ve azmi en önemli unsur bu tedavinin başarısında.Sizin yaşadığınız sorunu yaşayan bir çok kişiye umut ışığı olacak bu yorumunuz. Bebek beklediğinize çok sevindim, sağlıkla kucağınıza alın.
  Sevgiler....

 • M

  Araştırarak gittim.Yaklaşımı çok iyi sorunu çözmeye yönelik.Bir danışman olarak değil bir arkaşa gibi yaklaşıyor.Sorunlarımızı çözdü.Gayet başarılı.Sorunlara ve problemlere karşı bize yaklaşımı ve sorun çözmede kullandığı meteryallerle çok iyi sonuç odaklı çalışıyor.Seanslardan memnunuz.Almış oldupumuz desteğin yeterli geldi.Bir danışman olarak değil bir arkadaş gibi sohbetimiz.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese tavsiye derim.Rahatlıkla gidebilirler.

 • İnsanın hayatında dönüm noktaları vardır. Benim dönüm noktam da Nurgül Hanım'la tanışmam oldu. Üç yıldır vajinismus adı verilen hastalıkla yaşadım. Hem beni hem de eşimi olumsuz etkileyen bu hastalığa Nurgül Hanım'a giderek "DUR" deme kararı aldık. 1,5 aylık bu kısa sürede vajinismusu Nurgül Hanım sayesinde yendik. Güler yüzü, sıcaklığı ve uzmanlığı ile seanslara her gidişimizde mutlulukla ayrıldık yanından. Nurgül Hanım sayesinde bildiğim,öğrendiğim birçok şeyin yanlış olduğunu ve aynı zamanda bilmediğim de dünya kadar şey olduğunu gördüm. Eğer bu rahatsızlığı yaşayan çiftler doktor arıyorsa başka bir kişi arayarak vakit kaybetmesinler. Vajinismus hastalığı kendi kendine geçmiyor. Kısa sürede çözüme ulaşmak ve alanında uzman kişiden yardım almak istiyorsanız doğru adres kesinlikle Nurgül Ay. İyi ki varsınız,iyi ki karşımıza çıktınız. Sizi seviyoruz. Her sey için size minnettarız. Tedavi süresince bizi güler yüzle karşılayan ve ilgilenen Miray Hanım 'a da çok teşekkür ederiz.
  M&E

  Nurgül Ay2017-12-25

  Ben teşekkür ederim. Siz bu sorunu içsel gücünüz, kararlılığınız ve eşinizin desteği ile aştınız. Ben size bu süreçte rehber oldum.Mutluluklar dilerim.
  Sevgiler...

 • M

  Öncellikle iyi günler dilerim biz eşimle beraber vajinismus hastalığı için nurgül hanımla tanıştık 9 sene sonra bizim bu rahatsızlığımizi 2ay gibi kısa bir sürede çözdü bilgisi ,deneyimi , güler yüzü ve içten gelen samimiyeti ile yanında kendinizi çok rahat hissetiriyor kesinlikle tek taraflı olarak değil bu hastalık eşinizle beraber sizinde. Bu dönemde nurgül hanım gibi bir doktorla bu tedavi surecini atlatmaktan cok memnun kaldik. Hayatimiza renk katti ve herşey artik daha guzel teşekkürker herşey için...

  Nurgül Ay2017-12-25

  Sevgili D... azmin ve kararlığın sonucunda , senin için çok zor olan bir sürecin üstesinden geldin. Çok istediğin bebeğini de en yakın zamanda kavuşmanı dilerim.
  Sevgiler...

Hakkımda

Hakkımda

 • Lisans eğitimini Yakındoğu Üniversitesi – Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.
  Newport İnternational University Davranış bilimleri Y. Lisansını tamamlamıştır. CİSED Cinsel terapi eğitimini tamamlamış bu konuyla ilgili çalışmalarını merkezinde devam ettirmektedir. Psikoterapi Enstitüsü- Bütüncül Psikoterapi eğitimine devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Near East University
 • Newport İnternational University

Deneyimler

 • 2008'den bu yana "özel gereksinimli çocuklar ve aileleriyle" özel bir merkezde çalıştıktan sonra, Nisan 2014 den itibariyle "Nurgül Ay Psikolojik Çözümler merkezinde", psikoterapi, cinsel terapi bireysel terapi ve aile danışmanlığı konusunda hizmet vermekteyim...

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

insanı ve önce kendimi anlamak.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Aktif olarak çalışıyor olmak, seansdan önce ve sonra da planlama yapmak. ve kendinizi çok sorgulamak.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

İnsanın gizemli derinliklerinde gezinmek, heyecan verici

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Çok mesafeli bir danışanım vardı, ilişki kuramıyordu insanlarla benimle de ilişkisi bu döngüde ilerliyordu. Seanslar sonrasında çok önemli bir içgörü edindi ve çok ani bir şekilde tüm içtenliği ile bana sarıldı ve ilk defa kendini ve bu duyguyu çok net ve derinden hissederek bana da hissttirdi. Bu insanın aslında yakın olma ihtiyacı çok elzem bir konu iken hayatında ilk defa benimle yaşaması beni çok etkiledi. Psikoloji bilimine olan inancımı daha da pekiştirdi.