Nuriye Farah Özer, Dermatoloji Osmangazi

Uzm. Dr. Nuriye Farah Özer

Dermatoloji

11 görüş

Kaydet


Adres

Emek Zekai Gümüşdiş Mahallesi Sanayi Caddesi No:614, Osmangazi
Özel Ceylan International Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
11 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Ceylan International Hospital Diğer

2 senedir yüzümdeki sivilceler nedeniyle gitmediğim doktor kalmamıştı ancak bir çözüm de bulamamıştım. Tavsiye üzerine doktor hanıma gittim. Kendisinin hem güleryüzlü yaklaşımı hem de beni detaylıca muayene etmesi çok hoşuma gitti. Verdiği ilaç ve önerileriyle kısa bir zamanda sivilcelerimde çok büyük oranda azalma oldu. Hocam iyi ki size gelmişim çok teşekkür ediyorum..


N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Ceylan International Hospital Diğer

Kendisine yıllardır bacağımda devam eden döküntülerim nedeni ile gittim. Verdiği tedavi ve takibi ile sağlıma kavuştum. Kendisi çok ilgili, güleryüzlü ve bilgili olup, benim hastalığımı benden daha çok sahiplenerek sağlıma kavuşturdu. İşini çok ciddi yapan sıcakkanlı bir doktor .


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Ceylan International Hospital Diğer

Hocama muayene olduk verdiği ilacı ve kremi kullanmama rağmen sivilce veya egzamada olabilir halen aynı şekilde suratım ve bir ay gibi bi süreç geçti..gitmeyi düşünmüyorum tekrardan..


F
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

saçımın ,ç,nde sürekli bir yaralar çıkıyordu verdiği ilaçlar çok işe yaradı kendisine güler yüzünden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.


K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Yüzümde aylardır geçmeyen ve gün geçtikçe canımı yakan yaralarım vardı kaç tane cildiye doktoruna gittiysem hepsi yanak tipin bu cildin böyle bir daha bu sorun için cildiyeye gelme diyerek yolladı ama Nuriye hanım gerçekten çok ilgilendi ve verdiği ilaç sayesinde çok çok kısa bir sürede yüzümdeki yaralardan eser kalmadı sayesinde iyileştim kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi İyilesmeyen yara

85 yaşındaki dedemin bacağında çıkan ve 1 sene boyunca bir türlü iyileşmek bilmeyen yarayı 50 ayrı doktordan sonra kısa sürede tedavi ederek iyileştirmeyi başarabilen hekim olarak gönlümüze altın harflerle kazıdı adını. İşine olduğu kadar insanligina da hayran bırakan güzel insana her kimin yolu düşerse emin ellerde olduğundan şüphe etmesin. Hocam’a ne kadar teşekkür etsek az, biz sağlığımızı, hocam gönlümüzü ve dedemin dualarını kazandı.


Z
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Bursa Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi Alerji

Daha önce alerjim için kullandığım fakat işe yaramayan ilacın farklı bir türevini reçete olarak verdi. Üç dakika içinde odaya nasıl girip cıktığımı anlamadım.alerjime bile oturduğu yerden uzaktan baktı.Hastalar muayne olmaya girerken kapı hep açıktı.


S

Uzun süredir devam eden hastaligima dair hemen tedavi başladı. Konusunda cok tecrübeli. Cok ilgili, tekrar tekrar gideceğim. Ayrica Böcek ısırması sonrası şişliklerim hemen iyileşti.


S

dokturuma çok teşekkür ediyorum onun sayesinde şu an çok iyiyim bana bir doktor gözüyle değilde bi abla gibi davranıyo her zaman güleryüzlü ve meslegindede oldukça basarılı hersey için çok teşekkür ediyorum.


T

ismim tuncay nuriyehanıma tesekkürediyorum süper birisi.anlayışlı güler yüzlü bir doktor,nekadartesekkür etsem azdır.hastalıgı hakkında bilmem gerekenleri ne sorduysam fazlasıyla anlattı.ve suansayesindeiyiyim.onlara tekrar tesekkürediyorummmmm


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar