Uzm. Dr.

Oğuz Bak

Nöroloji, Çocuk nörolojisi, Algoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • H
  Yer: Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi

  Ananemin diz ve kalça protezi ameliyatı oldu faktör ağırları hala geçmedi ve yürüme güçlüğü çekiyordu. Oğuz beyi duyduk ona gittik haftada bir 10 seans Nörol terapi iğneleri yaptı. Şuan da ananemin ağrısız sızısız çarşıya pazara gidip gelmeye başladı. Çok teşekkürler Oğuz bey..

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Uzm.Dr. Oğuz BAK, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde NÖROLOJİ ihtisası yapmıştır.
   Uzm.Dr. Oğuz BAK; Evde Nöral Terapi Enjeksiyonları ile ağrı tedavisi,Evde Muayene, Evde EEG, Evde Uyku Apne Testi yapmaktadır

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hizmetler

  Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi

  Sultanorhan Mah. İlyasbey Cad. No:38, Gebze, 41400 Kocaeli

  Normal randevu

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  23 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • H
   Yer: Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi

   Ananemin diz ve kalça protezi ameliyatı oldu faktör ağırları hala geçmedi ve yürüme güçlüğü çekiyordu. Oğuz beyi duyduk ona gittik haftada bir 10 seans Nörol terapi iğneleri yaptı. Şuan da ananemin ağrısız sızısız çarşıya pazara gidip gelmeye başladı. Çok teşekkürler Oğuz bey..

  • U
   Yer: Gebze Özel Yüzyıl HastanesiHizmet: parmaklarda uyuşma ve ağrı

   Alanında uzman Oğuz hocama çok teşekkür ediyorum, nokta atışı yaparak rahatsızlığımı kökten çözdü... 3 ay süren sağ kol ve parmaklarımda uyuşma ve ağrı vardı. Yaptığı nöral tedavi sayesinde Allah'a şükür sıkıntım kalmadı...

  • Yer: Gebze Özel Yüzyıl HastanesiHizmet: Ağrı

   doktorum bir harika .yıllardır çektiğim vucut ağrılarım ve ruh ağrılarım vardı.nöçral terapi seansları ile hepsi geçti.hayata yeniden döndüm.mutluluğun resmini yeniden çizdik.

  • B
   Yer: Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi

   Çok kısa bir zaman olmasına rağmen başarılı sonuç aldım. Tedaviye ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • B
   Yer: Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi

   4 seanstır nörolojik tedavi alıyorum.Çok kısa bir zaman olmasına rağmen müthiş başarılı sonuç aldım. Tedaviye ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • Kendisini tanidığımız için çok şanslı ve mutluyuz.Oğuz bey hem çok güleryüzlü ve sabırlı hem de çok tecrübeli bir hekim.2 aydır sürekli uyuyan babamın teshisini koyup başladığı tedavi ile canım babam 2. gün tepki vermeye basladı.kendisine çok tesekkür ederiz .Oğuz bey gibi değerlerin artması dileğiyle.

  • Ü

   kardeşim 3 yaşında
   zaman zaman yere düşüp kasılıyordu. karsta yaşıyoruz tavsiye üzerine
   oğuz beye istanbula götürdük
   emar eeg kan tetkiki yaptırdı
   epilepsi tanısı koydu
   ilaç başladı
   çok şükür artık nöbeti yok . allah razı olsun hocamdan

  • Ben ilaç sektöründe çalışıyorum ve 5 yıldır ROMATOİT ARTRİT hastasıyım.İlaç tedavisini yaklaşık 3 hafta sürdürebildim ve en az 2 ayda bir akut atak dönemine giriyorum. Ellerim ayaklarım şişiyor inanılmaz ağrı ve acı çekiyordum. Oğuz hocama burdan tekrar çok teşekkür ediyorum... Bana NÖRALTERAPİ önerdi, iyi ki de önerdi ve tam 7 aydır ne ağrı ne acı çekiyorum. Benim için mucizevi bir durum. Ağır bir hastalık ve nasıl olduğunu etki ettiğini sabırla anlattı hocam tekrar çok teşekkür ediyorum size. Saygılarımla...

  • Z

   Size cok tesekkur ederim.sizinle gorusmemis olsaydim.asla psikolaga gitmek gibi bir niyetim olmazdi.ben adana dan gelen hastanizim.bizim sanssimizsiniz.tanidigim kadariyla mesleki anlamda diger doktorlarda sizi ornek almali.daha oncede bir cok doktora gitim.ama asla sizin gibi net yorumlar alamadim.27 yıldır her seyi denedik bu bayilmalar dan kurtulmak icin ama olmadi bir arkadasin tavsiyesi ustune istanbul a size geldim.sadece 10 dakika icinde bana tavsiyeniz psikolog oldu.bu kadar buyutmeye negerek var diyenler olacaktir.onemli olan bana verdiginiz net ve kesin cozum yoludur.bizi bunca yil dolastiran meslektaslariniz.sizden ders almalari gerektigini dusunuyorum.meslegi meslek olarak degilde ask la yapan insanlardan birisiniz.cok seyler yazmak isterim bu birikimler sadece size bir tesekkurle son buluyor.sizin gibi durust DOKTOR hayatimizdan hic eksilmesin.

  • Sık sık ayda 4-5 kez migren ataklarım oluyordu.
   migren ile ilgili tüm tedavi seçeneklerini uyguladım .
   ilaç ve ilaç dışı tedavileri uyguladık.
   biraz azalıyordu sonra yine ağrılar yoğunlaşıyordu.
   internette araştırırken oğuz beyi okudum diğer doktorları okudum ve yurtdışında da sordurdum migren cerrahisi diye bir tedavi şekli varmış .
   migrene sebep olan trigeminal sinirin dallarını kafa derisinde önde yanda arkada kas içinde gevşetiyolarmış . risksiz bir ameliyat dediler. oğuz beyin çalıştığı cerraha gittik ameliyatı oldum ve artık yeniden doğmuş gibiyim . oğuz beye çok teşekkur ederim .

  • Çok sık baş ağrılarım vardı 5 yıldır. Beyin emarda iskemik gliozis görüldü. Kan tahlillerim tüm detaylarıyla normaldi. OĞUZ bey migren tanısını koydu. Ayda 5-10 kez baş ağrılarım oluyordu bazen yarım bazen ensede bazen başımın tamamında. Aklınıza gelecek her tedaviyi uyguladık ama ağrılarım ayda 2-3 kez yine olmaya devam ediyordu. OĞUZ bey migren cerrahisi yapalım dedi o kadar muzdariptim ki tereddütsüz kabul ettim. Şu son 1 yıldır müthiş rahatlama oldu şimdilik ağrım yok ara ara çok seyrek ve çok hafif oluyor . Doktoruma çok teşekkür ederim.

  • babam adına yazıyorum :
   3 yıldır kolum ve bacağım ağrıyordu
   bel fıtığı boyun fıtığı dendi
   dar spinal kanal dendi
   romatizma dendi
   fizik tedaviler ilaçlar iğneler uygulandı
   ama geçmedi
   tesadufen komşunun önerisi üzerine dr oğuz bak a gittik
   eski tetkikleri inceledi
   ve şunu dedi hemen acilen
   gidin bir onkoloji merkezine vucutta kanser var mı yok mu diye bakılsın şu tetkikler yapılsın sonra gelin bana dedi
   gittik ve böbreğimde tümor çıktı ve hatta kalça kemiğime de yayılmış
   şimdi kemoterapi alıyorum iyiyim ama tedavi uzun sürcek
   keşke erken gelseydin dediler
   oysa 3 yıl boşuna teşhis gözden kaçmış
   ama tedavi oluyoruz umut var
   Burdan Oğuz beye teşekkür ediyoruz .

  • S

   Yaygın fibromiyalji ağrılarım bel boyun sırt ağrılarım fitiklarim ve migrenim vardı ilaçlar artık fayda etmiyordu kortizonsuz noral terapi iğneleri uyguladı.yeniden doğmuş gibi oldum.ağrım sızım kalmadı.doktorum çok bilgili bunca zaman boş yere vakit kaybetmişim.yaptığı tedaviyi de almanyadan öğrenmiş

  • Annem sürekli düşüyordu başı dönüyordu dengesizdi. Emarlar kan tetkikleri normal çıktı bir teşhis koyulamadı. Dahiliye KBB beyin cerrahı gördü, nöroloji de görsün dendi Oğuz Beye gittik. Parkinson teşhisi koydu, ilaç başladı. Artık şikayetimiz kalmadı. Allah razı olsun çok iyi bir doktor.

  • E

   kardeşim sık sık bayılıyordu beyin EMAR ve EEG normaldi ilaç verilmedi kesin epilepsi diyemediler izleyelim dediler 2-3 yer gezdik Oğuz Bey, videoya çekin dedi ve videoyu gördü kesin tanıyı koydu ilaç başladı artık bayılmaları yok doktorumuzdan Allah Razı olsun...

  • Oğuz hocanın ismini bir aile dostumuzun hastalığı döneminde duyduk. Daha sonraki aylarda anneannemde yaşadığımız sağlık sorunları nedeniyle muayene olarak tedaviye başladık. Doktor olarak mükemmel olmasının yanında insanlara karşı göstermiş olduğu hassasiyet ve insancıl davranışlarından dolayı kendisine müteşekkiriz. Serap Dönmez

  • Aylarca çektiğim acı ve bir çok teşhis nedeniyle artık kafam karmakarışık iken bir arkadaşımın vasıtası ile Oğuz hocayı tanıma şansına kavuştum. Resmen sihirli bir değnek ile dokundu ve bütün hayatımı değiştirdi. Doğru teşhis ve ilaç ile hem sağlığıma kavuştum hem hayata döndüm. Bu nedenle Doktor Oğuz Bak deyince ailem ve benim için neler ifade ettiğini anlatmak çok zor. İyi ki varsınız Oğuz Hoca. Filiz Yüksel

  • Dr. Oğuz beye minnettarlığımızı kelimelerle ifade etmek yetersiz kalır. Babam kalın bağırsak ameliyatı sonrası çok kötü duruma geldi. Ameliyatı ile ilgili bir sıkıntısı olmamasına rağmen gün geçtikçe kötüye gidiyor, yemek yiyemiyor, yürüyemiyor, konuşamıyordu. Ciddi bir kilo kaybı ( 40 kilo) ve 2 ayın içinde gitmediğimiz yer kalmadıktan sonra Dr. Oğuz beyle tanıştık. Hiç unutmuyorum hemen teşhisini koydu ve tedaviye başladı. İlk dozda babam konuşmaya başladı sonrası geldi şu anda eski sağlığına kavuştu. Allah bin kere razı olsun iyi ki böyle doktorlar hayatımızda var Allah uzun ömür versin. Aliye Kalaycı

  • Sevgili doktorumuz bizim kahramanımız. Başarısına, profesyonelliğine güvenimiz sonsuz. 4 yıldır felç hastası babam için yaptıklarına ve yardımlarına minnettarız. Onunla hastamız emin ellerde.
   Kalite ve profesyonellik asla tesadüf değil... Teşekkürler sevgili doktorumuz.

  • O

   Merhaba oğuz bey :) Doktoruma sonsuz saygılarımı sunarım..Uzun süredir tedavi gördüğüm, fakat çözüm alamadığım panik atağı, migren, travma sonrası stres bozukluğunu sayesinde yendim. :) Doktoruma göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı müteşekkirim..

  • N

   Oğuz Bey tek kelimeyle çok başarılı, Hastaya ve hasta yakınlarına gerçekten yaklaşımı çok pozitif ve destekleyici. Teşhis ve tedavisinden çok memnun kaldık. Tüm desteği için çok teşekkürler.

  • A

   DR.Oğuz Ba'ı tanıyalı 1 ay oldu. İyi ki tanışım tavsiyeleri tedavisi ve teşhisi bu kadar isabetli olan bir hekim daha görmedim herkese tavsiye ederim.

  • L

   biz ms hastası nida ve pınar drumuz oguz bak bizim beyaz formalı süper kahramanımız ona çoooooook teşekkür ediyoruz