Ömür Çağlar, Ortopedi Ve Travmatoloji Altındağ

Dr. Öğr. Üyesi Ömür Çağlar

Ortopedi ve travmatoloji

6 görüş

Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yüksekten düşme

Yüksekten düşme sonucu sağ bacağımda kötü bir parçalı kırık oluştu. Acilde ilk ameliyatımı olduktan sonra eksternal fiksatör takıldı, ve Ömür hocayla ilk ameliyatımdan sonra tanıştık. ikinci ameliyatımı, yani eksternal fiksatörün çıkarılması ve bacağıma platinlerin yerleştirilmesini o ve ekibi gerçekleştirdi. Bacağım hakkında çok korkuyordum, kısıtlılık kalabileceğinden endişeleniyordum çünkü daha çok gençtim, 19 yaşındaydım. Ama ameliyat sonrası öyle güzel iyileşmeye başladım ki, hiçbir komplikasyon gelişmedi, bacağım günden güne daha iyi olmaya başladı ve şuan eski halimdeyim. Belki parmak ucunda dans edemeyebilirsin demişti Ömür hoca, kontrollerimin birinde ama onu bile yapabiliyorum artık. Sıcak tavrınız ve detaylı ilginiz için çok teşekkür ederim. sizin gibi işinde bu kadar iyi doktorların, cerrahların çoğalması dileğiyle.
Elifsu Polat


M
Konum: Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ameliyat

İsmim zilfi karebektaş. Bende 2 kalça çürümesi vardı ağrılarımdan yatamıyordum. hiç bir doktor anlayamadı Eskişehir bizi ankaraya yönlerdirdi farklı şeyler söylediler nerdeyse 2 si kopma vaziyetine gelmişti. Hocam görünce filmlere baktı şaşırdı. Bir sürü doktorlara göründüm hiç biri iki kalçamı birden ameliyat edemeyiz dediler. Hatta kemik yamasını hiç düşünmeden direk protez diyenler oldu. 02.08.2017 de hocam beni ameliyata aldı. Sağ tarafım protez sol tarafıma kemik yaması koydular, çok çürüdüğü için damar koyamadılar, ama ağrılarımdan kurtuldum. Allah onun ömrüne ömür katsın. Böyle cerrahların her daim yüzü gülsün. Allaha emanet olsunlar.


Yillardir cektigim kalca eklemi kireclenmesi son gunlerde cekilmez oldu.Yuruyememek ,cok agri cekmek yasantimi etkiliyordu.Ameliyattan cok ama cok korkuyordum.Omur Bey ile ilk gorusmemizde ameliyattan korkmamami,ameliyat sonrasi sikayetlerimden kurtulacagimi soyledi.15.03.2016 tarihinde hic agrisiz cok rahat bir operasyon ile beni sagligima kavusturdu.Omur Bey ve ekibine mutesekkirim.Bu rahatsizligi olanlara Omur Beyi siddetle tavsiye ederim.Solmaz AYDIN_Emekli Ilkokul Ogretmeni


Sayın Ömür Hocam,ben 6 ocak 2016 tarihinde diz protez ameliyatını yaptığınız hastanız Aysel Tunçmanın kızıyım,size sonsuz teşekkürler hocam sağolun, İyi ki sizi tanıdık,elinize kolunuza,yüreğinize sağlık annemizi sağlığına kavuşturdunuz. Size sağlıklı uzun ömürler diliyoruz,bu toplumun siz ve sizin gibi hocalara ihtiyacı var,daha uzun yıllar kendiniz gibi bir çok hoca yetiştirmeniz dileği ile iyi çalışmalar,saygılar.
Belgin Kuleli


8 yıldır kasık bölgesindeki ağrılarımdan ömür hoca sayesinde kurtuldum diyebilirim. Kendisi çok başarılı bir doktor bir çoğumuz ameliyattan sonra doktorunun dahi yüzünü göremezken.. ömür hoca sabah akşam gelir hastalarının durumunuda izler kısacası kendinizi tamamen ömür çağlar hoca ya bırakın gerisi teferruat oluo..


I

Annemin kalça ve diz protez ameliyatlarını yaptı. Mükemmel bir doktor. Allaha şükür hiç sorun yaşamadık. İlgisi alakası ve insanlığı ile annemin çok hayır duasını almıştır.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet