Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
H
Konum: Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diz protez ameliyatı

Doc.Dr. Önder ERSAN ı 20 yıl önce aşil temponum koptuğu zaman ameliyatımı yapan ekiple birlikte tanımıştım. Ocak 2018 de de 80 yaşındaki annemin diz protezi ameliyatına ihtiyacı olduğunda kendisini aradım. Kendi ameliyatımda insanı yönlerine hayran olup hiç unutmadığım doktorumuz Önder Beyi 20 yıl boyunca da hiç aramamıştım. Telefon numarası kayıtlıydı ve hiç çekinmeden sadece bunca yıl aramamış olmanın ezikliği ile numarayı aradım. Kendimi hatırlatmaya çalışıp annemin durumunu görüşmek üzere kurguladığım telefon görüşmesi doktorun beni hatırlamasıyla çok güven verici bir rahatlamaya sonlandı. Annem için randevuya gittiğimizde 83 yaşında olan babamın 80 yaşında olan annemin operasyon geçirecek olmasıyla ilgili kaygıları da Önder.Beyin yaklaşımları ile yok oldu gitti. Şimdi diz protezi ameliyatı olalı 10 gün oldu ve ilk günkü ağrılar bize önder bey tarafından anlatıldığı için hiç de sürpriz olmadı. Annem artık destek almadan yürümeye başladı. Bunda emeği geçen tüm ekibe Önder Beyin şahsında sonsuz teşekkürler. Ben nasıl 20 yıldır attığım her adımda kendisine şükrettiysem artık annemde kalan hayatı boyunca ona ve ekibine dualarını eksik etmeyecek. KALPTEN TEŞEKKÜRLER...


Bundan yaklaşık 23 ay önce kendisine öçb ameliyatı oldum.Doktorların çözemedigi bir komplikasyonun yanında yetersiz ve eksik bilgilendirmesine bağlı olarak ekstansiyon ve fleksiyon kaybım mevcut kısacası 23 yaşında hayallerim başıma yıkıldı namaz bile kılamıyorum sürekli acı çekiyorum. Siz siz olun araştırmadan tek dr görünüpte bnm yanılgıma düşmeyin ve asla ve asla babacım abicim tarzı konusmasına aldanmayın.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


H

2005 yılında annemin ilk sag dizine 2009 yılında da sol dizine platin takdınız annem size her zaman duva eder.mükemmel bir opr ,alışık olamadığımız bir doktorsunuz.(işine hakim) halkımızın sizler gibi hekimlere ihtiyacı var. sağ , salim ve dağim mutlu olun.


S

kendisinden Allah razı olsun tecrübeli bir doktormuş. Koluma yanlış yapılan teşhisi göremese de veya söylemese de bir problem olduğunu ve sakat kalma ihtimalim olduğunu farkeden ilk doktordu kendini. Ondan önce de bir çkk doktor görmüştü oysa. Herkes sorun yok dedi bir tek Önder bey problem olabilir dedi ve gözümü açtı. Ancak Kafamı kurcalayan şeyse artık geçmiş ameliyat olman için de geç dedi ancak bunu dediğinden 2 hafta sonra numune el cerrahide gayet Güzeldir ameliyat geçirdim. Iyiki onu da dinlemeyip başka hastaneye gitmişim. Ve bana gittiğimde ilk sorduğu neden ilk müdehale edilen yere gitmedin. Ben işlem yapamam sana dedi. Böyle bir Hakkı var mı. Hasta olarak gittiysem hem beni muayene etmek hem işlem yapmak hem gerekirse işlem yapmak zorunda değil mi ?


G

Sayın Ersan, çok başarılı bir doktor olmakla birlikte çok beyefendi , çok iyi bir baba iyi bir arkadaşsınız. Doçentliğiniz hayırlı olsun inşallah. Başarılarınızın devamını dileriz.


E

2007 senesinde ilk bata fizik tedavi merkezi olmak üzere bir çok hastane tanı koyamadı yada ameliyattan kaçtı.fakat öder hocam el bileğimde tfcc yırtıgı oldugunu hemen alınması gerektiğini söyledi ve hemen ck güzel bir opersyanla tedaviyi gercekleştirdi.her zaman teşekkürlerimi bir borç bildim.benim özümde on numarasın...


S

BEN HASTANIZ SULTAN ÇÖLGEÇEN. 17 AĞUSTOS 2011 DE AMELİYATIMI YAPTINIZ.İLGİNİZE VE EMEĞİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.O KADAR İYİ İNSANSINIZ Kİ SİZE MİNNETTAR KALDIM.CERRAHİ YÖNÜNÜZ VE KİŞİLİĞİNİZ ÇOK MÜKEMMEL.AYRICA OĞLUMUN OMUZ AMELİYATINIDA SİZ YAPMIŞTINIZ.ÇOK MEMNUN KALDIK.OĞLUM CEMAL ÇÖLGEÇEN VE VE BEN SULTAN ÇÖLGEÇEN ADINA TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİRİM.SAYGILARIMLA...


C

1kez sol kalça protezi,1kez de sağ kalça femurbaşı operasyonlarımı gerçekleştirmiş,,benim gözümde birçok UZMANIN,{ELİNE SU DÖKEMEYECEĞİ]saygı değer bir beyefendi olduğu kadar,HASTALARA KARŞI SEVECEN ve SICAK yaklaşımı da takdire şayandır.BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN sevgili doktorum.CEVDET ERARSLAN.


S

Bir hekimin ihtisasından daha ziyade hastalara olan alakası öncelikle önemlidir benim için. Çünkü hasta kişi zaten morali bozuk olarak o hekime muayene olmak için gitmiştir. Değerli Önder Hocam. Gerçekten bu alaka sizde ziyadesiyle mevcut. Ben bu güne kadar sizin kadar hastalarıyla yakından ilgilenen bir hekim görmedim. Gerçekten çok teşekkür ederim. Hekimliğinize gelince hiçbir ortopedisyenle kıyaslamam bile. Çünkü benim kızımda doğuştan kalça çıkıklığı vardı ve birçok hekime gittik. En sonunda Allah Önder Hocamı karşımıza çıkardı. Ve şu anda kızım iyi durumda. Sizden Allah razı olsun hocam. Sizin gibi hekimlere çok ama çok ihtiyacımız var.


R

Hocam ben corum dan rahmi insallah hatırlamısınızdır hocam siz cok basarılı bir operator doktorsunuz ALLAH sukur durumum cok iyi sizden ALLAH Razi Olsun en yakın zamanda kontrole vede ziyaretinize gelecegim ALLAH a emanet olun hocam İs hayatınızda basarılar size..


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet