Uzm. Dr.

Onur Aytan

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Y

  El bileği artroskopisi yaptırmam gerekiyordu ama doktorum hiç gerek yok dedi bileğimde kist çıktı.Ameliyatlık değil dedi sadece atar verip ilaç tedavisi ile geçirtti.Kardeşimde Onur beyde tedavi gördü.Biz çok memnun kaldık.Dalında tavsiye edebileceğim bir doktor.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Uzm.Dr. Onur Aytan, Ankara Bayindir Hastanesi Kavaklidere Şubesi.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hizmetler

  Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere

  Atatürk Bulvarı No:201 Kavaklıdere, Ankara

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Y

   El bileği artroskopisi yaptırmam gerekiyordu ama doktorum hiç gerek yok dedi bileğimde kist çıktı.Ameliyatlık değil dedi sadece atar verip ilaç tedavisi ile geçirtti.Kardeşimde Onur beyde tedavi gördü.Biz çok memnun kaldık.Dalında tavsiye edebileceğim bir doktor.

  • Ş

   Kolumda ağrı vardı.Avuç içine vuruyordu.Hocama gittiğimde bir bandaj ve fizik tedavi verdi.Ve ağrı kesildi.Tedaviden ve doktorumundan çok memnun kaldım.

  • A

   Turan turan hastanesi gittiğim bir hastane idi. Tesadüfen Onur bey muayene oldum.Rahatsızlığımla ilgili merak ettiğim her konu hakkında bilgi aldım.kendisinden memnunum.

  • E

   Turan turan hastanesinden doktorlarından ve hizmetinden çok memnun kaldım.Tavsiye üzerine gitmiştim. Onur Hoca ya muayene olduk.yaklaşımı ve tedavisinden çok memnunuz .Çok teşekkür ederim.

  • A

   Bir arkadaşım hastaneyi tavsiye etmişti ve Onur hocaya hastaneden yönlendirildim. Gittiğimde beni karşılaması ve rahatsızlığımı anlatırken sabırla dinlemesi ve çözüm bulması konusunda çok başarılı buldum.Çok kısa bir tedavi gördüm ama bu aşamada çokda memnun kaldım.

  • C

   Tavsiye üzerine gittim.Sol kolumda çok ağrı oluyordu .Kolumu zor kullanıyordum.Tedavi gördüm .Ağrım geçti .Tekrar gideceğim sağ kolumda aynı ağrı var tekrar gideceğim.Çok dalında çok bilgili bir doktor.Çok memnunum ve her hastanın memnun kalacağı bir doktor.

  • H

   Sakarya 'dan sırf doktorumuz için geliyorum. Arkadaşlarımıda yönlendirdim ameliyat oldular ve memnun kaldılar..Eşim 2 kere ameliyat oldu hocama çok memnun kaldık.Çok güler yüzlü bu hastasını rahatlatıyor.Çok iyi bir doktor.

  • H

   Bir arkadaşım tarafından Fizik tedavide Abdullah beye yönlendirilmiştim.Abdullah bey muayene etti ve ameliyat için Onur beye yönlendirdi.Bilekten sinir sıkışmasından ameliyat oldum.Ameliyat çok rahat geçti günü birlik oldu.Çok memnun kaldım şikayetim sona erdi sıkıntı yaşamıyorum.Çok teşekkür ederim.

  • S

   Elimden ve kolumdan ameliyat oldum Bileğim de sinir sıkışması baş parmağımda düşme vardı.rahatsızlığım sona erdi .Ameliyatlarım başarı geçti.Annem o hastanede ameliyat olmuştu.Hastanede Onur beye yönlendirdiler.Daha önce devlet hastanesinde ameliyat olmuştum ama şikayetlerim hala devam ediyordu.Onur Beyin sayesinde çok rahatım .

  • F

   Annem ameliyat oldu.Tırnak altında tümör teşhisi koydu.Doktor bey ameliyat yaptıktan sonra bıçak gibi kesildi.Daha öncede Kütahya'da ameliyat olmuştu orada sinir sıkışması demişler ve ameliyat oldu ama sıkıntıları bitmedi hatta dahada fazlalaşmıştı.Sebebini anlamamışlardı.Onur hocam acilerden çıkmayan annemin ağrılarını sonlandırdı.Annem ve ben hep hocama dua ediyoruz.Allah kendisinden razı olsun.Çok teşekkürler.

  • S

   İş kazası geçirmiştim şans eseri hocam çıktı.Acilden gittim.Hastasıyla yakından ilgileniyor.Parmağımda çatlak oluşmuştu.20 gün tel takıldı.ve daha sonrada kısa bir tedaviyle sağlığıma kavuştum.Kendisinden memnun kaldım.Çok teşekkür ederim doktoruma.

  • A

   Daha önce Kütahya'ya gittim bir kaç doktora gittim ve netice alamadım.Tavsiye üzerine gittim.Sağ diz kapağında şişme olmuştu. Dizi bükemiyordu.Hocama ameliyat oldu.Şuan Şikayeti yok.Güler yüzlü tatlı dilli hastasını moral veriyor tercih etmem sebebimiz.Hatta yakın zamanda bizzat kendim akrabamı götürcem.Kendisinden çok memnunuz.Kendisinden Allah razı olsun.

  • R

   Arkadaşım Daha önce Boyun fıtığı tedavisi görmüştü ve çok memnun kalmıştı. Hastaneye gittiğim de hastaneden yönlendirdiler Onur Hocama.. Sağ bileğimde ödem vardı ve tedavisi gerçekleşti. Ameliyat oldum. Önceden bileğimde ağrılar oluyordu şuanda ağrılar ortadan kalktı. Fizik tedasiyle devam ediyoruz. daha rahat kullanabiliyorum. Benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

  • S

   Turan Turan hastanesinde çok İyi karşıladım. hizmetinden çok memnun kaldım . Menisküs ameliyatı oldum Onur hocama. Önceden yürürken ağrı oluyordu ve dizlerimi bükemiyordum. 1 hafta önce ameliyat oldum hafif ağrılarım oldu fakat onun da zaten normal oldugunu belirtmişti hocam. neler yaşayacağım hakkında bilgilendirmişti. Ameliyattan önce yapamadığım hareketleri yavaş yavaş yapmaya başladım. yakınlarıma da tavsiye ediyorum.

  • Y

   Gayet iyi bir klinik ve Onur Hocamdan da çok memnun kaldım. diğer Devlet hastanelerinden çok daha iyi bakıyor. Bileğimde kist vardı ve tedavisi gerçekleşti. Hocam bilek için amelşyat yoluna gitmediğini ve sonrasında bilekde daha büyük sorunlar oluşabileceğini belirtti. Atel takıldı ilaç ve krem tedavisi uygulandı. Sıkıntımdan kurtuldum.Hastanenin ortamı güzel içeri girdiğinizde çok iyi karşılanıyorum,evime gelmişim gibi hissediyorum. benimle aynı sorunu yaşayan herkese tavsiye edebilirim.

  • R

   Bileğimdeki ağrıdan dolayı doktor araştırıyordum ve bu hocayı araştırarak seçtim. Röntgen çekildikten sonra yırtık olduğu tespit edildi ve atel tedavisi uygulandı. hafif ağrılarım olmuştu ama şimdi daha iyiyim. Hastasına arkadaşıymış gibi davranan bir doktor. Doktora gittiğimde tespiti için nokta atışı yaptıgını söyleyebilirim. ilgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

  • N

   Turan turan hastanesiyle İş kazası nedeniyle bileğime çekiçle vurduğumda tanıştım. Bileğimde çatlak meydana gelmişti. atel ve alçı tedavisi uygulandı. Fazla zorlamamam gerektğini de belirtti hocam. bileğimde ki sorun tamamen sona erdi ve çalışmaya da başladım. Hocamı tavsiye ediyorum mutlaka.

  • N

   Giresunda yaşıyorum ve arıcılık yapan bi insanım. kolumda zaman zaman incinmeler oldugunda kırıkcı diye tabir edilen yerlere gidiyordum ve sınrasında iltihaplanma oldu. giresunda devlete bağlı bir hastanede bu sorundan doalayı ameliyat oldum. sonrasında parmaklarınmı oynatamamaya başladım. Sonra tavsiye üzerine Turan Turan hastanesinden Onur Hocama geldim. Bileğimde yara oldugu için başka biryerden doku alarak bileğime uyguladı. süreç hakkında detaylı olarak açıklama yaptı. konu hakkında detaylı olarak açıklama yaptı. Çok memnunum doktorumdan. dikişlerimib açıklamsını bekliyorum ama ameliyatım çok başarılı geçti.

  • S

   Onur Hocama İki bileğimden de 15 gün arayla ameliyat oldum.Sinir sıkışması vardı iki bileğimdede ve avuçlarımda bir ağrı oluyordu. ameliyat oldugum ilk bileğimdeki ağrı yavaş yavaş sona erdi diyebilirim. hafif bir ağrı oluyor. o da operasyonun yeni olmasından kaynaklanabileceğini belirtti doktor. ameliyattan bir gün sonra doktor kontrole çağırdı ve sargıyı açarak kontrol etti. Hocamdan memnun kaldım ve tavsiye edebilirim.

  • S

   mükemmel bir doktor iyiki ardahanda hizmet ediyor