Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 222 profil ziyareti var

Onur Çavuş 2011 yılında Uzman Ağız Diş Çene Cerrahı ünvanını kazanmış bir dişhekimidir. Caddebostan İstanbul'daki kendi kliniğinde; başta implantoloji olmak üzere, dişhekimliğinin tüm… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Konum: Klinik 10Hizmet: Kanal Tedavisi

  2013’den beri geldiğim en iyi Diş Hekimi . Gerek hastasıyla ilgilenmesi gerek işini titizlikle severek yapması burayı tercih etme sebebim. Ayrıca dikkatimi çeken bir başka detaysa her gittiğim de kullanılan ürünlerin kişiye özel olması ve yapılan uygulamaların eski yöntemlerle değil de günümüz teknolojisini de kullanarak doğru uygulamaları yaptıklarını gördüm. Yapılan tüm işlemden sonra mutlu bir şekilde muayeneden ayrıldım.

 • Konum: Klinik 10

  Dr onur beyden bende çok memnun kaldım. Diş çekimi ve implant yaptırdım. Ve inanın hiç ağrım olmadı diyebilirim , eli hafif çok titiz ve işinde gayet başarılı bir doktor... Diş konusunda oldukça hassas biriyim. Kliniğe bir çok defa küçük oğlumla gitmek zorunda kaldım ve hep Güleryüzlerle karşılaştım. Yardımseverliği de çok güzel. Tesekkurler ..Doğru adres Dr.Onur Çavuş

 • A
  Konum: Klinik 10

  Dişlerimdeki bir çok problem nedeniyle şimdiye dek bir çok diş hekimi ile tedavi oldum. Onur Bey’in şimdiye kadar karşılaştığım en iyi diş hekimi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Teşekkürler

 • P
  Konum: Klinik 10

  Doktor Onur beyin Caddebostandaki muayenesine baska tanidik bir doktor tarafindan yonlendirildim ki o doktordan da cok memnun kalmistim. Dis cekimim son derece rahat ve stresssiz gecti. Doktor bey hem isinde cok uzman ve guleryuzlu. Eli de cok hafif. Dislerinizi korkmadan ona rahatca emanet edebilirsiniz☺

  Onur Çavuş2018-03-19

  Merhaba,
  Nazik yorumlarınız için çok teşekkürler. Pozitif enerjinizle bana çok yardımcı oldunuz. Ben de size teşekkür ederim.

 • Konum: Klinik 100Hizmet: Gömülü kök diş

  Dr. Onur bey tanıdığım en iyi diş cerrahı diyebilirim. Kendisi ve ekibi çok kibar mütevazi ve en önemlisi hijyenik çalışmaları, sol alt çenemde gömülü kökü çok başarılı bir operasyonla çıkartı
  Sonrasında ise şunu söyleyebilirim ağzımda 10 kadar dikiş olmasına rağmen ağrı kesici bile kullanmadım o kadar mı hafif olur bi insanın eli!
  Velhasıl, kendilerine bu sıkıntımı sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırdıları çok şükran ederim, inşallah hiç bir zaman yolunuz dişçiye düşmez ama düşerse de Onur beye düşsün.
  Teşekkürler.

  Onur Çavuş2017-08-22

  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim Erol bey. Birlikte başarılı hasta hekim koordinasyonu yakaladık ve sonuçta olumlu bir operasyonumuz oldu. Ben de bunun için teşekkür ederim!

 • E

  Onur beyle tedavi sürecim sağ alt çenemdeki üç çürük çekilmesi ve yerlerine implant uygulanmasıyla başladı . Çekim ve implant yapımı süresinde hiçbir sıkıntı yaşamadım . Güleryüzlü ve titizliğiyle bu aşamaları çok kolay atlattım . Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum .

  Onur Çavuş2017-11-24

  Biz teşekkür ederiz, bizim için zevktir. Mutlu huzurlu kalın ve kontrollerinizi ihmal etmeyin :)

 • G

  Doktor Onur Bey'i bugün ilk kez ziyaret ettim. Kendisi ve yardımcısı çok kibar ve nazikti. Muayene yapılan oda ağaçlara bakıyor ve huzur veriyordu. Doktor Bey işinin ehliydi, kusursuz bir tedavi uyguladı ve tedavi sonrası süreci mükemmel açıkladı. Kendisine teşekkürler.

  Onur Çavuş2017-11-24

  Ben nazik yorumlarınız için teşekkür ederim. Benim için zevktir!

 • U

  Daha önce Onur Bey'e implant ve dolgu yaptırmıştım. Bu sefer genel kontrol için gittim. Şimdiye kadar 7-8 defa kontrol ve tedavi için gittim ve şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, genel olarak memnunum.

  Kontrol yaptığında mevcutta olan ya da ileride oluşabilecek sıkıntıları nedenleri ile birlikte açıklıyor, çözümleri konusunda öneri de bulunuyor. Sorularınız varsa yanıtlıyor, tedavi olmak isterseniz planlama yapıp tedavi sürecine başlıyorsunuz

  Kendim tavsiye ile gitmiştim, birkaç kez gittikten sonra ben de çevremdekilere tavsiye ettim ve giden herkes genel olarak memnun kaldı.

  Onur Çavuş2017-11-24

  Nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sizin gibi iyi niyetli hastaları tedavi etmek benim için zevk!

 • Dünya üzerinde ondan eli hafif, ondan kibar ve ilgili bir diş doktoru daha bulunmaz, işini layığıyla yapan ve hastalarıyla mükemmel iletişi olan yegane bir uzman, sonsuz teşekkürler.
  Çok kötü bir şekilde gerçekleşemeyen gömük diş ameliyatımın travmasını bu kadar iyi atlatacağımı düşünmemiştim :)

  Onur Çavuş2017-01-19

  Nazik yorumlarınız ve tecrübenizi paylaşmanızdan dolayı teşekkürü borç bilirim. Sevgi ve Saygılarımla.

 • Dr.Onur beyin muayenehanesine bir yıldan fazla bir süredir ailece gitmekteyiz. İlk günden beri kendisinden ve ekibinden çok memnunuz. Herşeyden önce çok güler yüzlü ve kibarlar. Herhangi sorumuzda yada sorunumuzda her zaman hızlı ve doğru cevabı alabildik. Randevu konusunda hiç bir zaman problem yaşamadık her zaman bize en uygun ayarlamaları yaptılar. Yaptıkları uygulamalardan da her zaman memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir klinik.

Hakkımda

Hakkımda

 • Onur Çavuş 2011 yılında Uzman Ağız Diş Çene Cerrahı ünvanını kazanmış bir dişhekimidir. Caddebostan İstanbul'daki kendi kliniğinde; başta implantoloji olmak üzere, dişhekimliğinin tüm branşlarında hizmet sunulmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Yüksek lisans, 2000 - 2005
 • Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü - Doktora, 2005-2011

Yayınlar

 • Mikro ark oksidasyon işlemi uygulanmış Ti6Al4V alaşımlarının in vivo biyouyumluluk özelliklerinin incelenmesi. Mühendis ve Makina 2010: 51 p10-15. (Investigation of in vivo biocompability properties of Ti6A14V alloys subjected to microarc oxidation process).

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Marmara Üniversitesi Dişhekiliği Fakültesi (İstanbul, 2000- 2005)
 • Marmara Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi (İstanbul, 2005-2016)
 • Marmara Ü. Tıp Fakültesi Cerrahi Branş Rotasyonları (İstanbul, 2010)
 • Glasgow U. Ortognatik Cerrahi Planlama Programı (Glasgow, İskoçya, 2009)
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • All on Four İmplant Tekniği

  28 Mayıs 2018

  All on Four tekniği kemik kaybı çok fazla olan hastalarımız için de bu arzularını yerine getirebilmemizi sağlar. Portekizli Dr. Paolo Malo ve ekibinin...
 • Güncel Diş Çekim Tekniği: Soket Greftleme

  8 Şubat 2017

  Ağız ve diş sağlığı ideal bir biçimde sağlansa bile, bazen umutsuz durumlarla karşılaşıyoruz ve diş çekim kararları vermemiz gerekiyor. Bizi diş çekimi...
 • 20 Yaş Dişleri

  25 Kasım 2016

  Mesleğimizde en sık karşılaştığımız soruların başında yirmi yaş dişleriyle ilgili sorular geliyor. Yirmi yaş dişlerim çıkıyor, ağrım olur mu? Bu ağrılardan...

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Uzmanlık alanım olan Çene Cerrahisini seviyor ve çok saygı duyuyorum. Hastalarımızın hayat kalitesini arttırıyor ve yeni dişler kazandırabiliyoruz. Bunun yanında ağız çene yüz bölgesini ilgilendiren pek çok hastalık ve deformitenin tedavisini gerçekleştiriyoruz.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Bence her mesleğin kendine has zorlukları var. Sağlık mensupları olarak; her zaman başarılı tedaviler gerçekleştirebilmek adına konstrasyonumuzu yüksek tutmalı ve öğrenmeye ve yeni yöntemleri araştırmaya hiç ara vermemeliyiz.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Güven yaratmak, mutlu etmek, özgüven kazandırmak

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

İmplant cerrahisi ve maksiller sinüs ogmentasyonu yaptığım bir hastam işlem boyunca uyumuştu. Hastam bu durumu oğluna aktarmış ve oğlu da onunla "nasıl uyursun ameliyat olurken" diye dalga geçmiş. Kısa bir süre sonra hastamın oğlu basit bir dolgu yaptırmak için kliniğimizi ziyaret etti. Ve bu tedavi esnasında bir güzel uyudu...