Adres

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
S
Konum: başka bir yer

Orhan hocam tamamen hayatımı değiştirdi. İşini bu kadar severek yapan, hastasına değer veren bir doktor. İki yıl önce lazer ameliyatı yaptırdım hala kontrole çağırır. Ellerinize sağlık hocam.


A
Konum: başka bir yer

Gözlerimde ki yanma ve görmem de oluşan sıkıntı için gittiğim Orhan beye her şeyden önce güler yüzü ve ilgisi için sonsuz teşekkür ederim.Tek kelimeyle acayip tatlı bir doktor.Genelde alışık olmadığımız bir doktor profili çiziyor kendisi.İnşaAllah her daim mutlu olur!


A
Konum: başka bir yer Katarakt Ameliyatı

Dr. Orhan Bey 80 Yaşındaki Annemi Katarakt Ameliyatı Yaptı. Gerçekten iyi bir sonuç aldık. Teşekkürler.


E
Konum: başka bir yer

Mesai saatinin bitmesine 5 dakika olmasına rağmen bizimle 40 dakika ilgilendi muayene etti. On numara bir doktor. Allah razı olsun


Konum: başka bir yer

ORHAN ERDEN Hocama güler yüzü ilgi alakası hoşgörüsünden dolaayı sonsuz tessekkur ederim ve ivedilikle herkese tavsiye ederim.. Sağ gözüm 8 numara Sol gözüm 6 numara Miyop idi Uzak ve yakını neredeyse seçemiyordum bile taki Orhan ERDEN Hocamla tanışıp Ameliyat olana kadar Şuan her iki gözümde 0 derece ile Yeniden Dünyam Bakış acım açıldı MEsleğini profesyonelce icra eden Sanki hastası değilde abi kardeş bi dost sıcaklığını hissettiren yüreği kalbi güzel Orhan ERDEN hocam Allah Bin kere razı olsun ne muradın varsa versin Rabbim yar ve yardımcın olsun Başarılarının Devamını Dilerim Saygıdeğer Hocam ..


C

Merhaba;
03.03.2016 tarihinde Orhan Hocamız tarafından katarakt ameliyatı oldum. Yaşımın genç olması ve göz duyarlılığımın fazla olmasından (panik atak) dolayı birçok araştırma yaptım. Orhan bey ile tanışmadan öncesinde Özel Hastanelerde muayene oldum. Maalesef gözümde katarakt olduğu fark edilmemesi sonucu, gözlük tedavisi uyguladılar. Tabikide hiç bir sonuç alamadım.
Orhan Bey'e muayenem sonucunda; kendisinin bir çok defa tahliller alması, en ince ayrıntısına kadar sözlü ve sayısal verilere dayanarak bilgi edinerek araştırması ve bu araştırmalarını benimle paylaşması, gerikirse sizi tekrardan arayarak bilgi sağlaması, hasta psikolojisini anlayarak size en uygun açıklamaları yapıp sizin kararlarınızı beklemesi ,size en uygun olacak yöntemi belirtmesi, güven vermesi, samimiyeti, güler yüzü, bilgi donanımı ve tabikide alanınındaki uzmanlığı doktor seçimimde önemli rol oynamıştır.
Ameliyat günü, göz hasasiyetimden ve panik atak olmamdan kaynaklı doğru ilaç tedavisi ile beni sakinleştirmiştir. Ameliyat sırasında lensin marka modelinin ne kadar önemli olmasının yanı sıra uygulamanın yapılması çok çok önemlidirki ameliyat süresince hiçbir ağrı veya bir olumsuz his hissetmedim. Kendisinin bu hassasiyeti ve güler yüzü yanındaki takım arkadaşlarınada yansıtması gerçekten bir ekip çalışmasının ürünüdür. Ameliyat sonrasında o kadar sıkıntılı bir hasta olmama rağmen hiç bir ağrı ve/veya herhangi bir şişlik , kan oturması gibi sorunlar yaşamadım. Ayrıca ameliiyat sonrasında tekrar tekrar kontrol etmesi doğru ilaç uygulamaları sayesinde de çok başarılı bir ameliyat öncesi ve sonrası bir süreç geçirdim.
Ayrıca bilmenizi isterimki eğer göz haricinde farklı hastalıklarınız var ise kendisine bildirmeniz ile size en uygun tedaviyi uygulayacağına eminim. Bildiğim kadarıyla kendisi Koah hastalarına patentine başvurduğu özel bir havalandırma teçhizatı ile ameliyatı gerçekleştirebilmektedir.
Kendisine buradan sonsuz teşekkür eder sadece bir doktor hasta ilişkisi değil bir abi ve dost kazandığım için çok mutluyum.


Mucize gibi çok güzel
Halâ inanamıyoruz elleriniz dert görmesin hocam çok memnun kaldık artık çok iyi görüyor


B

Geçtiğimiz hafta kendisinin yaptığı lazer ameliyatı sayesinde neredeyse bana yeni bir 'bakış açısı' bağışlamış insandır. Mesleki açıdan bir çok vaka deneyimi sayesinde size güven veren, siz sormadan sorularınızı yanıtlayan, üzerine bir de size hastası değilde sanki yakınıymışsınız gibi yaklaşan 'ailemizin' doktorudur kendisi. Söz konusu göz olunca insanın tedirginlikle yaklaştığını sizden daha çok bilen bu yüzdendir ki bütün tedirginliğinizi ameliyat saatine kadar yok eden, üstelik ameliyattan sonra bile sizinle kusursuz bir iletişim sağlayan Orhan Hocama çok teşekkür ederim.


Mesleğini severek icra eden ve konusunda son derece uzman bir hekimdir. Hastaları ile sanki ailesinden biri gibi iletişim kurup ilgilenen teknolojik ölçümlere itimat etmeyen bir şeye karar verecek ise tüm istatistikleri göz önünde bulundurarak karar veren, hastalarının psikolojisinden anlayan önce ön yargılarımdan sonrada gözlüğümden kurtaran Orhan Hocam iyi ki varsın. Çetin Bey ne iyi etti beni sizinle tanıştırmakla. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.


Onceikle şunu belirtmek istiyorum hocamız alanında çok uzman ve diyebilirimki alanın da en iyi doktor, hastalarına hasta doktor ilişkisi değil abi, kardeş, yeğen, baba gibi çok ilgili işini severek keyif alarak yapıyor Yasim 20 3 hafta önce lazer ameliyatı oldum astigmat vardı gözüm de ilk başta korkuyodum uzun bi süre ağrı olabilir diye ameliyatı mı oldum ve ameliyat biter bitmez kalktım normal bir şekilde hafif bulanık görerek eve gittim evde sadece 2 saat acı çektim gözlerde kızarma batma yanma oldu hocamızın verdiği hapı içtim 10 dakika için de uyudum ertesi sabah batmalar yanmalar azaldı ve kontörle gittim lensi çıkartinca iyice azaldı ertesi sabaha hiç bi yanma batma kalmadı maximum 3-4 gün içerisinde bütün batma yanma bulanık görme kalmadi sadece 2 saat acı çektim şu an gözlerim 0 derce oldu ben bu kadar basit ameliyat olacağını tahmin etmiyodum Allah razı olsun iyiki varsınız Orhan hocam :)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet