Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
32 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Konum: başka bir yer Diğer

2 yıl önce lazer ameliyatı oldum. Çok memnunum daha önce görmüyormuşum. Kontrollerime gidiyorum ve her gittiğimde ORHAN hocam ilgili, alakalı, güleryüzüyle muayene ediyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Asla pişman olmazsınız. Tanıdığım EN İYİ doktor


B
Konum: başka bir yer Diğer

Sevgili Dr. Orhan Erden hocama küçük yaşlarımdan beri muayene olurum gerçekten alanında son derece uzman, güven veren mükemmel bir doktor. Çok yoğun olmasına rağmen bütün hastalarına karşı özenli ve ilgilidir. Gözlerimde 5.5 derece miyopi vardı, sayesinde lazer ameliyatı ile gözlükten de lenslerden de kurtuldum. Çok pimpirikli ve korkak bir hastayımdır, kendisine sonsuz güvenim olmasa asla ameliyata cesaret edemezdim. Ameliyatta ve sonrasında hiç ağrı hissetmedim. Kendisi ameliyattan sonra da çok ilgilendi sağ olsun.


H
Konum: Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diğer

Dayımın tavsiyesinden sonra Dr. Orhan ERDEN İçin özellikle fransadan geldim Bende miyopi vardı, ameliyattan sonra çok iyi görüyorum, çok memnun kaldım Allah razı olsun.


H
Konum: başka bir yer

Orhan hocamizi bir tanidik vesilesiyle tanidim iyi ki de tanimisim gozumde miyop vardi lazer tedavisi uyguladi hocamiz Allah bin kere razi olsun gozlerim su an cok iyi durumda sonrasin da da gayet ilgili her aninda ilgilendi kesinlikle sizin de tercih etmenizi tavsiye ederim..


B
Konum: başka bir yer

İlgisi ve işine olan özeni sayesinde tüm korkularıma rağmen çok başarılı bir operasyon gerçekleştirmiştir.. Lazerden sonra 1 ay içerisinde yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Emeklerine sağlık, kıymetli hocamın başarıları daim olsun.


G
Konum: başka bir yer Lazer Ameliyatı

Merhaba 04 11 2019 tarihinde çok başarılı lazer ameliyati oldum Orhan Erden ciddi anlamda İŞİNİN UZMANI samimi güler yüzlü hastalari ile iletişimi mükemmel bir doktor ..lazer olmayi düşunen herkese tereddüt etmeden tavsiye edebilirim..ben çok memnun kaldım binlerce yıldız size Orhan hocam


H

Orhan Erden hocamıza miyop nedeniyle başvurduk, yaptığı operasyon ve sonucu çok başarılı geçti. Sayesinde gözlükten kurtuldum ve istediğim meslek için bir engel ortadan kalkmış oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.


S
Konum: başka bir yer

Orhan hocam tamamen hayatımı değiştirdi. İşini bu kadar severek yapan, hastasına değer veren bir doktor. İki yıl önce lazer ameliyatı yaptırdım hala kontrole çağırır. Ellerinize sağlık hocam.


A
Konum: başka bir yer

Gözlerimde ki yanma ve görmem de oluşan sıkıntı için gittiğim Orhan beye her şeyden önce güler yüzü ve ilgisi için sonsuz teşekkür ederim.Tek kelimeyle acayip tatlı bir doktor.Genelde alışık olmadığımız bir doktor profili çiziyor kendisi.İnşaAllah her daim mutlu olur!


A
Konum: başka bir yer Katarakt Ameliyatı

Dr. Orhan Bey 80 Yaşındaki Annemi Katarakt Ameliyatı Yaptı. Gerçekten iyi bir sonuç aldık. Teşekkürler.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar