Prof. Dr.

Osman Manavoğlu

verifiedCreated with Sketch.

13 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 752 profil ziyareti var

Dr. Osman Manavoğlu özel muayenehanesinde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
13 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Kanser üzerine Bursada iyi oldugunu duydugumuz için tercih ettik. İlgisiyle karşılaştık gittiğimizde. Kardeşimin Cilt kanseri sorunu için gittik.Hem doktor hem insani yönü olarak kesinlikle bizim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyoruz.

 • I

  Daha önce bir yakınımız tedavi olmuştu eşim için bizde Osman hocamıza gittik 5 yıldır kendisine gidiyoruz tedavimiz devam ediyor şu an eşim çok iyi Teşhisi doğru koyması ve uyguladığı tedavi yöntemi konusunda çok başarılı bize ne söylediyse aynen dediklerini yaşadık kendisinden çok memnunuz

 • Ö

  Osman hocamla ilk olarak 2002 yılında tanıştım onkoloji tedavisi oldum şu an için kontrollerim devam ediyor kendisi çok deneyimli alanında başarılı dört dörtlük bir hekim

 • A

  Babama kanserin son evre teşhisi konulunca bize Osman beyi önerdiler tedaviye başladık ameliyat oldu babam şu anda daha iyi hocamız da babamı daha iyi gördü.Osman bey hemen sizi başından atmıyor aklınıza gelen her soruyu sorabiliyorsunuz kendisinden çok memnunuz

 • G

  Fakültede gittiğim doktorum'un tavsiyesiyle ulaştım hocam'a. Mütevazi oluşu ve sordugum sorulara yanıt alabildiğim bir hekim. Aynı zamanda hastanın motivasyonunu yüksek tutan bir doktor.Meme Ca hastalıgından dolayı gittim.çok memnun kaldım. Ameliyat geçirdim ve tedavim rutin olarak devam etmektedir. Hocamı bu hastalıgı olan herkese tavsiye ediyorum.

 • B

  Doktoruma en başka kendisine çok güvendim ve inandım.Hastasıyla ilişkile diyologo çok güzel ve takibi mükemmel.Tedavim bitti.Kontrol devam ediyor.Herkese tavsiye ettiğim güvendiğim bir doktor buradan da tavsiye ederim.

 • B

  Sağlıklı bir tedavi süreci geçirdi kız kardeşim biz çok memnun kaldık.Çok sabırlı ve yönlendirmeleri çok güzel hastasına umut veriyor.Zor ama atlatabileceğini hasta yansıtıyor ve hastasına son derece moral veriyor.Branşında çok başarılı bulduğum güvendiğim bir doktor.

 • M

  Göğüs doktoruna gitmiştim.Doktorumun referansla gittim.Çok yakın bir arkadaş gibi yaklaşan bir doktor.Hiç kibir yok çok mütevazi bir doktor.Hastası kendisini çok rahat hissediyor.Akciğer kanseriyim.6 seans Kemoterapi ve ışın tedavisi gördüm.Tedavim bitti.Sonuçlarım çok iyi çıktı.Şuan Allah'a çok şükür sağlığıma kavuştum.Bu süreçte kendimi hiç hasta hissetmedim.Ama doktorlarımın tavsiyesinden de geri kalmadım.

 • M

  Osman beye Akciğerimdeki tümörlerle alakalı tedavi olabilmek amaçlı gittim . tedavim 2 yıldır devam ediyor . Osman Manavoğlu'nun Güleryüzüne,tecrübesine hayranım adam herşeyi biliyor.Her türlü hastalığa karşı tedbir alıyor . Koruyor kolluyor dünya harikası bir insan . Herkese Osman beyi tavsiye ediyorum benimle 2 senedir uğraşıyor hiç bıkmadan usanmadan tedavime devam ediyor . her gittiğimde o güleryüzünü gördüğümde mahcup oluyorum .

 • V

  Kolon kanseriydim ameliyat oldum ve ardından 6 ay kemoterapi gördüm ve kanseri yendim. 2009'dan itibaren Osman Bey beni her 6 ayda bir kontrol ediyor . çeşitli tahlillerle ben çok memnunum tedavi süresinde çok ilgilendi . Hastasıyla yakından ilgileniyor sonuçlar hakkında sizi bilgilendiriyor ve kontrollerini takip ediyor.

Hakkımda