Psk.

Saadet Yavuzbılge verifiedCreated with Sketch.

Psikoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • M

  kesinlikle ilk görüşmeden itibaren çok faydalı görüşmelerimiz oldu.her seansta bir adım ileriye gittiğimi farkkettim.Seanslarımız hala devam ediyor ve değişimimi gördükçe daha da çok seviyorum Saadet Hanım'ı..Yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla taqvsiye edebilirim.

 • Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • M

   kesinlikle ilk görüşmeden itibaren çok faydalı görüşmelerimiz oldu.her seansta bir adım ileriye gittiğimi farkkettim.Seanslarımız hala devam ediyor ve değişimimi gördükçe daha da çok seviyorum Saadet Hanım'ı..Yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla taqvsiye edebilirim.

  • G

   Saadet Hanımla çok sıkıntılı bir dönemimde tanıştım iyi ki de tanışmışım. Kendisi gerçekten iyi ve ilgili bir psikologdur. Güler yüzü bile odasına ilk girdiğinizde sizi rahatlatmaya yeter. Psikoloğa başvurmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • T

   Hayatımın belkide en kritik zamanında hedefsiz biri olduğum için kendimden vazgeçmek üzere idim.Daha önce birçok doktora gitmiştim fakat hiçbir doktor ile doğru düzgün anlaşamamıştım, bu durumdan dolayı artık doktorlar bana itici gelmeye başlamıştı.Fakat Saadet Hanım ile görüştüğümde herşey farklıydı.İlk görüşmemizde daha hissediliyordu.Yarattığı bakış açıları, tedavi yöntemleri herşeyi farklıydı.Bunu zaman geçtikçe daha iyi anladım.Daha önce hiç böyle bir doktor ile karşılaşmamıştım.Uzun bir süre görüştük ve artık herşey daha güzel.Değişimlere dönüp bir bakınca hala şaşırıyorum.Artık ne yapmak istediğini bilen biriyim.Artık üniversiteliyim.Artık kendini geliştirmek isteyen biriyim.Artık geleceğe baktığında kendisine ait bir başarısının olacağını gören biriyim.Artık geleceğe baktığında bir ailesi olacağını, çocuklarına sarılacağını gören biriyim.Tüm bu umudu, azmi Saadet Hanım sayesinde kazandım.Geleceğimi kendisine borçluyum diyebilirim.Çok teşekkür ederim Saadet Hanım.

  • M

   Saadet hanım, uzun suredir ilac kullanarak cozmeye calistigim sıkıntılarımı kısa sure icerisinde cozmemde bana buyuk yardimci oldu,5 yildir ilk defa bir sonbahari rahat atlatiyorum. Kendisi terapilerinde asil sorunun ne oldugunu ortaya cikararak bunlarla yuzlesmemi ve kendimi daha iyi ifade edebilmemi saglayip farkindaligimi arttirmistir. Cok cok tesekkur ediyorum.

  • M

   Tesekkur etmek istedim, daha rahat bir kis gecirdigim icin, daha rahat kendimi ifade edebilmemde yol gosterdiginiz icin ve yine tesekkur ederim beni kendimle yuzlestirdiginiz icin.

  • A

   Saadet hanım'la ilk seansımızdan itibaren benim değişimimde etkisi olan çok farklı bir sürece girdik.O kadar güleryüzlü ve samimi ki,şlk andan itibaren onun yanında tüm sıkıntılarımı unuttum ve benim hayatıma bambaşka ışık tuttu..şimdi hayata daha çok tutunmaya başladım..İyi ki sizi tanımışım..Katkılarınızdan dolayı çok teşekkürler..