Uzm. Dr.

Şafak Göktaş

verifiedCreated with Sketch.

Enfeksiyon hastalıkları, Sertifikalı medikal estetik uzmanı, Hepatoloji

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 302 profil ziyareti var

İlköğrenimimi Erzincan’da tamamladım. Ortaokul ve Lise öğrenimini İstanbul’da, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 1998’de tıp fakültesine girdim. 2004 yılında İstanbul… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Konum: Gelişim Tıp LaboratuvarıHizmet: Dolgu botox

  Acısız çok rahat sohbet dolu (dolgu botox) bir işlem gerçekleştiren sevgili doktoruma sonsuz teşekkür ederim

 • S
  Konum: Gelişim Tıp LaboratuvarıHizmet: Fazla kilolar

  Basen bolgesinde yer alan fazla kilolarimdan sikayetciydim. Lipoliz uygulamasi ile 15 gunde 3 kilo kaybi ve 7cm de incelme oldu. Safak bey gayet ilgili ve isi konusunda uzman bir doktor.

 • 1
  Konum: Gelişim Tıp LaboratuvarıHizmet: Goz alti renk

  Çok başarılı bir işlem, benim goz alti durumum ciddi derecede düzeldi. Her yapılan işlem dahada güçlü olmakta yanlız. Ilk yapıldığında % 99 , 2 yapıldığında %100 sonuç alacağıma inaniyorum:)
  Dr.Safak Goktasa ,
  Çok teşekkür ederim.

 • E

  takıntılarım da dahil olmak üzere sorduğum tüm sorulara sabırla ve özenle cevap verdiği için kendisine çok teşekkür ederim.gerçekten çok iyi ve çıkar gözetmeyen bir hekim

  Şafak Göktaş2015-05-06

  Biz hekimlerin en önemli görevi hastalarımıza her konuda destek olmaktır,
  Nazik yorumunuz için teşekkür ederim.

 • H

  merhaba şüpheli bir ilişkim olmuştu ve bende hiv korkusu başladı araştırmaya başladım testler oldum ancak hala korkuyu atamadim konunun uzmanı olan sayın doktor şafak beyle tanıştım ve uzakta olmama rağmen çok ilgilendi ve gerekli testleri yaptı çok şükür negatif çıktı gerçekten çok ilgilendi ve çökmüş halde olan psikolojim sayesinde düzeldi allah razı olsun şafak hocam çok memnunum herşey için çok teşekkür ediyorum

  Şafak Göktaş2015-03-20

  Endişelenmenizi gerektirecek hiç bir durum yok,
  Bu sonuçlardan sonra tamamen rahatlayabilirsiniz,
  Ayrıca teşekkür ederim yorumlarınız için.
  Geçmiş olsun.

 • A

  Geçen günlerde yaşadığım bir ilişki sonucu kendimi korunmasız olarak ilişki yaşadığım için biraz kötü hissettim ve bazı şüphelere düştüm. İnternet ortamı üzerinden hiv aids konusunu araştırmaya başladım.Onlarca binlerce bilgi buldum fakat bu bilgilerin doğruluğundan emin olamadım.
  Araştırmam esnasında gelisimlab' ın internet sitesinde bulunan hiv aids sayfasını okumaya başladım.
  Konu ile alakalı Dr Şafak Bey ilgileniyormuş. İlk Önce siteyi inceledim. Bilgi yönünden güven veren bir içerik , sonrasında kendisine telefon ile ulaştım. Telefon ile kısa bilgi aldıktan sonra gelişim laboratuvarına gittim.
  Şafak beyle konuştuk. Konusunda uzman şüphelerimi anlattım oda durumu açık bir dille yanıtladı.
  Çekinmeden konuşabildim. Gitmeden önce içim içimi yiyiyor, geceleri uyuyamıyordum. Onun önerisiyle birkaç test yaptırdım.
  Sohbet sırasında farkettim ki kendisi hiv aids’li hastaları incelemek için Afrika’ya gitmiş konusunda kendini aşmış bir kişi. Testleri yaptırdık, sonuçlarda temiz çıktı düşüncelerim ve ruhum çok rahat teşekkürler Şafak hocam

Hakkımda

Hakkımda

 • İlköğrenimimi Erzincan’da tamamladım. Ortaokul ve Lise öğrenimini İstanbul’da, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamladım.
  1998’de tıp fakültesine girdim. 2004 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.2006-2012 yılları arasında S.B İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde, İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlık eğitimini tamamladım.
  2012-2013 yılları arasında, Niğde Devlet Hastanesi’ nde İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanı olarak mecburi hizmetimi yaptım.
  Mecburi hizmet sonrasında, İstanbul’ a dönebilmek için devletten istifa etmek zorunda kaldım. Şu anda Gelişim Tıp Laboratuvarları ve Özel Göztepe Hastanesi’ nde İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanı olarak çalışmaktayım.
  2013 yılında İspanya Sevilla’ da bir üniversite hastanesinde çalışmaya gittim. 2014 aralık ayında da HIV (+) hastaları incelemek üzere, G.Afrika Cape Town’ da kalp naklinin yapıldığı hastaneye gittim.
  Tıbbi olarak özel ilgi alanım HIV/AIDS, Hepatitler, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, Tüberküloz ve moleküler tanı yöntemleri. Bunlarla ilgili çalışmalar yapmaya çalışıyorum.

Okullar / Eğitimler

 • Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi ( 1998, İstanbul )
 • Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ( 2004, İstanbul )

Makaleler

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Hiv / Aids de olan hızlı değişim ve geleceğinin aydınlık olması

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Asistanlık zamanında tutulan nöbetler, salgın hastalıklar zamanında uyumadan geçirilen geceler

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Hastalarımın minnet duygusu
Onları tedavi edebilme tatmini
Güncel gelişmelerin çok hızlı olması ve bunları yakından be yerinde takip etmek

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Niğde de mecburi hizmette tedavi ettiğim bir Hepatit C hastası olan Hasan amca nın 2 koli bahçesinden topladığı kirazları getirip sonra elimi öpmeye çalışması ????