Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Son 30 gün içerisinde 173 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Salih Bilgin, Medicana Samsun Hastanemizde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M
  Yer: Medicana Samsun Hastanesi

  Hem güler yüzlü hem kişilikli babacan dahada önemlisi kaliteli başarılı bir hekim salih hoca turkiyenin ve samsunun ona her zaman ihtiyacı var güven ve huzur içinde ona canınızı teslim edebilirsiniz.

 • N

  Salih Hocam çok güler yüzlü, sıcakkanlı ve ilgili bir doktor. Kendisini tavsiye üzerine tercih ettim ve iyi ki de tercih etmişim. Gösterdiği yoğun ilgi ve yapılan testler sonucunda aklımdaki soru işaretlerinden kurtuldum artık kendimi daha iyi hissediyorum Teşekkürler Salih Hocam...

 • M

  2006 yılı ocak ayı içerisinde kalp rahatsızlığı dolayısı ile yattığım hastanede yaşadığım akciğer problemimde bana çok büyük yardımı dokunan sayın hocam SALİH BİLGİN'e çokça teşekkürleimi sunar.başarılarının devamını temenni ederim..

  Mehmet ŞİMŞEK
  YEŞİLYAZI KÖYÜ
  BAFRA/SAMSUN

 • O

  kıymetli babamın rahatsızlığına ilk teşhisi koyan gerçekten bilgisine hekimliğine ve hastasına karşı davranışlarına sonsuz teşekkürler ediyoruz.

 • E

  merhaba hocam ben hastanız ruhı karakusun kızıyım gecen sene gelmıstık sızın yaptıgınız veya uyguladıgınız tedavı cok ıyı gelmıstı sımdı yıne rahatsız babam ne yapacagımızı bılmıyorum sızı sorup duruyo bız bafrada oturuyoruz babam ıcın ne yapmamız gerekıyo hocam yardımcı olurmusunuz sıze ulasabılecegımız numara verırmısınız hocam . basarılarınızın devamını temennı ederım GOGUS HASTALIKLARI DEYINCE SAMSUN BAFRADA AKLIMIZA GELEN TEK ISIM SINIZ HOCAM AEO

Hakkımda

Videolar

Euro D: Uyku Apnesi
Euro d: uyku apnesi
Medicana Samsun Uzm. Dr. Salih Bilgin Konu: Uyku Apnesi
Medicana samsun uzm. dr. salih bilgin konu: uyku apnesi
Medicana International Samsun Hastanesi Dr. Salih Bilgin Konu: Bronkoskopi
Medicana international samsun hastanesi dr. salih bilgin konu: bronkoskopi