Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
449 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

  Babamı Temmuz ayında tanı konulan ve oldukça büyümüş vaziyetteki ( yaklaşık 3x2.5 cm) hipofiz makroadenomu dolayısıyla İstanbul'dan endokrinoloji uzmanımızın tavsiyesi ile Kocaeli Tıp Fakültesi'ne getirerek Savaş Hocamıza muayene ettirdik. Savaş Hoca ilk andan itibaren babamın güvenini kazandı ve babam hiç tereddütsüz ameliyatı kabul etti. 17 Temmuz 2017 tarihinde ameliyatı gerçekleşti ve şu anda gayet iyi durumda.
  Prof.Dr. Savaş Ceylan gerek hekimliği gerekse de insani duruşu ile gönlümüze taht kurdu. Ameliyat sonrası dönemde hastanede sık sık ziyaret ederek, güler yüzü ile moral depoladı. Günümüzde nadir bulunan, etik değerlere sahip, alçakgönüllü ve tevazu sahibi güzel insanlardan ve hekimlerden Savaş Hocamız.
  Gülen yüzü hiç solmasın, elleri dert görmesin.
  Savaş Hocamızı herkese gözü kapalı tavsiye ediyorum. Kendisine ve tüm klinik ekibine de bu vesileyle teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

 • Yer: başka bir yerHizmet: Hipofiz adenomu

  Ben buraya bir abi olarak yazıyorum. Benim 20 yaşında kız kardeşim vardı. Biz Kahramanmaraşliyiz bu hipofiz hastalığı nedir bilmiyorduk daha sonra memleketimizde ki yenişehir ve tip fakültesinde ki bir kaç doktorumuz bizi SAVAŞ CEYLAN hocamıza yönelttiler iyi ki de bizi buraya yönlendirmisler. Bunu buraya ilk geldiğimizde anlamıştıkanlamıştık çünkü daha dojtorumuzun yüzünü görmeden onun daha önceki hastalariyla tanıştık ve onların hepsi bize Savaş hocamızın ne kadar iyi ne kadr işinin uzmanı bir doktor ve dünyalar iyisi biri olduğunu her konuştuğumuz kişi üstüne basa basa anlattılar. Sonunda randevu saatimiz gelmişti ve tanışma fırsatı bulduk ve anlatılanların harfi harfine doğru olduğunu anladık. Günler geçti ve 5 gün sonra amaliyat oldu kız kardeşim ve amaliyat çok başarılı oldu. Suanda herşey çok iyi gidiyor ve bu amaliyat öyle her ben doktorum diyen doktor yapamaz ama Savaş hocamızın sihirli ellerinden kardeşimin hormon değerlerinde bir mucize gerçekleşti ( 274) olan hormon değerleri eksilere düştü ve buda ameliyatın ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Çok şükür herşey çok iyi gidiyor. SAVAŞ CEYLAN hocamıza çok mu çok teşekkür ederim. Ben sadece bunları bir abi olarak yazdım kardeşimin neler yazacağını neler düşündüğünü de siz tahmin edin.

 • Yer: Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Hipofiz

  Merhaba herkese.Öncelikle sıkıntınız hipofiz ise hiç düşünmeden Kocaeli'ye Savaş Ceylan hocama koşa koşa gitmelisiniz.3,5 cm yakın idi bendeki hipofiz adenomu.Kısa bir araştırma sonucu Savaş hocam çıktı karşımıza.Ülkemizde böyle dünya çapında bir hoca olduğunu bu şekilde öğrendik.Ağrısız ve başarılı bir ameliyatla kurtuldum bu illetten.Savaş Hoca oldukça babacan biri.Duruşu ile kesinlikle size bir güven veriyor zaten.Uzatmayayim şayet size:Tamam ameliyat edeceğim dediyse sıkıntı bitmiş demektir.Yalniz şuna da dikkat edin:dünyanın her yerinden hastası var o nedenle acele etmeniz gerekiyor.Ameliyat için sıra bekleyen yüzlerce hasta var.sadece bu bile Sevgili Savaş Hocamın değerini ve kalitesini gösterir zaten.Degerli Savaş hocama ve sevgili hipofiz ekibine ailecek minnettariz...Selamlar

 • Yer: Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Hipofiz bezi Timörü

  Merhaba, Annemin hastalığı (hipofiz adenomu-CUSHING SENDROMU) sürecinde ,Ankara ve İstanbul' da birçok hekim araştırdık. Özellikle eş-dost-akraba kafilelerinin önerileri, yardımları ve tanıdığı doktorlar vasıtasıyla ulaşabildiğimiz hekimlere gittik, ziyaret ettik. Sağolsunlar kimse de geri çevirmedi. internette araştırmalarımızı sürdürdük, bütün bu hocaların yorumlarını okuduğumuzda; herkesin dualar ettiğini ve nasıl şifa bulduklarını anlatan yorumlar gördük.

  Hiç kuşkusuz Türkiye'de gerçekten kendini çok iyi yetiştirmiş doktorlar var. Yazılan yorumların eminim çoğu, az bile denecek cinstendir. Hatta, iki ay önce annannemin hastalık ve vefatı sürecinde , tanışmış olduğum doktorlarında ilgilerini gördüm ve ilimlerinde çok iyi olduklarını, çeşitli vasıtalarla öğrendim. Benim için doktor konusundaki zirve nokta (üst seviye) 2 ay önceki doktorlardı. TAKİ KOCAELİNE GELENE KADAR.

  Arkadaşlarım, annemin Hastalığı sebebiyle, beni arayıp geçmiş olsun dileklerini iletirken, Kocaeli'de olduğumu duyan "abi İstanbul'da, ankarada bulamadınız mı doktor" diye şaşkınlıklarını ifade ettiler.
  Doğru ya, birisi başkent, öteki dünya şehri...
  Elbette çok iyi doktorlar vardı.
  Hepsinden allah razı olsun. Hepsinin birilerine faydası dokunmuştur.

  İlim adamı olmanın gereklilikleri saymakla bitmez; bilgisi, görgüsü, kültürü, ve hepsinin ışığında tecrübesi ama en önemlisi İNSANLIĞI...

  Maalesef memleketimizde, Servet ve şöhret yükseldikçe ters orantılı olarak mütevazılık ve diğer ahlaki değerler alçalıyor, yok oluyor. İşte tam bu noktada SAVAŞ CEYLAN HOCA bütün genelgeçer tabuları altüst ediyor.

  GELELİM SAVAŞ HOCA'YA

  Samsun Medikal park hastanesinden, Doç.dr. Özgür ÇELİK ve Yr.Doç.Dr. Figen GÜNİNDİ 'nin tavsiyesi üzerine Prof.Dr.SAVAŞ CEYLAN hocamızı öğrendik. Alanında üstdüzey bilgi birikimi olduğu ve binlerce operasyon gerçekleştirdiklerini internet aracılığı ile öğrendik ve düştük yollara...


  Kocaeli üniversitesi tıp fakültesinde, Savaş hocayı görür görmez, hastalığınızda farkedilir bir ön iyileşme oluyor, bir espiri yada samimi bir davranışıyla, hastanenin soğuk havasını birden değiştiriveriyor. Hastalarını karşılıyor, dinliyor, motive ediyor ve iyileştiriyor. SADECE GÜZEL GİYİMLİ, MODERN VE HER HALİ İLE VARLIKLI OLDUĞU BELLİ OLAN HASTALARA DEĞİL HERKESE , HATTA ÖZELLİKLE YOKSULLARA KARŞI BÖYLE.

  &&&Aydınların, ilim adamlarının soğuk bir tarafları vardır, insanların, yanlarına yaklaşmaktan çekindiği. İşte bu soğukluk yok bu hocada. Abartısız bütün hastalar savaş hocanın sesini duyunca koridora çıkıp onu dinliyorlar. Hasta yakınları hocanın yanından ayrılmak istemiyor.&&&

  HER İDEOLOJİ DEN , HER DÜŞÜNCE VE KESİMDEN, HEMEN HEMEN HERKES, kendi ailesinden biri gibi görüyor onu.
  Bu benimseyişin temelinde, SAVAŞ HOCANIN İNSAN AYIRDETMEMESİ YATIYOR diye düşünüyorum. Ayrıca, bir fincan kahvenin Nasıl kırk yıl hatrı varsa, memleketin farklı yerlerinden gelen bu hastaların, gurbet el de karşılaştıkları bir tebessüm ve şefkatli dokunuşun da 40 yıl hatrı vardır, mantığına yoruyorum.

  Yoksul Anadolu halkının, kamu kurumlarında karşılaştığı üst perdeden konuşan, yönetici ve memurlarına kıyasla, İLGİSİ İLE BİLGİSİ İLE İNSANÜSTÜ DAVRANIŞLARA SAHİP savaş hocamıza saygılarımızı sunuyoruz.

  2016 yılının şubatından beri birçok hasta, hastane ve doktor ile birarada olduğumdan rahatlıkla mukayese edebilirim, Kocaeli üniversitesi tıp fakültesi beyin cerrahisi bölümü adeta (vip) özel hastane gibi tüm ekibi ile hastaları için seferber olmuş. Objektif davrandığımdan şüpheniz olmasın. Neşe ve sağlıkla kalın, saygılar.
  Halil İbrahim MURAT

 • A
  Yer: Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Akromegali hipofiz tumoru

  Merhabalar 34 yasinda akromegali hastasi oldugumu ogrendim ne yapacagimi bilemedim cok korktum beyin tumoru denildiginde istanbulda bir doktora ameliyat oldum fakat basarili olmadi 6 ay igne kullandim ve sonunda arastrmalarim ve oneriler uzerine sayin savas ceylan hocami buldum ALLAH yardim etti ve bu degerli insanla karsi karsiya gelme firsatim oldu ve cok sukurki herkesin iyilesmesi zor dedigi akromegali hastaligindan 1 ameliyatla kirtuldum cok sukur cok iyiyim benim durumumda olup akromegali hastasi olanlar hipofiz rahatsizligi olanlar mutlaka savas ceylan hocama ulassinlar sagliklarina kavussunlar mutlaka butun doktorlar iyi ama beyin cerrahi deyince savas ceylan hocadan baskasi emin olun bu beceride olamaz inanilmaz bir enerjisi var ve gercekten isinde harika buraya yazmakla bitmez SIFA arayanlar ALLAH in izniyle savas hocanin tecrube ve becerisiyle sagliklarina kavusurlar ALLAH binkere razi olsun ondan ve ekibinden

 • Yer: Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

  Merhaba ben Fuat Karadağ. Ocak ayında Eşimde görme kaybı ve aşırı baş ağrısı şikayeti ile Beyin Cerrahisi doktoruna gittik. Doktorumuza şikayetlerimizi ilettik ve bir beyin MR çekelim dedi çektirdikten sonra beyin cerrahı tarafından HİPOFİZ ADENOM (kraniofaringioma)?? Teşhisi konularak acilen ameliyat olmamız gerektiğini, yoksa başta görme kaybı ile başlayarak hayati tehlikesinin olduğunu söyledi.bu konuda uzman kimdir, nerededir , ne yapmam gerekir sorularına yanıt ararken. ilimizde bulunan beyin cerrahisi doktoruna gittik gittiğimiz doktorlar bizlere bu tümörün yeri çok riskli olduğundan, açık ameliyat olması gerektiğini söylediler. Bende Bulunduğumu İl Dışında çevre illeri ve Türkiye genelinde bu işte uzman doktorları araştırmaya başladım abartmadan söylüyorum 13 tane ile gittim ve bire bir doktorlarla görüştüm,
  ( GİTMİŞ OLDUĞUM İLLERDEKİ ÖZEL HASTANELERDE BULUNAN DOKTORLARA DA MUANAYE OLDUM ve YİNE AYNISINI DEDİLER) ve bana dedikleri şey bu KİST ÇOK RİSKLİ VE HAYATİ ÖNEM ARZ eden yerde bu nedenle bu tümörün burundan olması imkânsız açık ameliyat olacak ve hayati tehlikesi çok yüksek her şeye hazırlıklı olun diyorlardı. Her gitmemizde Morallerimiz bozuluyor, umutlarımız azalıyor ve üzüntümüz katlanıyordu. Taki PROF. DR. SAVAŞ CEYLANIN İSMİNİ DUYANA KADAR!! Savaş hocamın ismini 2 tane Farklı hastanede çalışan Prof. Dr. Hocalarımız verdi. Kocaeli Üniversitesinde bulunan Savaş CEYLAN Hocaya gidin dediler Ve biz de 05.04.2017 günü hocama randevu alarak gittik. Yanımızda getirdiğimiz MR filmini verdik ve filme bakarak kendinden EMİN bir şekilde bu ameliyat riskli olur ama burundan olabilir, yaparım dedi. Daha sonda orada ameliyat olmaya karar vererek ayrıldık. Yaklaşık 2 ay sonra savaş hocamdan mail alarak ameliyata çağrıldık 31.05.2017 günü hastaneye yatış yaparak 05.06.2017 günü sabah ameliyata girdik ve yaklaşık 5 saat süren başarılı bir operasyonla ameliyattan çıktık. Daha sonra SAVAŞ Hocam gelerek ameliyatın gayet başarılı geçtiğini söyledi. Ve 2 gün sonra eşim ayağa kalkarak dolaşmaya başladı. Şu anda gayet sağlıklı ve hiçbir sorunu yok hatta görenler sen ameliyat olduğuna eminmisin hiç olmamış gibi duruyorsun diyorlar.
  Şunu eklemek istiyorum Prof. Dr. Savaş CEYLAN hocamın ayırt edici bir diğer özelliği de hastaları ile yakından ilgilenmesi. Emin olun abartmadan söylüyorum 1 günde savaş hocamın 4 defa hastalarını ziyaret ettiğini gördüm. Ve hatta Ramazan Bayramında bile hastalarını ziyarete geldiğini bayramlaştığına ve hastalarının durumu hakkında bilgi aldığına şahit oldum.
  Şu anda Eşim tekrar sağlığına kavuştu. Tüm bu yaşadığımız süreç bize Savaş Hocamızın alanında neden en iyisi olduğunu, ve şuandan TÜKRİYEMİZ'DE Hatta Dünyada alanında çok iyi olduğunu gösterdi. Kendisine ve harika ekibine çok ama çok teşekkür ederiz. ALLAH hepsinden razı olsun, onları başımızdan eksik etmesin. GÜZEL İNSAN PROF. DR. SAVAŞ CEYLAN ALLAH size ve ailenize Sağlık Sıhhat versin....
  Önemli bir Not: Böyle bir hastalığa yakalanan insanlara şunu demek istiyorum Kocaeli Üniversitesinde bulunan Prof. DR. Savaş CEYLAN Hocama muayene olmadan hiç bir yerde Ameliyat olmayın Mutlaka Savaş Hocama Görünün ve öyle kara verin derim.. TÜM HASTALARA GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİ İLE...

 • Merhaba adım Murat gök afyon dan 1 ay önce akromegali hasta si olduğumu be beynim de tümör olduğunu öğrendim devlet hastanesinde ki doktorum sizi tavsiye etti ve sağolun çok ilgilendiniz 15 gun sonra hemen aameliyata Alındım çok güzel başarılı geçti inanın burun ameliyatı olmuştum o daha zor ve uzun süreçte geçmişti burda 1 gun sonra ayağa kalktım çok şükür simdi ağrı falan yok çok başarılı doktorlar ve hastane özellik ile savas ceylan hocamız şakacı ve ilgili kendilerine ve ekibine teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz

 • Hipofiz mikroadenom-teşhisi yaşadığım yer beyin cerrahı tarafından tespit edildi o aşamadan itibaren bu konuda uzman kimdir#nerdedir #ne yapmam gerekir sorularına yanıt ararken heryerde karşıma çıkan isim Kocaeli Üniversitesi beyin cerrahı değerli Prof Savaş Ceylan'dı....sanki ilahi bir yönlendirme yaşıyordum kendisinden muayene randevumu alıp tetkiklerim ve ameliyat olmam, olabilecek en kısa zamanda gerçekleşti 19.06.2017 hayatımda dönüm noktası oldu* ameliyattan sıfır ağrı ile uyanabilmek muhteşemdi* ertesi gün hicbirsey olmamıs gibi ayağa kalkmak yürümek hatta sen ameliyat olmadın mı sorularını duyacak kadar iyi görünmek muhteşemdi, ameliyata karar verme konusunda hicbir tereddütüm olmamisti bu kararımdan cok memnunum ameliyat sonrası hocam adenomun temizlendigini ve kan degerlerimin cok iyi oldugunu soyledi kisa surede taburcu oldum, çok değerli Savaş Ceylan hocam ve değerli Ekibine sonsuz teşekkür ederim ve nice hastalara şifa olmaya devam etmelerini dilerim.

 • Merhaba ben Cihan BULUT.İstanbul Arnavutköy'de yaşıyorum. şubat ayında eşimin rahtsızlığından dolayı hastaneye gittiğimizde hipofiz bölgesinde bir lezyon olduğunu ve eğitim araştırma hastanesinde takip edilmesi gerektiğini öğrendik. Konuştuğumuz bütün doktorlar bu alanda bir numaranın Savaş Hoca olduğunu söylediler. Bunun üzerine kendisine muayene olduk. Muayeneden sonra eşimin ameliyatının ne kadar zor olduğunu daha iyi anladık. Hocamız bize bütün riskleri anlattı. Alanına o kadar hakim ki tüm bu risklere rağmen kendisine ameliyat olmak için hiç tereddüt etmedik. Savaş hocamız moralimizi hep yüksek tuttu. Ameliyat çok güzel geçti. Eşim tekrar sağlığına kavuştu. Tüm bu yaşadığımız süreç bize Savaş Hoca'nın alanında neden en iyisi olduğunu çok iyi gösterdi. Kendisine ve harika ekibine çok ama çok teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun, onları başımızdan eksik etmesin.

 • M

  TEŞEKKÜR-MİNNETTARIZ DEĞERLİ HOCAM
  Geçen hafta beyin ameliyatı oldum. Hamdolsun iyileşiyorum.
  Ameliyatımı, dünyaca meşhur bir beyin cerrahı olan Prof. Dr. Savaş Ceylan yaptı.
  Değerli Hoca Prof. Dr. Savaş Ceylan, dünyada en çok beyin ameliyatı yapmış bilimadamları arasında yeralıyor. Ama ben O'nu, kendisini diğer meslektaşlarından çok farklı kılan bir başka ayırıcı özelliği ile tanıdım.
  Saygıdeğer Hocam beyinleri maharetli elleriyle ameliyat etmeden önce, hastalarının kalblerine şefkat ve muhabbetle dokunmasını çok iyi beceriyor.
  Her hastasını "önce insan" ve "ailesininin bir ferdi" olarak görüyor.
  Bu hususiyeti, benim kendisine hayranlığımı bin kat daha artırdı.
  Çünkü ben de ameliyatım öncesinde onun şefkati, sevgisi ve hastasını kucaklayışı ile tanıştım.
  Hamdolsun yüce Rabbimin ihsanı ve O'nun mahir elleriyle şifaya kavuştum.
  Saygıdeğer Hocam,
  İnsancıl, samimi ve çok içten ilginize ve ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmiş olmanıza ve değerli ekibinize ailece minnettarız.
  Yüce Rabbim size ve kıymetli ekibinize hayırlı uzun ömürler versin.
  Teşekkürlerimi lütfen kabul buyurunuz.
  Saygılarımla.
  Raziye Şimşek-İstanbul

 • Mrb ben sole başlamak istiyorum bas agrilarimin artik hayatimi etkileyecek kadar etkilediği ve dayanamaz halde oldugunu ve cekilen mr sonucunda hipofiz adenom cikti açıkçası duydugumda korku stres uzuntu araştırdık Savas hocayi bulduk randevu aldık Diyarbakirdan izmite gttik hoca filmime bakar bakmaz acikcasi bana diycek bisey birakmamisti sanki icimdekileri okumus gibiilgisiyle konusmasiyla biraz rahatladim gun aldik ameliyat icin ve cagrildik ameliyat icinAllaha şükür ameliyat cok başarılı gecti hatta sonradan film çekiyorlar temizlendigini soledi hoca gozumu acamazken gozumdeki agirlik ameliyattan hemen sonra hemen farkettim ve ışık acildigi zamangayatta isiga bakamazken cok şükür sanki yeni dogmus gibiyim Diyarbakirdan. SAVAS. hocaya kucak dolusu sevgiler ins kontrol var hayrlisiyla 3 ay sonra Savas hocam cok teşekkür ederim Rabbim size ailenize saglikli omur bi omur boyu ins sizin gibi hekimleri basimizdan eksik etmesin Ekibinden Aykut gokbel hocaya sabrindan guler yuzunden ilgisinden dolayi cok tsk ediyorum bide doktor harun hocayada Cok tsk ederim

 • Merhaba,ben Balıkesirden Mehmet Bay.Yaklaşık 2 yıl önce hipofiz adenomu adı verilen hastalığın ya da beyindeki hipofiz bezi tümörü mr ile tesbit edildiğinde ailem ve ben çok tedirgin olmuştuk.Endokrin doktorum barış bey,2.5cm lik tümörün hemen alınması gerektiğini, Prof.dr.Savaş Ceylan beyi n bu işin üstadı olduğunu söylemişti. Ben korktum ve ta ki 6ay evvel sol gözümde görme kaybı başlayınca tekrar mr a gidim tümör3 cm olmuştu.Sol gözümde önemli görme kaybı oluşmuştu 12 nisanda Savaş hocama randevu alarak ulaştım, bana 40yıldır tanışıyormuşuz gibi dostca davrandı.25 nisan 2017 de ameliyatım Prof drSavaş Ceylan ve ekibince başariyla gerçekleştirildi . Ağzımızın tadı bile bozulmadan ,tere yağından kıl çeker gibi3 cm lik tümörü alıp beni kör olmaktan kurtaran Prof drSavaş Ceylan hocam başta olmak uzere bütün ekibine minnettarım.Ona ve ekibine Sağ olduğum müddetce devamlı duacı olacağım.Bütün yüreğimle söylüyorum , böyle güzel insanlar olmasa kıyamet çoktan kopardı.Allah hocama,ekibine ve sevdiklerine uzun hayırlı sağlıklı ömürler versin.Kocaeli Ün.Tıp fakültesi hipofiz merkezinde çalışan bütün personele de şükranlarımı sunarım.Savaş hocamın elini sıkmaya bile kıyamam.Helal sana, güzel, güler yüzlü insan..Selam ve saygılarımı arzederim.

 • Merhaba, ben 25 yaşındayım yaklaşık 2 ay önce Hipofiz adenomu teşhisi konuldu bana
  Hipofiz bezdeki tümörde biraz büyük ve hassas bir yere sıkıştığı için, hepsini çıkarmak mümkün olmayabilir dediler
  Sonra Savaş hocanın yanına gittim çok tesviye üzerine, çok sağolsun hemen hastanede yatışimi verdi ve 2 gün sonra ameliyatta alındım
  Ameliyat sonrası MR çekimde tümörün hepsini çıkarıldığını bana söyledi
  Böylece, ameliyat çok başarılı geçti ve komplikasyon olmadan ve büyük ihtimalle başka ameliyata gerek kalmayacak.
  Göstermiş olduğu ilgi için ve bu başarılı ameliyat için, Prof. SAVAŞ CEYLAN. Hocamıza sonsuz teşekkürler ederim...

 • Merhaba. Ben İzmir'den Ceren. Yaklaşık 8 ay önce şikayetlerimin başlaması üzerine gitmedigim doktor kalmadı ve 3 ay once de Cushing Sendromu tanısı kondu. Çekilen MR'dan sonra hipofiz bezimde adenom saptandı. Endokrin doktorum alanında uzman birkaç isim önerdi ve yaptığım araştırmalar sonucunda da ameliyatımı Kocaeli'nde Prof. Dr. Savaş Ceylan'a olmaya karar verdim. Çevremde daha önce böyle bir hastalık duymamıştım bu nedenle de korkuyordum. Ayrıca hiç bilmediğim bir şehirde, hiç bilmediğim bir hastanede ameliyat olacaktım. Bunun tedirginliğiyle geldiğim hastaneden bugün taburcu oldum. Burada gördüm ki hipofiz bezi adenomu çok da az görülen bir şey değil. Ameliyatı da öyle korkulcak gibi değil. Tek gereken işinde uzman, ilgili bir ekip. Şimdi iyiki diyorum, yolum Savaş Hoca'yla ve ekibi Burak Hoca, İhsan Hoca, Aykut Hoca, Melih Hoca, Atakan Hoca, Selim Hoca, Caner Hoca, Harun Hoca ile kesişmiş ve ben ameliyat olmaya buraya gelmişim. Buradan da başta Prof. Dr. Savaş Ceylan olmak üzere tüm ekibine, asistanlarına, hastanenin güleryüzlü hemşirelerine teşekkür ederim...

 • Çok değerli Prof.Dr.Savaş Ceylan hocamız ve Değerli Dr.ekibi başta Dr. Aykut Gökbel ve diğer hekimlerimize sonsuz minnetlerimizi sunarım.2001 tarihinden bu yana süregelen beş ameliyat'dan alamadığımız başarılı sonucu Değerli Hocamız Prof Dr. Savaş Ceylan ve Değerli ekibi sayesinde tek sefer de elde ettik Oğlum Yağız Özsayın sizlerin sayesinde tekrar yaşama tutundu.Hayatımıza kaldığımız yerden daha sağlıklı şekilde devam edebiliyoruz gösterdiğiniz emekleriniz için sonsuz teşekkür eder herkese sağlıklı günler dilerim.

 • Selamun aleyküm meraba ben 33yaşında erkek akromega hastasıyım mardinliyim izmide yaşıyorum ben eşimi guatr muayenesi için endokrin uzman Dr. gittik eşimin durumda bi sorun yok dedi ben hasta olarak gitmememe rağmen bana dönüp senden şüpheleniyorum dedi ve birkaç test istedi 03 05 2016 da akromegali teşisi kondu 11.9 adenomum vardı ; izmirdeki doktorum bana savaş ceylan hocaya yönlendirdi ben hiç savaş ceylan hakkında araştırma yapmadan 1 yıl boyunca ameliyat olmamak için bitki kullandım ve tam 1 yıl geçmişti ve adenomun büyüklüğü 13.11 e çıkmıştı bunu öğrenince ve savaş hocamı takip etmeye başladım okuduğum bir kaç vaka ertesi gün randevu aldım hocam kesin ve net verdiği iki dk bilgilendirme yetti 02 05 2017 hstny çağrıldım 03 05 da tahlilerim yapıldı 04 05 2017 ameliyat oldum growt hormon dgrim 14.2 den 0.6 düştü ameliyat çok başarılı geçti ve bu mucize gibi bişeydi benim için savaş hocamda Aynı kanıdaydı "ALLAH" razı olsun "ALLAH"onu başımızdan eksik etmesin ve ben Şimdi diyorum iyiki prf. Dr. Savaş ceylan hocam var . vede düşün savaş hocamın yetiştirdiği bu güzide başarılı ekibi türkiyenin heryerinde bu bilgi ve deneyimlerini aktarmalarını her ilde savaş ceylan hocam gibi hekimlerin olması büyük nimettir. Bu ekibin hastalarına nekadar değer verdiğini bizzat yaşadım bu güzide koca yurekli insan cumartesi günü olmasına rağmen bütün hatalarını ziyaret etti ve beni de ogün taburcu etti emeği geçen herkesten "ALLAH" binlerce kez razı olsun .

 • B

  Eşim esra kılın 3 hafta önce sol gözün de görme kaybı ile göz doktoruna gittik ve bizi nöroloji ye gidip ilaçlı mr çektirmek istediğinizi söyleyin biz aynen gittik mr çektirdik ve 10.04.2017 tarihinde sonuç çıktı nöroloji uzmanı bizi kendi bolgemizdeki hastanedeki beyin cerrahı sini yolladı ve o Dr da bu işin tek ehli var o da Prof. Dr SAVAŞ CEYLAN bu hocadan başkası bu ameliyatı yapamaz dedi ve bizde 11.04.2017 tarihinde yola çıktık ve hocamızla görüşme fırsatı bulduk ve aynı gün hocamız yatış yaparak 12.04 2017 tarihinde ameliyatı gerçekleştirdi ve eşim ameliyathane asansörunden çıktığında şimdi seni cam gibi görüyorum dedi ALLAH RAZI OLSUN PROF DR SAVAŞ CEYLAN hocamızdan SAVAŞ HOCAMIZ yanlız doktorluğundaki mükemmeliği ile değil insan olarak da mükemmel bir insan. Tüm hastalarına güleryüzlü, hoşgörülü, sevecen ve mütevazı davranışlarıyla tüm hastalarının gönlünde taht kurmuş. SAVAŞ HOCAM önce ülkemiz ve tüm insanlık için büyük şans. DEĞERLİ SAVAŞ HOCAM bizi sağlığımıza kavuşturduğunuz için size ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca; tüm ekip arkadaşlarınıza ,hemşirelere, diğer çalışanlara ilgi ve yardımları için ayrı ayrı teşekkür ederiz. Hepinize sağlıklı çalışmalar dileriz.

 • H

  Çok değerli sayın savaş hocam. Öncelikle en içten saygılarımla ve hürmetle ellerinden öperim. Ve ekibinize de teşekkür ederim. 7 yıl süren rahatsizligimin riskli ama başarılı geçen bir ameliyat sonrasında beni sağlığıma kavuşturdugunuz için size minnettarim. Sizin gibi babacan ve güler yüzlü hoşgörülü bir profesöre rastladığım için çok mutluyum Allah size sağlıklı uzun ömür nasip etsin.Basarilarinizin devamını diliyorum.saygılar.
  Hikmet Öz/ Kocaeli

 • merhaba yakın arkadaşımın akromegali hastası olduğunu öğrenmiştik,kendimdede belirtilerinin birebiraynı olduğunu farkettik ,şüphelenerek ıgf1 ve gh baktırdım,sonucunda yüksek çıktı.Arkadaşımız Prof.Dr.Savaş Ceylan Hocadan memnuniyetini ifade edince bizde Savaş Hocaya gittik.Ameliyata girerken gh 9 du,Savaş Hocanın sihirli elleri sayesinde ameliyattan sonra 3 e düştü,taburcu olduk.Bir ay sonraki tahlil kontrolü sonucumuz 1,3 geldi.İnşallah bu ayki kontrolümüz sonucunda herşeyin yolunda olduğunu öğrenelim.Emeklerinden dolayı çok değerli sayın Prof.Dr.Savaş Ceylan hocamıza,değerli asistanlarına,hipofiz merkezi hemşirelerine çok teşekkür ederiz.Değerli Savaş Hocamız Allah sizi herzaman korusun,hep böyle iyilikle kalın.Aydın Sökeden saygılar.

 • bende 2014 yılında baş ağrısı şikayetile doktora gittim apılan mr ve tahlillerde hipofiz tömürü teşhisi konuldu daha sonra 06 02 2014 tarihinde izmirde ameliyat oldum eğitim ve araştırma hastanesinde ama ameliyat sonrası baş ağrılarım ve büyüme hormonu değerlerim inmedi bir türlü tekrar mr çektirdim 6 ay sora başarısız bir ameliyat geçirmişim yaklaşık 2,5 sene iğne tedavisi oldum baş ağrım geçmedi büyüme hormonu değerimde düşmedi 2016 KASIM AYINDA ENDOKRİN DOKTORUM BU İŞ BÜYLE GİTMEZ DİYEREK 2 AMELİYATI ÖNERDİ VE BENİ SAVAŞ HOCAYA GİTMEMİ TAVSİYE ETTİ BENDE BU SEFER BAYA ARAŞTIRARAK BÜTÜN KAPILARIN SAVAŞ HOCA YA ÇIKTIĞINI GÖRDÜM VE RANDEVU ALARAK İZMİRDEN KOCAELİ YE GİTTİM GÖRŞMEMİZDE OKADAR BENİ RAHATLATAN BİR YÜZLE KARŞILAŞTIM Kİ GİDENLER MUTLAKA BİLİR BANA AMELİYATIN BİRAZ RİSKLERİNDEN BAHSETTİKTEN SONRA ALTINDAN KALKA BİLİRİZ EKİBİMLE DEDİ VE YAKLAŞIK 2 AY SONRA BENİ ÇAĞIRDI 7 ŞUBATTA GİDİP HASTANEYE YATIM 10 ŞUBATTA DA EMELİYAT OLDUM O ELLERİ ÖPÜLESİ SAVAŞ HOCAM VE EKİBİ ÇOK BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİĞİMİ SÖYLEDİLER AYNI AKŞAM MR ÇEKİLDİ TERTEMİZ YAPILMIŞ HİPOFİZ BEZİM BÜYÜME HORMON DEĞERİM 2014 TEN BERİ 4,20 DEN İNMİYORDU AMELİYATTAN 1 GÜN SONRA 1 E1 HAFTA SONRADA 0,7 İNDİ TEKRAR SAVAŞ HOCAM VE HİPOFİZ EKİBİNE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM ALLAH ONLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ALLAH ONLARI EVLATLARIYLA VE EŞLEİYLE HUZURLU VE MUTLU YAŞATSIN izmirden diyarbakırlı

 • E

  Babamda görme kaybı iki sene önce başlamıştı.Son zamanlarda iyice artmaya başladı ve sağ göz görmemeye sol göz ise sadece %50 görmeye başlayınca Nöroloji ye yönlendirildik Mr çektirdik ve bizi Beyin ve Sinir Cerrahisine yönlendirdiler.Sonucunda ilk defa duyduğumuz 3x2.8x3 cm boyutunda hipofiz makroadenom teşhisi konuldu ve ameliyat olması gerektiği söylendi.Doktorumuz kitlenin yerinin çok riskli olduğu ve tam temizlenemeyebileceğini ya da göz kaybının yaşanabileceğini belirterek bu alanda iyi bir doktor bulmamızı söyledi.Birkaç gün internetten araştırma yaptığımızda sürekli Kocaeli Üniversitesi Hastanesinde bulunan Prof.Dr.Savaş Ceylan Bey karşımıza çıkıyordu.Babama buraya gitmemiz gerektiğini söyleyince randevumuzu aldık.Tunceli den kalkıp bavulumuz ile yola çıktık.Muayene için beklediğimizde bekleyen diğer hastalar ile konuşunca doğru yere geldiğimizden emin olmuştuk.Savaş Bey uzak yerden geldiğimiz için hemen pazartesi yatış verdi ve çarşamba günü ameliyatımızı gerçekleştirdi.Ameliyat sonucunda babam sanki hiç ameliyat olmamış gibiydi ne bir dikiş ne ameliyat izi. İki gün sonra Savaş Bey ameliyatın başarılı geçtiğini istersek çıkabileceğimizi söyledi.Babam şu an evde dinleniyor ve gayet iyi.Görmeyen sağ gözü bile ışığı algılamaya başladı.Hastalarına,insan hayatına bu kadar değer ve güven veren,mesleğinde oldukça başarılı,bizi kapıda ayakta karşılayıp,kapıya kadar uğurlayan Prof. Dr.Savaş Ceylan Bey'e ve ekibine çok çok teşekkürler.Allah böyle değerli doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin.

 • V

  Savaş hocam merhaba,Ben Kahramanmaraş 'dan İrfan Vural. Öncelikle şunu söylemeliyim Allah böyle insanların sayısını çoğaltsin .Gorme bozukluğu ile gittiğim Dr a Beyin Mr ı çektirmemi söyledi ve Hipofiz makro adenom ile tanıştım. Uzun yıllardır saglik sektöründe olmam nedeniyle Gerekli hekimlerle görüşerek Ameliyat için herkes Prof Dr SAVAŞ CEYLAN beyi önerdi. Hiç vakit kaybetmeden. Randevu muayene derken kendimi önce allah sonra Savaş hocaya teslim ettim. Çok şükür başarılı bir ameliyat geçirdim. Gerçekten başarılı ekibi ile samimi babacan bir insan. Ekibine ve Savaş hocama burdan Saygılarımı iletirim. Kesinlikle başka yerde oyalanmayin hastaniza yazık olur. SAVAŞ CEYLAN NUMBER ONE .

 • Babam, 5 yıl kadar önce Hipofiz Adenomu teşhisi ile İzmir'de ameliyat oldu. Ameliyat başarılı denildi ancak göz sinirlerine yakın olduğu gerekçesiyle kitlenin tam temizlenemediği, ilaçlarla tedaviye devam edileceği ve sürekli kontrollerle izleneceği söylendi. Aradan geçen 5 yılda, Aralık 2016'da yapılan son kontrollerde yeniden büyüme gerçekleştiği saptandı ve bizim için aynı üzücü süreç yeniden başladı ama ne mutlu ki çok kısa sürdü. Çünkü kontrollerini yapan doktor, babama, Prof. Dr. Savaş Ceylan'ı önermişti ! Hemen internetten biraz araştırma yapıp, üstüne bir de buradaki yorumları okuyunca tarif edilemez bir güven duygusuyla Savaş Hoca'mızdan randevu aldık. Daha önce de hipofiz adenomu ameliyatı geçirmiş olması sebebiyle, 2. ameliyatın daha riskli olacağını açık açık söylemesine rağmen, kendinden emin tavrı ve konuşmalarıyla daha ilk dakikalarda doğru adreste olduğumuzu hissetmiş ve kendisine daha fazla güvenmiştik. Babam, Savaş Hoca'nın sihirli ellerine emanetti artık. 26 Aralık Pazartesi günü yatışını yaptık, Çarşamba günü ameliyata alındı ve bir sonraki Pazartesi günü taburcu olduk. Çok başarılı geçen bir ameliyatın ardından hipofiz adenomunun tamamen temizlendiği söylendi.
  Ülkemizde Savaş Hoca gibi bir değerin var olmasının gururuyla, babamızın sağlığına kavuşmasının mutluluğuyla ve huzurla hastaneden ayrıldık. Başta saygıdeğer Savaş Ceylan ve ekibi olmak üzere, her zaman güler yüzle işlerini yapan hemşirelere ve ilgili diğer tüm hastane personeline ne kadar teşekkür etsek azdır.
  Şifa arayan tüm hasta ve hasta yakınlarına söylemek isteğimiz tek şey ; buraya yazılan tüm yorumların eksiği var fazlası yok ! Gönül rahatlığıyla ve kuşkusuz Savaş Hoca'ya ulaşmalısınız...
  Saygı ve sevgilerimizle...

  İsmet ALTUNAKAR / İzmir

 • E

  Hipofiz adenomu tanısı ile tanışmam 2 ay öncesiydi.Trabzon'daki hekimlerin kesin opere olman gerekli tavsiyesi üzerine doğru hekimi ve hastaneyi aramaya başlamıştım. Bir efsane ismin varlığından bu şekilde haberdar oldum, Prof Dr Savaş CEYLAN hoca.
  Savaş hoca babacan Trabzon havasını teneffüs etmiş,hastasına güven veren müthiş bir gönül insanı. 17 mart 2017 de başarılı bir ameliyatla 4 cm'lik tümörü büyük oranda aldığını geride kalanın kıymeti harbiyesinin olmadığını ifade etti Savaş hocam ve bizleri cok mutlu etti game nife bile gerek olmadığını söyledi. 5 günlük hastane yatışından sonra taburcu oldum. Savaş hocaya Burak hocaya başarılı hipofiz ekibine Dr.Harun Emre ŞEN'e ismini hatirlayamadigim tüm asistan kadrosuna sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım, zor işleri,ağır mesuliyetleri var lakin başlarında kocaman bir "İNSAN " var Allah hepsinden razı olsun.

 • Merhabalar Savaş hocam . Ben Sakaryadan Serhat Ferhat Deniz .
  27 yaşındayım , hastalığımı askerden geldikten sonra Eylül ayında iş başvurusu esnasında sol gözümde 2 adet kist olduğu vHL (von hippel lindau) tanılı hastalığım olduğunu ve bu hastalığın genetik , doğduğumdan beri olduğunu öğrendim . Bu oluşumların farklı organlarımdan da olabileceği konusunda göz doktoru tarafından uyarıldım. Yapılan araştırmalar ve çekilen MR sonucu ; Beyin sapında , omuriliğimde 2 cm ve 3 cm olmak üzere 2 kistle karşılaştık. Bu bende 3 ay süregelen bi hıçkırığın habercisiydi. Ameliyat olmassam hayati fonksiyonları oluşturan organlarımı git gide daha fazla sıkıntılar doğuracağının sinyalleri veriyordu. Bir çok hastane dolaştık Sakarya ve çevre illerde ne bu ameliyatı yapabilecek kapsamlı bir hastane ne de doktor bulamıyorduk . Her şey üst üste geliyordu . Taaki Prof. Dr. Savaş Ceylan hocamla karşılaşana kadar. Tüm ümitlerin ve hayallerimi yitirecekken Savaş hocam çıktı karşıma. Sadece hoca değil inanın 2 sene önce böbrek kanserden kaybettiğim babamın sıcaklığını hissettim kendisinde.
  Görüşmemizde ameliyatın risklerinden açık açık bahsetti . Ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğimi anlattı. Başta korkuyordum ama yaşımın genç olmasının ve hocama olan güvenimden gözümü karartıp ameliyatı kabul edip gözüm kapalı teslim ettim kendimi Savaş Ceylan hocam ve hepsi birbirinden temiz çalışma arkadaşlarına. 15 şubatta olduğum ameliyat sonrası 1 gün içinde ayaklandım ben. Ve korkulan olmamıştı 4-5 gün içinde taburcu edildim . Şuan üzerinden 1 ay geçti çok şükür sağlığıma kavuştum patolojiye gönderilen parçanın da bugün iyi çıktığını bizzat Savaş hocamın ağzından dinledim. Sizin yaptığınız iyiliği, yardımı ,şefkati ne ailem ne de ben asla uzutmayız hocam . Allah sizden razı olsun . Ben eğer sağlığıma kavuştuysam bu siz ve çok değerli ekibiniz sayesinde. Saygılarımla

 • D

  Merhaba Sevgili Savaş Hocam. Ben Bingöllü Didem Odabaş Barışık.
  5 senelik evliyim. Beş yılın sonunda eşimle çocuk düşünmeye başladık. Kartal Dr.Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Gerekli tetkikleri yapmak için Kadın doğuma başvurdum fakat prolaktin hormonunun yüksek olması nedeniyle beyin ve sinir hastalıkları bölümüne sevk edildim.bu bölümde çıkan sonuçlarda beynimde 4.5 mm hipofiz adenom tespit edildi. Dr.Lütfi. Kırdar Eğ.Arş.endokrinoloji bölümünde Ayşenur ve Şule hocamız ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve bu amameliyatı en iyi olarak Kocaeli Üni.de Prf.Dr.Savaş Ceylan önerdi.bende ertesi gün randevulu olarak direkt Savaş Ceylan hocanın yanına gittim,ekibiyle beni çok iyi karşıladılar sanki hastanede olduğumu hissetmedim bile.tetkiklerimi inceleyerek ameliyat için gün verildi.iki hafta içinde beni çağırdılar ertesi gün ameliyat oldum. Hastanede 4 gün kaldığım süre içerisinde başta Savaş Hocam ve ekibi çok iyi bir şekilde ilgilenip hastaneden taburcu edildim. İyi ki Savaş Hocayı tanımışım ve iyi ki bu ameliyatı oldum.kendimi çok mutlu hissediyorum. Buradan şunu söylemek istiyorum ki benim gibi rahatsızlıkları olanlar varsa hiç tereddütsüz bir şekilde Savaş Hocamızın söylediklerini can kullağıyla dinleyerek korkmadan ameliyat olup sağlıklı bir şekilde yaşamınıza devam edin.
  Başta Savaş Ceylan hocamız ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Savaş hocam iyi ki varsınız. Sizi çok seviyorum. Bundan sonraki süreçte herşeyin HAYIRLISI.

 • S

  Benim hipofiz adenomla tanışmam 15.02.2017 tarihinde adet düzensizliği nedeniyle kadın doğum uzmanına başvurmam ve oradaki doktorumun çıkan hormon testi sonuçlarına göre beni benim cerrahına yonlendirmesiyle başladı. Beyin cerrahinin istediği mr sonucunda hipofizimde 2 cm çapında bir kitle olduğunu ve göz sinirlerine baskı yaptığı için acil ameliyat olmam gerektigini yoksa görme kaybı yaşayabileceğimi söyledi. Yaşanan olayın şokunu atlattiktan sonra tedavi sürecini araştırmaya başladık. Gerek Gazintepteki danistigimiz tüm doktorlar gerekse internet araştırmalarımızin sonucunda en doğru adresin sayin Prof.Dr.Savaş CEYLAN hocamız olduğunu ve onunla yola çıkmamız gerektiğini tespit ettik ve 01.03.2017 tarihinde Kocaeli ne giderek sayın hocamızla görüştük.İlk muayenemizde hocamızın verdiği GÜVEN ve samimiyet ile ameliyat kararını vererek kendimi hocamın uzman ellerine teslim ettim. Hocamızın zorlu ancak son derece başarılı geçtiğini söylediği ameliyatimin ardindan 1 hafta içinde normal yasantima dönerek evime döndüm. Yani çok şükür ki Hipofiz adenomu hayatımda 3 hafta içerisinde bir varmış bir yokmuş oldu. Bu süreci bana güven içerisinde mükemmel geçirten Allah (cc) in izniyle ilk önce gür sesi ile koridorlarda güven ve güç veren koca yürekli insan Prof.Dr.Savaş CEYLAN hocama ve yetiştirdiği muhteşem ekibine ( Sayin Doç.dr.ihsan ANIK,yard.doç.dr.Burak ÇABUK ve asistanlari Aykut,Melih,Atakan,Selim,Caner ve Harun hocalarima) sonsuz teşekkürler. Rabbim hepinizi korusun ve başarılarınızı daim etsin.

 • 20 senedir hipofiz tumoruyle ameliyat evreleri,gama ışını v.s tedaviler geciren uzun yillardir hastane hastane dolasan dayim ;tumorun tekrar buyumesi sebebiyle yaklasik 2 ay once ameliyat oldu. Bu hastalikla bas etmenin zorlugunu hele ameliyat denince yasanan sıkıntılar,endise,arkandaki colugun cocugun dusuncesi,endisesi bilinmezlik Rabbim dusmanimin basina vermesin...hasta yakini olarak bu sıkıntılarla ugrasirken tabi dr.arayisimiz ozelinden devletine bifiil devam etmekteydi ancak vazifesini icra eden her hekim malesef Savas Bey gibi olmuyor.bu meslege saygim sonsuz ancak her meslekte oldugu gibi bu ulvi meslektede puruzler oluyor.para hırsı ego insani ele gecirebiliyor. hastalara tavsiyem duygusalligin on planda oldugu bu surecte kalben degilde beynen hareket etmeniz ya da bunu yapabilecek yakinlarinizla karar vermeniz. gelelim Savas Bey e hekimligindeki gecmisini arastirdik tecrubeli ve basari dolu meslek hayatini duyduk sonrasinda okuduk ogrendik.yalniz bunun disinda ne kadar ince ruhlu,insancil,dusunceli hastayi moral ve motive olarak guclendiren cesaretlendiren ilgi gosteren az hekimlerden biri oldugunu tanisinca ogrendik. o yogunlugun icinde her hastasina gosterdigi ilgi alaka anlatim beni ziyadesiyle sasirtti. oyle alismisiz ki sert mizaclara Savas Bey bize Allah in lutfu. Allah onu ve ekibini basimizdan eksik etmesin meslek hayatinda nice ogrenciler yetistirmesini nasip etsin.o ogrenciler hem hekim bilgisini hem insani duygulariyla ornek alsin insallah.

 • Ben sivasda okuluma giderken sol gözüm birden dısa donmemeye ve cıft görmeye basladım hastaneye gittik hipofiz bölgesindeki bir kitle oldu ve göz sinirime dokundumu söylediler ameliyat olmam gerektiğini söylediler fakat bu ameliyatın çok zor ve riskli oldugu söylediler hastanenin doktorları bu tür zor ameliyatlar için prof. dr savas hocamı önerdiler bizde internetten arastırdık savas hocanın bu konuda ehil birisi olduğu ve bu tür ameliyatları yıllardır yaptığını ve çok basarılı oldugunu öğrendik hiç tereddüt etmeden hemen gittik . Savaş hocam ve ekibi gerekli tetkitleri yaparak yatışımı verdiler 4 ocakda ameliyatım gerceklesti gercekten çok zor olan ameliyatım başarılı geçti . Savaş hocamın bana ve aileme yaklaşımından ıilgisinden ve ayrıca ekibinin yaklaşımından ve ilgisinden çok memnun kaldık . Şuan durumum Allah a şükür iyi okuluma devam ediyorum Savaş hocam ve ekibinden Allah razı olsun Ülkemizin böyle değerlere çok ihtiyacı var bu değerlerin gerçekten kıymetini bilmeliyiz

 • Herşey 15 ay önce çekilen bir beyin MR başladı. Beyinin en kritik noktasında. Beyin sapına yakın motor bölgesinde doğuştan bulunan bir tümöre rastlandı. Türkiyede önemli merkezlerde bu tümörün çıkarılması için açık beyin ameliyatı önerildi. Bu arada bende İnternetten yaptığım araştırmalarda Savaş Ceylan hocamızın ününü ve başarısını gördüm. 13 şubatta Savaş hocamız tarafından muayene edildim. Bu ameliyatın dünyanın en zor beyin ameliyatı olduğunu yüksek riskleri olan bir ameliyat olduğunu ve doğru merkezde olduğumu ifade etti. 17 ve 20 şubatta iki ameliyatla kordoma adı verilen tümörün büyük bir kısmı çıkarıldı. Atalarımızın dediği gibi adamın iyisi iş başında belli olur. Savaş Ceylan hocamız kendinı bu memlekete adamış tam bir sevda adamı. Savaş hocama ve bütün ekibine sonsuz şükranlarımı sunar ve başarılarının devamını dilerim

Bu doktor musunuz?

1726

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın