Prof. Dr.

Ali Şefik Hoşal

Kulak burun boğaz

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüksek öğrenimini tamamladı. daha fazla

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

  • 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüksek öğrenimini tamamladı.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri:

  • Kendisi derin lob parotis tümör ameliyatımı yaptı ve herşey sorunsuzdu. İlgili ve işini ciddiyetle yapan bir hekim. Minnettarız.

  • I

    Sefik hocaya parotis bezi tumoru ameliyati oldum çok zor ve felç riski olan bir ameliyatı sorunsuz yaptı sonsuz takdir ve teşekkürlerimi sunarken ömür boyu minnet ve hayranlık duyacağım bir bilim adamı kendisi eğer benim gibi ve buna benzer hastalığı olan kişiler gözü kapalı kendilerini onun o kutsal ellerine rahatlıkla bırakabilir kendisi alanında da kişiliğiyle de abartısiz bir numara

  • Şefik hocamın alanında Dünya'nın en iyilerin başında geldiğini düşünüyorum. Kendisi benim büyük boyutlarda, riskli ve zor glomus karatikum ameliyatımı çok iyi bir şekilde gerçekleştirdi. Öyle ki 5 saate yakın süren bu zor ameliyat sonrası ağrı bile duymadım. Kendisi ilk muayeneden itibaren hızlı bir şekilde gerekli tetkikleri yaptırarak ameliyatı gerçekleştirdi. Ölüm ve felç riski başta olmak üzere komplikasyonları çok yüksek bu ameliyattan sorunsuz çıktım. Bu süreçte güleryüzlü yaklaşımı ve soğukkanlı tavrı da bana ayrı bir güven ve rahatlık verdi. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Kulak Burun Boğaz konusunda sorun yaşayan ve hekim arayan arkadaşlara mutlaka tavsiye ediyorum.