Son 30 gün içerisinde 26 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 13 yaşındaki çocuklar
Banka Havalesi

Aile Danışmanlığı Randevusu

Online Danışmanlık

Online Terapi +1 daha fazla

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

1987, İstanbul doğumluyum.Evli ve üç çocuk annesiyim.
Aile danışmanlığının genel amacı, ailenin yaşam kalitesini arttırmak ve sorunların çözümü...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Evlilik Sorunları
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Boşanma Travması
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa -Aile Danışmanlığı
 • Muğla Üniversitesi- Sosyoloji
 • Sakarya Üniversitesi- Pedagojik Formasyon
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hizmetler


Online DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline DanışmanlıkOnline Danışmanlık

10 hasta yorumu

Genel skor

R

Uzmana internetten ulaştım. Eşimle iletişim sorunu yaşıyorduk bu sebepten başvurdum
Seher hanımla görüşmelerimiz çok uzun sürüyor memnunum.Beni gerçekten anladığını ve nasıl davranmam düşünmem gerektiğini ifade ediyor olması beni rahatlatıyor. Çevreme öneriyorum kayınvalidem kayınpederimde seher hanımdan danışma almıştı memnunuz genel olarak iyi ki tanıdım


A

Eşimin öfke problemi vardı. Bu durum evliliğimize de yansımaya başlamıştı. Sosyal medya üzerinden araştırarak Seher Hanım'a ulaştık. Eşim yaklaşık 6 ay devam etti. Online olarak görüştük. Ben de 10 seansa katıldım. Benimde içimdeki kırgınlıklar, yenemediğim duygular vardı. Çok fayda gördük. Eski sorunlarımız kalmadı. Seher Hanım'ın enerjisi çok güzel. Çok insancıl bir uzman. Kendinizi kasmıyorsunuz, rahat hissettiriyor. Eşimle ben çok memnun kaldık.


H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Online Danışmanlık Online Danışmanlık

Seher Hanım ile liseden arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşme sağladık. Sınavlara girerken çok stres yapıyordum. Stresimi yönetmem konusunda verdiği tavsiyeler ile bana çok yardımcı oldu. Çok destekleyici ve ilgili davrandı. Şuan rahat bir şekilde sınavlarıma hazırlanabiliyorum. Keşke daha önce görüşme yapsaymışız diyorum. Etrafimda benim gibi kaygı yaşayan tüm arkadaşlarıma da tavsiye ettim.


Ş

Çocuklarımla ilgili bazı sorunlar sebebiyle tavsiye üzerine ulaştım Seher Hanım'a. Yaklaşık 3 aydır devam ediyorum. Benim kısıtlı kaldığım davranışlarda kendisini danışmalığıyla çok güzel yol kat ettik. Örneğin eğitim, ailedeki planlama ve ailedeki huzursuzluklar noktasında doğru önerileriyle çok fayda sağladı. Seher Hanım çok samimi bir insan. Bu durum beni de rahatlattı. İhtiyacım olduğunda her zaman ulaşabiliyorum. Çok memnunum süreçten.


N

Ergenlik döneminde olan kızımın aşırı agresifliği ve sürekli mutsuz olduğunu dile getirmesi üzerine arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım Seher Hanım'a. Yaklaşık 8-9 aydır devam ediyoruz. Online olarak görüşüyorlar. Kızım Seher Hanım'la çok güzel bir iletişim kurdu. Tüm sorularına çok güzel cevap aldığını söylüyor. Görüşme sonraları birkaç gün o görüşmenin mutluluğu devam ediyor. Seher Hanım'ın tavsiyelerini dikkate alıyor. Eğitim danışmanlığı konusunda da çok destek oldu. Genel psikolojik durumunu ve derslerini toparlamasında çok katkı sağladı.


N

Eşimle ciddi şekilde geçimsizliğimiz vardı. Birbirimizi anlamada iletişim problemleri yaşıyorduk. Ayrılma noktasına gelmiştik. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Seher Hanım'a ulaştık. Yaklaşık 2-3 aydır devam ediyoruz. Eşimle birbirimize karşı konuşma şeklimiz çok değişti. Artık birbirimizi dinliyoruz. Seher Hanım'ın hitabı, iletişimi ve bilgilendirmesi çok güzel. Konu uzarsa saatte esneklik sağlıyor. Tamamen danışan odaklı yaklaşıyor. Bize çok fayda sağladı.


R

Ailemle ilgili problemlerim sebebiyle arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım Seher Hanım'a. Aileme karşı soğuk ve agresif davranışlarım vardı. Artık onları daha iyi anlamaya, daha ılımlı olmaya başladım. Birçok şeyi düzelttik. İlk etapta çekinerek gitmiştim. İnsan ailesiyle ilgili konuları çok rahat açamıyor. Seher Hanım ilk görüşmemizden itibaren sıcaklığı ve profesyonelliğiyle bana güven verdi. Kendimi rahatça ifade edebildim. Alanında yetkin olduğunu karşısındaki kişiye hissettiriyor.


E

Ailevi sorunlarım sebebiyle arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım Seher Hanım'a. Yaklaşık 2 ay devam ettim. Olaylara tek taraflı bakmamam gerektiğini öğrendi. Bazı durumlarda sorunun bende de olabileceğini kabul ettim. Artık eskiye göre daha olumlu düşünebiliyorum. Seher Hanım çok anlayışlı bir uzman. Bir açıklama yaparken benim anlayabileceğim bir dilde anlatıyor. Ayrıca olayları açıklarken verdiği örnekler beni çok tatmin etti. Bir şey danışmak istediğimde de kısa sürede dönüş aldım.


A

Eşimle ilgili ailesel faktörler nedeniyle çatışmalarımız vardı ve empati konusunda eksiklerimiz vardı. Arkadaşım tavsiyesiyle ulaştım Seher Hanım'a. Yaklaşık 2,5 aydır devam ediyoruz. Birbirimizle konuşma şeklimizi değiştirdik. Artık birbirimizi suçlamadan, kendi duygularımızı ifade ederek konuşuyoruz. Ailelerimizle ortak noktalarda buluşabileceğimiz keşfettik. Bize sorunlarımızı fark etmemizi sağladı. Doğru yerlere temas etti. Sıcakkanlı ve ilgili bir uzman. Sorunları konuşurken kendimizi rahat hissediyoruz. Bize güven verdi.


M

Seher Hanım'a sosyal medya üzerinden ulaştım. Kaygılarım vardı çocuklar olduktan sonra kendimi çoğu şeye, sosyal hayata kapatınca başvurmak istedim. Seher hanımla süreçte çok faydalı görüşmelerimiz oldu, zamanla kaygılarım azarladı, daha mutlu anne ve es olma yolunda devam ediyorum. Seher hanımda en beğendiğim özellik güler yüzlü olması, direk değil de bana farkındalık kazandırarak bu süreci daha etkili hale getirmesi oldu. Çevreme tavsiye ediyorum birçok kişiye de söylüyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1987, İstanbul doğumluyum.Evli ve üç çocuk annesiyim.
Aile danışmanlığının genel amacı, ailenin yaşam kalitesini arttırmak ve sorunların çözümü...

Daha fazla

İlgi alanları

 • Evlilik Sorunları
 • Aile İçi İletişim Sorunları
 • Boşanma Travması
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa -Aile Danışmanlığı
 • Muğla Üniversitesi- Sosyoloji
 • Sakarya Üniversitesi- Pedagojik Formasyon
Tümünü göster

Deneyimler

 • Online Danışmanlık

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Röportaj