Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E

  15 Şubat 2017 tarihinde yumurtaliklarimdaki 10 cm ve 4.5 cm kist sebebiyle Selahattin Hocam la tanıştım. Hiç tanimiyordum ama ilk konuşmamizda babacan tavırlı,vicdanlı,cok bilgili ve merhametli biri ile karşılaştım, iyi ki onu secmisim.Bekar ve hiç anne olmadığım için ,bana çok güzel bir şekilde yönlendirme yapti ve ilerde "keşke " demememi sağladığı için ayrıca minnettarim. 10.05.2017 kist ameliyatımı oldum ,kapalı ameliyat yaptı tek geçerim bu konuda ayrıca kistlerimi temizledigini ve yumurtalarin sağlam bıraktığını belirtti,beni iki kere mutlu etti ,anne olabilme ihtimalimi verdi bana :). Hocamdan ve ekibinden Allah razı olsun, önce yüce rabbim sonra sizlerin sayesinde sagligima kavuştum, elinize emeginize sağlık, cok tesekkur ederim.

 • Selahettin hocam tanıdıgım en vicdanli ve merhemetli doktor.14 yıldır çocuk sahibi olabilmek için gitmedigim doktor kalmadı ve boyle merhemetlisini gormedim daha.2gun once ameleyat oldum çocuk sahibi olmam için sağ tupumu laparaskopiyle almaye karar verdik .amelyatdan sonra hocanın ziyarete geldigi zaman nasılsın iyimisin sağ tupunu aldım ama sol tupunde sağ tupun kadar iltihapli ve iç organlarına yapışmış durumdaydı ve tupbebek yaptırdıgın zaman başarısız olurdu,oylece kapatıb koymaya gonlum razi olmadi ve eşini arayib durumu izah etdim ve sol tupunude almak lazım dedım ,dedi .o kadar duygulandimki hocam sizi doktor olarak tanıdıgım ve seçtigim için çok mutluyum.Ben sizden çok raziyim Allahda sizden razi olsun elinize sağlık Allahım sizin gibi vicdanli doktorları çuvaltsın ve başımızdan eksik etmesin .

 • F

  Gönül rahatlığıyla gittiğim bir doktor.herkes bana açık ameliyat dedi yapışıklık çok fazla olduğundan kapalı olmazmış üstelik ilk ameliyatımı yapışıklık yüzünden açık olmuştum selahattin bey ikinci ameliyatımı kapalı yaptı.ertesi gün taburcu oldum çok iyi bir doktor şiddetle tavsiye ederim

 • Uzun zamandır beni rahatsız eden ve kimsenin cesaret edip ameliyata alamadığı kistlerimi kapalı ameliyatla aldınız.Siz ve ekibinizi herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca gösterdiğiniz sabrınıza ve titiz çalışmanıza hayran kaldığımı belirtmek isterim.Doktorluk ve hocalık vazifesini severek ve isteyerek yaptığınız ve hastalara şifa dağıttığınız için teşekkür eder saygılarımı sunarım sayın hocam...

 • Selahattin hocamla Elazığ Fırat tıpta tanıştım O zamanlar doçenti.Yumurtalık kisti ameliyatımı yaptı.Hayatımda tanıdığım ilk ve tek mütevazi, bilgisine güvenilir, disiplinli ve ekibini iyi yöneten harika bir insan. Özel hastanade göremeyeceğim bir ilgi ve alaka gördüm. Amelyatım kapalı ve çok başarılı oldu çokta çabuk iyileştim.Alanında çok mükemmel bir insan allah onu başımızdan eksik etmesin.Allah' ondan razı olsun .

 • Merhabalar Selahattin Beyle 2009 yilinda 4.hamileligimde hastanede bayilmam sonucu tanistim.Daha Önce 3 hamileligim düşükle sonuclandi.TIpta hocalara da gittim.5 yil boyu düşük sebebimi arastirdim.Ama bir sonuc alamadim.Ama Selahattin Bey hastaligimin sebebini buldu.Aylarca hastanede yatirip gözetim altinda bulundurdu.Saglikli bir bebek dünyaya getirmeme vesile oldu.Selahattin Hocam sayesinde dünyanın en güzel duygusunu tattim. Allah razi olsun.Hakkini nasil ödeyeceğimi biliyorum.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdir.Allah saglikli hayirli uzun ömürler versin insallah.Hersey gönlünüzce olsun hocam.

 • Antalya'nın 1 numaralı doktoru Selahattin hocam.. Kesinlikle abartmıyorum.Herkese tavsiye ederim.Kişilikli adam gibi adam... Yıllardır bu ağrıyı boş yere çekmişim.Allah Razı Olsun.

 • Ben hastalığım konusunda birçok Hastane ve Uzman Dr'a muayene oldum.Ama derdime tek Çare Sayın Hocam Prf.Dr.Selahattin KUMRU Hocam şifa oldu.Sayın Hocam ve Ekip Dr.laına binlerce defa teşekürler.Allah Hocama uzun ömür versinki diğer hastalara şifa dağıtsın.İyiki varsın Selahattin KUMRU Hocam..Bütün hastalara tavsiye ediyorum..İYİKİ VARSIN SAYIN HOCAM......Ender ÖRNEK ALANYA

 • Aylardır yumurtalıgımdaki kisstlerden şikayetçiydim. Daha önceden geçirdiğim ameliyatlar yüzünden yapışıklıklar oluşmuştur diye hiç bir doktor ameliyatımı yapmak istemedi, Selahattin Hocam Allah sizden razı olsun. Kapalı ameliyatla kistlerimi aldınız beni derdimden kurtardınız. Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın. Binlerce teşekkürler.

 • sayın hocam yaptığınız ameliyatla bütün sıkıntılarımı giderdiniz.sizi herkese tavsiye ediyorum.Ben de bir sağlık çalışanı olarak gözlemlediğim;disiplinli ve titiz çalışmanız...Böyle doktorlar güzelim Antalyamız da oldukça ilimizin değeri daha da artıyor .Sağlıcakla kalın hocam.

 • Annemin idrar kaçırma sorunu vardı.Kapalı ameliyatla tedavi etti.Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürler...

 • Antalya'nın sizin gibi kişilikli,yetenekli,çalışkan...vs.proflara ihtiyaç var.Eşimin ve çocuğumun hayatını kurtardınız.Allah razı olsun hocam..

 • Almanyadaki annemi götürdüğüm doktorlar bir türlü ne teşhis koyabildiler ne de ağrılarını dindirebildiler.komşumun tavsiyesi üzerine dr.Selahattin Kumruya götürdük.Annemi kapalı ameliyatla rahimindeki uru aldı.Annemin hiçbir şikayeti kalmadı.Mütevazi kişiliği ve başarısından dolayı nekadar teşekkür etsem az..

 • yıllardır idrar kaçırıyordum.Doktorumdan Allah razı olsun beni ameliyat etti şimdi çok rahatım hem kendisi hem asistanları hem de hemşireleri çok ilgililer hem de iyiler hepsine teşekkür ediyorum.

Bu doktor musunuz?

471

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın