Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Doç.Dr. Selami Doğan, Özel Ümit Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Ben Durmus Ekeik Muzzafer Lalin akrabasi 2008 yilinda beni Selami Dogan bey Frankfurt Unuversitesinde Almanyada amlaliyat etdi üc damarimi degisdirdi amaliyat oncesi ve sonrasi Benimle ve Ailemle cok ilgilendi cok memnun kaldim türkiyede oldugunu duydum Allah izin verirse kendimi Selami beyden tedavi etmek icin Ümüt hastanesine gelecegim kendine sonsuz güvenim var. Allah razi olsun Selami beyden iyiki varsiniz Selami bey

  Selami Doğan2018-03-28

  Teşekkür ederim Durmuş Bey. Muzaffer Beyin 10 yıl sonra iyi olduğunu öğrenmek güzel bir şey. Geçmiş olsun. Ümit Hastanesine bekliyorum.

 • S
  Yer: Özel Ümit HastanesiHizmet: Kalp ve damar hasy

  Merhaba annemin iki hafta önce bacağı cok sismisti devlet hastanesi ne gittik fizik doktoru annemin bacaginda pihti oluştuğunu alaninda en iyi doktorun Selami bey olduğunu soyleyerek Selami beye yonlendirdi Selami bey anneme ilac tedavisi başlattı on gun sonra da kontrol e çağırdı eve döndükten sonra annemin tansiyonu gelen gidenin korkutmasi tabi birde telas ve panikden 19 cikti sabaha kadar indiremedik öğlen Selami beyin sekreterini aradim annmn tansiyonunun ciktigini anlattim annemin numarasi ni aldilar benden ve bir saat sonra selami bey annemi aradi annmin içini rahatlatti annemin tansiyonu da normale döndü Allah razi olsun umursamayabilirdi bu davranisi her doktor yapmaz son derece vicdan li ve merhametli bir insan Rabbim herkezi Selami bey gibi bir doktora denk getirsin kontrolumuze 8 gün kaldı ve annmin içi rahat

 • M
  Yer: Özel Ümit HastanesiHizmet: Konjenital Kalp Cerrahisi

  Babamızın kalp damarlarında 6 damarın tıkalı olduğunu öğrendikten ve birçok kalp cerrahı ile irtibat kurduktan sonra. Eskişehir de başarılı ameliyatlar yaptığını ve hastaları tarafından çok sevildiğini öğrendiğimiz, Eskişehir Ümit Hastanesinde Kalp Cerrahi olan Selami DOĞAN ile tavsiye üzerine tanıştık. Babamızın Selami DOĞAN ile görüşmesinden sonra ameliyat olma kararı netleşti. Selami hoca hastalarına karşı çok samimi, sıcak ve mükemmel bir insan, ameliyat öncesinde ve sonrasında yapılacak işlemleri, tüm açıklığı ile anlatan ve kalp cerrahisi konusundaki uzmanlığını yapmış olduğu ameliyatla ispatlayan, menfaati ön planda tutmayan ve mesleğini seven bir cerrah. Babamız 2 Ekim 2017 tarihindeki ameliyatı sonrasında sağlığına kavuştu. Selami DOĞAN hocayla görüşmeden kesinlikle karar vermeyin. Teşekkürler Selami DOĞAN ve ekibi.

 • Hocamizi Allah eksik etmesin sayisini arttirsin. Askerdeyken babama bypass ameliyati yapmis 3 gun sonra geldim bir baktim sanki babam ameliyat olmamis yuruyor sanki hafif capli soguk alginligi geçirmiş halsizlik yok denecek seviyede. Kim gorse sasirdi kaldı uzerinden 3 ay gecti babam eskisinden bir farki kalmadı sanki hic ameliyat olmadi. Hocamiz pirlanta isler gibi ameliyat etmis keza Kardiyolog Murat hocayla ikisi bulunmuslar ameliyat esnasinda tüm ekipten Allah razı olsun Eskisehir gibi biyer icin büyük nimetler.

 • A

  Sizi doguran annenizin ellerinden öperim hocam.Siz bize riskli denilen kapak ameliyatimizi başarıyla yapıp annemizi bize bagisladiniz ....anneme konulan KOAH tanisinin aslinda kalpte oldugunu soyleyip 6 ay boyunca yanlis tedaviden kurtardiniz.....Herşey için çok teşekkürler saygılar hocam.....iyiki yolumuz kesismis....

 • A

  Sayın hocamla 60 yaşındaki annemin 5 ay arayla 2 kez solunum cihazına bağlaması sonrasında tanıştık. Mitral kapağın daraldığını ve hemen ameliyat olması gerektiğini belirtti. O an şoke olduk ancak hocamın kendinden emin ve sempatik yapısı bizi rahatlattı ve haftasına 6 Nisan da annemin başarılı bir operasyonla mitral kapağını değiştirdi ve üfürüm problemini de tamir ederek çözdü. Annem şuan iyileşiyor ve değerleri şükürler olsun çok iyi. Allah ondan razı olsun gerçekten işinin ehli birisi, bir Eskişehir'li olarak çok şanslıyız böyle bir hekim şehrimizde çünkü.

 • İyiki bu sitede yazilanlara güvenip Selami hocama gitmişiz. 77 yaşındaki babamin hem aort kapağını hem de 3 damarini 4 saatlik bir operasyonla degistirdi. Ameliyat masasindan bile kalkamaz diye uzuldugumuz babam şu an hızla iyileşiyor. Selami hoca gibi bir insanın Eskişehir de olması bizler için büyük bir şans. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgiside paha biçilmez. Allah ondan ve tüm hastane ekibinden razı olsun. .

  Selami Doğan2017-03-28

  Bize ve ekibimize güvendiğiniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun Ayça hanım.

 • M

  Dedem Rafet Nebioğlu'nun açık kalp ameliyatını başarıyla tamamlayan Dr. Selami Doğan'a ailecek teşekkür ederiz. Ayrıca sayın hocam ameliyat sonrasında da ilgi ve alakasını eksik etmedi.
  Ortopedi doktoru Bülent Özyurt'a, anestezi uzmanı Hüseyin Kara'ya, Ümit hastanesi personeline ve hemşirelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Teşekkürler Selami DOĞAN hocam,
  83 yasında ki tansiyon hastası annemin açık kalp ameleyatına bizi ve annemi ikna edip sorunsuz bir şekilde operasyonunu bitirip annemizi sağlıklı bir halde bize teslim ettin.Teşekkürler güzel insan.
  Ayrıca,Özel Ümit Hastanesine de gerek servis personelleri gerekse de diğer hizmetlerdeki yetkili lerin ilgili, insani ve samimi tavırlarından dolayı teşekkürü borç biliriz. Erkan Kader

 • 28 Eylül 2016 tarihinde gece saat 03:00da babam Hasan ISIK acilen kütahyadan sevkle özel ümit hastanesine kaldırıldı o saatte acilen doktorumuz Selami DOGAN hasteneye gelip Babami kontrol etti ve acil ameliyat karari alindi.Ameliyatın çok zor olmasına rağmen doktorumuz Selami bey sayesinde babamın 3 kalp damarı değişti şimdi cok şükür sağlığı yerinde.Öncelikle Selami beye ve tüm hastane personeline ilgi ve alakalarindan dolayı çok teşekkür ederiz.

 • O

  Babam 72 yaşında. Selami hocam tarafindan ameliyat edildi. Ameliyat oncesi ve sonrasinda gördüğümüz ilgi bizi çok mutlu etti. Özellikle doktorumuzun bilgisi ve yakin ilgisinden son derece memnun kaldık. doktorumuzla her konusmamizda bizi ayrıntılı olarak bilgilendirdi ve kafamizdaki tüm soru isaretlerini ortadan kaldırdı. Doktorumuzdan son derece memnunun kaldık.

 • M

  Hastanenin Kal ve Damar cerfrahisi bölümünde Dr. Selami Doğan Bey'e çok teşekkür ediyorm ilgisinden dolayı. Çok iyi bir doktor. Tedavimizi çok güzel gerçekleştirdi. Bilgisinden ve ilgisinden dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • 23 Aralık 2015 tarihinde babam Baysal Sarı, Doç Dr Selami Doğan bey tarafından kardiyak bypass ameliyatına alındı . Ameliyat öncesi dönemden başlamak üzere bu sürecin her aşamasında yanımızda olan Selami hocam sadece başarılı bir ameliyat ve doktorluğuyla değil, insani ve vicdani yönüyle de tanımaktan büyük mutluluk duyduğumuz bir kişi oldu. Sayın Selami hocam size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

 • Özel Ümit Hastanesi ülkemizin standartlarının çok iyi noktalara ulaştığını bize açıkça gösterdi. 78 yaşında olan dedemin kaçınılmaz olan Bypass ameliyatı 16 Aralıkta Doç. Dr. Selami Doğan hocam tarafından gerçekleştirildi ve 4 damarı değişti. Gerek gösterdiği ilgi gerekse açık anlatımı sebebi ile ameliyat konusunda tüm detaylara öncesinde hakim olma şansı bulduk. Ameliyat sonrasında ise uzun süre hastahanede yatmasını beklerken 3. günde taburcu oldu ve durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Gerek dedemin yaşı gerekse operasyonun ciddiliği sebebiyle bu ameliyattan ciddi biçimde korkarken bize tecrübenin ne kadar eşsiz bir nimet olduğunu yaşatan Selami Hocamın şahsında tüm hemşire ve Ümit Hastanesi kadrosuna teşekkür ediyorum.

 • Özel Hastane kavramının eskisi gibi olmadığı şu günlerde aradaki farkı Özel Ümit Hastanesi bize hatırlattı. Öncelikle rutin kontrollerimiz sonucu artık ertelenemez hale gelen bu ameliyatı yaptırmamız konusunda bizi cesaretlendiren, emin ellere emanet olduğumuz hissini veren ve bizi Selami Hoca'ma yönlendiren Kardiyoloğumuz Dr. Özcan Yücel iyi ki varsınız. Sayın Selami Hocam, bütün endişelerimizin üstesinden gelmemizi sağladığınız, ilgi ve alakanızla her ayrıntıyı bıkmadan anlattığınız için çok teşekkür ederiz. Babam Ertuğrul İdemen 25 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilen bypass sonrası sizin ve ekibinizin titiz takibi sayesinde her gün bir öncekinden daha iyi. Rutin kontrol randevusuyla başlayan ve ameliyatla devam eden bu süreçte bizden emeğini esirgemeyen tüm hocalarım, yoğun bakım servisinin insan gibi insan çalışanları, tüm hemşireler, tanıştığım tüm görevliler ve ismini bile bilmediğim ama güler yüzüyle bile bize dokunmuş tüm Kardiyoloji Servisi Kalp ve Damar Cerrahisi çalışanlarına sizin şahsınızda çok ama çok teşekkür ederiz.
  Semra İdemen

 • Selami Hoca, kanatsız bir melek. Hem insan olarak hem de doktor olarak mükemmel. Öncelikle hastasına ve yakınlarına değer veren, onların duygu durumunu anlayan ve anlayışla yaklaşan, işinin ehli çok kıymetli bir doktor. Babamın Bypass ameliyatını gerçekleştirdi. Böyle durumlarda hastayı ve yakınını en çok yoran aşama ameliyatı gerçekleştirecek doktora karar verme aşaması. Biz de bu aşamada çok araştırma yaptık, çok stresli günler geçirdik. Sonra Selami Hoca da karar kıldık. Selami Hoca bu işin ehli. Gözünüz kapalı hastanızı ya da kendinizi teslim edebilirsiniz. Allah Selami Hoca'ya uzun, sağlıklı bir ömür versin ve onu başımızdan eksik etmesin. Serpil Erol

 • N

  24 kasım tarihinde doçent doktor Selami Doğan ve ekibi tarafindan bypass ameliyatı ile 3 damarım değiştirildi,ameliyat başarılı geçti ve her geçen gün sağlık durumum çok şükür iyiye gidiyor. Şehrimizde üstün bilgi,deneyim ve saygın kişiliğe sahip böyle bir hekimin bulunması eskişehir halkı için büyük bir şans.Selami beye, ekibine ve umit hastanesi kalp damar cerrahisi servis hemşirelerine çok teşekkür ederim ve başarılarının devamı dilerim.

 • Burhan ÇELiK..Selami hocam ve diger ekip arkadaslarina cok tesekkur ederim.annemin ameliyati oncesi ve sonrasinda gostermis oldugunuz ilgi ve bilgilendirmeler ailece bizi cok rahatlatti.ALLAH size ve ekibinize zeval vermesin hersey icin tesekkurler..

 • H

  Savli Babam bugun bypass ameliyati oldu. Selami hocam, sagolsun basarili bir ameliyat gerceklestirmis ve su an babam yogun bakimda. İnsallah yarin servise alinacak ve ayaga kalkacak. Úmit hastanesine, Selami hocama ve ekibine tesekkur ederim. İnsanlarin sizin gibi doktorlara ihtiyaci var ve herzamanda olacak. Sagolun varolun. Hikmet savli

 • E

  İlgi alaka mükemmel güven tam on numara adam çok şey borçluyum ona annem sayesinde çok iyi ellerine sağlık..

 • F

  selami bey 5 ay önce babamın şah damarı ameliyatını yaptı. sonuç babam felç.ve dr hatası,ameliyat esnasında temizlediği parçayı kaçırmış.bunu bursa acıbadem de bulunan prof. babamın sonuçlarına bakarak söyledi.aynı şekilde ümit hastanesinin nöroloji dr. aynı açıklamada bulundu ameliyat hatası.ameliyat öncesi selami bey benim aileme çok basit bir ameliyat gibi anlattı bunu asla riskinden bahsetmedi.ameliyat sonrasıda karşımıza çıkıpda açıklama bile yapmadı.

  Selami Doğan2015-04-16

  Filiz hanım, babanız ciddi bir Karotis Damar Darlığı nedeniyle Ameliyat oldu. Ameliyattan önce size yaplacak işlem açıklandı ve ameliyatın faydaları ve riskleri Servis hemşiremiz nezdinde anlatıldı. SVO olayı ameliyattan 5 saat sonra gelişti. Operasyonda parça kaçırdı veya Dr. hatası diye bir yorum yapılamaz. Nöroloji uzmanımızda takip etti ve bütün yaptığımız açıklamaları heyecandan unutmuş olablirsiniz, bu ağır hastalıklarda duygusal yaklaşım olabilyor, anlıyorum. Geçmiş olsun.

 • Sn. Doc.dr.selami dogan hocama ve ekibine hemşirelerine çok çok teşekkür ederim eşimin kalp amaliyatını gerçekleştirdi şu an hastaneden çıkalı on ücüncü günümüz ve eşim çok iyi allaha şükür selami hocama sonsuz teşekkür ler çok iyi ve başarılı bir doktor herkese ısrarla tavsiye ediyorum

 • M

  AHMET DENİZ .... 1995 Yılında kalp kapakları değişen ve kapaklarının kaçırması sonucu ikinci kez ameliyat olması gereken kayın biladerimi ameliyatına riskli denmesine rağmen SELAMİ HOCAM başarılı bir şekilde ameliyat yaparak eski kapakları çıkarıp yeni metal iki kapak taktı.Hastamız gayet sağlıklı bir şekilde taburcu edildi. Hastanın refakeatlisi ve yakını olarak Selami hocam ekibi ve kardiyoloşi servisi doktorları hemşireleri ve hizmetlileri dahil mükemmel bir ekip oluşturmuş hastanede yattığımız sürece kendimizi evimiz kadar rahat hissettirdiler çok memnun kaldık tam anlamıyla mükemmel bir ekip selami hoca metehan hoca ve tüm ekibinden çok memnun kaldık allah razı olsun. HOCAM size ve ekibinize teşekürler...

 • P

  10 yıldır yüksek tansiyon hastasıyım ve ilaç kullanıyorum 1 yıl önce Kütahya da idim ve tansiyonum ilaç almama rağmen 23/13 den aşağı düşmüyordu acil serviste dil altı ilaç verip tansiyonumu biraz düşürdüler ama yinede çok yüksekti pazartesi sabah eve gitmeden yol üzerinde Sakarya Hastanesine uğradım gerekli tetkikler yapıldı 3 damarım %90 tıkalı çıktı işte Selami Hocayı o an tanıdım Almanya daki gurbetçi Eskişehirli bir hemşerimizin çok değerli bir çocuğu Almanya da eğitimini almasına ve orada da Kalp ameliyatları yapmasına rağmen memleket özlemi ile şehrimize dönüp görev yapan bir gönül ve bilim adamı.Bana bay pass ameliyatı yapılması gerektiğini ve derhal yapılmasını aksi halde her an kriz geçirip kalp kaslarına ,beyine,böbreklere v.b. zarar gelebileceğini söyledi .Kendisine PANİK ATAK hastası olduğumu hasta ziyaretine dahi gidemedeğimi anlattığımda ,kendisine güvenmemi ve riskin % 2 olduğunu onunda doğal olduğunu söyleyip ameliyata ikna etti salı sabahı ameliyata girdim başarılı bir ameliyattan sonra,3gün sonra taburcu oldum,daha önce ameliyat olanlardan kalbi durdurarak ameliyat yapıldığı için hafıza kayıpları yada benzer hasarlar olduğunu duymuştum Selami Hoca kalp çalışırken ameliyat yaptığı için en ufak bir kaybım olmadı.Asıl mesele ameliyat sonrası ne zaman telefonla aradıysam o an meşgul olsa bile sonra mutlaka dönüş yapıp adeta evde istirahat ettiğimde bile yanımda olmuş ameliyat sonrası doğabilen sıkıntıları çözümlemiştir.Bu hekimlik yönü Selami Hocanın insanı yönü anlatılamaz ancak yaşanır,ben üst düzey yıllarca yöneticilikyaptım,hoca tek kelime ile ADAM GİBİ BİR ADAM.kendisine bir hasta olarak,bir ESKİŞEHİR'li olarak şükranlarımı sunuyor,sonsuz teşekkürler ediyorum.

 • M

  Sn. Doc.dr.selami dogan hocama ve ekibine tesekkur ederim,basarilarinin devamini.diliyorun. Bana annemi,anneme ikinci hayata merhaba dedirten,rabbimin taktiri hocamin gayreti. Tabi hic bir basari yalniz olmaz,tecrube guler yuz ekip calismasi mutevazi olmasi,

 • H

  selami çok çok teşekkür ederim eşimin kalp kapakcığı amaliyatını gerçekleştirdi şu an hastanede 3 üncü günümüz ve eşim yürümeye başladı allaha şükür selami hocama sonsuz teşekkür ler herkese ısrarla tavsiye ediyorum

 • H

  selami çok çok teşekkür ederim eşimin kalp kapakcığı amaliyatını gerçekleştirdi şu an hastanede 3 üncü günümüz ve eşim yürümeye başladı allaha şükür selami hocama sonsuz teşekkür ler herkese ısrarla tavsiye ediyorum

 • M

  Ben 2013 te Eskişehir Sakarya Hastahanesine Anjiyo için gittim. Yapılan tetkik sonucunda 3 Damarımın tıkalı olduğu anlaşıldı. Acilen Bay Pas olmam gerektiği söylendi fakat bende Skolyoz ( Omurga Eğriliği) vardı ve amaliyatım çok zordu nedeni ise iç organların yerleri Skolyozdan ötürü farklıydı. Allah Razı olsun Selami bey geri çevirmedi ve beni ameliyat etti. şimdi Şükür iyiyim . Bu Sakarya Hastanesi Doktorları ve Personelinin Başarısı MİNNETARIM. Sağ olun Var olun.

 • M

  C.Allah sizden ve ekibinizden razı olsun.Sayın Barboros hocam beni sizin uzman ellerinize teslim etti. Sayenizde şu anki durumuma kavuşturdunuz.C.Allah sizleri korusun. SAYGILARIMLA

 • M

  çok iyi ve başarılı bir doktor hemşireleride harika 10 gün önce dedemi açık kalp amaliyatı yaptı ve başarılı geçti selami bey e ve hemşirelerine teşekkürler süpersiniz

Hakkımda

Hakkımda

 • Doç.Dr. Selami Doğan, Özel Ümit Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Köln Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Oklahoma- , Kentucky- ve Wisconsin Üniversiteleri
 • Frankfurt J.W. Goethe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • Frankfurt J.W. Goethe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik
daha fazla